• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Ter, tak Osvícení jsem taky ještě nečetla ale chystám se na to brzo...a Temnou věž si teď dokupuju, tka uvidíme...mě se hrozně líbí Duma Key, To, Zelená míle :wink: zatim to jsou moje nejoblíbenější :slight_smile: a už se těšim až v zimě vyjde ta nová Under the dome :slight_smile:...to jsem ráda, že jsem tady objevila fanynku Mistra :grinning:
18. čer 2010 v 17:51  • Odpověz
sedmi, držím palečky na zítra! mně to první IUI nevyšlo...tak trochu jsem to tušila...takže mě čeká to druhé...snad úspěšnější...jsem zklamaná...ach jo :frowning2:
18. čer 2010 v 18:09  • Odpověz
milka : a kdy se chystáte?

na sedmi taky myslim! ona to holka zvládne na výbornou :wink:
18. čer 2010 v 18:50  • Odpověz
misanda, asi až v srpnu zkusím to 2.IUI. Tedˇ v červenci budeme cestovat tak ani nebudu doma, abych mohla na UTZ a IUI. Tak se budeme snažit přirozeně a kdo ví...třeba se stane zázrak :confused:
misanda, jak se cítíš?
18. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj holky,
jak užíváte víkendu? :slight_smile:

a jak je misandě? hýčká si holky? :slight_smile:

a co sedmi, jáká byla po IUI svatba? snad jste stihli :wink:
19. čer 2010 v 16:42  • Odpověz
zdravím vás holky, tak to máme za sebou :slight_smile:
IUI naprosto bezbolestné, superrychlé, jen zvláštní pocit tlaku v břiše, když to tam mudra vypustila , byli všichni moc hodní, sestřička se mnou mluvila jako s malou holčičkou, ať se ničeho nebojím, vše vysvětlila a tak :slight_smile:
jen teda manžílek byl dost zklamaný a smutný, musela jsme ho pak celý den rozveselovat - jako naschvál zrovna včera měl sníženou pohyblivost typu A a málo mršek ....a to má normospermie, potvrzeno dvěma spermiogramy....no, naschvály se dějí, byl před dvěma měsíci nemocný, tak se to asi akorát odrazilo na kvalitě takže podle mudry máme pomalu přemýšlet o IVF...ale my chceme pak ještě aspoň jednou zkusit IUI, asi v srpnu a bez injekcí, jen s clostilem, aby nás zase nezdržovala pojišťovna se schvalováním.....to jsem netušila, že se musí žádat o každý pokus IUi zvlášť ....no a mezitím si už podat žádost o schválení IVFce :confused:
celý den jsem pak včera špinila a dost cítila břicho, ale byla jsme upozorněna, že to asi nastane ...jinak svatbička se povedla, i to počasí se nakonec celkem umoudřilo
:slight_smile:

20. čer 2010 v 11:26  • Odpověz
Ahoj sedmi, tak to je supr, že se vyvedlo :slight_smile: a manžel at si z toho nic nedělá, u nás to bylo taky tak, ono prý stačí i malé nachlazení a na těch spermiích se to odrazí... :wink:
20. čer 2010 v 16:29  • Odpověz
ahoj holky. Môžem sa pridať k vám do diskuzie? veľmi sa mi líbí ,že tu cítím takový ten optimismus. my se o miminko snažíme vyše roka a dohodli sme sa , že ak to nevyjde do konce srpna, tak nastupujeme vyšetrenia, nech vieme, kde je vlastne problém. vidím, že vy už toho máte viac za sebou, tak by som bola rada, ak by som sa mohla pridať, zistiť, čo všetko ma čaká a možno trochu povzbudiť, elbo už mi je to fakt veľmi ľúto
20. čer 2010 v 17:31  • Odpověz
ahoj gmartina, jen se přidej, vítáme tě :slight_smile: ta vzájemná podpora je fakt potřeba! je to smutný, když mimčo nepřichází...ale jak vidíš naše forum - rok 2010 bude plný změn :wink: určitě to vyjde!!!!
20. čer 2010 v 17:40  • Odpověz
verím v to :slight_smile: každý mesiac si hovorím, že snad to vyjde, potom príde par dni depresií a už sa teším na ďalší mesiac :slight_smile:
a dúfam, že rok 2010 bude šťastný.
20. čer 2010 v 17:49  • Odpověz
Ahoj gmartina, vítám tě a držím palce, jak píše milka, musíme věřit, že rok 2010 bude opravdu ten šťatsný :slight_smile: my taky šli na základní vyšetření po roce - a mě se i ulevilo, když jsme zjistili, kde asi je problém :slight_smile:

milko, ahoj, co nového u vás?

a kde máme misandu? :sweat_smile:
20. čer 2010 v 18:23  • Odpověz
ter23 ahojky, sněhobílý testík, přišla mrcha, tak se tak nějak vyrovnávám s prvním neúspěchem IUI...je to zklamání, ale nevzdávám to :wink: snažím se na to nemyslet a truchlit...mám teď plnou hlavu plánování dovči tak je to fajn...chci si vyčistit hlavu z těch hormonů a těch třech písmenek "CAR"...druhou stimulku na IUI začnu v srpnu, červenec bude oddechovej :sunglasses:
a co ty? jaké máš plány na léto? :slight_smile:
20. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz
milko, tak to mě moc mrzí... ach jo, kdy už se to štěstí unaví a sedne i na nás :unamused: já si čistila hlavu od CARu teď, jak nevyšla druhá stimulka na IVF tak jsme si řekli dost, nějak už jsem toho měla plný zuby a dali jsme si pauzu, do srpna... a už je to ok, cítím se připravená zas do toho vlaku naskočit :slight_smile: takže plány na léto jsou taky dovča, chceme procestovat Makedonii a v srpnu se potom vrhneme na stimulku a zas do toho boje :slight_smile: milko, musíme na to koukat pozitivně, třeba to právě ta dovča zlomí a pak se stimulka i mimčo zadaří :wink: kam se chystáte na dovču?
20. čer 2010 ve 22:51  • Odpověz
holky asi ani já nenesu dobré zprávy...ani u nás se zázrak s názvem miminko nekoná...v sobotu jsem z toho byla lehce paf - zkusila jsem test už v sobotu...docela mi to dalo tentokrát zabrat...dneska je test taky sněhobílý ale to jsem čekala, to už bylo jenom pro jistotu. tentokrát mě to teda vzalo mnohem víc, než neúspěch po prvním IVF :zipper_mouth:
21. čer 2010 v 06:33  • Odpověz
Mis to je mi fakt moc líto :frowning2: A myslíš, že už by tam ty // byly? Možná se ptám blbě, ale netuším jak je to s testováním po IVF..
21. čer 2010 v 07:54  • Odpověz
jaspi, určitě už by tam byly, když jsme měli prodlouženou kultivaci..

no, máme ještě dva pokusy...když nevyjde příští, tak si podáváme žádost o adopci a já se hrozně těším...jak malá :sweat_smile:
21. čer 2010 v 07:55  • Odpověz
gmartina, vítej u nás a neboj, rok 2010 je náš, já tomu věřím a doufám :wink: , měla jsme vždy úplně stejné pocity, o kterých píšeš, neboj, naděje je vždy a mudři kdyžtak pomůžou :slight_smile:

ter, to je dobře, že už jsi připravená do dalšího boje....hmm, Makedonie, to zní krásně, tam jsem ještě nedocestovala, chtěla jsme loni do Albánie, ale doma mi to bylo zakázáno, že prý už ty své dobrodružné výpravy přeháním, že prý Rusko, Ukrajina, Rumunsko a Srbsko stačily :grinning: :grinning:
21. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
miško, nevím, co říct, je mi to moc líto, strašně MOC jsem ti to přála...a moc tě obdivuju, jak dokážeš bojovat dál.....když to ani teď neklapne, měli by v CAR asi změnit strategii a rozlousknout, kde je zakopaný pes.......nemáš třeba problém se sliznicí nebo tak něco? nebo problém v imunitě????
21. čer 2010 v 10:28  • Odpověz
sedmi, jj, mám alergii na sperma a trofoblast, proto baštim ten Prednison. sliznici mám obrovskou vždycky - endometrioza :wink:

jinak my jsme se domluvili, že dáme za ty tři měsíce ten třetí pokus - pokud teda se nic nestane - a když to nevyjde, tak si podáváme žádost o adopci. čtvrte´j a zároveň poslední pokus by byl určo s darovanýma vajuchama a někdy příští rok. víc sil do toho investovat nehodlám a ani peněz vlastně...ono to není zadarmo. neplacený cyklus nás vyjde na 60-70tis. a to nejsem blázen abych podstupovala víc takovýhle pokusů, když adopčátka taky čekaj na krásnej domov...
21. čer 2010 v 10:36  • Odpověz
mišando, jsi skvělá a já ti moc přeju, ať to vyjde, opravdu!...ale ještě to třeba není ztracené, ještě vydrž pár dní :wink:
prednisonem tu alergii ale eliminuješ ne, a endomrcha by při IVF zase tak moc vadit neměla, nebo jo? zajímalo by mě, proč se ti to nedaří, když jsi léčená a ví se, kde je problém a na co si dát bacha :frowning2:
21. čer 2010 v 10:53  • Odpověz
misando, co to čtu :confused: sakra, to mě mrzí... já fakt myslela, že to vyjde, vypadalo to dobře... ach jo, není to spravedlivý. To je při tom IVF právě to blbý, člověk to všechno podstupuje s tak nejistým výsledkem, vše může být podchycené nebo bez problému a stejně se prostě nechytí... :pensive: misi, ale myslím, že máte skvělý plán! A nemůžou se tam ještě // objevit? kolikátý jsi den od ET?

21. čer 2010 v 11:38  • Odpověz
sedmi, furt je to holt příroda a příroda si rozhodne jestli mám otěhotnět nebo ne a já s tim neudělám nic, i kdybych se na hlavu stavila :slight_smile:

ter, // už by tam byly..dneska jsem 10tý den po ET a plus k tomu jsme měli tu prodlouženou kultivaci...takže bohužel...ale fakt už jsem to aspoň rozdejchala...a teď se těším ne na další pokus, ale spíš až bude po dalším pokusu a my si podáme tu žádost... :slight_smile: to je to jediný, co mě drží nad vodou :wink: dneska jsme si o tom povídali i u oběda a manža mi řiká že je to super, že nám daj majinký miminko, že bude mít ty majinký ručičky a nožičky :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz
miško :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
Tak tady koukám žádný dobrý zprávy :frowning2: , ale hlavně že optimismus tu pořád je! :slight_smile: Já jsem si dneska vzpomněla, jaký to bylo, když jsem byla těhotná (ty první dny) - ten pocit, že to už třeba konečně vyšlo...tak mi z toho bylo smutno, kdoví, jestli to ještě někdy zažiju :confused: .
21. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz
@misanda
10. den už by měly být // ? Tak to si teda v pátek udělám testík. To já myslela nejdřív ten 14. den, i na kontrolu mám jít až 29.6., teda ale protože rekonstruujou, tak jdu na krev až 7.7.
To bude dlouhej tejden, když to nevyjde. Ale je to náš 1. IVF, tak snad se budeme mít z čeho poučit.
21. čer 2010 v 15:04  • Odpověz
valkil, záleží jestli máš kultivaci nebo ne...,? a jaký embrouše ti dávaj do bříška :slight_smile:...tfuj tfuj..snad to vyjde!!!! potřebovalo by to tady nějakou těhulínu :slight_smile:
21. čer 2010 v 15:47  • Odpověz
dobre odpoledne, tak jsem po dovolene :slight_smile: bylo to fajn... i kdyz byla zima a prselo a muze jsem skoro nevidela
dnes jsem byla na utz a v patek zkusime druhe iui a mame podanou zadost na ivf, takze kdyz iui nevyjde zacinam stimulovat
mis to je mi lito, ach jo, ale mas skvely pristup...
milka taky je mi to lito :slight_smile: tak ja zas budu delat predskokana :slight_smile:
21. čer 2010 v 16:57  • Odpověz
dark, už jsem ti psala do gennetu - máte to fakt rychlé :grinning: a co dr.langerová, co říkala? držím palce at IVF není potřeba a zadaří se hned to IUI :wink:
21. čer 2010 v 17:32  • Odpověz
ter to vis, chci to mit rychle za sebou, ja to tak mam vzdycky dlouho nad necim premyslim a pak najednou skok a jde to rychle... i to rozhodovani bylo takove, proste jsem chtela jit do stimulace co nejdriv... myslim, ze langerova si to takhle predstavovala :wink: akorat to znamena, ze musim tehle mesic setrit, abych mela na stimulku, zvlast kdyz chci pero... tak snad budu dobre reagovat a budou mi stacit mensi davky...
21. čer 2010 v 17:37  • Odpověz
dark, pero jsem taky měla, myslím, že je lepší než injekce :wink: ale vy nepotřebujete ICSI, že? tak to bude o dost levnější :slight_smile: já už chci taky stimulovat... :slight_smile:
21. čer 2010 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.