• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Holky tak se rychle uzdravte a ať je vám brzo líp :wink:

Ter zatím nevíme co bude dál - musím jít s výsledkama k doktorce a domluvíme se - ale myslím, že zas clostil nebo něco podobného a IUI
30. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
něco je asi ve vzduchu...hodně známejch je marod :frowning2: to počasí je fakt na prd...už to chce teplo a sluníčko :dizzy_face: hned bude lepší nálada a všem se nám začne dařit :grinning:
30. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
slunicko chci taky, ale predpoved nam ho teda zatim neslibuje...
30. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
Holky, brzo se uzdravte, ať se vám pěkně těhotní :slight_smile: petro, jak jste na tom vy? co teď plánujete?

jaspi a IVF zatím ne, že? do jakého chodíte CARu?

Taky bych už chtěla sluníčko, včera bylo nádherně... to je pak všechno hned pozitivnější :slight_smile: snad bude léto těhu přát, pokud teda sopka léto dovolí
30. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
Holky tak u nas opět cely tyden proprší to je zase sté sopky to už je jak naschvál fakt :frowning2:

Ter my až tak možna před vánoci než našetříme na IVF tak hold musím si počkat peněz moc není a jak každy říka bude hůř :frowning2:
30. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz
sopka protivna...
petro a kam chodis? kamaradka ted platila u apolinare jen 30kc poplatek...
30. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz
Dark my chodíme do Fertimedu do POlanky nad Odrou jinak Olomouc do Polanky to mám 20km blíž než do OL a většinou platím 60kč za doktora a za UTZ nevím a jinak máme si našetřit 23tis.
30. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz
hmmm to je dost... a vy musite mit icsi? asi maji jen placenou stimulaci... my taky v gennetu budeme za stimulaci urcite platit...
30. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz
Peto, to je dost :frowning2: i když co se divím, taky nás naše doktorka připravovala na částku okolo 20 tisíc... ale je fakt, že když člověk nechce/nepotřebuje prodlouženou kultivaci, ICSI nebo bere injekce hrazené pojišťovnou a nechce si doplácet na ty "lepší" tak se to za těch 30 Kč pořídit dá. Ale zase, když už to člověk podstupuje, tak chce to nejlepší, co nejvíc ty šance zvýšit... bohužel je to fakt drahé :unamused: ale když člověk vyčerpá ty "hrazené" pokusy pojišťovnou a jede celé za své, tak je teprve pálce, četla jsem tu o jedné holčině na diskuzi, kteří platili 70tisíc :pensive: ale miminko se povedlo... :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 23:57  • Odpověz
Ter mi zatím nechodíme do CARu . Já mám akční doktorku a tak zatím všechna ta vyšetření jdou přes ni. Myslím, že IVF zatím ne - na genetice i imunologii řekli, že na IVF absolutně nevidí důvod. Mě když dodají něco na ovulku, tak jinak mám všecko v pořádku a Jarek je naprosto na jedničku, takže zatím ne..
31. kvě 2010 v 08:33  • Odpověz
milka a valkil, vítejte v tlupě :wink: , tady jste úplně správně :grinning:

dark a peti, pěkně se kurýrujte, pořádně to vyležte, já už to mám za sebou, držela se mě potvora viroza skoro dva týdny, hnus....ale tohle počasí je na nwmoci jako dělaný, tady v práci skučí asi pět lidí, že jsou nastydlí, a prskají to tu na nás úspěšně dál :grinning:
31. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
jaspi, super zpráva, že je imuno ok :slight_smile:
tak zkuste ted třeba IUI, ne?
31. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz
ahoj holky, tak folíci rostou a v pátek mě čeká úplně první IUI :slight_smile: tak jsem fakt zvědavá jak to proběhne a hlavně dopadne!
s tou injekcí Pregnylu to bude teda zajímavý...čeká mě ve středu - ale kdo bude ten 'šťastlivec' a píchne mi jí??? dnes to prodiskutujeme s manžou a uvidíme, jestli to zvládne...žádnou kámošku-sestřičku v okolí nemám :frowning2:
31. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz
milka ja si pichala sama a neni to tak strasne, ale klepaly se mi ruce, potom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
dark, tak to máš můj obdiv :sunglasses:
31. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
milka a v kolik mas pichat?
31. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz
dark, 21.00h. :wink:
31. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz
milka, držím palce, a podej zprávu o průběhu :slight_smile: já začínám po víkendu píchat menopur a jdem taky na to :wink:
31. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz
sedmitecko, dík! já taky držím palce tvému průběhu...hlavně se nestresovat a vydržať!!!! :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz
milka přesně tak, hlavně vydržať :grinning:
31. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
název našeho fóra mluví za vše :slight_smile: letos to prostě vyjde !!! :grinning:
31. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz
milka a nemnas nekde kousek od vas nakou pohotovost, aby ti to pichli tam?
jjo letos to vyjde :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz
dark, uvidime jak se bude večer tvářit mažílek...jestli si netroufne, tak půjdu na tu pohotovost...i když takhle večer se mi moc nechce... :frowning2:
31. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
milka me se taky nechtelo vecer nekam jezdit, proto jsem se pichla sama...
31. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
ta sestřička mi to vysvětlovala dost podrobně...asi viděla ten můj výraz v obličeji tak byla velmi vstřícná...ale asi to fakt není tak hrozný jak všichni tvrdí...spíš mě vyděsily ty možnosti co zmniňovala, že by se mohly stát, kdybychom to píchli na špatný místo a trefili třeba žílu atp... :frowning2:
31. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz
vida tak temahle moznostma me nikdo nezatezoval, mozna proto jsem se v klidku bodla sama :grinning:
31. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz
i kdyz u me by to byla fakt nahoda kdybych trefila zilu, kdyz u me normalne nemuze trefit zilu ani sestricka...
31. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz
přesně u mě - při braní krve má vždycky sestřička problém nějakou tu žílu vůbec najít... :grinning: máš pravdu, dark, možná bych se cítila líp, kdyby se o těch možných "komplikacích" při vpichu vůbec nezmiňovala... ale byla fakt milá a myslela to v dobrym... :wink:
31. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz
a jake jsou teda ty komlikace? ja si myslela, ze ani zadne nejsou kdyz te to nechaji pichnout si doma...
31. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz
Holky ale právě proto se má napřed ta stříkačka malinko potáhnout - kdyby jste natáhly krev, tak jste v žíle a píchnete jinam :wink:
31. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.