• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
mis ja si myslim, ze je dulezite jit krok po kroku, jen doufam, ze uz nas tech kroku necekam moc...
14. čer 2010 v 19:43  • Odpověz
dark, to taky doufám :frowning2: ..každopádně mišandě jeslti to nevyjde, tak už těch kroků před sebou moc nemá...
14. čer 2010 v 19:45  • Odpověz
mis asi dvakrat jsem mela kvasinky (prisli mi na ne pri preventivce), ale jinak o nicem nevim, ani o tech kvasinkach bych nevedela, kdyby mi o nich nerekla...
14. čer 2010 v 19:46  • Odpověz
mis tebe ceka pozitivni test, utz, kontroly, poradny a porod :grinning:
dark, tak kvasinky jsem měla taky dvakrát...ale já to poznala sama, pač to bylo utrpení nad utrpení.jsem se drbala i o sedačku ve vlaku :grinning:
dark a když já, tak ty taky :slight_smile: a brzo, ti řikám!!!!
14. čer 2010 v 19:47  • Odpověz
dark a neměla jsi třeba operaci slepáku? z toho prý bývají srůsty.....
14. čer 2010 v 19:47  • Odpověz
mis u me prave nic...
sedmi ne, zadne operace
14. čer 2010 v 19:49  • Odpověz
holky, loučím se :slight_smile: jdu se vysprchnout a číhnout na tu chujovinu Zázraky života :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 v 19:51  • Odpověz
mis tak se koukej, ja to dneska vynecham :wink:
14. čer 2010 v 19:55  • Odpověz
já se taky bojím, že tam mám paseku... :unamused: darky, jak jsem ti už psala... moc mě to mrzí, ale hlavně, že už to máš za sebou a znáte důvod proč se nedaří. Při laparce by ti teda vzali určitě pravý vejcovod a s levým by se vidělo, podle situace? kdo ti HSG dělal, doktorka Langerová? a co ti pak doporučila primárně? a co manžel na to? moc otázek... :sweat_smile:

sedmi, já se taky laparce vyhýbám jak čert kříži... ale taky mi doktorka řekla, že u mě to zatím nevidí, ani to HSG mi nenabídla... u nás to vypadá zatím spíš na problémy s ovulací

mis, už mám odcvičeno :grinning: ale až teď, dřív jsem se nedokopala... akorát si teda nemyslím, že úplně správně, nějak jsem to trošinku pozapomněla a ty obrázky co jsem dostala jsou takový hodně stručný :grinning:
14. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz
já teda u nás IUI nevidím moc na úspěch, nevím proč... asi mě od toho odrazuje ta strašně malá úspěšnost... :frowning2: já věřím IVF... dřív jsem si říkala, jestli jsme na to nešli moc hr, ale teď jsem ráda, i přesto, že ze dvou pokusů ani jedno ET... kdybysme čekali a čekali, tak to může být opravdu nadlouho
14. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz
ter delala mi to smetanova, primarka toho druheho oddeleni, ja nevim, ona me na tu laparku posila spis kvuli tomu castecne pruchodnemu nez kvuli tomui nepruchodnemu, protoze ten castecne pruchodny muze zpusobovat neco co snizuje moznost otehotneni, myslim, ze kdyby byli jen nepruchodne tak me na laparku nepopsila... primarne mi doporucila ivf, s tim, ze jestli tak muzem zkusit ted iui kdyz by mel byt folik vlevo a kdyz se nepodari ivf tak laparku, ale protoze o ivf uvazuju az na podzim tak mam zvazit jestli nechci laparku uz v lete, abych vyuzila cas... manzel je hlavne rad, ze chyba neni u nej a je na me hodny, ale poradne jsme o tom jeste nemluvili, si to nechavam az budeme mit klid...
14. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz
darkulko, uvidíš, prober to s paní doktorkou... s manželem a udělej to, na co se nejlíp cítíš. Nemá smysl jít do něčeho o čem nejsi přesvědčená... to si myslím platí jak pro laparku, tak pro IVF.. prostě aby sis nemusela sama sobě nic vyčítat ani se k ničemu přemáhat, jen proto aby to bylo tak, jak někdo radí... ach jo, je mi to fakt líto :frowning2:
14. čer 2010 ve 23:31  • Odpověz
ter jsi hodna :slight_smile: vsak ja se s tim nejak poperu, tak ja jsem s tim ivf pocitala, ale nejak jsem nepocitala, ze se budu muset rozhodovat hned, jsem si myslela, ze nejdriv bude iui, nejak me ani nenapadlo, ze by mohl byt s tema vejcovodama problem :sweat_smile: tak mam cas minimalne do pondelka to je more casu to promyslet a kdyz to nerozmyslim, tak budu mit jeste dalsi cas, vsak na me nikdo nespecha a pani doktorka je moc hodna a do niceho me netlaci, vsechno mi dava ke zvazeni...
15. čer 2010 v 08:24  • Odpověz
Dark já osobně bych ti rozhodně radila první tu laparku.. Protože když se ví, že tam ten problém je, tak bych ho řešila dřív, než dát spoustu peněz do IVF a riskovat kvůli tomu, že se to nepodaří.. A co ty víš, třeba ti při tom ten jeden vejcovod zprůchodní a pak už ani laparka nebude potřeba :wink: Bys ušetřila penízky na výbavičku :slight_smile:
15. čer 2010 v 09:12  • Odpověz
dobré ránko,

mišanda jde za chvíli vařit a pak frnk na pedikuru :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak mám stejný názor jako jaspi :slight_smile:

jo a dneska v noci jsem teda měla echt ms bolesti, tak doufám, že se tam pupínkům nic nestalo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. čer 2010 v 09:26  • Odpověz
dark tak to jsi na tom stejna jako ja jen ja na HSG před 4 lety vyšlo na vybornou a ted to vyšlo jako tobě nikdy jsem na zaněty netrpěla tak nevím z čeho ale hold půjdu raději prvně na laparoskopii než vyhodit penize do luftu jak říká Mišanda taková rizika tam jsou mimoděložního a než zažít nějaky nezdar tak raději at je prvně profouknou nebo vezmou.
15. čer 2010 v 09:26  • Odpověz
Miško měla by jsi odpočívat v posteli ne lítat na nechty :angry: :grinning:
15. čer 2010 v 09:27  • Odpověz
peto ahoj tak to budeme bojovat spolu :slight_smile: a kdy pujdes na laparku uz vis? nebo to zatim jen rozmyslis?
15. čer 2010 v 09:29  • Odpověz
Peťulo...no jsem zvědavá na tebe...první pokus jsem ležela a stejně prd...hlavně víš jak..psychika musí být v pořádku...a to já doma nedám ani náhodou. si povíme na podzim :grinning:

holky, laparky se nebojte :slight_smile: chvilku si odpočinete a pak budete zase fit :slight_smile:
15. čer 2010 v 09:31  • Odpověz
mis jasne prochazky jsou pry lepsi nez lezeni a psychika je nejdulezitejsi, takze si uzij pedikuru, tam si stejne odpocines :slight_smile: hlavne na ni jdi dustojne, ne ze zase pobezis jak splasena :grinning:
15. čer 2010 v 09:38  • Odpověz
Miško možna máš pravdu ja stejnak jak půjdu na IVF tak půjdu na podzim a ja stejnak budu doma a bude zima tak uvidím jesli vytahnu čumak z baraku :grinning:

Ja jdu na laparku v srpnu pokud se vše domluví tak prvních 14 dní srpnu si vezmu nemocenskou pač máme celozavodku a nemam toliko dovolené tak si vezmu nemocenskou a pak mam 14 dní dovolené tak měsíc odpočinku tak si to užiju.a pak jen šetřit a šetřit a někdy v listopadu by jsme mohli jít na první pokus
15. čer 2010 v 09:45  • Odpověz
tak ja bych chtela jit pokud se pro laparku v lete rozhodnu,tak co nejdriv, chci jet v zari do indie (jestli budou penizky) a pak teda ivf az se vratim...
15. čer 2010 v 09:54  • Odpověz
Dark Indie krásné exotické moc ti to přeji.

Holky opět se dívam po albumech a uplně zavidím holkám co se jim to povedlo hned a ani nečekali na nic už zase mám depresi že asi nikdy nebudu těhulka :frowning2: a pak maminka :frowning2:
15. čer 2010 v 09:56  • Odpověz
peto nemej depresi, neboj vask ono se nam to taky povede... jen proste mame trochu delsi cestu s trochu vic prekazkama, ale to neznamena, ze nemuzeme dojit k cili...
15. čer 2010 v 10:06  • Odpověz
to máš pravdu ale když ono to je už 28 měsíců a to nepočítam co bylo před tím bo jsme měli pauzu a všichni už maji nebo se těší na druhé a ja pořad se jen dívam se sklamanym obličejem a ve 30 letech se musím pořad jen utěšovat že vše bude ok ale bojím se že nebude :frowning2:
15. čer 2010 v 10:17  • Odpověz
peto ja ti rozumim, sice moje cesta jeste neni tak dlouha, ale uplne ti rozumim, zvlast kdyz vetsine mych znamych staci se chlapovi otrit o trenky a jsou v tom...
15. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
Dark jj přesně tak je to někdy jak bych byla defektní a neměla vše v těle normální :frowning2: hold asi příroda chtěla to tak ja nevím proč se to tak děje :frowning2:
15. čer 2010 v 10:53  • Odpověz
Dark: tys to tak krásně napsala :grinning: !
Péťo, cítím to úplně podobně. Každou mrchu vždycky obrečim a připadám si úplně neschopná, když nedokážu dítě počít...já ho ale nedokážu ani donosit. Je to všechno na nic. těžko se hledá optimismus a naděje, když je člověk na dně. A vsadím se, že kdyby člověk nechtěl, tak už má několik dětí, který by mu děsně komplikovaly život. Takhle pořád doufáme v to jedno vymodlené!
15. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.