• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Taaak pro dnešek odcvičeno :wink:
15. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz
hezký večer holky...co to tu čtu? žádné depky, všechny ten krásný pocit z rostoucího břicha zažijem, nebojte :wink:
miško, ležet s nohama hore, ať jsou mimísové v komfortu ju :grinning:
ter, jsi dobrá, já se k tomu cvičení pořád nemůžu dokopat, pravidelně každý den to nezvládám :unamused:
15. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz
dobre ranko
16. čer 2010 v 08:50  • Odpověz
Dark: opožděné dobré ráno! Jindy se tu kecá ostošest a tentokrát nějak mrtvo...jak se máte. Kdy bude misanda testovat, jestli tam má mimi i pro mě? :wink:
17. čer 2010 v 10:03  • Odpověz
Betty vy jste si to tak domluvily, že ho Miska odnosí i tobě jo? To je dobrý nápad :wink:
17. čer 2010 v 10:11  • Odpověz
ahoj betty, jas
no jo vcera tu bylo nejak mrtvo :slight_smile: ale vcera byl naky mrtvi den, bylo mrtvo i na jinych diskuzich kam chodim, asi se vsichni nekde toulaji... zacinaji dovolene a tak :slight_smile:
17. čer 2010 v 10:17  • Odpověz
Já jsem včera byla doma..
17. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
jaspi: miska to zatím neví, ale já už mám celkem jasno :grinning:
17. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz
To bude mít holka radost :grinning:
17. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz
no nazdar :grinning:

holky, já myslim, že ještě uvidíme, jestli vůbec něco zbyde na mišandu. mišandě se teda nechce ani testovat, mám své důvody a mám to v hlavě teď trošku poplašený...hlavně po ránu teda :rolling_eyes:

dneska jsem si jela koupit soda stream, teda spíš pro manžu, tak jsem na to zvědavá, jaká bude z toho cola :grinning: aspon se nebudem tahat s těma flaškama a budeme šetřit matičku Zemi :slight_smile:

no a hoří nám tu skládka pneumatik, takže jsem musela zalézt domů a vypadá to, jak když se na nás žene Nicota...ani kočičkám nemůžu otevřít balkon :frowning2:
17. čer 2010 v 15:01  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

mis, co se stalo dneska ráno? :confused: doufám, že je vše v pohodě a hýčkáš holky.. :wink: a co je to soda stream? to jsem ještě neslyšela...

jak se jinak máte?

17. čer 2010 ve 23:16  • Odpověz
Ter to je taková ta láhev jak dělá sodovky ne? Něco jako Dolce gusto, ale né na kafe, ale na colu a tak..

Misko doufám, že je vše o.k!
18. čer 2010 v 07:29  • Odpověz
holky, soda stream je minerálkovač :slight_smile: nemusíte se tahat s flaškama z obchodu a zadělávat s tím přírodu s těma plastama. prostě jak to bylo za komančů, měli jsme doma sodovkovač a žili jsme si blaze :grinning:
18. čer 2010 v 07:52  • Odpověz
jinak přeji dobré ráno všem :slight_smile: dneska asi ani nevytáhnu paty z baráku...je tam nějak vošklivo :frowning2: ...ještě že tady mám miliardu knížek :grinning:
18. čer 2010 v 07:53  • Odpověz
hezké ránko holky, tady je taky hnusně, předpověď bohužel vychází a to včera se ankonec udělalo taaak krásně :slight_smile:
mišando, jen pěkně čti, venku bude dnes hnusně, taky bych nejradši nikam nešla :frowning2:
včera jsme byli na UTZ a po menopuru teda žádnej zázrak, jen jeden folík napravo, měl 18 mm, takže mi šoupli pregnyl a zítra ráno jdem na IUI, huráááá.....myslela jsem, že po těch injekcích bude větší úroda ale pro IUI je to prý ideální, když je jen jeden, ale dozrálý....no, uvidíme, ještě navíc jsem se dozvěděla, že mám vaječníky údajně schované za dělohou, takže aby byl vidět folík, tlačil mi na břicho, na fakt dobrý, co já seještě o sobě nedozvím :grinning: :grinning:
18. čer 2010 v 08:01  • Odpověz
sedmi, určitě je to pro IUI lepší...já jich měla teda asi 6...reagovala jsem až moc...ale určitě v mym případě byl plnej tak max jeden. takže neboj, všechno bude :slight_smile:. zítra teda razít, to na tebe budu myslet. ty chodíš do PRonatalu, viď? :slight_smile:

18. čer 2010 v 08:03  • Odpověz
Soda Stream máme doma a nemůžu si ho vynachválit. Je to fakt super, i na tu colu, akorát do těch sirupů přidávají umělý sladidla a to já hned poznám, že tam něco je, mám pak v puse takovou pachuť. Ale přijde to k chuti stejně :wink: .
Mis, co se stalo? Jak se cítíš?
18. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
mišando, to mě právě štve, že mám sice jeden ukázkový folikul, ale co když v něm není vejce, to nikdo nepozná :confounded:
docela mě překvapilo, že byl po menopuru jen jeden, já ovuluju krásně i bez stimulace, takže jsem si myslela, žze zareaguju víc a bude jich hodně.....no uvidíme,
tak zítra má manžílek nástup k odběru už v 7,30, pak v devět mi to šoupnou :grinning: :grinning: ...takže stihnem i tu svatbu nakonec, v poledne musíme být na obřadu :slight_smile: , v pohodě stíháme
18. čer 2010 v 10:37  • Odpověz
sedmi, to budou pěkné fofry :grinning: třeba pak budete vzpomínat i společně s díťátkem na ten, že jste na svatbě byli už ve třech... :wink:

vidíte, soda stream, to vůbec neznám...

mis, taky doufám, že je vše ok! :slight_smile: co čteš?
18. čer 2010 v 10:44  • Odpověz
ter, jo jo, to by bylo príma :grinning: :grinning:
18. čer 2010 v 11:33  • Odpověz
sedmi, ale jestli ti dovnitř špatně viděl utz, tak je furt možný že tam máš schovanej někde i další :slight_smile:

jinak mišandě dneska ráno bylo hrozně...nevěděla jsem, jestli budu zvracet, či kakat, takže jsem se usadila na záchodě s lavorem v rukách...a do pár minut jak když nic nebylo...tak mám z toho takovej divnej pocit. navíc jsem měla hrozně silný MS křeče :frowning2:

a čtu Kinga :slight_smile: to je můj miláček největší...a chystám se na Larssona :slight_smile:
18. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz
Misko pěkně jen doma lenoš a opatruj se, zbytek je na přírodě a stejně ho neovlivníš :unamused: Ale věř prckům, že se pořádně zakousnou a nepustí :wink:
18. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
jaspi, odpočívám :slight_smile: navíc je tam stejně hnusně a máme doporučení nevycházet kvůli těm gumám co tady furt hoří :zipper_mouth:

prckové už musej bejt kouslý dávno...jestli jsou...však uvidíme...
18. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
Mis a kdy jdeš na krev nebo kdy máš testit?
18. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz
Ooo King je taky můj dvorní :wink: četla jsi Dlouhý pochod? Tu mám nejradši :slight_smile: doufám, že už je lépe... třeba je to po všech těch hormonech :confounded: ale prckům věr, zakouslí určitě jsou!!!
18. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz
no miško, já rozhodně nechci vzbuzovat nějaké falešné naděje, ale jak to tak popisuješ, spíš se přikláním k tomu, že mimísi jsou zakouslý a budují si bejvák, než k tomu, že se chystají opustit bříško :slight_smile: dobře to dopadne, uvidíš!
a kdy máš dělat test?
18. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz
holky, já to zkusim v pondělí a uvidíme...

ter, fakt miluješ Kinga? :slight_smile: kdybys viděla mojí sbírku :grinning: já teď čtu Christinu a ten Dlouhý pochod čekám, že to vydaj nebo něco...!!! to nemám!!! ale Christina se mi hodně líbí, doporučuju, jestli jsi ještě nečetla. Co mě hodně zklamalo byla Geraldova hra..tu jsem četla nedávno a měla jsem co dělat, abych to vůbec dala.

18. čer 2010 ve 14:45  • Odpověz
Mis, fakt :slight_smile: taky mám už pořádnou sbírku - a Christina je supr, musím si ji přečíst znova, už je to pár let, co jsem ji četla. Já pak mám ještě nejradši MIsery, Rose Mader, Pytel kostí... Osvícení! No, je jich hodně :slight_smile: ten Dlouhý pochod ale stojí za to, ten u mě zatím vede.. nedá se třeba objednat přes net? Geraldovu hru jsem nečetla, není to teda dobré? Mě zase zklamala ta serie Temná věž, četla jsem teda jenom Pistolníka, ale myslím, že jsem ho ani nedočetla a knížky z Temné věže jsem pak už ani nekupovala..
18. čer 2010 v 17:03  • Odpověz
V pondělí se tam už určitě bude něco rýsovat :dizzy_face:
18. čer 2010 v 17:03  • Odpověz
ahoj holky , mám 30ks ovu testů - zelené wondfo + 5těhu testů. 340,- i s poštovným, kdybyste některá chtěla. Kdyžtak písněte do IP
Díky a omlouvám se za vpád
18. čer 2010 v 17:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.