• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
dark, já myslím, že je to i dobře... čověk nemá tolik času o tom přemýšlet a zbytečně se v tom babrat akdyž je toho na něj moc, tak máš vždy to právo stopnout :wink: a oni to plně respektují, přesvědčila jsem se o tom teď sama, když jsme se rozhodli do září přestat - a paní doktorka nám vyšla velmi velmi vstříct :slight_smile:

darky koukala jsem, že jsi se v jedné diskuzi ptala na braní utrogestanu - je určitě lepší ho zavádět, má tak větší účinost a kór když jde o podporu těhu :slight_smile: ptala jsem se na to paní doktorky, beru ho právě tak taky :slight_smile:
22. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
ter ahojky
dekuju, jsem to resila i kdyz nejdriv budu resit zitra vecer pregnyl :slight_smile:
22. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz
dark, držím palečky na úterní IUI :slight_smile: , já už seho taky nemůžu dočkat, kdyby pojiešťovna nelelkovala, zrovna teď bych ho už taky měla za sebou, takhle musím ještě měsíc čekat :frowning2: , tak posouvám každý den silou vůle :grinning:

skrizanova, tak už máš hystero určitě za sebou, moc na tebe myslím a věřím, že výsledky budou ty nejlepší :slight_smile: a vše je v pořádku a mimísko bude co nevidět na cestě :slight_smile:
22. kvě 2010 ve 22:29  • Odpověz
sedmitecka dekuju :slight_smile:
22. kvě 2010 ve 22:32  • Odpověz
dark nemáš za co, já si to příští měsíc vyberu , ju :wink:
22. kvě 2010 ve 22:58  • Odpověz
Ahojte, tak sem tu s dalším hlášením :( ms nikde už mám 3 den zpoždění BT je pořád 37 a dnešní ranní test opět negativní :( tak já nevím.
23. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz
sedmitecka jasne vyber :wink:
deniska tak bud budes mit tehu test pozitivni pozdeji, nebo ti telo blbne a ms dojde pozdeji...
23. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
Deni, to je mi líto, hmm třeba je ještě brzy... ono některým holkám se prý těhu na těhu testu ukáže až opravdu později, ale já s tím zkušenost nemám :unamused: zkus ještě vytrvat, je možné že ovulace byla později a proto ms ještě nepřišla...

jinak všem ahoj :slight_smile:

darky, já pregnyl taky řešila, ale nakonec mi ho píchla kamarádka sestřička, jeli jsme za ní v devět večer přes celou prahu :slight_smile: ono je ti nejlepší do zadních partií, ale to si sama nepíchneš, jedině manža, anebo ty sama pak do stehna... ale asi bych klidně využila i tu pohotovost... budeš mít klid :wink:
23. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
ter ja si to asi pichnu do stehna sama... nepamatujes si kam se to do toho stehna picha...
23. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz
ahojky holky
Tak jsem po hysteroskopii. Dopadla vcelku dobře - nejdůležitější je, že děloha vypadá celkem normálně, i jizva po císaři je prý pěkná. Jen neviděl, jestli jsou průchodné vejcovody, tak musím doufat, že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale jinak je to v pořádku, tak jsem se hned objednala k mému prof. dr. a 11.6. tam jedu, tak snad už mi vypíše ty papíry do CARu a rozhoupe se to.
23. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz
Ter: žádali jsme si o bílé zdravé dítko do dvou let. Nevadí nám dítě od drogově závislé matky - bez abstinenčních příznaků, taky může mít třeba brejličky, ale nechtěli jsme na první pohled postižené dítko - možná je to od nás sobecké,ale kdybych na tohle přistoupila, asi bych si to později vyčítala. Prostě když už si můžu vybrat, tak chci takové dítko, které nebude mít žádná omezení co se týče rozvoje, vývoje a tak. Aby prostě bylo zdravé a mohlo dělat všechno, co dělají jiné děti.

Hysteroskopie se dělá ambulantně, ráno přijdeš na lačno, pak ti udělají hysterku, někoho uspí, někoho ne, a odpoledne tě pustí domů. Pokud teda nejsou nějaké komplikace. Já byla na té hysteroskopii " naostro", ani mě hajzli neuspali. Ale už jsem na ní byla jednou, takže jsem věděla, do čeho jdu. Jen minule to tak nebolelo. Kdybych věděla, jak to bude tentokrát bolet, tak bych si dala aspon kladivem do hlavy, abych to tak necítila
23. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz
darky, myslím, že říkali do horní části stehna, ani uplně na vnitřní ani úplně na vnější straně, ale jakoby uprostřed, chytneš si mezi palec a ukazováček řasu kůže a píchneš... možná zkus ale ještě někam zavolat anebo se podívat na stránky gennetu, mají tam videoukázku píchání léků, pregnyl tam bude určitě taky..

skrizanova, tak to je dobře, že vypadá vše v pořádku :slight_smile: v CARu už bude vše rychlé a brzo určitě začnete :wink:
23. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz
ter dekuju, jsem se uz pro jistotu ptala kamaradky doktorky
23. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz
Dark tak co, dobrý? nepochybuju, žes to zvládla :wink:
23. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz
ter jo zvladla jsem to celkem v pohode, teda klepaly se mi trochu ruce, ale jinak to nebylo tak hrozne :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz
skriz, myslím, že to rozhodně není sobecké... my budeme žádat také velmi podobně jako vy, jenom s největší pravděpodobností o dítko do 1 roka, chtěli bychom si užít co nejmenší :slight_smile: ono je samo rozhodnutí o adopci těžké a celková situace a všechny věci kolem adpoce, vlastní "neplodnosti" a smíření se s tím, že vlastní dítě prostě nejde, smíření se s věčným zkoušením a každoměsíčním trápením, když se opět nepovede... takže pak v situaci, kdy adoptuješ není podle mě žádné rozhodnutí sobecké, naopak, při adopci je asi nejdůležitější přiznat si vlastní hranice, aby sis byla jistá a mohla tomu dítku poskytnou lásku a péči v té největší možné míře :slight_smile: závidím ti, že už jste udělali první krok :slight_smile: my počkáme, jak dopadne IVF v září... a pokud zase nedopadne, tak žádost podáme

děkuju za info o hysteroskopii, brr, běhá mi z toho mráz po zádech... ale je na tom alespoň pozitivní to, že nemusís trčet v nemocnici a můžeš jít hned domů... a jak ti je teď?
23. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz
dark, skvělé, jsi holka statečná :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz
sedmitecka dekuju :slight_smile: myslim, ze tohle bylo to nejmensi z neprijemnosti ktere me v caru cekaji :grinning: treba hsg, pokud nevyjde to iui...
23. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz
tak to jsi vážně statečná, na hsg by mě nikdo nedonutil jít...to spíš volím rovnou laparku :wink:
24. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz
sedmitecka nestras :slight_smile: tak ted budu doufat, ze to iui vyjde...
24. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz
Ahojte, tak podávám další hlášní, ms nikde už 4 den, BT stále 37, test sem nedělala protože už žádný nemám, ale dnes sem volala dr. a sem obědnaná na středu 10:40 hod. tak sem zvědavá. Pak dám zase vedět
24. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz
deni drzim pesticky :slight_smile:
jinak zitra v deset jdu na IUI
24. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
denis, ty jsi jasná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

dark, držím palečky, zítra na tebe myslíme a podej hlášení, jak to porběhlo ju? už to pro mě taky začíná být aktuální, máme konečně schválený menopur, takže v červnu jdem konečně na to :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz
sedmi jasne dam vedet
mis ahoj
24. kvě 2010 ve 14:22  • Odpověz
ahoj dark, koukám, že jdeš na IUI, tak to na tebe budu moooc myslet. a doufám, že za pár týdnů objevíš vysněný // :wink:
24. kvě 2010 ve 14:22  • Odpověz
mis dekuju :slight_smile: taky doufam, ze objevim // ale kdyz ne tak budu bojovat dal :wink:
24. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
dark, jasnýý..pro miminko cokoli. a kolik máš folíčků?
24. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz
mis jeden dominantni, ale tak jeden staci
24. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz
ahoj miško, tak jak u tebe? zdárně pokračuješ a těšíš se na embrýsky? :slight_smile:
24. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.