• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Taky přeju dobré ránko :slight_smile:

má doktorka to taky řešila hlavně agolutinem, po půl roce utrogestanem... ale já začala panikařit už po pár měsících, když jsem viděla, že ostatní holky na diskuzi vesele těhotní a my nic... ale je fakt, že nějhorší to bylo po tom půl roce, to mi bylo jasné, že musí být někde chyba, ale pořád jsme ještě čekali... brr, já jsem fakt ráda, že už jsme prostě v nějakém procesu, i když je to IVF :slight_smile:

deni, držím palce, třeba se tam čárka ještě objeví :wink: a o malou jste se taky pokoušeli dlouho?
20. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
denis, může být ještě brzo a test nic nezachytí, kdy máš dostat mrchu, dnes? to čekání je nejhorší ale jinak to nejde :frowning2: , myslím, že když mrcha nedojde tak do tří dnů, znova bych testila :wink:
20. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
ter23 : moc děkuji za palečky, jo snažili jsme se 10 měsíců a to sem nikdy nebrala antikoncepci,
20. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz
sedmitecka: jj dnes jí mám dostat, já chci testovat asi v neděli a když furt nic nepříjde ani ms tak jdu k dr. na krev
20. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz
Ty jo holky, vy jste mi úplně připomněly, jaký to byl pocit, když to dr.začala se mnou řešit (taková nová vlna naděje) :slight_smile: , teď udělám státnice a pak budu řešit dál. Ale do IVF asi vážně nepůjdu, spíš dáme přednost adopci.
Denis: držím palce dál, plánujete děti brzy po sobě, to je super!
20. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz
bettyna84: moc děkuji, jj chceme aby měli menší věkový rozdíl =D :wink:
20. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz
betty, já to mám naopak, už se psychicky připravuju na to, že třeba IUI neklapne a půjdem do IVF. pro mě je to přijatelnější varianta než adopce, tou si nejsme zatím tedy vůbec jistá, abych řekla pravdu :frowning2: :confounded:
20. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz
ahojky holky.
Tak ráno nastupuju na hysteroskopii a podle toho jak dopadne, rozhodneme se, jestli půjdeme do IVF nebo se na to vykašleme. Koukám, že je zde nakousnuté téma adopce - my už jsme půl roku zažazeni do evidence žadatelů, takže čekáme, jestli se náhodou nenajde nějaký mrňous, kterého by nám mohli nabídnout.
Je jasné, že není nad vlastní dítko, ale když to jinak nejde, přehodnotí situaci. Já teď uvidím podle výsledků té hysterky, jak na tom je moje děloha a zda-li má vůbec cenu, zkoušet další těhu. Chtěla bych zkusit nejdřív IUI, nemáme vlastně zjištěný žádný problém, ale i přes to se nám nedaří. Podařilo se mi otěhotnět celkem třikrát - zkoušíme to už vlastně 15.let, ale nikdy se mi nepodařilo mimčo donosit. Takže jsme se rozhodli, že jdeme do adopce a i dál, pokud to půjde, budeme zkoušet vlastní. A co vyjde, to bude a hotovo. Trvalo nám dlouho, než jsme se k adopci odhodlali, ale jsme na to připravení a moc se těšíme, že už nebudeme sami.
Ale je fakt, že i psycholožka říkala, že si to musí každý dobře rozmyslet a pokud o tom není na 100% přesvědčený, ať se do toho nepouští. Jsou lidé, kteří by do adopce nešli a zase i takoví, kteří by nešli do IVF. Je to každého volba - na co se cítí.
20. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz
skrizanova, držím palce na zítřek! a at to dopadne pokud možno co nejlépe :slight_smile: hysteroskopie se dělá ambulantně, nebo jsi taky v nemocnici? a i s adopci držím palce, myslím, že je parádní, že už jste tak daleko a pře vámi už je "jen" čekání... ale na adpoci je krásný to, že se opravdu člověk toho děťátka dočká... :slight_smile: smím se zeptat o jaké dítko jste žádali? jestli mimi nebo starší... ? ale jestli nechceš, neodpovídej :slight_smile:

betty, myslíš, že byste dali po státnicích už žádost k adopci? my chceme taky podat, na podzim, pokud nevyjde IVF... ale s tím, že budeme zkoušet dál, za pomoci lékařů i sami... a uvidíme, třeba by se pak podařily naráz děti dvě :wink:

sedmi, mě IVF hrozně pomohlo... jakoby v tom, že i když byla prvotní diagnóza špatná a jakoby bylo doporučeno IVF-ICSI, tak nám prostě dali naději, někdo konečně problém pojmenoval a začlo se dít něco, co i přes všechny nepříjemnosti prostě směřuje k miminku... jen chci říct, že i když je celý ten proces IVF fakt psychicky náročný ( pro mě mnohem víc než fyzicky ), tak nelituju a na další pokus se spíš těším, než že bych se bála :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
darky ještě ti chci na zítřek popřát hodně štěstí a hlavně pěkný folík, ať můžete do IUI :dizzy_face:

a rovnou asi dobrou, měla bych se učit, tak tu snad dnes už strašit nebudu :grinning:
20. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
ter dekuju :slight_smile: jeste se tu rano ukazu, jdu na utz az ve 12.30
20. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz
Dobré ránko holky,
já to mám úplně opačně - jsem přesvědčená, že do IVF bych šla, ale fakt nevím, jestli bych šla do adopce.. Nejspíš asi jo, kdyby nebyla jiná možnost. Ale hrozně moc bych si chtěla užít to těšení se s přítelem, když bude prcek ještě v bříšku, ty přípravy, nakupování.. I když určitě bych měla i to adoptované ráda nejvíc jak to jen jde - kdyby to bylo mimíško, tak to jak se přitulí, tak snad roztaje každý :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz
Denisko přeji ti hodně dvě //aspon nekomu to tu vyjde konečně :slight_smile: Ale dívám se kolik ti je a tobě je 19 let mazec jsem o 10 let starší a je pravda že kdybych bylůa 19 letech těhu hold se stím poperu ale pravda je že mě nenapadlo mít mimi až do 25 let tak asi se vrací opravdu stara moda našich rodičů jak to tu vidím že v 18 letech mít první dítko. :slight_smile: Soce naši mě měli až ve 22.

skrizanova:tobě přeji at tu hysteroskopie dopadne dobře lépe než u mě a hodně štěstíčka s adoptcí my zatím doma o ni nemluvili a nevím zatím řešíme hlavně svoje ale je asi načase se o tom začít bavit.a jak píš Jaspi chci se dožít taky toho těšení ale když nebude zbytu hold neda se nic dělat

Sedmi a ty zkus to IUI a pokud to nevyjde nevahej a jdi na jakysi zakrok hysterolaparoskopie nebo laparka at zbytečně nevyhazuješ penízky do luftu když už do tebe chcou rvát léky na IUI na stimulaci no uvidíš ale nečekala bych už kdybych si nemyslela že to tak dopadne tak jdu hned ale před 4 lety na HSG byla průchodnost v naprostém pořadku tak nevím :frowning2:

Darwitch hodně štěstí na UTZ a přijd říct co a jak.
21. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz
petro dekuju :slight_smile: urcite prijdu rict co a jak, sama jsem zvedava co se dozvim...
21. kvě 2010 v 08:41  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:

jaspi, já myslím, že to rozhodnutí, přesvědčení musí přijít samo... až se na to člověk bude prostě sám cítit, každý to má v sobě nastavené úplně jinak :slight_smile: a myslím, že adpotované mimiško bys měla určitě ráda jako vlastní :dizzy_face: věřím, že člověku to když si zvykne, sžije, potom už ani nepřijde... :slight_smile:

je jen šílená ta čekací doba, průměrně na zdravé bílé mimi prý bývá 3 roky... :unamused:
21. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
Ter když si vezmeš jak dlouho kolikrát lidi čekají na svoje a stejně se nedaří.. takhle víš, že třeba za ty 3 roky.. ale že doopravdy bude :wink:
21. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
tak ja si o sobe myslim, ze bych do adopce sla, ale nevim co na to muj milovany manzel, ten by na to asi musel jeste dozrat, ale zase zatim neni treba na to myslet mam spoustu casu a ivf mi rozhodne nevadi :slight_smile:
21. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
Petra123 ,ahojki, moc děkuji, já sem byla už od dětství na mimča :slight_smile: tetě sem hlídala ve 13 letech 15 měsíčního klučinu, a asi mi to i zůstalo, chtěla bych mít hodně dětí kdyby bylo víc peněz .( klidně i 5 :D
21. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz
Jaspi, právě a takhle se člověk opravdu jednou dočká :slight_smile:
21. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz
Denis fakt klobou dolů - já byla ve tvém věku úplné trdlo a kdybych otěhotněla, tak bych se asi zcvokla.
21. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
Já si právě nedokážu představit, že bych byla těhotná, asi bych měla pořád strach, že o mimi přijdu, ještě kdyby bylo přes ivf.
Ter: o adopci asi budeme žádat na podzim. (Uvidím, manžel do loňska neměl práci, takže by náš finanční výměr za loňský rok asi nebyl moc pozitivní, vzhledem k tomu, že studuju), ale jinak asi bych chtěla mimi (tak do roka), ale klidně by mohlo mít nějaké lehčí postižení, to by nám nevadilo (už jsme se o tom bavili), když nemůžeme mít svoje, tak ať aspoň opravdu pomůžeme. ale radši bílý, kvůli prarodičům.
21. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz
Betty já jestli někdy budu těhotná, tak se taky budu hrozně bát, že se něco stane - ale kdybych to ani nezkusila, tak bych si to určitě vyčítala. A ty už si přece byla kdysi těhotná ne? Tak u vás nemusí být žádný větší problém.. Máte nějakou diagnozu? Já znám spoustu holek, co potratily nebo se něco miminku stalo třeba v 5tém měsíci a to už ho musely i rodit.. :frowning2: No a dnes mají nádherné zdravé děti.. To že to někdy nedopadne je sice hrozné - ale tak to prostě je. Příroda někdy sama ukončí to, co by se třeba pozděj stejně stalo..
21. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz
Jaspi: právě, že už jsem jednou potratila, tak se budu teď pořád bát. A nějaký problém očividně je. Ledaže by děti nenosil čáp? :confused:
21. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz
Jasně, ale jako nebyli jste na nějakém vyšetření nebo tak? Třeba máš jen tu MTHFR mutaci - tam je vyšší sklon k potratům, ale u většiny lidí se to vyřeší naprosto jednoduše. Nebo třeba něco podobného..
21. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz
Měla jsem ten hormonální profil, zatím nic jinýho. Budu to řešit po státnicích. Ale podívej, kdybych měla vyšší sklon k potratům, tak bych neměla problém s otěhotněním. Na první těhu jsem čekala skoro rok, teď už je rok pryč a pořád nic. To mě štve. Proč to nejde tak snadno jako u jinejch? Ale to nevadí, aspoň si mimča budu vážit!
21. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz
ahoj holky tak jsem byla na utz a folik krase roste takze v utery bude IUI :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz
Tak super!!!
21. kvě 2010 v 16:41  • Odpověz
Supr Dark, to je teda fofr :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz
Betty tak třeba to bude jen maličkost - tÿs byla tehdy i na revizi? Třeba ti teď málo dorůstá sliznice nebo cokoli jiného. Těch možností je spousta. Třeba budeš po státnicích těhulka dřív než se naděješ :wink:
21. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz
ter zda se, ze langerova na to jde fakt hopem...
21. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.