• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
mis zadny treti pokus nebude :wink: a kdyz tak az za delsi dobu az vam tohle mimo odroste :wink:
3. čer 2010 v 15:20  • Odpověz
mis, kdy máš další kontrolu? já fakt myslím, že to bude dobrý, sice 10 vajuch, ale kvalitních :wink: ale ty darované? nevíte jak to probíhá s darovanýma vajíčkama? kolik to stojí a tak?
4. čer 2010 v 10:28  • Odpověz
darky, ještě jsi vydržela a nestestla? :slight_smile:
4. čer 2010 v 10:28  • Odpověz
ahoj holky, jsem tu nová, začínáme se s manželem snažit o mimčo, ale mám takový problém, který nevím, s kým bych měla řešit. Připadá mě, že po každém snažení ze mně spermíci vytečou ven a nic ve mně nezůstává. Je to normální nebo ne?
Je mě to opravdu blbé se tak ptát, ale ráda bych slyšela vaše názroy a zkušenosti.
děkuji!!!
4. čer 2010 v 10:35  • Odpověz
Ahoj popelko, hodně štěstí při snažení :wink: a k těm spermíkům, já myslím, že po až tak potřeba řešit není potřeba, oni se tam dostanou, přestože část jde ven, ale pro svůj klid duše a i pro třeba větší úspěch můžeš zkusit polštář pod zadek, nebo nožky nachvilku nahoru a chvíli zůstat ležet :wink:
4. čer 2010 v 10:38  • Odpověz
Popelka: taky přeju hodně štěstí. A neboj, oni jdou ty spermíci ven takovým tryskem, že se určitě dostanou nějací plavci k cíli :wink: .
4. čer 2010 v 10:54  • Odpověz
ter, s darovanýma vajuchama je to asi jenom na delší čekání...záleží jestli do CARu přivedeš vlastního dárce nebo ne :slight_smile:. pokud jim tam dotáhneš dárkyni, posouváš se v pořadníku dopředu :wink: a možná i záleží na diagnoze? fakt nevim...

popelko, vítej. to je normálka :slight_smile: se ničeho neboj :slight_smile: otěhotníš i kdy to z tebe vyteče :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. čer 2010 v 11:10  • Odpověz
ter vydrzela i kdyz teda vcera vecer jsem mela slabou chvilku...
4. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj holky, v ostatních tématech kam chodím už jsem to na sebe práskla, tak musím i vám - včera jsme se s Jarkem v Luhačovicích vzali :slight_smile: Byla to svatba sice dlouho plánovaná, ale taky utajovaná - věděli to jen rodiče a to týden dopředu, protože šli za svědky :slight_smile: Tak vám se hodím pár fotek
5. čer 2010 v 18:44  • Odpověz
mě se to odeslalo dřív než jsem chtěla :grinning:
5. čer 2010 v 18:45  • Odpověz
Já vždycky kliknu dole na odeslat místo na přidat další fotku.. :unamused:
5. čer 2010 v 18:46  • Odpověz
Jaspi, tak to vám oběma moc gratuluju a přeju hodně štěstí! :dizzy_face: to je krásná zpráva... takže malý obřad, jen ve čtyřech?
5. čer 2010 v 18:47  • Odpověz
darky, pořád se držím a netestuješ? :wink:
5. čer 2010 v 18:47  • Odpověz
Jaspi a moc ti to slušelo, máte krásné fotky :dizzy_face:
5. čer 2010 v 18:48  • Odpověz
dobry vecer
jaspi gratuluju, moc vam to sluselo a i pocasko vam vyslo, ty si klikarka :slight_smile:
tery porad se drzim :slight_smile: on dneska stejne nebyl cas, byla jsem cely den na jedne prima akcicce, zitra to bude horsi, musim si peclive naplanovat program :grinning:
5. čer 2010 ve 22:58  • Odpověz
Bylo nás tam 5 - mamky šly za svědky a Jarkův taťka fotil :wink:
6. čer 2010 v 10:03  • Odpověz
jaspi, moc gratuluju!! to vám vyšlo krásně i počásko!!! tak doufám že vám takhle krásně vyjde i zbytek života :wink:
6. čer 2010 v 10:18  • Odpověz
krásnou slunečnou neděli přeju, vyrážím na sluníčko ale nejdřív jsem musela aspoň nakouknout :slight_smile:

mišando nebooooj, vajuch bude dost a budou určitě kvalitní, tentokrát ti protokol určo nastavili líp...a myslím, že je lepší mít jich 10 a zralých než třeba 25 ale na prd :wink:

jaspi, krásná svatbička, moc vám gratuluji a přeji šťastný společný život!!!! krásné fotky, moc vám to sluší :slight_smile:

6. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
Jaspi: to je hustýýýý, že to takhle tajíte...to je super, gratuluju!!! A moc vám to sluší!
6. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz
Dík moc holky :slight_smile:
6. čer 2010 v 16:40  • Odpověz
6. čer 2010 v 18:12  • Odpověz
jaspi moc krasne fotky :slight_smile: sluselo vam to :slight_smile:
6. čer 2010 v 18:18  • Odpověz
Jaspi: nádherný šaty, nádherný fotky, ale nejvtipnější mi přijde, že jestli ses vážně za svobodna jmenovala Šturmová, tak já taky :grinning: .
6. čer 2010 v 18:31  • Odpověz
Jaspi, fakt nádherné, vyzařuje z vás pohoda a štěstí, tak jak to má být! ještě jednou gratuluju!!!
6. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz
ahoj ter,
jak si si uzila vikend?
6. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz
Betty fakt? Tak to je bomba :grinning: No mě právě přišlo vtipné, že v tom altánku byl ten nápis: není rum - není šturm :slight_smile: Ale celé to nešlo nafotit..
7. čer 2010 v 07:54  • Odpověz
Jaspi, také se připojuji ke gratulacím! Hodně štěstíčka přeji :slight_smile: to je ale překvápko :wink: pěkné fotečky..
7. čer 2010 v 09:07  • Odpověz
Ahoj holky,

dark, já už koukala v jiné diskuzi... :frowning2: moc mě to mrzí :pensive:
7. čer 2010 v 09:17  • Odpověz
Milka děkuju :slight_smile:
Dark asi testovala a nedopadlo to že? :frowning2:
7. čer 2010 v 09:18  • Odpověz
Jaspi: to je teda vtipný, hlavně to není zas tak častá příjmení a my se tady sejdeme na diskuzi :grinning: .
Dark: to je mi líto :frowning2: .
7. čer 2010 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.