• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Betty když mě nejde do hlavy, že mám tak vysokou sliznici a jen to špinění.. Jen ať se to do příště nějakým zázrakem upraví a neznamená to nic špatného :frowning2: Nechci na žádný zákrok :cry:
11. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
Ale nepsala si, že máš normálně vysokou sliznici? A těhotná nejsi? Blbý dotaz, já vím, ale člověk musí zvážit všechny možnosti. Mně zase nejde do hlavy, že mám tyhle stavy obměsíc, jakoby tělo fungovalo dobře jen na jednu půlku...taky nechci na zákrok, obávám se ale, že mě laparka nemine. Kurňa!
11. čer 2010 v 11:57  • Odpověz
No vidíš, já jsem si myslela, že když budu mít laparku za sebou, tak budu za vodou a je to jinak.. Sliznici mám 16mm, což je hodně .. a kdybych byla těhotná, tak by to tím UTZ poznala ne? Ani se mě neptala na test nebo tak něco..
11. čer 2010 v 11:59  • Odpověz
Já si myslím, že jestli si jako 7.DC, že by to ještě nemusela poznat. Zvlášť jestli byla ovu třeba později. Ale je to jen varianta...která by byla nejlepší, ne?... Je hloupý, že musíš plánovat kvůli těm lékům.
11. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz
Betty to by byla ta nejlepší varianta, to je jasné.. :wink: Ale ona to ani nenaznačila, tak myslím, že tu variantu sama zamítla. Pro jistotu si udělám i test, ale taky tomu nevěřím..
11. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz
mišando, moje řeč, pěkně radši uspat, žádný mordování, já jsem srábek :wink: , ale dark je statečná holka a zmákne to a pak nás tu uklidní, že to nic není :wink:
11. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz
ahoj kočky, tak hlásím návrat z pronatalu, bylo to moc fajn, užili jsme si i celkem srandu v ordinaci, mudr byl skvělý :slight_smile: , vyfasovali jsme 10 ampulí menopuru, jednu mi tam rovnou vrzli a od zítřka píchá manžel :grinning:
mudr říkal, že u nás vidí šance na úspěch poměrně vysoké, tak se necháme překvapit....třeba mě jen chtěl potěšit :grinning: , tak do středy budem píchat, ve čtvrtek jdu na sono a podle toho se uvidí, kdy IUI, možná už příští víkend :wink:
11. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz
jaspi ja byt tebou taky zkusim test :wink: a myslim, ze by to jeste videt nemusela...
sedmi no jo to jsem cela ja hrdina proti sve vuli :grinning: tak hezky pichej a poslouchej doktora, kdyz rekl, ze to vyjde :wink:
11. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
Tak já testnu nějak o víkendu..
11. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
dark, rozkaáááz, budu poslouchat a slepě důvěřovat :grinning: :grinning: :grinning:

jaspi, něco mi uniklo? testuješ??? :confused:
11. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
jas budu drzet vsechny palecky co mam a mozna nektere ktere nemam :wink:
11. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
Sedmi: tak hezky píchejte, ať je z toho mimi!!!
11. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz
Dark děkuju, si hodná :wink:
Sedmi já jsem měla místo MS jen špinění a dnes jsem byla na UTZ a doktorka říkala, že sama nerozumí tomu, proč jsem to normálně nedostala, že sliznice by měla být nízká a není.. tak jen pro jistotu..
11. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak dnes jsem byla u doktora, napsal mi doporučení do CARu , tak jsem se šla hned objednat a jdu tam až 8.9.. OPRUZ. No ale co, vydrželi jsme to několik let, tak ty necelé tři měsíce to už taky vydržíme. A možná je nakonec ani nebudeme potřebovat.

Jaspi: já se s takovým problémem potýkala také několikrát a vždy, když jsem šla k dr., tak se zeptal na test a když byl negativní, tak udělal UTZ a pak mi ďobnul Agolutin. Po čtyřech dnech jsem se vždy rozkrvácela a pak to bylo zase několik měsíců v pohodě. Ale taky mi nikdy neřekl, čím by to mohlo být.

Dark: držím palečky, na HSG jsem byla před několika lety a víc nikdy bych nešla :confounded: . Ale třeba už je to teď trochu šetrnější, než tenkrát. A to nejsem žádná srágora, zažila jsem skoro vše co šlo, myslím z gynekologického hlediska. Tak přeji hodně síly :wink:
11. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz
jaspi, tak to s tebou vypadá hodně zajímavě, jsem napnutá jako kšandy :wink: , třeba budou dvě kolejnice, co ty víš....po laparce se stává často, tak šup na test :slight_smile:

skrizanova, to je teda síla, až 8.9. :confused: :confused: :confused: , to je asi kvůli dovoleným, taková dlouhá doba, v létě je možná o,ezený provoz...a do jakého CAR jdeš?
11. čer 2010 v 15:01  • Odpověz
Tak jaspi, co?
12. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
Holky já jsem to nechala, že ho koupím až v týdnu kdyžtak..
12. čer 2010 v 10:39  • Odpověz
sedmi: chodím k jednomu prof. do Apolináře v Praze, takže i tam budu chodit do CARu. Je to dlouhé čekání právě kvůli omezenému provozu přes prázdniny,ale já s tím počítala, takže mi to až tak neva. A navíc, už se nám rýsuje adopce, byl tu první záchvěv ze strany krajského úřadu, i když se to nevydařilo tak, jak mělo -http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/adopce/?page=60 , ale možná do toho září už budeme mít doma prcka, tak CAR odložíme prozatím.
12. čer 2010 v 11:21  • Odpověz
sedmi: nevím, jestli to bude fungovat, hodila jsem odkaz na jinou diskuzi,ale nevím, asi to nepůjde odkliknout. Tak jedině okopírovat a otevřít v jiném okně :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jsem antitalent no.
12. čer 2010 v 11:22  • Odpověz
ha, samotné to naskočilo
12. čer 2010 v 11:23  • Odpověz
:grinning: jsem asi trouba :grinning:
12. čer 2010 v 11:23  • Odpověz
ahoj holky, hlásím, že miminka už bydlí od včerejška....tak uvidíme jak to všechno dopadne...buď to vybojujou nebo ne.

skrizanova : hoď mi víc info do ip...jak dlouho jste čekal, co obnáší to papírování atd...prosím prosím :slight_smile:
12. čer 2010 v 11:59  • Odpověz
misanda: super! Tak je hezky hosti, ať se jim líbí!
skrizanova: mě by to taky zajímalo. Je to ale smůla s tím prvním telefonátem, člověk už je natěšenej...ale stejnak si myslím, že v kojeňáku má každé dítě tak trochu autistické rysy.
12. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz
misanda super tak na ne bud hodna at se hezky zabydli
12. čer 2010 v 17:29  • Odpověz
skrizanova ted jsem to docetla, je to sila, tak snad vam brzo nejake miminko vyjde... preju mnoho stesti
12. čer 2010 v 17:35  • Odpověz
Tak moje špinění je vyřešeno, přešlo v mrchu :unamused: , jsem ale docela ráda, aspoň nemusím řešit bezdůvodný špinění.
13. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj holky,
moc zdravím, byli jsme na víkend pryč, ale teď už jsme zpátky v realitě :slight_smile: dočetla jsem vás...

skriz, nevím co říct... já bych se taky sesypala, umím si představit jak ti bylo, taková naděje a tak rychle ti ji vzali... vím, že se chyby můžou stát, ale takové chyby by se prostě stávat neměli :frowning2: moc mě to mrzí... ale budu doufat s tebou, že během prázdnin budete mít děťátko doma :slight_smile: můžu tě poprosit, poslala bys mi to info které posíláš misandě do IP také? taky by mě to zajímalo... děkuju! vy jste čekali docela krátce, že?

misando. supr, dvě mimuška, to určitě klapne!!! :dizzy_face: však ti to kartářka předpověděla, ne? :wink: jsi doma nebo chodíš do práce?

jaspi, taky se připdávám k holkám, testík určitě zkus, nic se tím nezkazí a třeba tam bude překvápko :wink:

betty, škoda že mrcha, ale máš pravdu, aspoň nemusíš řešit ještě špinění... a gratuluju k titulu!!! závidím, že už máš státnice za sebou... jaký titul teď máš? :slight_smile:

darky zítra na tebe budu moc myslet, určitě to nebude tak hrozné, jinak by to snad dělali v narkóze... taky bych se bála :confounded: v kolik hodin na tebe mám myslet?

Jinak holky, jsem hrozná, jak jsi se mis ptala jestli jsem už cvičila tak neee... :sweat_smile: musím už dneska, ještě jsem se k tomu ale nedokopala...
13. čer 2010 v 16:19  • Odpověz
Miško tak tvuj tvuj tvuj a není možné aby se nepovedlo kdy se budeš testovat??8den?

Jinak holky včera jsme s mojim začali kopat díry na branku a bránu a pak se ho zeptam to jako budem dělat jen my dva a on néééé a co myslíte jak to dopadlo 5m branku jsem dělal sním sama a branku taky těžké to bylo jak bestie no a ještě to vedro tak jsme se trochu opalila :grinning: ale jsem hrdá že jsme to dali spolu ale zase naopak mě bolí celé tělo a svaly a v noci jsme šla na wc a mazec hodně silné křeče v děloze a vejcovodech jsme se se nemohla ani vyčůrat ale ted už je to v poho :frowning2:
13. čer 2010 v 19:54  • Odpověz
Peto, ty jo, myslíš, že je to od té námahy? :confused: nepředři se, víš jak... ještě toho musíš spoooustu vydržet :wink:
13. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.