• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Ahojky.
Koukám, že se tady pěkně rozjíždí píchání :grinning: :grinning: a přípravy na oplodňování. Já si musím 10.dní počkat a pak taky budu vědět, co semnou bude dál - jestli se taky pustíme do IUI nebo do IVF. Doufám, že jo, že už jsou hotové všechny testy, které doktor chtěl mít pohromadě a pošupajdím do CARu.

Jinak všem přeji moc moc štěstí, ať všechny opíchané kočky tady najdou brzy // na testíkách :grinning:
31. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz
skrizanova tak drzim pesti at brzo posupajdis do car a zacne se s vami neco dit...
31. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
skrizanova, děkujem :grinning: :grinning: :grinning: a tobě taky přeji, ať se brzy věci dají do pohybu a vzhůru k lepším zítřkům :wink:
31. kvě 2010 v 15:56  • Odpověz
přesně jak říká jaspina...s tou krví ve stříkačce když se podaří napíchnout žíla nebo se trefit na to správný místo pod trn kosti kyčelní a ne do zadku :wink: zabodnout víc než půlku jehly atp...hlavně netrefit sedací sval nebo tak něco..že prej to dost bolí... :confused:
skrizanova - díky za podporu :slight_smile: tobě ať se taky brzy poštěstí a začne se konečně něco dít! to čekání je úmorný... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz
milka aha, jeste, ze jsem tohle nevedela :wink:
31. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz
Hezké ránko - i když na zlínsku teda moc hezké není. Je tu zima, že už jsem stihla chytit i rýmu :angry:
1. čer 2010 v 07:55  • Odpověz
ahoj holky,

peťulo, neboj, našetříte!!! a proč musíte mít icsi??? jinak by vás to vyšlo podstatně levněji, vlastně jenom za léky, doplatek za katetr a maximálně prodlouženou kultivaci.

´jinak mišanda už má teda rozpíchaný celý břicho :frowning2: holky, jak trefit žílu? :slight_smile: a kde? :sweat_smile: v břiše nic netrefíte přece :slight_smile:
1. čer 2010 v 08:54  • Odpověz
Mis mě říkala kamarádka - sestřička, že vždycky si to může zadařit. Je to sice vyjímečné, ale že vždy když píchneš bys první měla trošku potáhnout zpátky jestli nenatáhneš krev - může to být jen nějaká droboučká žilka, ale některé látky není dobré píchnout přímo do oběhu, když patří do svalu :wink:
1. čer 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak o víkendu oslava dalších mých, v pořadí už 37 narozenin. 40 se blíži a mimi nikde.
Jinak včera na kontrole v Motole. Vpravo osm 10 mm folíků a vlevo jen dva 8 mm. Tak dneska jsem dopíchala Gonal, dostala Puregon a pokračuju až do čtvrtka, kdy jdu zas na UZ.
Kdo mí píchne na konec Ovitrelle (Proč já mám něco jinýho, když máte včichni pregnyl?) to teda netuším. Manža nejspíš ne :(
1. čer 2010 v 09:37  • Odpověz
mišando, neplaš se, v břiše nic netrefíš, maximálně nějakou mini žilku :slight_smile: ...já jsem klidná, v mým břichu fakt nic trefit asi nelze, ten špekoun co mi za poslední rok narostl je neprůstřelnej :grinning: :grinning:

milka, brrr, krásně popsané, úplně jsem se na ten pregnyl začala těšit :wink: ....nevím, jestli mnžílkovi dám tolik důvěry :grinning:
1. čer 2010 v 09:46  • Odpověz
valkil ahoooj, úrodička není vůbec špatná, tuším, že se podaří pěkný opožděný dáreček k narozeninám :slight_smile:
jinak někdo dostane pregnyl a někdo ovitrelle, podle mě je to stejná látka, jen od jiného výrobce...
1. čer 2010 v 09:50  • Odpověz
Tak to mě při clostilu chtěl Jarek nadšeně ten Pregnyl píchat (a před tím i Agolutin) ale já jsem se bála a jezdila radši ke kamarádce. Ale možná kdyby přišlo na věc, tak by to nepíchl, nevím..
1. čer 2010 v 09:55  • Odpověz
čauky holky tak moje viroza je asi horší než jsem předpokladala vypada to možna na zapal plic odpoledne valím k obvodakovi bo ma odpolední práce nehrozí ale ani nemocenska musím se v práci domluvit na nahradním volnu a pak si to jak budu zdrava dohonit v hodinach masakr už at jsem zdrava :frowning2:

Pregnil mi vždycky někdo pichal většinou sestra po IUI a pokud jsem to měla doma tak sestra u obvodního tak jsem to měla po starostech.

Valki tak ja tu bečím se svou 30 a ty jsi na tom takhle masakr uplně stebou cítím a držím palečky at se mrnouse co nejdříve dočkaš :frowning2: :wink:
1. čer 2010 v 10:09  • Odpověz
Peti tak to je teda blbé :frowning2: Jak to, že nehrozí nemocenská a nemůžeš si vzít ani volno? co to je za práci, že jsou tam na vás takový? :confounded:
1. čer 2010 v 10:37  • Odpověz
petro tak zapál plic je mazec :cry: to je tak na 3 týdny nemocenské :unamused:
Tak já se svým věkem moc nebrečím, přeci jen 2 velký holky už mám, ale manža (druhý) nemá žádné děti, tak to spíš prožívám s ním, a mrzí mě můj věk s ohledem na něj, on je o 4,5 roku mladší. Že kdyby měl mladou holku, tak na to s ní má víc času.
1. čer 2010 v 11:05  • Odpověz
holky, já se píchání nebojim, nemyslim si, že bych tam něco trefila :slight_smile: a nic nasávat nechci :slight_smile: fuuuj :slight_smile:

Peťulo, tfuj tfuj, ať to ten zápal neni!!!!
1. čer 2010 v 11:53  • Odpověz
miš :grinning: :grinning: :grinning:

peti, koukej se pořádně vykurýrovat, zápal plic by nebyl sranda.....
1. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz
Mis mě přijde spíš fuuuj se vůbec bodnout :grinning:
1. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

já jsem jednou žílu při píchání trefila, taky jsem na to pěkně zírala :grinning: tak jsem jehlu vytáhla, bodla vedle a bylo to :slight_smile:

valki, my ženský máme blbý, že nás omezuje ten věk :unamused: ale náhodou si myslím, že ještě čas máš, říká se, že do 40ti je to dobré... a podívej na hollywoodské hvězdy, ty miminkujou většinou zásadně po 40cítce :slight_smile: držím palce

darky, jak ti je? :slight_smile: prosím tě, koukala jsem, že u vás v diskuzi jsou dvě nové těhulky! :dizzy_face: to je úžasný, snažily se taky pěkně dlouho, že?
1. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz
holky... cvičíte tu některá mojžíšovku?
1. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz
tar ahoj az na to, ze jsem natsydla je mi dobre :slight_smile: jojo, ali se snazila kolem tri let a lich pres rok, takze je to parada, ze se jim zadarilo...
1. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz
dark a testík v pondělí? :slight_smile: pozoruješ nějaké změny? :slight_smile: holky jsou úžasný, úplně mě to zase nakoplo, že se jim zadařilo... hlavně ali měla svatou trpělivost :slight_smile: budu se od ní muset přiučit :slight_smile:
1. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz
ter testik v pondeli, zmeny zadne nepozoruju, tak uvidime co tam najdu... ale vsechny holky od nas co ted testovaly po IUI nebo IVF tak nic, tak si ani nedavam moc nadeji... tak uvidime jak to dopadne...
1. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz
dark znáš to, deseti se nepoštěstí ani po bůhvíkolikátém pokusu, a jedné se poštěstí při prvním... je to fakt loterie... tak uvidíš, kdyby to náááhodou nevyšlo, tak to jistí indie :wink: ale třeba už budeš v tu dobu řešit jaké pohlasí asi tak bude mimi mít :wink:
1. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz
mišanda cvičila mojžíšovku :slight_smile:

dark, takže už v pondělí testuješ? no tak to na tebe budu moc myslet!!!
1. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz
ter uvidime, kdyz to nevyjde udelam si nivu :slight_smile: no, v nedeli si ji udelam obalovanou kdyby to nahodou vyslo :wink:
1. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz
Dark tak tomu říkám plán :grinning:
Holky vy co jste byly někdy na IUI - bolí to? Nebo jaké to je? Já totiž kvetu jen u toho, když mi dělají stěr z čípku a jen když čtu, že se při tom prostrčí katetr právě čípkem :confounded: tak nevím, nevím.. Jaký to je pocit?
1. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz
jas no me to prislo stejny jak normalni gyn. prohlidka, ale netrvalo to tak dlouho, prijde mi, ze pri prohlidce se tam stoura dele...
1. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz
tak misanda :slight_smile: misi, tak tě tu podrobím výslechu :wink: ne, jen otázka: snažili jste se přitom normálně? ono mají být nějaké 2 - 3 měsíce pauza, ale já nějak nevím, chtěla bych se prostě normálně snažit dál... :sweat_smile: co myslíš? bude mi teď dělat první mobilizaci a naučí ty cviky...
1. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz
dark, krásný plán :wink: budu nervózní i za tebe
1. čer 2010 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.