• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
dobré ránko,

sedmi, jak ďobeš? pícháš ne????? takže iui??

9. čer 2010 v 08:15  • Odpověz
dobre ranko
patro ted jsi me docela vydesila, ale tak snad to nejak zvladnu...
mis drzim palecky, ale urcite tam bude spousta miminek...
9. čer 2010 v 08:30  • Odpověz
ahoj dark, nevím kolik je miminek, prý to po telefonu neřikaj, každopádně jich bude víc než dvě, pač se kultivujou..zítra mám volat zase...
9. čer 2010 v 08:38  • Odpověz
Mis gratuluju k miminkám :dizzy_face:
9. čer 2010 v 08:56  • Odpověz
mis tak to gratuluju, takze s opu to vypada na patek?
9. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
dark, to ještě nevím, budu volat zase zítra, tak uvidíme jestli tam nějaký bojovníci ještě budou...změnit se může během těch pár hodin hodně...

asi půjdu uklízet :zipper_mouth: a čekám na manžu že přijde na oběd :slight_smile: tak musim ještě něco zpatlat :slight_smile:
9. čer 2010 v 09:14  • Odpověz
mis budeme jim i nadale drzet palecky, aby se hezky rostly
9. čer 2010 v 09:38  • Odpověz
mišando tak to je krása, mimi budou, věřím tomu :wink:

jo jo, neďobu ale píchám :grinning: .....teda v pátek začnu, už se těším, jak mě manžel honí po bytě se stříkačkou :grinning:
9. čer 2010 v 10:58  • Odpověz
mis, tak to je paráda, budu ti držet palce na ty dvě holčinky... :slight_smile: taky bych chtěla dvojčátka, páreček anebo holčičky... ale i kluky, prostě hlavně zdravé miminko! :slight_smile:

sedmi, u vás píchá manžel? a máš krátký protokol, viď?
9. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz
ter, jo jo, u nás píchá manžel :grinning: :grinning: :grinning: ...on je původní profesí zdravotnický záchranář a taky sestřička, takže na to má školy, já bych to sama nedala, takže ještě že ho mám :slight_smile:
já nemám žádný protokol, jen stimulku menopurem před IUI, takže budem píchat asi 5 nebo 6 dní......
9. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz
sedmi, tak to bych si taky nechala píchat od manžela :wink: a promiň, já zapomněla, že máme IUI, myslela jsem, že už IVF... mám v tom guláš :sweat_smile:

já byla dneska poprvé na mojžíšovce.... :zipper_mouth: mis, na pejska sem si hrála tak 5 - 7 minut :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mám cviky...
9. čer 2010 v 18:53  • Odpověz
Mis: to je super, to bys tam mohla mít mimíse i pro mě, ne?
Jinak se musím pochlubit - dneska jsem měla státnice a už mám titul!!! :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2010 v 19:26  • Odpověz
ter, chudinkoooo!!! tak dlouho tě tam mordovali???? no fuj, to je humus :grinning: a už jsi dneska cvičila doma? :slight_smile:

betty, uvidíme, kolik jich tam bude...kolik nabízíš? :grinning: a gratulko k titulu!!!!
9. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz
sedmi, super...těším se, že vám to iui už konečně vyjde!!!!
9. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz
betty gratuluju
9. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz
mis: predevčírem jsem viděla na čt reportáž o adopci z Konga, tak kdybys dala lepší cenu, tak se dohodnem. (Mimino z Konga vyjde asi na 700 000,-) :wink:
9. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz
mis tak ja si radsi udelam vlastni, kdyz jsou ceny takovehle...
9. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz
Hezké ránko, tak jsem se právě ujistila o tom, že prcka z Konga fakt nechcem :grinning: :wink:
10. čer 2010 v 07:58  • Odpověz
ty voe!!! 700tis!!!??? :astonished:
10. čer 2010 v 08:44  • Odpověz
Mazec že?
10. čer 2010 v 08:46  • Odpověz
No, počkejte, ale těch 700 000,- to je jen když to budete mít zprostředkovaný. Když si to zařídíte sami, tak to je asi jen 60 000,- :wink: . Proto byla ta reportáž, aby zjistili, kam se ztrácí ten zbytek peněz u zprostředkování. Tak to už ale není tolik, takže s chutí do toho. Adoptujeme černoušky :grinning: . (Ale to bych asi ani při hodně zoufalý situaci nedala...).
10. čer 2010 v 09:48  • Odpověz
betty, gratulace k titulu!!!! :slight_smile:

mišando, tak jak , co bojovníci? kdy nastane den D? :wink:

já jdu zítra ráno fasovat injekce, tak jsem zvědavá, co nám řeknou....

dark, jjo, radši teda to vlastní , i když nebude mít snědou pleť, vyjde nás sice možná taky draho, ale 700 tis. snad nééé :grinning:
10. čer 2010 v 10:28  • Odpověz
me dneska mile prekvapila moje gyndarka, sla jsem si k ni pro zpravu pro gennet a dost jsem se bala co mi rekne, kdyz me porad rikala, ze mam cas a ze mam cekat a byla uplne v pohode strasne mila, prala mi at to brzo vyjde a ze je dobre ze to resime takhle mlady, fakt jsem se divila... dokonce i ms uz dosla, takze ted uz jen, aby stihla odejit a v pondeli hsg, uz aby bylo utery :grinning:
10. čer 2010 v 10:41  • Odpověz
dark, přeju ať je hsg už za tebou, jsi statečná, mě by na to nidko nedostal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2010 v 11:49  • Odpověz
sedmi ja verim, ze tam nebude zadny problem, takze ani to vysetreni nebude tak strasne :grinning:
10. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz
no, já slyšela samé hrůzostrašné historky, takže ne ne ne :wink:
ale ty jsi dobrá, tak ať to dobře dopadne|!!!!
10. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
sedmi tak ja pak prijde s nakou ktera neni hruzostrasna jo :grinning:
10. čer 2010 v 16:16  • Odpověz
dark, tfuj tfuj ať ti to hsg dopadne dobře!!!! jsi frajerka, já bych na to neměla, já se nechám radši uspat :grinning:

sedmi, a kdy teda začneš???
10. čer 2010 v 17:52  • Odpověz
Ahoj holky, byla jsem dnes na UTZ kvůli tomu, že jsem místo MS měla jen špinění a doktorka taky neví proč to tak bylo - pokud to špinění budu počítat jako MS, tak jsem dnes 7DC a mám sliznici 16mm - pokud by se to za měsíc opakovalo, tak zas na UTZ - clostil nenasazovat a muselo by se to někak řešit.. Ale já nevím jak a bojím se zas nějakého zákroku nebo co to může být :frowning2:
11. čer 2010 v 09:55  • Odpověz
Jaspi: to je docela smůla, co?
Mně se teď děje něco podobnýho - vůbec nevím, co si o tom mám myslet. Už se mi to stalo i předminulý cyklus - prostě jsem začala špinit. Na ms je to dost slabý, na špinění zase slabý a navíc jsem teprve 25.DC, což by bylo na mrchu u mě vážně dost brzy. Když jsem to měla naposledy, tak jsem začala špinit v den, kdy jsem čekala mrchu (-furt jsem si říkala, že se rozjíždí, ale ona pořád nikde). Špinila jsem takhle asi deset dní. Pak se dostavila asi za týden na to mrcha v plné síle. Kdybych prostě aspoň věděla, na čem jsem. Pěkně mě to deptá. Hlavně to špinění není moc příjemný. (Jen doufám, že je to aspoň znamení toho, že je prolaktin v normě...si věřím...). :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2010 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.