• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Hezké ráno,
Pěti opatruj se ať se něco neuděláš :wink:
14. čer 2010 v 08:16  • Odpověz
brý den :slight_smile:

jaspi, užžž jsi testovalaaaa???? :slight_smile:

a Ter dostane na prdel :grinning: - ba ne....jsi jak já..já se k tomu doma taky nedokopala, ale u mě to asi bylo i tim, že mi ta fyzio řekla, že to vlastně nepotřebuju, že v tom problém nevidí :slight_smile:

14. čer 2010 v 09:26  • Odpověz
jaspi, tak co testík...? taky jsem zvědavá :sweat_smile:

mis, za zhruba hodinu začnu cvičit :grinning: poprvé, jsem ostuda, ale ještě jsem se k tomu nedokopala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz
Nic.. :unamused:
14. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj holky. Díky za slůvka útěchy.
Máte-li některá jakékoliv dotazy, tak mi je hoĎte na IP a ráda vám odpovím. Ale vlastně tady na koníkovi je dikuze ADOPCE a tam se vše potřebné dozvíte. Ono také hodně záleží na tom, z jakého jste kraje, v každém kraji je to trochu jiné a nebojte se na Adopci přidat, přicházejí tam stále nové a nové holky a jsou z různých míst republiky a tak vám mohou být o mnoho víc nápomocné než já.

Jen pro zajímavost: Já jsem z ústeckého kraje. Žádost jsme podali 30.4. 2009. V srpnu jsme byli na psychotestech, v říjnu na přípravkách, v listopadu na konečném sezení s psycholožkou a 22.12. nám přišlo schválení. Takže hezký dárek pod stromeček.
A 1.6. - na svátek všech prďolků zazvonil telefon.
Takže u nás celý proces byl tak rychlý, že s tím vůbec nikdo nepočítal.
Ale třeba vím, že v Praze se čeká cca 3.roky ale v jihomoravském kraji se čeká třeba i 5.let. Samozřejmě záleží na tom, jaké jsou požadavky na dítko.
14. čer 2010 v 15:00  • Odpověz
Skrizanová moc mě to mrzí- o víkendu jsem četla jakým zklamáním jsi musela projít :frowning2:
A neříkali, jestli už jste jakoby teď teda na řadě a jakmile bude dítko, tak že zavolají nebo to může trvat třeba ještě dlouho?
14. čer 2010 v 15:06  • Odpověz
skrizanova, tak to jsme u ústečáku dvě :slight_smile: takže bysme to taky mohli mít třeba rychleji, viď? jééé, já se těšíííím...ale domluvili jsme se doma, že fakt dáme tři pokusy a pak kdyžtak dáme žádost, takže to znamená koncem tohoto roku, začátkem příštího :slight_smile:
14. čer 2010 v 15:52  • Odpověz
ter, tak co cvičení? :slight_smile:

mišanda byla venku a letěly kolem vosy - úplnej roj...tak jsme se rychle běžely schovat, a pak mě trošku bral břuch...ty holky tam vevnitř dostávaj za vyučenou co je pravda. jestli vydrží všechno tohle, tak pak už musí vydržet všechno :grinning:
14. čer 2010 v 15:53  • Odpověz
ahoj holka
tak jsem zpatky :slight_smile: tak hsg je sice bleee, ale da se to vydrzet, bolelo to, ale nijak moc, bolest pri ms byva horsi, spis se mi pri tom tocila hlava a to mi vadilo vic a navic jsem to necekala... vysledky nic moc, pravy vejcovod je uplne nepruchodny a levy se opozduje, takze je bud zuzeny nebo je tam zanet, nebo neco, uz si nepamatuju jak to nazvala, ma strediveka latina na to nestaci, pokud je to to druhe tak se musi odstranit, pokud je zuzeny tak to nevadi, takze ivf a pokud to nevyjde tak laparka... a jeste teda zkusime tedko iui, kdyby to nahodou tim levym vecovodem proslo, ale mam pocit, ze ani doktorka tomu moc neverila, ale zase iui v nativu za pokus podle me stoji...
14. čer 2010 v 16:58  • Odpověz
ahoj dark,

tak teda čumim...ale hlavní je, že se na to přišlo a půjde se rovnou k věci. uvidíš, že jestli bude problém "jen" ve vejcovodech, tak po prvním IVF jsi sto pro těhulína :slight_smile:

14. čer 2010 v 18:59  • Odpověz
ahoj mis
co tvoje miminka? ty jim teda davas zabrat chudinkam...
no doufam, ze to vyjde, ted se jen musime dohodnout s manzilkem, kdy tam pujdeme...
14. čer 2010 v 19:05  • Odpověz
dark a ty si to nenecháš odstranit ještě než by došlo k případnému IVF?

miminka snad ještě žijou :slight_smile: a snad budou ještě tak 70-80let :grinning:
14. čer 2010 v 19:07  • Odpověz
mis asi az kdyby prvni ivf nevyslo... rada bych se vyhnula jedne operaci...
14. čer 2010 v 19:11  • Odpověz
dark, ale ono je lepší jít do ivf bez těch ucpaných vejcovodů, pač u IVF je vyšší riziko mimoděložního těhu...zvlášť když máš ucpatý vejcovody. nemyslím to zle, jakože do tebe nehučím nebo tak, ale vím, že mi to říkala i doktorka, když jsem měla před laparkou a slyšela jsem to i z jiných stran.
14. čer 2010 v 19:14  • Odpověz
me to doktorka nerikala, spis mi me chtela hnad na laparku az po tom ivf... ale hlavne mi nekdo rikal, ze neni dobre jit na laparku v lete, ze se to hur hoji a vyssi riziko infekce a cekat na ivf az do listopadu se mi zase nechce, no, jeste to vsechno budu muset promyslet, ale je na to cas
14. čer 2010 v 19:22  • Odpověz
no, tak to neporadim...já byla na první laparo v září. ale tak zrovna obdobím bych se asi neřídila...když jdeš jenom jednou, tak se to hojí dobře :wink: to je to samý jako se říká, že IVF neni dobrý v zimním období, že nejlepší je podstoupit ho na jaře...tak si vyber :slight_smile:
14. čer 2010 v 19:24  • Odpověz
mis :slight_smile: no jo, bude to tezke rozhodovani... i kdyz radsi bych se laparce vyhla, ale asi na ni stejne budu muset... ach jo, musim se rozhodnout a vyrazit do dalsiho boje...
14. čer 2010 v 19:27  • Odpověz
ale tak treba vyjde nejakym zazrakem iui a bude po rozhodovani :wink:
14. čer 2010 v 19:27  • Odpověz
dark, neboj...laparka zas tak hrozná neni :slight_smile: si vem příklad ze mě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak tomu iui věř a třeba to fakt vyjde...nic není nemožný...příroda je mocný kouzelník :wink:
14. čer 2010 v 19:29  • Odpověz
ahoj kočandy, pěkný večer přeju :slight_smile:
mišando, ty těm mimísům dáváš :grinning: :grinning: ..ale oni si tam poradí, toho se nebojím, už jsou pěkně zakousnutý :wink:

dark, jsi pašák :wink: , jen škoda, že to nedopadlo úplně dobře....ale u IVF by to nemělo ničemu vadit, si myslím :slight_smile: ...měla jsi nějaké příznaky, bolesti apod., podle čeho se dalo usuzovat, že tam bude problém?
14. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
mis to je pravda priroda je mocna carodejka :slight_smile:
14. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
sedmi, to jo...a jestli nejsou, tak si na ně při MS počkám a dostanou dodatečně na prdel :grinning:
14. čer 2010 v 19:33  • Odpověz
sedmitecka vubec nic, jsem si myslela, ze to bude v pohode a bala jsem se jen toho vysetreni... podle doktorky by ivf vadilo jen kdyby s tim levym vejcovodem bylo to latinske slovo co si nepamatuju, to by se potom snizila pravdepodobnost, ze ivf vyjde o 50%
14. čer 2010 v 19:34  • Odpověz
hele, mě taky nic nebylo a měla jsem tam paseku... :rolling_eyes:
14. čer 2010 v 19:34  • Odpověz
mis je to spatne kdyby to aspon reklo tohle neni v poradku dopredu :grinning:
14. čer 2010 v 19:36  • Odpověz
mišando ,já se z tebe picnu :grinning: :grinning: :grinning: , na prdel jim dáš až za pár měsíců, jo? :wink: ,až budou v noci řvát stereo :grinning:
14. čer 2010 v 19:37  • Odpověz
kriste pane, já se toho děsím čím dál víc, že to taky můžu mít neprůchodný....a to by pak slavné IUI bylo fakt na houby , to se mi ani nechce myslet :confused:
já se laparce vyhýbám jako čert kříži a když mudra řekla, že jí připadá u mě zbytečná, jásala jsme a zavrhla jí....
14. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
holky, já se taky vyhýbala co to dalo...a dost dlouho...teď už bych to prostě udělala jinak, když se na to dívám zpětně...vím, že u mě IUI prostě nemělo šanci no...takže to bylo zbytečný čekání a naděje a pak zklamání...už jsme mohli být jinde...ale asi to tak prostě být mělo...
14. čer 2010 v 19:41  • Odpověz
sedmi neboj urcite jsou vpohode
14. čer 2010 v 19:42  • Odpověz
dark a ty jsi trpěla nějakýma zánětama nebo tak?
14. čer 2010 v 19:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.