• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
jas aha no nevim, asi zustanu o svoji postavy :slight_smile: i s tou celititdou :grinning:
26. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
No mě štvalo, jak mi to roční braní hormonů změnilo postavu - hlavně od pasu dolů. To že porostly prsa nevadí :grinning: Ale jsou mi těsné všechny kalhoty, tak když jsem na to slyšela dobré reference, rozhodla jsem se to zkusit.
26. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
jas tak pak poreferuj :wink:
26. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
Jasné -až budu modelka, tak dám vědět :grinning: :wink:
26. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
jaspi, to je super! Dáš sem nějaký odkaz? Mně stačila svatba, ani jsem nepotřebovala žádný hormony, abych přibrala 10 kg, přes prsa to nevadí, manžel je rád :grinning: , ale ty kalhoty, to je pruda!
denis: to je mi líto, ale nepřestaneš k nám chodit, viď? :wink:
26. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
Betty já na tohle přímo odkaz nemám - doporučila mi to známá.. ale asi by se to dalo najít pod lymfodrenážema nebo tak nějak.. Je toho víc - někde dělají ty lymf. masáže ručně, pak jsou taky ty nafukovací kalhoty - ale to prý je na prd a pak je Vakushape a Starvak myslím - já vlastně ani nevím na čem jsme to vyla já - ale zkusím mrknout na net a když najdu, tak to sem dám..
26. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz
http://www.masaze-vychod.cz/starvac_popis_pristroje.htm tohle je to druhé, na čem jsem nebyla..
26. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz
http://www.perfectyou.cz/starvac-ps2-masaz-brno.html

Asi je to to samé jak jsem vložila před tím - ale dělalo se to prostě jen jednou baňkou - jak je to na tom obrázku vpravo dole.
26. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz
denis, ach joooo, tak taky držím palce už preventivně na příští měsíc :wink: , ta mrcha si s námi teda pohrává :confounded:

jaspi a kdy budete už mít výsledky imuno:?

dark, aha, tak to bude vtipné, v košilce :confused: :confused: , a proč na sále??? asi kvůli sterilitě že.....to budu nervózní z toho všeho okolo, pomóóóc :confounded: :confounded: :cry: :cry:
26. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
jaspi au au, au, to jsi dobrá, absolvovat takové týrání těla :confused: ......já volím méně drastickou metodu - běhání a spinning :grinning: :grinning: :grinning: , funguje super :wink:
26. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz
sedmitecka asi kvuli sterilite, nevim... ale neni treba byt nervozni, coz se snadno rika a hur dela :slight_smile: prevlykani trva dele nez samotny zakrok :grinning: ale kdyz budes v jinem CARu muzou mit jine podminky a treba se nebudes muset prevlikat, ja nevim... je to asi aby si nebyla nervozni, ze tam chodis s holim zadkem ze satny na sal, nevim
i kdyz ja teda byla nervozni pekne :grinning:
26. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
dark :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak to jooooo, já budu taky nervní jako sáňky v létě, to je jasný :frowning2: :frowning2:
26. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz
Sedmi ten spinning a běhání by pro mě byly určitě horší :grinning:
26. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz
Ahojte, moc děkuji že jste mi drželi palečky :hearts: snaženíčko bude opět další měsíc :slight_smile: a nebojte ráda sem chodím :hearts:
26. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: všechny zdravím...

já už píchááám :grinning:

denisko, uvidíš, že se brzo zadaří...!!!

dark, to čumim, že jsi byla v košilce..já ne-e :slight_smile: já si jenom sundala kalhoty, vylezla na kozu a prdli mi to tam :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
mis tak asi je to vsude jinde :slight_smile: tak hezky pichej at mas brzo drobecka v brisku :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 21:48  • Odpověz
tak v pronatalu prý taky budu bez košilky, jednoduše v ordinaci na koze :slight_smile:

mišando, tak jen pííííícheeeeeej :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
sedmitecka tak vidis nemusis mit kosilku :slight_smile: me se kosilka celkem hodila, nevedela jsem jestli mi vecer neujede vlak a nebudu muset spat u kolegyne :wink:
27. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz
tak to ja při IUI přišla DR zkontroloval UTZ a pak za hodku jsme šla na kozu šoupli mi spermoše a šla jsem dom :slight_smile: ještě převlíkat:slight_smile:)to asi ne jen když jsem byla na zakroku jsem měla andělíčka :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz
ahoj peto jak je? kdy mas vlastne konzultaci?
27. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz
jinak holky hojky

Miškopichej a přeji ti at to ted vyjde na pohodu s pozitivním testíkem :wink:
27. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz
ahojte, jsem si vás teda našla :slight_smile: včera jsem byla na ET :grinning:
27. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz
co má co mišanda píchat, chlapi mají píchat!!! :grinning: Ale koukám, že naše parta radši volí manuální práci :wink: (myslím IUI a IVF).
27. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz
betty neni nad manualni praci :grinning:
27. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz
Betty :grinning: :grinning: krásná věta :grinning:

Ahoj holky, jdu vás aspoň pozdravit, nestíhám :slight_smile:

reneels, vítej :slight_smile:
27. kvě 2010 v 16:39  • Odpověz
ahoj ter, betty, dark :slight_smile:

no jo, manuální práce :grinning: :grinning: :grinning: ...... a ještě když jí za vás udělá někdo jinej :grinning: :grinning: :confused: :confused:
27. kvě 2010 v 16:43  • Odpověz
ahoj holky,

sedmi, v pronatalu je to s iui jak na běžícím páse...sundáš gatě, skočíš na kozu, strčí ti to tam a okamžitě odcházíš domů..žádný poleženíčko nebo tak :slight_smile:

reneels, kolik jsi dostala koblížků?
27. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz
misi a kolikrát jste IUI zkoušeli? ani jednou se nechytlo?
27. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz
ter, my byli dvakrát, pak jsme šli na laparku...nechytlo se to ani jednou, po laparce bylo jasný proč...
27. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz
mišando :grinning: :grinning: :grinning: , tak to bude tedy fofr :confused: :confused:
28. kvě 2010 v 07:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.