• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Dark já si to asi jen tak blbě představuju, že to musí být hnusné, jak prolézá ten katetr čípkem - a možná to tak vůbec není.
1. čer 2010 v 15:07  • Odpověz
jaspi nešil, to nebude nic strašného, čípek je v době ovulky otevřený a plný hlenu, a ten katetr je uzoučká hadička :slight_smile:
1. čer 2010 v 15:15  • Odpověz
jas ja si to teda nepredstavovala, ale neprijemne bylo jen zavedeni zrcadel a kdyby mi nerekla, ze je hotovo, tak nevim, ze neco delala...
1. čer 2010 v 15:57  • Odpověz
Holky tak dneska jsem jela k DR můj na mě čekal venku v autě dr přišel kolem 13h a předemnou byli 3 lidé ale neuvěříte po hodině čekaní jsme nebyla 3 na řadě jak jsem byla ale tak 7 a byla ještě tam ženska co chodila s nějakyma propagačníma letakama či co a viděla že jsou tam jen důchodci a ja která hurcám jak tuberák a co myslíte pustila mě na řadu nééééé :angry: jsem se zvedla a odešla šla do mě takova zlost že jsme byla schopna kdybych měla pistoli to tam vystřilet jsem cela podražděna sté nemoci a tohle mi nepomohlo :angry: tak jsem sedla naštvana do auta a jeli jsme jen do lekarny koupila jsem si panadol extra a bude kašlu na dr,vezmu si volno a vyležím se.Asi si řeknete že jsme blazen ale zítra se staví otec tak by mě vzal k DR ránno tak uvidíme co mi řekne DR.Ale už mi je líp moc nekuckam ryma nic moc ta je v pohod.No holky raději mě nepotkat v té chvíli bo mi aji utekly slova se tady na to můžu vy.... :grinning:
1. čer 2010 v 16:44  • Odpověz
Holky IUI je těžka pohoda nic to není vůbec nic trošku to štipne v děloze tot vše nestrašte se :grinning: holky je to sex bez partnera jak vždycky říkam holkam které asi nikdy nepoznají co je IUI nebo IVF
1. čer 2010 v 16:46  • Odpověz
Ahojky holky. Chtěla jsem se zeptat, zda má někdo zkušenosti s ovulačními testy z lékarny. Vím, že ovulace proběhne po té když na testu jsou dvě stejně silné čárky, ale kdy ta testovací čárka je slabounká znamená to, že ovu už proběhla nebo že teprve příjde? Další den už nebyla vidět zase vůbec.Dík za radu

1. čer 2010 v 16:49  • Odpověz
Jo a stou prací že si nemůžu vzít nemocenskou v červenci mam dostat smlouvu na neurčito tak to musím vydržet chápete když budu mít nemocesnkou tak by se mohli rozhodnout jinak a ja práci potřebuji i když je zdraví přednější určitě ale proto to řeším nahradním volnem jak budu zdrava tak si to nahradím chápete :wink:
1. čer 2010 v 16:49  • Odpověz
ance tak pokud tam jeden den byla druhy den už ne tak proběhla si myslím já? :wink: zkoušej ještě je realna šance zapadnout :wink:
1. čer 2010 v 16:50  • Odpověz
ter, jj, snažili jsme se normálně. na první kontrole ti projede ten zadek, budeš si hrát na pejska a ona ti tam vrzne prst :grinning: a pak ti ukáže cviky. ale u mě cviky neměli smysl, to mi řekla i ta rehabilitační, což jsem docela čuměla - asi jí jako skoro jediný nejde o prachy no.
1. čer 2010 v 17:31  • Odpověz
ance, ovulační testy u mě fungovaly líp jak měření BT. jinak čárky musí být stejné, nemůžeš to odečítat když je jedna slabší...protože tu hladinu můžeš mít lehce zvedlou i bez ovule...
1. čer 2010 v 17:32  • Odpověz
joo a katetr přes čípek je těžká pohodička :slight_smile:. nic to neni.

když jsme byli na IVF, tak na tom katetru měli dokonce utz nějak nastavenej a jak mi tam dávali mímíse, tak jsem na něj koukala na obrazovce :slight_smile:
1. čer 2010 v 17:33  • Odpověz
Peťulo, i ty jedna...tak doufám, že máš jenom chřipku!!!?
1. čer 2010 v 17:34  • Odpověz
mis ty si se teda rozjela :grinning:
peto vylez se, snad je to jen chripka...
1. čer 2010 v 17:39  • Odpověz
holky jo ja taky doufám už je trochu líp ale možna zítra ještě raději nepůjdu do práce at se to trochu zpraví a je to asi jen chřipka si myslím jsem doktorka jak blazen ale holky ten adrenalin co mi vlítl do hlavy byl tak silny že bych to nedala moje nervy jinak ja umím čekat i hodiny ale dneska mě to namíchlo :frowning2:
1. čer 2010 v 19:19  • Odpověz
peti ja se ti nedivim, ja bych byla taky nastvana...
1. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
Dobré ráno,
Peti já se ti vůbec nedivím, taky se mi to párkrát stalo - hlavně jak jsem na hormonech, tak jsem kdysi odešla z kožní, protože jsem se vztekla, že jsem tak dlouho čekala.. A na očním jsem nadala sestřičce - byla jsem objednaná a ona furt brala všechny ostatní..
Jinak teda holky u nás končí všechna sranda a máme tu regulérní 3 stupeň povodňové aktivity - stav ohrožení. Prý na druhé straně Zlína už evakuují nějaké lidi a vedlejší firmu co měla ještě jedno sídlo blíž řece, tak se taky stěhují. Je to fakt děs a pořád leje a leje. I potok co máme před domem se asi dnes vyleje.. Dnes mám jít k doktorce domluvit se co a jak dál a místo abych se těšila ,tak ani nevím, jestli se k ní dostanu :frowning2:
2. čer 2010 v 08:03  • Odpověz
Jaspi mazec u nas je zatím 1 ale prší od půl noci a pořadně a ještě nepřestalo už at je zítra a slunce konečně už jsem i taka podražděná :frowning2:
2. čer 2010 v 08:08  • Odpověz
No právě že zítra sice má přestat, ale to už bude pozdě. Jestli bude fakt takto do zítra, tak to nechci vidět :frowning2: Tady jak to zatopilo podjezd, tak to je zrovna cesta, která je hlavní tah do nemocnice - teď se tam dá dostat jen nějakým objížďkama..
2. čer 2010 v 08:11  • Odpověz
jaspi, teda :confused: a vy bydlíte někde blízko u řeky nebo tam máš práci?
2. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
misi děkuju :slight_smile: já bych se právě taky chtěla normálně snažit, ale minule mi říkala, že je to rozhodnutí na mě, ale že je v prvních 2 měsících od mobilizace riziko potratu :unamused: ale jak se znám, tak to zkusíme, ono to stejně teď nevyjde, jako vždy... :rolling_eyes: :sweat_smile:
Na pejska? :grinning: a jak dlouho to trvá?

peto, to bych taky zuřila :angry:

ance, já doporučuju testování určitě dál, taky jsem to párkrát tak měla, už jsem myslela, že ovu už proběhla a ejhle za pár dní regulérní silné dvě čárky... tak testovat a testovat a uvidiš :wink:
2. čer 2010 v 09:05  • Odpověz
Ter práci mám přímo ve Zlíně a ten má právě vyhlášený stav ohrožený a část je už zatopená a bydlím asi 7km od něj. Potok máme za cestou před domem - my jsme sice trošku na kopci, ale jak se to tam vylije, tak se nedostanem domů - autem určitě ne - leda vrchem pěšky přes les, ale tam je to z kopce, takže tam určitě teče voda a musí tam být šíleně bláta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 v 10:02  • Odpověz
jas to teda nezni moc dobre. ach jo, ta priroda nam letos dava pekne zabrat...
2. čer 2010 v 10:14  • Odpověz
jaspi, tak to zní šíleně :frowning2: ono takhle má prý být celý týden, takže útěcha žádná :unamused: a už víš jak se dostaneš k doktorce?
2. čer 2010 v 10:22  • Odpověz
Ter buď mě tam hodí šéf nebo půjdu pěšky a buď to půjde nebo né.. Zatím mi nevolali, tak snad je to tam o.k - ale je to nedaleko od toho zatopeného podchodu, tak uvidíme. PAní co jsem k ní dnes měla jít na masáž, tak už to taky zrušila.
2. čer 2010 v 10:24  • Odpověz
holky s tou vodou je to už šílené, večer snad má konečně přestat pršet a začít se oteplovat.....
2. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
ahoj holky,

tak mám po kontrole...mám opět míň folíků - deset...jsou teda už docela po tom týdnu narostlý, sliznice je opět luxusní. tak uvidíme, jestli tam něco bude..začínám mít zase strach :frowning2: :frowning2: :frowning2:

ter, ten prst budeš mít v zadku tak půl minutky...jestli se to teda pani rehabilitační nezalíbí a nebude tě mořit dýl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
Misi, ale 10 folíků je paráda, to je myslím počet akorát! neboj, bude to dobré, pěkně v každém folíku jedno vajucho a bude :slight_smile: fakt myslím, že 10 je super číslo, já měla dohromady 22, takže kvantita dooost, ale kvalita bohužel už prabídná. Ze všech 22 nebylo žádné na ET. Tak neboj! :slight_smile:
a prst v zadku, to se snad nemůže líbit nikomu, brrr, už aby to bylo, cviky nějak přežiju, ale prsty teda ne-e :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. čer 2010 v 19:47  • Odpověz
Mis, zapomněla jsem, do kterého CARu chodíš? do pronatalu?
2. čer 2010 v 19:47  • Odpověz
Čau holky, tak naštěstí voda opadla a snad to vydrží. Byla jsem dnes u té doktorky a domluvily jsme se, že ještě na léto dostanu na 3 měsíce clostil a pak do centra - mluvila hned i o umělém, ale když budem chtít napřed zkusit IUI, tak můžem. Ale jsem ráda, že přes léto jen ten clostil a nebudu muset řešit další procedury.. Jo a prý jak mi našli tu nějakou srážlivost v Praze, tak to může mít taky vliv na plodnost a mám na to prášky.
2. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz
ter, no právě že mišanda má endometriozu a ta způsobuje taky nekvalitní vajucha, takže u mě by bylo nejlepší abych měla folíků hromady... :frowning2: já už jsem nakouslá, že do třetího pokusu možná půjdeme s darovanýma...no uvidíme...

jinak chodím do Pronatalu v pze, ale jenom na ty voplodňováky :slight_smile:

3. čer 2010 v 15:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.