• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Ahoj holky, autko už je opravené doma, tak mám radost a asi ho zítra za odměnu umyju a slíbila jsem mu nový CD překrávač a dostane naplnit klimu :grinning:
Dnes jdu na to kardio vyšetření co chce doktorka z imunologie - bojím, bojím :unamused:
28. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz
Vám po těch hormonech nebuší srdce ?- jakoby arytmie nebo já nevím co to je..
28. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz
jaspi, jj, po hormonech tě může trápit bušení srdce a vysoký tep, pocení a takový vnitřní třes, já to měla, když jsem začínala brát euthyrox po operaci štítky, trvalo to pár týdnů a bylo to hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
Sedmi no já už právě beru Utroš pomalu rok, ale víc se to zhoršilo až tak poslední 3 měsíce.. možná zhruba od doby té laparky? No hlavně ať je to jen od těch hormonů - je to nepříjemné, ale vydržím to. Hlavně když tam nenajde nic jiného :wink:
28. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz
ahoj holky,

tak jsem si konečně našla diskuzi co mi zrovna pasuje :slight_smile: Taky už konečne píchám - už 4. den. V pondělí kontrola, tak snad mi tam roste dost folíků. Jinak na dlouhej protokol mi po injekci co navozuje umělý přechod nebylo vůbec nic, až jsem se divila.
Bohužel nám v Motole řekli, že pro nás je jen ICSI :confounded:
28. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz
dobre dopoledne
28. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz
Holky mám výsledky imuna a je to o.k. Jen u mě našli něco kvůli čemu mám brát v těhu anopyrin. Jarek tam má dokonce napsáno, že výsledky svědčí o dobré plodnosti muže, tak je hrdý :grinning:
28. kvě 2010 v 16:37  • Odpověz
jaspi: tak to je dobře :wink: , dokážu si představit, jakou z toho má radost...taky určitě ty, že sis ho vybrala :grinning:
28. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz
jaspi: tak to je super
28. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz
jaspi: též gratuluji, my na imuno výsledek v normě. A tak beru jen prednison 1x denně 1 tbl.
28. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz
ahoj holky,

jaspi, ohromnýýýýýýýý gratulkoooo!!!!! to jsem moc ráda, že vám to takhle vyšlo!!!ještě se crcat s imunem, což? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

valkil, ahoooj...já byla ale v přechodu dýl než dva týdny (zahájený dlouhého protokolu) takže proto jsem měla už příznaků habaděj...čím stimuluješ??? já dneska píchám taky čtvrtej den...kontrolu mám až ve středu...
29. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz
ahoj holky, můžu se přidat do diskuze? Také doufám, že rok 2010 bude konečně ten úspěšný!
Darkwitch: také chodím do Gennetu a brzy mě čeká první IUI, tak jsme na tom asi podobně...podle toho co píšeš, to zas nezní tak hrůzostrašně... :wink:
29. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
milka ahojky nebylo to hruzostrasne :slight_smile: mas a budes pred nim stimulovat nebo budes mit nativ?
29. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
koukam, ze zase pisu jak tatar, se omlouvam...
29. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz
to je ale rychlost odpovedi :slight_smile: dostala jsem clostik a v pondeli jdu na UTZ... co me ceka potom?
29. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
milka poslala jsem ti IP
29. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
dark, moc děkuju za info...hned se cítím líp, když vím, co mě čeká :wink: měla jsi u toho jen prim. Brandejskou nebo ještě někoho?
29. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz
milka nemas zac, jen prim. Brandejskou a salovou sestru
29. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

jaspi, velká gratulace k výsledkům imuna! já taky brala anopyrin, ale prý kvůli tomu prednisonu... jaspi a co teď máte v plánu dál? IUI?

vítám valki a milku :wink:

My se dneska vrátili s chaty s kamarádama a musíme se dát trochu do pořádku, nebyli jsme zrovna ideální obraz budoucích rodičů :grinning: ale oheň, výborný vínko a tak... bylo to fajn, myslím, že přesně to jsme potřebovali :slight_smile: no ale teď bych se měla vrhnout do učení... betty, už se učíš na státnice? kdy je máš? já už to mám pročtený, ale teď mě čeká ta šprtací fáze :unamused:
30. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz
čauky holky

jaspi taky gratulace a hura do IUI :grinning:

holky umíram od čtvrtku jsem byla nějaka divna ale nedava jsem tomu váhu v pátek to bylo lepší ale zašli jsme si na volby a pak na pivko ale včera holky 38 horečky masakr jsem myslela že umřu a dneska už dobře jen se spustila ryma a kašel tak ležím v posteli s notasem a ležím a potím se :frowning2:
30. kvě 2010 v 18:38  • Odpověz
petra
ahoj tak jsme na tom stejne... taky lezim mam rymu, kasel a mela jsem teplotu...
30. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
ter, to je super, že sis takhle užila chatu s holkama...pro mě jsou tyhle seance stejně nejlepší!!!! takže závist :wink:

holky, poťte se, ať jste brzo jako rybičky...tohle počasí je fakt naprd :frowning2:
30. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz
mis ja myslim, ze jsem to chytla od sestry... sla jsem si chovat miminko a odnesla jsem si chripku...
30. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz
dark, tak hlavně abys to brzo vyležela, když máš v bříšku potencionální kulíšky :slight_smile:

já mám zase celej den křeče v ušním boltci a už jsem z toho mrtvá :frowning2:
30. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
mis vezmu si na pondeli a utery volno, tak to snad vylezim :slight_smile:
to si ani nedovedu predstavit, brrrr
30. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz
Dark tak to jsem chytla asi taky od dětí sousedky jsem jak bod na ktery míří střela jakmile je dítko nemocné a jak jsem u něj na nějakou vzdalenost vždycky to odnesu chřipulou mazec co budu dělat jak bude mít milašek malinky jak bude na světě tak vždycky jak bude dítko nemocné tak bude nemocna i maminka :grinning:
30. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz
mě volno asi nedají bo nemam ani dovolenou tak musím to vydežet jen do práce a rychle z práce domů do postílky mam odpolení tak se aspon vyspím
30. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz
peto taky chytnu vsechno... to ti nezavidim, ja mam prave dovolene docela dost, sice pak budu muset asi setrit, ale co se da delat, radsi se vylezim...
30. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
dark a petra 123 rychle se vymaroďte holky! :sunglasses: vitamínky, horkej čajík, citronek, vypotit se.....a je to :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
Milko kéž by dneska cely den v postílce s prášky :frowning2:
30. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.