• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
dark, jasně že to stačí :wink: a pořádnýho spermouše k tomu a peřinku a je vyhráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahoj sedmi...těšim netěšim..nevim, nějak to neřešim...těšim se jenom na to, že budu doma..jinak to jde nějak mimo mě tentokrát... :confused:
24. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz
mis tak manzovi vychazi spermio dobre, tak snad by se mohla ta spermijka posnazit :grinning:
24. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz
K mimi stačí jedna jediná dark :wink: zítra budu držet palce, nezapoměň pak podat detailní info jak to všechno proběhlo, už víš kdo ti bude IUI dělat? půjdeš do práce neb budeš doma?

mis, já jsem rozhodnutá, že k zářijovému IVF budu přistupovat veskrze pozitivně :grinning: předešlé jsem pojala negativně, jakože abych nebyla zklamaná, tak to teď musím zkusit jinak :grinning:
24. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz
ter pujdu do prace, hned po iui, abych se zbytecne nestresovala... iui mi bude delat Brandejska, jasne vsechno ti pak detailne popisu :wink:
to je dobre, ze to budes brat pozitivne, jen tak dal...
24. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
No, to říkám teď, uvidíme jak budu mluvit za 3 měsíce :grinning: tfuj, tfuj, tfuj na zítra! :dizzy_face:
24. kvě 2010 ve 23:44  • Odpověz
misanda, ale to asi taky není špatný přístup, držím palce moc moc moc :slight_smile:
25. kvě 2010 v 08:36  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem měla včera takové fofry, že jsem vám ani nestihla písnout - volala mi doktorka, že se mám zastavit, že mi v těch stěrech vyšlo něco blbě - tak jsem tam letěla s hrůzou, že zas čípek - ale ne, ten je v pořádku. Našli mi bakterii e-coli. Ona v močáku dělá záněty a v děloze ani nevím.. Tak jsem vyfasovala nějaký krém a antibiotika na přeléčení. Kamarádka mi psala, že jí to taky našli a jak dobrala atb, tak hned pak otěhulila (což u mě teda bez ovulky nehrozí) ale že to prý dělá kyselé prostředí v děloze a tím tam ty spermie hned umírají. Ale prý to málokterý gynekolog nabírá a testuje. Já myslím ,že mě to dělala protože si to vyžádali právě z té imunologie když věděli, že jsem trpěla na záněty močáku..
Jo a zdá se, že na autku našli vadu! Snad je to jen nějaké relátko špatné. To by bylo super. V sobotu nám bobíška odvezli odtahovkou do servisu, tak jsem z toho byla nešťastná jak kdyby mi vezli děcko do nemocnice.. Srdcová záležitost no :grinning:
25. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz
Tak jel bobek sám do autkové nemocnice jak dospělé auto :grinning:
25. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz
ahoj holky,

jaspi, tak hurá, že to našli a že ti to vyléčí. a ty imuno výsledky už teda máš..já nedočítala...jsem vostuda..ale v práci to nestíhám :frowning2:

ter, jasně, pozitivní přístup je prý polovina úspěchu :slight_smile:

my dneska byli na odběrech a zítra jdem teda na to, no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
Mis ne ne - z imuna ještě ne. Oni mi tam tehdy napsali papír pro doktorku, že chtějí aby ještě udělala nějaké doplňkové testy ona a tohle byl výsledek právě těch od doktorky. Na imuno čekáme :wink:
25. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
jaspi, tak třeba i přeléčení téhle bakterie pomůže :wink:

mis, na odběrech, myslíš na OPU?
25. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
ahoj ter, nene, žádný opu, to vychází až tak na 10.6. :slight_smile: dneska jsme byli na krvi, aby bylo vidět v jak hlubokym přechodu mišanda je a tak :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz
Mis a jak se cítíš, když ti uměle navozují ten přechod? Je to hnus nebo se to dá?
25. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz
mis to zni hrozne umely prechod, brrr...
25. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz
no holky, nebudu vám lhát, je to hroznýýýýýýý, kam se hrabe celý IVF :grinning: to je mnohem lepší než ten přechod. já se teda už těšim, až zítra začnu píchat a ty hormony se mi zase srovnaj...ale mám návaly jak prase, nejradši bych chodila nahatá všude a všudy :slight_smile: no a sex je pro mě prostě tabu... :zipper_mouth:

a víte co je na tom nejhorší? že vim, do čeho jednou až budu stará půjdu :grinning: a fakt se neni na co těšit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
No Mis já jsem právě přemýšlela než jsem to dočetla, jestli to pak bude pro tebe výhoda nebo právě naopak.. Ale hlavně že jsi to zvládla a už to budeš mít za sebou :wink:
25. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz
misi, brr, umělý přechod... to je jakoby proto aby se potom tělo "nakoplo" úplně od začátku?

jaspi, co nového u vás? :slight_smile:

darky, tak povídej, přeháněj a vyprávěj, na IUI jsem ještě nikdy nebyla, tak ať se přiučím :wink: nepochybuju, že se právě oplodňuje miminko a těším se, až bdud za 14 dní gratulovat :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz
ter, jj, já to mám na stažení endometriozy z těla a používá se to při dlouhém protokolu k IVF...jak píšeš, tělo se pak nakopne a prý je při tom lepší kvalita vajíček...ale kdo ví...
25. kvě 2010 v 16:08  • Odpověz
ter tak IUI je celkem proste je to jak navsteva na gynde, ale kratsi a musis se predtim prevliknout do kosilky a manza musi hodinu predtim odevzdat sperma, ale jinak pohoda...
taky doufam, ze se prave oplodnuje miminko a za ctrnact dni budu hlasit // :wink:
mis tak at to ivf vyjde kdyz je to spoejene s takovym trapenim...
25. kvě 2010 v 16:33  • Odpověz
dark, gratulace k úspěšnému absolvování IUI :slight_smile: můžu se zeptat, kde ti ho dělali? já už se taky těšíííííííím, blíží se to a děsně se ten čas vleče :confused:

misanda, to si teda užíváš, brrr, .......tak ale když to bude mít výsledky, přežijem všechno ne :wink: a ty by sis ten výsledek už faaaakt zasloužila :slight_smile:
25. kvě 2010 v 16:54  • Odpověz
dark, IUI dělají na sálku a v zelené košilce ??? jůůůůů :confused: :confused: :confused:
25. kvě 2010 v 16:54  • Odpověz
Ahojte, tak podávám opět hlášení, ms zatím ted anikde, ale šla sem na wc a na intimce sem měla slabé špinění ale úplně slabé a to sem nemívala a břicho nebolí, a koupila sem si jeden těhu test tak zítra ráno testnu pokud ms nedorazí, jinak jdu už zítra k dr.
25. kvě 2010 v 17:31  • Odpověz
denis, rozhodně testni, a moc držím palce!!!!!! :slight_smile:
25. kvě 2010 v 17:45  • Odpověz
sedmitecka: moc děkuji :hearts: dám vedět odpoledne co a jak :wink:
25. kvě 2010 v 18:19  • Odpověz
sedmi, kdy vy jdete na IUI?

denis, taky moc držím palce a jsem zvědaváááá!!! :slight_smile:

holky, ten můj pozitivní přístup, nevím nevím... pomalu na mě padá zase depka :frowning2:
25. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz
Dnešní hlášení č. 1 ms nedorazila, mám již 6 tý den zpoždění a test negativní :confounded: napíšu vám jak příjdu z gyndy, ale moc dobře to nevidím :(
26. kvě 2010 v 06:42  • Odpověz
Hezké ránko :slight_smile:
Tady skoro všechny jdete na IUI nebo IVF - to bude miminek :dizzy_face: Myslím, že jakmile se dočkáme těch výsledků z imuna, tak nás taky čeká IUI - ale před tím ještě možná nějaká léčba.. podle toho co zjistí.
Normálně jsem se dokopala, že před létem začnu chodit na takový ten přístroj který by měl odstranit celulitidu a taky snižuje obvod boků, břicha.. No a včera jsem byla poprvé - čekala jsem, že si tam hodinku poležím, zrelaxuju a hotovo.. ale ono to bolí jako prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to se ta intenzita s každou návštěvou zvyšuje :confounded: Si neumím představit jak to asi bude bolet třeba při sedmé návštěvě, když já jsem tam rostla už včera..
26. kvě 2010 v 08:02  • Odpověz
Hlášení č. 2 k dr. nakonec nemusím, ms přišla a bez bolestí břicha, takže další měsíc snaženíčka. mějte se a držte se a množte se !!! :hearts:
26. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz
dobre ranko
sedmitecka v gennetu, v zelene kosilce ne, mela jsem vlastni :slight_smile: na sale jo :slight_smile:
deniska to je skoda, drzela jsem ti palecky
jaspina a co je to za pristroj?
26. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz
Denis tak budu držet palce na příště :wink:
Dark - to je taková plastová bańka a ta je napojená na hadičku - ta vede do přístroje, který saje a vytváří podtlak - když ti to přiloži třeba na nohu, tak to nacucne a ona s tím rychle jede určitým směrem - no a hlavně na začátku to fakt dost bolí - přišlo mi jak kdyby mi trhala kůži od masa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale se sebezapřením se to vydržet dalo - jenže to byla ta nejnižší intenzita.. Mezitím tě maže nějakým olejem na zeštíhlení a dá se to kombinovat se skořicovým zábalem - pak to funguje prý ještě víc. Hned jak jsem tam přišla, tak mi udělala kartu, kde napsala míry pasu, boků a stehen a že budem sledovat jak to ubývá. No jsem zvědavá. Prý nějaká holka už má po 6ti návštěvách 5cm přes nohy dole. Ale že byla silnější, tak to jde rychlej. Ale až na tu občasnou bolest to bylo chvílema i příjemné. Dělala mi to na lýtkách, stehnech+boky a zadek a taky břicho a záda dole - to co čouhá z bederek.
26. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.