• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
ahoj holky
dekuju za podporu, nedopadlo, ale tak to dopadne priste, ja jsem vedela, ze jsem to nekam zapomnela napsat :slight_smile:
7. čer 2010 v 09:24  • Odpověz
Dark mrzí mě to, ale jak píšeš - jednou to prostě vyjít musí! :wink:

Betty a čí jsi teď ? A jaké máš křestní?
7. čer 2010 v 09:37  • Odpověz
dark - je mi to líto :frowning2: ale neběduj holka zlatá...příště to vyjde! musíme fakt doufat! :slight_smile: 2010 to vyje!Musí!!! :wink:
7. čer 2010 v 09:42  • Odpověz
milka vsak ja doufam :slight_smile: dum spiro spero :grinning:
7. čer 2010 v 09:44  • Odpověz
dark...četla jsem, že větší šance úspěšného IUI je až napodruhé či napotřetí...takže vzhůru do toho :wink:
7. čer 2010 v 09:45  • Odpověz
tak trochu se už podvědomky připravuju a těším na to mé druhé IUI.... :wink:
7. čer 2010 v 09:46  • Odpověz
Holky máte některá Utroš? Já ho beru dlouhodobě a poslední dobou mám po něm fakt dost slabou MS - skoro ani nevím, jestli se to jako MS dá brát a nevím kdy počítat 1DC.. nedělá vám to taky?
7. čer 2010 v 09:50  • Odpověz
jas tak ja ho brala jen po iui a ted jsem ho vysadila, tak uvidim co to udela... ale stejne ho mam jen kratkodobe...
7. čer 2010 v 09:53  • Odpověz
krásný slunečný den všem :slight_smile:
tak já pořád čekám na tu mrchu mrchatou a nic,...to mi dělá naschvál, když už jsem natěšená a chci si jít nafasovat jehly, nedorazí na čas, potvora červená! :angry:
7. čer 2010 v 11:41  • Odpověz
jaspi, já měla utroš jen 3 měsíce a taky jsem po něm měla slabší mrchu, ale mě to nevadilo, spíš naopak, já jí mám normálně dost silnou a utroš jí upravil a zjemnil :grinning:
7. čer 2010 v 11:42  • Odpověz
taky mi utrouš mrchu trochu zeslabil... sedmi a jak příjde ms tak začínáš se stimulkou?

dark a co je teď v plánu? to HSG? a další IUI nebo rovnou IVF? nebo uvidíte? :slight_smile:
7. čer 2010 v 11:59  • Odpověz
Jenže já ho už beru skoro rok a teď mám fakt jen špinění a ono si klidně třeba na půl dne přestane.. Já mám 3DC nasadil clostil, ale takto netuším co brát jako 1DC..?
7. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz
ter, přesně, jak dorazí menses, volat do CAR a objednat se na 3DC, kdy si dojdu nafásnout menopur a začnem hned ďobat
:wink: , už jsme celá nedočkavá a ono furt nic......jak naschvál :confounded:

jaspi, tak to fakt netuším, jak bych to počítala.....
7. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz
ter ted hsg a podle toho uvidime, kdyz to bude vporadku tak chci jeste tak 2x IUI, zvlast kdyz to pujde bez stimulace a pak v zari, rijnu ivf, kdyz to bude spatny tak uvidim co mi reknou, ale ivf chci stejne az v zari, rijnu...
7. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz
Dark my taky máme v plánu centrum v září - říjnu :wink:
7. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz
jas tak doufam, ze uz to nebudem potrebovat :wink:
7. čer 2010 v 15:28  • Odpověz
Tak jsem volala doktorce jak počítat ty DC a prý tento měsíc radši ještě clostil nemám nasazovat, ale mám přijít v pátek na UTZ, že se chce mrknout na sliznici.
7. čer 2010 v 15:33  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem dneska byla docela úspěšná slípka...snesla jsem devět folíků a z toho sedm oocytů :slight_smile:. tak držte palce, aby se nám pěkně oplodnily :slight_smile:
7. čer 2010 v 17:41  • Odpověz
dark, je mi to líto, ale hlavu vzhůru, byl to teprve první pokus...víš že ty další bývají mnohem úspěšnější :wink:
7. čer 2010 v 17:42  • Odpověz
misanda, super úroda :slight_smile: držim palečky ať to klapne :wink:
7. čer 2010 v 17:57  • Odpověz
mis parada, drzim palecky sec mi sili staci at se vsechny hezky oplodni... jojo priste se zadari, nebo prespriste, proste jednou se urcite zadari...
7. čer 2010 v 19:26  • Odpověz
mišando, tedy ty jsi ale úspěšná nosnice :slight_smile: , pěkná úrodička, držím palce a to MOC :slight_smile:
7. čer 2010 ve 22:20  • Odpověz
Jé Mis, tak to je paráda - věřím, že teď to dopadne dobře :dizzy_face:
8. čer 2010 v 07:37  • Odpověz
Mis, vidíš, jsi parádní nosnice!! teď už se vám budou jen krásně oplodňovat :wink:
8. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
čauky holky tak u mě nic nového ani nevím pomalu kdy mam dostat MS nějak mě to nezajíma co mi řekli že jedině IVF pomůže k miminku :slight_smile:

Dark já osobně ti můžu říct jedno HSG už nikdy jsem si sáhla na prách bolesti budou ti tvrdit že to nebolí ale ted bych už raději vše pod narkozou však uvidíš ale ja být tebou šla na tu hysterolaparoskopii nebo jak se to jmenuje to uplně to stejné ale děla se to pod utz A JE TO ŠETRNĚJŠÍ vím o čem mluvím tak se rozhodni ale ja už vím že půjdu raději na laparku než HSG :frowning2:

Miško super dobrá nosnice :slight_smile: tak držím palečky a není možné :slight_smile:

jaspi tak to palnuji taky někdy na podzim jít na IVF :slight_smile:
8. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz
jo holky včera jsem poprvé viděla zazraky života na primě a holky jak bych viděla sebe ještě před pár měsíci test je negativní a čas je proti mě :slight_smile: :frowning2: holky jak bych se viděla
8. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz
ahoj krasavice, tady je nějak mrtvo...že byste se všechny flákaly venku? :slight_smile:

zázraky života...koukám na ně, ale nevim jestli je to nějakej super seriál...jsou tam docela blbosti :slight_smile:. a teda jak tam včera vyváděla ta pani, co viděla malý miminko, tak to já jsem nikdy nezažila...mě to nikdy až takhle nevzalo.

a zítra volááám, jestli máme nějaký miminka, tak na mě myslete!!
8. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz
mišando, budu myslet, určitě na vás nějací prckové čekají :wink:
já dnes volala, v pátek si šupajdím pro menopur a ďobem :slight_smile:
8. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz
misanda, držím palečky na zítra...určitě tam mimíska jsou!!!!!! :slight_smile: a čekají...
sedmi, tak konečně ses dočkala....to bylo ale čekání,co?! :frowning2:
já jsem teď taky ve fázi čekání....ale moc tomu nevěřím...a jsem docela v poho...mám ještě přece 2 pokusy :wink:
jdu do hajan...dobrou............ :pensive:
8. čer 2010 ve 23:12  • Odpověz
Hezké ránko,
Misando držím palce jak to jen jde!
Já jsem teda tento měsíc ještě bez clostilu - musím v pátek na UTZ, protože ta moje MS byla tak strašně slabá, že to chce raději zkontrolovat.. tak snad něco vymyslí a za měsíc začnu zobat :wink:
9. čer 2010 v 07:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.