• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
holky uuufff....já teda už stimulovat nechci :grinning: ale těšim se, že budu zase doma :grinning:

dark, to budeš mít asi gonal, viď? dobrý je, že budeš mít "jenom" doplatek, se spoluúčastí pojišťovny...a to ti udělají jeden měsíc IUI a hned další IVF, ju?
21. čer 2010 v 19:52  • Odpověz
mis presne tak, ja mam nativni cyklus, jen si pichnu ve stredu pregnyl a v patek jdu na to :slight_smile:
21. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
mis a myslim, ze budu mit i ten gonal, ale nejsem si jista, ja si ty nazvy nepamatuju... a rekla jsem jen, ze chci radsi pero, jestli si muzu vybrat :grinning:
21. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
Hezké ránko holky,
misko já bych ti tak hrozně moc přála, aby to už vyšlo!! Někdy je život vážně nespravedlivý.. a myslíš, že by nebylo dobré tu alergii zkusit trochu potlačit tím Prednisonem ještě před IVF? Já tomu nerozumím, ale vím že o téhle variantě mluvili v Praze na té imunologii... tak kdybys třeba chtěla ještě před dalším pokusem si tam domluvit konzultaci? Prý je to fakt nejlepší pracoviště imuna v ČR i SR..
22. čer 2010 v 08:00  • Odpověz
No holky, kde se všechny flákáte? :confused:
23. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz
jas ja straaaaaaaaasne moc pracuju :slight_smile: uz se tesim az budu v tehu doma, aspon ten mesic pred porodem :grinning:
23. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz
Tak dneska je tu nějak mrtvo.
Mám na vás několik otázek: za prvé, jestli znáte někoho, komu vyšlo IUI :confused: (já totiž ne...), a pak druhý dotaz - jestli jste některá nezkoumala, jak je to, když je IVF, tak s druhým dítětem, jestli je vyšší pravděpodobnost, že se zadaří normálně, nebo je většinou taky IVF?
23. čer 2010 v 18:42  • Odpověz
Betty já znám holku, co jí IUI vyšlo ze 2 pokusů 2x - první bylo mimoděložní a z druhého je teď v 9tt. No a pak tady znám jednu rodinu a ti měli přes IVF první i druhé..
23. čer 2010 v 19:36  • Odpověz
betty jsem se ptala holek z gennetu taky a asi dvema z peti vyslo IUI :slight_smile:
23. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj holky,
tady je to nějaké tiché? :slight_smile:

betty, já znám holčinu, kterým se nezadařilo prvních několik IVF, ale nevzdávali to a teď mají krásné holčičky dvojčátka :wink:

a tady z koníka znám holčinu, které vyšlo první IVF a má doma chlapečka, zůstali jim mrazáčci a když nechtěli druhé byl KET a teď čeká dvojčátka :slight_smile:
23. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz
Hezké ránko, jakpak se máte? :slight_smile:
24. čer 2010 v 07:31  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
ja cekam az mi zavolaji v kolik bude zitra IUI, doufam, ze zavolaji brzo, manza pracuje na smeny, tak aby si jeste mohl zaridit na zitrek praci...
24. čer 2010 v 08:04  • Odpověz
dobré ránko,

mišanda byla teď mimo...takže nebyla ani na koňovi.

už se mi spouští MS, takže bříško bolí a tentokrát to dostanu asi i přes Utroš...což je teda paráda, pač na víkend jedeme pryč :frowning2: :frowning2: :frowning2:

holky, ona jim tam úspěšnost IUI prý klesla a doktoři si s tim neví rady - jakože celkově, ne za každý CAR zvlášť...nevim no...myslim, že se do toho pouští zbytečně brzo a pak se diví - když nemaj prostě hotový určitý vyšetření atd.

jinak betty, třeba u nás s tím druhým IVF kdybysme měli jedno dítko...tak pak se můžeme snažit normálně, pač by se mi díky těhu stáhla ta endometrioza a byla bych "čistá"...ale když já nevim jestli bych se zase znovu chtěla snažit :zipper_mouth:
24. čer 2010 v 08:17  • Odpověz
Misko nepřemýšlela jsi nad tou Prahou jak jsem ti psala? :wink:
24. čer 2010 v 08:28  • Odpověz
krásné ránko :slight_smile: ..huraaa, poslední pracovní, zítra frčí sedmi k móři :slight_smile:

betty, mrkni se do diskuse IUI, a uvidíš, kolika holčinám vyšlo IUI :wink: , je jich tam celkem dost.......obecně se udává úspěšnost jen 10-15 %, ale třeba nám mudr řekl, že to vidí v našem případě na 60-70 %, ale pořád jsou to jen čís je to o náhodě a štěstí, ale podařit se může!!!!!

misando, je mi to hrozně moc líto, ani nevíš, jak strašně jsem ti to přála...nechápu to, kde je tedy chyba????věřila jsem, že teď při tom druhém pokusu už máš všechno od mudrů podchycené a nastavené, tak jsem vůbec nepochybovala, že to klapne :frowning2:
24. čer 2010 v 08:31  • Odpověz
Sedmi a kam jedeš? Závidím! :dizzy_face:
24. čer 2010 v 08:37  • Odpověz
jaspi, no vidíš, zapoměla jsem...každopádně já beru prednison vyšší dávky už před IVF...tak nevím a prý ten Imumed zas tak špatný nejni...ale přemýšlím...potřebuju doporučenku???

sedmi, problém jsou ty moje vajca...nenadělám nic...
24. čer 2010 v 08:44  • Odpověz
a jak jako k móři? nás chceš naprdnout, nebo co jako¨? :zipper_mouth: :dizzy_face:
24. čer 2010 v 08:45  • Odpověz
Mis já jsem doporučení měla a asi je potřeba..ale jistě to nevím, leda tam zavolat.. Ale myslela jsem si ,že ho bereš až po |VF..tak to je asi o.k. Kurník, přemýšlím čím by se tomu dalo ještě pomoct..
24. čer 2010 v 08:47  • Odpověz
jaspi, no a já si o doporučení znovu na imuno neřeknu, mudra mi posledně řikala, že to mám oká, když beru ten prednison před IVF a že co centrum, to jinej názor...a ještě i koukala na ty výsledky...tak nevim...
24. čer 2010 v 08:52  • Odpověz
pomoc by se tomu dalo, kdybysme si podali žádost o adopci...to je jediný, čemu teď věřim a na co se teĎ soustředí můj život...hrozně mě štve, že můj Fanošu s tim chce ještě počkat, přitom se stejně na to mimčo čeká dva roky...tak nevim co je za problém...a kdybych náhodou otěhotněla, tak oni tu žádost pozastavujou...musim si s nim ještě nad to sednout...
24. čer 2010 v 08:53  • Odpověz
mis to vis pro chlapa je adobce tezka rana... dej mu trochu casu... muj muz by nesel ani do ivf kdyby byla chyba na jeho strane... jeste, ze je chyba u me...
24. čer 2010 v 08:54  • Odpověz
dark, já myslim, že právě už to bere dobře, že se těší na ty ručičky a nožičky a už o tom mluvil jaký by chtěl mimčo a že prostě bez dětí nebudeme atd...takže kdyby to, na čem jsem byla teď bylo třetí IVF, tak už žádost podáváme :slight_smile: ...podanou jí mít můžeme...tim se nic nemění...a lepší dřív jak pozdě...můj názor...hlavně člověk se hodí do neuvěřitelný pohody...
24. čer 2010 v 08:56  • Odpověz
mis, mám na adopci stejný názor jako ty a manžel naštěstí taky :slight_smile: budeš pak klidná, čeká se na miminko dlouho, takže se klidně můžete snažit během vyřizování adpoce a čekání... tomu nic nebrání. A už to bude takové jiné snažení, když víš, že na tebe bude čekat i někde jiný jinde :wink: Aspoň tak to vidím já...

sedmi, kam frčíte k móři? já chci taky už k móři :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:30  • Odpověz
holky, vy se máte s tim mořem...my máme moře v tahu díky ivf :frowning2: až mě to fakt štve tohlencto...a už zase abysme šetřili na další...fakt bych se na to nejradši vyprdla...pak bych si ale vyčítala že jsem to nezkusila a to taky nechci...

ter, děkuju...já si to taky myslim :slight_smile:. a jak se máš ty?
24. čer 2010 v 09:32  • Odpověz
Mis a na kolik vás přišlo to IVF? Cena byla u obou stejná? Jsou to hrozné peníze a když to pak nevyjde, tak to je fakt na houby :frowning2: Když by to klaplo, tak by se člověk dovolené vzdal rád,ale takto ne.. :frowning2:
24. čer 2010 v 10:11  • Odpověz
jaspi, jedno IVF nás vyjde na 25tis...to bude i ten další pokus takhle...no a kdybysme šli na ten čtvrtej, kterej už není "spoluhrazenej" pojišťovnou, tak to bude 70tis a to nejsem blázen, abych takhle dávala tolik peněz do několika pokusů...navíc...bych pak měla třeba po X pokusech vlastní dítě a za pár let mi diagnostikovali rakovinu jo? no to ne...asi jsem sobec, ale chci vidět svoje děti vyrůstat a chci se o ně starat a tak...takže já si radši pod touhle podmínkou adoptuju prcka majinkýho....
24. čer 2010 v 10:28  • Odpověz
Mis to naprosto chápu! :wink: Ono člověk udělá pro to miminko hrozně moc a vydrží jak zvíře..ale prostě si ta ženská nemůže nechat úplně zničit tělo, protože i kdyby se pak zadařilo, tak se bude potřebovat starat.. a taky když se úplně vydá z peněz, tak sice třeba pak bude mít mimčo, ale na něj je taky potřeba hrozná spousta peněz.. Je to fakt složité.
Sakra, to je tak nefér - když už má někdo tu smůlu, že to nejde bez IVF, tak by to aspoň mělo vyjít! :unamused:
24. čer 2010 v 10:38  • Odpověz
mis tak to je fajn, ze manza na to ma stejny nazor :slight_smile: tak to ho premluv :wink: ty jo 25 tis. to jsou strasne palky...
24. čer 2010 v 11:26  • Odpověz
mis, taky chápu a znovu souhlasím... ale taky chápu to, že se to prostě musí zkusit, aby si člověk pak nic nevyčítal.. a neuvažovali jste zkusit ještě tohle, třetí hrazené IVF už s dárcovskýma vajíčkama? třeba by byla větší šance na úspěch a tím, že je to ještě částečně hrazené... ono to pak s dárkyní, pokud člověk nemá svou vlastní, vyjde taky na strašný prachy...

holky představte si, že mi kamarádka sama nabídla, že mi daruje vajíčka... úplně mě tím zaskočila, překvapila, potěšila :dizzy_face: má už sama chlapečka a umí si představit jaké to je, nemoct mít děti... necháváme to zatím "v záloze", zkusíme ještě jedno IVF normálně, ale stejně... je hezký vědět, že tohle pro tebe někdo udělá

nekoukaly jste včera na ten dokument o matce osmerčat? já koukala a musím říct - dost děs. Nemyslím ty děti, jsou všechny krásný, teď jsou to mimča do jednoho roka, ale spíš tu matku - má celkem 14 dětí, nejstaršímu je 9 let a všechny, do jednoho, jsou z umělého oplodnění. Ani jedno přirozeně, nemohla otěhotnět... myslím ale, že ty děti jsou chudáci, je svobodná a vydělává těmahle dokumentama a mediálními výstupy s dětma... bylo mi z toho úplně ouzko, když jsem to viděla :frowning2:
24. čer 2010 v 11:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.