• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
consti: No to je děs :angry: A odkud kamarádka je? Doufám, že ne z HK, to bych to mohla rovnou zabalit. Když já děsně nechci do Prahyyy :pensive:
7. led 2010 v 10:39  • Odpověz
consti : to už mě taky jednou napadlo :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:44  • Odpověz
spimy: mamatest, ten neošulím :wink:
7. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Ne ne, je z Brna :unamused: . A to bych řekla, že tam bude práce spousta. Ale je pravda, že má vzdělání v oblasti biologie, chemie atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já se ti nedivím, že se ti nechce do Prahy, já tam vydržela pracovat 14 dní a pak jsem to zabalila. Dojíždění min. hodina (spíš víc), takže jsem kolem 7. hodiny nejpozději vypadla a kolem 19-20 hodiny se vracela. Nestíhala jsem absolutně nic a i kolektiv atd. byl nic moc. Naštěstí jsem si hledala práci ještě před ukončením školy a po celé studium jsem měla brigády a tím pádem praxi, tak jsem sehnala jinou práci ještě před ukončením studia :dizzy_face: .
7. led 2010 v 10:47  • Odpověz
sedmi dá se vidět, že jsi pokročilá snažilka, taky mám jen mamatesty a když je na nich bílo, tak je mi vše jasné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
7. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Jo, to máte pravdu, Mamatesty jsou spolehlivé a levné... Vůbec si neumím představit, že by se mi tam někdy objevila druhá čárka, jak člověk je zvyklý, že tam má jednu...

No těpic, tak když není práce ani v Brně :confounded:
7. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Co tu naši tabulku zdokonalit a napsat tam DC a délku posledního cyklu? Ať máme přehled, kdo je v jaké fázi a můžeme držet palečky těm, co mají čas na testování :slight_smile:

Jestli jste pro, přihoďte se a seřaďte se podle DC, ať jsou nahoře ty, co jsou nejblíže testování :dizzy_face:
SPimy ...................9 snažení ...................... 6DC (cyklus 26) ......... sledování čípku
7. led 2010 v 11:04  • Odpověz
spimy: já jsem pro, už jdu udělat. Jinak ahoj všem při čtvrtečním dopoledni :slight_smile: .
7. led 2010 v 11:07  • Odpověz
bettyna..................x.snažení (už to vážně nepočítám :wink:).........16DC (cyklus 30).....měření BT
SPimy ...................9 snažení ...................... 6DC (cyklus 26) ......... sledování čípku
7. led 2010 v 11:08  • Odpověz
consti..................12 snažení....................8DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
7. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Jinak, jak to popisovala sedmitecka, myslím, tak to přesně sedí i na mě. Co já už měla těhotenských příznaků :grinning: .
7. led 2010 v 11:09  • Odpověz
bettyna..................x.snažení (už to vážně nepočítám ).........16DC (cyklus 30).....měření BT
pavlinaho................6 snažení.......................7DC (cyklus 27)...........měření BT
7. led 2010 v 11:10  • Odpověz
A hlavně pořád to hlídání, ke konci cyklu raději nechodím na aerobic (abych mimi nevyklepala), bojím se dát si více než jednu sklenku vína (co kdyby), netahám nic težkého (abych mu neublížila) a jiné blbosti, ale nemůžu si pomoc, protože co kdyby to vyšlo???
7. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Pavli: :grinning: Já už čtvrt roku vůbec nepiju. Zdravě jsem jedna už předtím, ale nepiju až teď. Každý se diví, já si dřív ráda dala i panáčka na návštěvě, pomůže mi to se trochu uvolnit a nejsem pak tak nervní, což na návštěvách bývám. Tak teď jsem nervózní, úplně střízlivá a netěhotná :grinning:
7. led 2010 v 11:24  • Odpověz
bettyna.................x.snažení ......................16DC (cyklus 30)...........měření BT
consti..................12 snažení.......................8DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
pavlinaho...............6 snažení.......................7DC (cyklus 27).............měření BT

No tak Betty, určitě víš, kdy jste začali se snažením, to bys nebyla tak šáhlá jako my a to nám snad říct nechceš, nebo ano? :grinning: :wink:
7. led 2010 v 11:26  • Odpověz
bettyna..................x.snažení (už to vážně nepočítám ).........16DC (cyklus 30).....měření BT
pavlinaho................6 snažení.......................7DC (cyklus 27)...........měření BT
sedmitecka.............14. snažení.....................25DC (cyklus 30).........měření BT
7. led 2010 v 11:27  • Odpověz
spimy :grinning: , já když to dostanu, tak jdu do lednice na panáka
7. led 2010 v 11:29  • Odpověz
Holky, já po těch 2 letech už ani nevim, jaké příznaky by to měly být, protože už jsem měla snad všechny :astonished: ani netestuju, protože když jsem po vynechání udělala test, tak vzápětí přišla MS, jako by čekala, až budu testovat :angry: :grinning:
Teď zkusím začít Mojžíšovou, snad mi to MUDr. napíše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 11:33  • Odpověz
bettyna.................x.snažení ......................16DC (cyklus 30)...........měření BT
consti..................12 snažení.......................8DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
pavlinaho...............6 snažení.......................7DC (cyklus 27).............měření BT
alžběta.hod...........17.snažení.......................23DC(cyklus 28)........clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek
7. led 2010 v 11:46  • Odpověz
Pavli, když já když dostanu, tak mi jakýkoli pohyb dělá strašně zle a alkohol taky nesnesu. Jinak je to geniální nápad, vždycky se prvních 10 dní vyřádit :grinning:

mandre: To ti může napsat tvá gynekoložka? Mojžíšovou? Pokud o tom víš něco bližšího, napiš prosím, to by mě zajímalo. Já se to snažím cvičit doma podle nějakých návodu z internetu, ale stejne to bez vedení asi nemá moc efekt :cry:
7. led 2010 v 11:55  • Odpověz
sedmitecka............14 snažení....................25DC (cyklus 30)..........měření BT
alžběta.hod...........17 snažení....................23DC(cyklus 28)........clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek
bettyna.................x.snažení ....................16DC (cyklus 30)...........měření BT
consti..................12 snažení.....................8DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
pavlinaho...............6 snažení.....................7DC (cyklus 27).............měření BT
SPimy ...................9 snažení ................... 6DC (cyklus 26) ......... sledování čípku
7. led 2010 v 11:56  • Odpověz
Ty jo, stejně je to hrůza, co všechno člověk musí podstoupit, aby měl mímo, příjde mi, že dřív to šlo mnohem jednoduššeji, i když se mi to možná jen zdá. Já uvidím toho 15. 1., co mi řekne a jaká vyšetření doporučí a asi pošle přítele na SPG. Taky beru listovku, ale jinak bylinky žádné.
7. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
já myslím že dříve to šlo určitě lépe, jen si vem kolik dětí měla jedna rodina... teď jsme rádi když se povede jedno nebo dvě
7. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Ahojky holky,

tak jsem zpátky v práci. Byla jsem u gyndařky a probrali jsme, co dál, když se nám nedaří.
Udělala mi stěry na cytologii + chlamydie a poslala mě na krev - hormonální profil + štítná žláza
a dostala jsem papír na spermiogram pro polovičku. Na kliniku musim zavolat a objednat ho.
Takže se to u nás "trochu" hnulo a jsem hrozně ráda.
Až bude výsledek ze spermiogramu, tak mám přijít a ona bude mít mezi tím výsledky horm. profilu a štítky.
Jinak na grafíky BT mi koukla a řikala, že v ovulce problém nebude :confused: , tak uvidíme, jak se to dál vyvine...
Já doufám, že tím nejlepším směrem :dizzy_face:
7. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
aji jak probíhají ty stěry??? To je normální prohlídka?U mě se to zatím zabrzdilo kvůli cystě takže jdu za měsíc na kontrolní utz.
7. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Tak AJi držím palce, aby to bylo to pravé a vyšlo vám to. Taky už jsem netrpělivá a těším se, že to začneme nějak řešit. Alespoň se dozvíme, zda jsme v pořádku a nebo, kde je problém.
7. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
alzbet jo, jo. Při náběrech na cytologii vzala ještě jednu tu "tyčku" a udělala stejnej stěr jako na cytologii, ale nalepila tam jinej štítek, a to prej bylo na ty chlamidie. Protože jsou to prej mrchy hnusný, ale daj se v pohodě léčit.
7. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
pavli: přesně, já měřila akorát BT a brala listovku a k ničemu to nevedlo, takže jsem ráda, že se to hýblo a dozvim se, jak na tom oba jsme...
7. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
alzbeta: Ale taky si vezmu, jak dlouho do sebe cpeme HA a podobně. Za tu dobu bychom měli už hafo dětí. Takže nevím, zda na tom dřív byli o moc lépe. Na druhou stranu je prokázané, že spermiogram je asi o polovinu horší než byl před 50 lety...
7. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
jj taky jsem četla že je teď hodně špatných spermiogramů...
To je právě ono, HA nebyla a tak byli děti ale taky jsem četla že ta HA právě způsobuje že to pak po delší době po vysazení nejde.

Aji moc děkuji za vysvětlení...
7. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.