• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
betty to je presne ono, pripadam si neschopna, ze nejsem schopna splnit tu jedinou podminku kterou nam zivot dava... ale to chce si potom uvedomit, ze to ze dite nemame neznamena, ze nas nikdo nema rad, dokonce i kdyz jsme takhle osklive a neschopne tak jsme milovane...
15. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz
peťulo, jako ta stimulace atd je dobrý, ale jakmile dojde na transfer, tak ti to pak furt šrotuje :slight_smile: a to taky neni dobrý no.

jinak mišanda už je zpátky a má krásný ukázkový nohy :grinning: ale slíbila jsem holkám dole, že dneska bude válendo, pač ten břuch cítím i teď...tak snad je všechno jak má :frowning2:

Petul, snažíme se stejně dlouhou dobu, takže tě chápu a rozumim..já jsem taky někdy na odstřel...ale já mám teď jiskřičku naděje v tý adopci prostě...utěšuju se tím, že to miminko bude, ať už naše nebo adoptovaný - i to bude naše :slight_smile:
15. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
a jinak Indii bledě závidim, ale nevim jestli tam furt ještě chci - vždycky byl můj sen Tádž Mahal atd...jenomže mě stačila Kahira a její obyvatelé...to ve mě zanechalo hrozně hlubokou vzpomínku...a v Indii je to ještě horší :frowning2:. každopádně jestli to nevíte, tak Mišanda tam měla ženicha a měla se tam vdávat :grinning:
15. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz
mis ja tam sice chci jet, ale jeste nevim jestli na to budu mit, cekam na zazrak i tady :wink: fakt? ja mam prave kamaradku co si vzala inda...
15. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz
dark, no jasně..jmenuje se Amul :grinning: a furt mi píše a bydlí někde dole u moře :grinning: bych se musela podívat do těch dopisů :grinning:

nj, je to drahota ta letenka tam...jinak si myslm, že ubytování atd zas tak hrozný nebude. a jela bych přes cestovku nebo "na vlastní pěst" ?
15. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz
mis prave s tou kamaradkou, ta by tam zaridila hotel a tak...
15. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz
Jé taky bych se nějak podívala :dizzy_face: Pro mě je sen Dominikána a taky Lefkáda.. to druhé se mi snad někdy splní.
15. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz
jaspi, já chci taky dominikánu :slight_smile: hrozně moc :slight_smile:...jsem si řekla, že když ne teď, tak až mi vyprší životko za pár let :slight_smile:

15. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz
Misko taky to mám v plánu pak se stavebkem. Ale myslím, že jak budou děti, tak budu ráda za Chorvatsko :grinning:
15. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz
ne, chorvatsko neee :grinning: to mišanda moc ráda nemá... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj holky,
napsaly jste to přesně, já si taky připadám neschopná... že nedokážu splnit svou ženskou úlohu :frowning2: vždycky jsem snila o velké rodině, tak tři děti, chtěla jsem mít brzy děti... no a vidíte, připadá mi, že se ten sen pomalu hroutí jak domeček z karet :pensive:
ale taky mám poslední jiskřičku naděje v adopci, jak misanda... jen akorát nevím, jak bych se smířila s tím, že nikdy nebudu těhotná a nikdy neporodím to naše dítě... :frowning2:

misando, jen hezky procházkuj, holky taky potřebují na vzduch :slight_smile: a hlaď bruško :slight_smile: zbyla vám nějaká embryjka na zamrazení?
15. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz
No já jsem to myslela tak, že pak určitě nebude peněz .. Mě se třeba Chorvatsko líbilo, ale ten půl rok potom,. co se mi neustále vracely záněty močáku :stuck_out_tongue_closed_eyes: To stálo za to!
15. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz
S tím "našim" dítětem jsem to napsala špatně, jasně že by adopčátko bylo prostě naše dítě a hotovo... snad víte co jsem myslela, prostě ten pocit nosit miminko, porodit ho... sem se do toho zamotala :sweat_smile:
15. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz
Holky nedepkovat - nebo jen chviličku a pak znova hrrrr na ně! :grinning: Fakt se dějí zázraky a je jen otázka, kdy zrovna u vás! Někomu to trvá dýl, někomu se podaří hned.. ale důležité je se nevzdávat. Ale je to někdy těžké no.. :pensive:
15. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz
ter, holky..nejsme neschpný...já to tak neberu...já to beru tak, že nejvíc je mi líto, že můj manža je vlastně zdravej a já mu to miminko nemůžu zatim dát...to jeho prostě vlastní a biologický...už jsem mu i řikala, že si klidně může najít někoho jinýho, že to pochopim - což jsem teda neměla...

a jinak na zamražení nemáme nic :frowning2: :frowning2:
jaspi, tak já zatim nejvíc asi miluju Egypt a pak to ŘEcko, ale jih Itálie je taky nádhernej :slight_smile: :dizzy_face:
Ter - chápu moc dobře jak si to myslela :wink: Adoptované můžeš milovat nejvíc jak to jen jde, ale chtěla bys zažít ty chvilky hlazení bříška, těšení se s manželem a vidět pak, jak je třeba hrdý taťka když mu budou říkat, že prcek je po něm.. :wink:
15. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz
mis, přesně takhle to mám i já, hrozně mě mrzí, že manželovi nemůžu dát to jeho vlastní... a taky jsem mu říkala, že si může najít někoho jinýho, že může jít, že bych to chápala... naštěstí teda prý nechce a jsem blázen :grinning:
15. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz
ter, ten můj taky nechce, dokonce už i mluví o adopci :slight_smile: a to je fajn...protože před rokem o tom ještě ani nechtěl slyšet..ale já vlastně taky ne...
15. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz
Misko já jsem toho moc neprojela, tak ty země neznám.. ale třeba se tam časem podívám. My jsme dřív jezdily dohromady 3 kamarádky. I jen po ČR a to Chorvatsko a bylo to super! A na té poslední, kdy už kamarádka byla v 5tém měsíci jsme se dohodly, že jak budem mít děti a trochu povyrostou, tak budem jezdit zas - třeba samy a nebo jen s dětma, ale zase spolu :slight_smile:
15. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz
Oni vás nemilují přece jen pro schopnost odnosit jim dítě, ale prostě milují vás - bez ohledu na to. Tak máte tu cestu prostě delší, ale by by jste taky určitě stáli při nich :wink:
15. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz
jaspi :dizzy_face:
přesně tak... tuhle jsme třeba koukali na film, kde byl porod ( to vždycky obulím ) a jak se tam radoval novopečený tatínek, všem volal, že se narodila holčička, tak mi bylo tak líto, že tohle možná můj manžel nikdy nezažije... že nebude posouchat s uchem na bříšku, čekat na zakopání, že já neucítím první pohyb a jak se mě mě malé hýbe... prostě tak, jak to má správně být.
15. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz
ter...uvidíš, že to zažijete :slight_smile:
15. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
Ter ono je na jednu stranu dobré, že ti chlapy si to až tak dopředu neuvědomují a neřeší. Prostě když prcek přijde, fajn..když ne, tak z toho většinou nejsou až tak špatní. Nemají tak silné biologické hodiny jak my :wink:
15. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz
mis, to je dobře :slight_smile: u nás je to to samé... asi máme doma zlaté chlapy :wink:

15. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz
jaspi, to je snad pravda :slight_smile:

a vůbec, já nevím proč tady takhle depkařím, ještě není všechno ztraceno :wink:
15. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz
holky, jdu se natáhnout asi...bolí mě ten břuch :zipper_mouth:
15. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz
mis, odpočívej... asi se holky zabydlují :slight_smile:
15. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz
Pěkně spolu lenošte :wink: Třeba tam jsou 2 rošťáci :grinning:
15. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz
mis jen hezky odpocivej
15. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.