• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
holky, já vůbec nevím...teď tu byl FAnošu na oběd a mluvili jsme o tom a stejně asi budeme muset počkat do příštího roku, než budeme moc podat žádost...pač on je OSVČ a za min.rok má podané přiznání jenm na tři měsíce :frowning2: já vůbec nevím jak se to pak bere atd...

jinak ter...ono je jedno, jestli já si zaplatím za léky 15tis nebo si zaplatím dárkyni...ono to pak vyjde skoro na stejno...ale jinak teda kamarádka ti vajíčka darovat nesmí...je to všechno anonymní a tohle je nějak zaopatřený zákonem...už jsem se na to ptala :zipper_mouth: já se zeptám na ty darovaný vajíčka mudry příští týden, jestli by nebylo lepší jít rovnou do toho...a uvidíme...

na ten dokument jsem koukala a vůbec se mi to nelíbilo...ty starší děti si na ní otevíraly hubu...nemá prostě na ně čas a myslim, že to docela nezvládala...to jsou přesně takový ty děti co pak postřílí jiný ve škole nebo na ulici...aspoň tak mi to přišlo, jak tam po ní hodil nějakou tu věc a rozbil jí tim nos...já bych ho tak srovnala na hromadu, že by se tejden neposadil...
24. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz
Já jsem ten dokument neviděla, jsem na něj zapomněla a taky jsem usnula..
24. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz
Misanda: s těma darovanýma vajíčkama je to tak, že samozřejmě máš anonymní dárkyni, ale jsou tam hrozně dlouhý čekací lhůty, takže když si někoho přivedeš, kdo daruje, tak tě posunou v pořadníku na první místo :wink: .
24. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz
Přesně tak, ten klučina byl úplně nezvladatelný... i jí sprostě nadával a kopal :confused: mě se ani nelíbilo to natáčení těch miminek v noci, jak tam spaly a oni na ně kamerou svítili a natáčeli... nechápu :pensive:

ty jo, ale ty vajucha... mis, já si ale myslím, že to jde nějak ošetřit, myslím, že jsem o tom někde četla... asi je to na domluvě s CARem... no, uvidíme, to je ještě docela daleko.
ale já myslím, že by vás to s dárkyní mohlo vyjít levněji, ptala jsem se jedné holčiny, která je teď po ET s dárkyní a říkala, že platili sakumprásk 90tisíc, dárkyni se vlastně hradí vše, injekce, léky atd plus asi i ta odměna... ale nevím přesně jak to je... jen mi přijde, že by to mohlo vyjít levněji ještě když bude ten pokus částečně hradit pojištovna než když už potom budete kompletně všechno i s výkony hradit sami...

A s tím OSVČ... myslíš, že to bude vadit? nešlo by to podat normálně na podzim, jak jste měli v plánu a potom jen doložit po novém roce nový doklad?
24. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz
jaspi, jedem na Krk, tak doufám, že se konečně trošku nahřeju :slight_smile: a aspoň budu přemýšlet nad jinýma věcma, než od rána do večera nad tím, jestli nám vyšlo to IUI :grinning:

miško, ter to napsala moc hezky, taky souhlasím....a uvidíš, že podáte žádost, pak zkusíte během čekací doby to třetí IVF a klapne to...nebo zázrakem i přirozeně, to se stává poměrně často, co vím......když si dvojice adoptuje nebo to vzdá, šup a je to tady :wink:
24. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
U nás dárkyně dostane 15 tisíc - a na to myslím pojiš´tovna nedává nic.. A i když se díky té kamarádce posunete výš v pořadníku, tak vy by jste dostali vajíčka od někoho jiného kvůli zachování anonymity a tomu by jste ty náklady stejně museli zaplatit ne?
24. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz
Sedmi my jsme tam měli jet taky, ale asi né no.. :wink: Prý je tam nádherně!
24. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz
miško, promiň určitě jsme o tom psaly už dřív, ale nemůžu to ve staršíc příspěvcích najít, co máš s vajuchama? nějaký imuno problém?

a ten dokument o té matce byl hukot, to dítě bylo naprosto nezvadatelný, občas jsem nevěřila vlastním očím :confused: :confused:
24. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz
Sedmi miska má zvýšené protilátky..
24. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz
jéé, človek si jenom odskočí do Lidlu a vy kecáte jak divý :grinning: jdu to dočíst :slight_smile:
24. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz
betty, jo takhle jsi to myslela...tak to chápu...já taky doufám, že mi moje mudra někoho přidělí aby šel se mnou abych se posunula vpřed...uvidíme. a nevíš jak se to bere..jaký holky maj přednost atd??? záleží na příčině neplodnosti, zdrav.stavu, nebo je to fakt pořadník podle toho, kdo přijde???

jinak teda dárkyně vim, že si zas až tolik "nevydělaj" někde viselo v Pronatalu co dostávaj..musim to očíhnout až tam půjdu..je to tam na chodbě :grinning: každopádně bych za dárkyni asi nedala víc než za svoje léky :zipper_mouth:

jinak Sedmi, mišanda má špatný vajucha kvůli endometrioze...endometrioza je taky dá se říct imunitní problém...to tělo dělá nekvalitní vajucha a navíc mámzvýšené protilátky proti vlastnímu trofoblastu...prý holčiny s endo většinou s těma darovanýma vajuchama otěhotní...tak nevim...nějak mám problém vůbec něčemu už uvěřit...ale zkusim to určitě.

24. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
sedmi, ty jdeš zítra vid?
24. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz
Misko u nás je to v centru paušální - chlap za dárcovství dostává 1000 a ženská 15000 - na gyndě máme leták :wink:
Tam je to psané tak, že té ženské platíš za léky, taky za její čas a v podstatě za to, že riskuje zdraví - akorát je to tak napsáno jaksi hezčejc :wink:
24. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz
teda holky vy dneska jedete :slight_smile:
24. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz
Tak IUI mam zitra v 10.30 tak mi drzte palecky :wink:
24. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz
miško, kvůli endomrše máš špatný vejce? koukám, že spoustu věcí ještě nevím......doufám jen, že jí teda taky nemám, protože moje imunita je sviňa a zlikvidovala vlastní štítnou žlázu..tak doufám, že už jí to stačilo a další problémky mi už dělat nebude-.....ale prý se ty autoimunitní poruchy často sdružujou, kdyxž má člověk jeden problém, může jich být víc......to už zase panikařím , já tragéd a pesimista, fuuujjj :angry: :angry:
a troboflast je co? tak nevím, jestli si nemám nechat udělat komplexní podrobné imuno, mám jenom to základní a na endokrinologii mi ještě dělají protilátky ma vaječníky, nadledviny a tak, všechno negativní....
a nemůžou těm tvým vejcím nějak pomoct, nějak je "nadopovat" aby dozrály????? ale dárkyně je super možnost, do toho bych taky šla :slight_smile:

jinak jo jo, jedem už zítra :slight_smile:
24. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz
dark, to víš, že držíme, užij si to :wink: ....mě se to celkem líbilo, byla tam sranda :grinning:
24. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz
ty vado, já už si to pletu...tak kdo jde zítra na to IUI? Dark a SEdmi co??? :slight_smile: to abysme si pomalu udělaly tabulku :grinning:

jaspi, tak 15tis je oká...to stejně dám za léky :slight_smile: já myslím, že právě v Pronatalu taky měli nějak kolem deseti a možná i víc...už si fakt nepamatuju...
24. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz
mis ja jdu na IUI a sedmi jede k mooori :slight_smile:
sedmi uziju uz jdu na druhe :wink:
24. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz
sedmi, mě tělo - autoimunita - taky útočí na štítku...takže chodim na pravidelný kontroly a na krev a zatim se štítka drží, tak uvidíme...

jinak trofoblast je obal embrya :zipper_mouth: a to bys snad měla mít udělané v základním imunu, ne???? a ty jsi byla na tom imunu přímo v Pronatalu???

sedmi, kam teda jedete, pochlub se :slight_smile: děěěěleeeej :slight_smile: ať mi může už konečně ukápnout ta slina :slight_smile:
24. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz
a musim rict, ze kdyz jsem si na prvni IUI pichala pregnyl ve stresu tak jsem ho ani necitila, vcera jsem byla v klidu (kdyz uz jsem to znala) a stipal pekne :grinning:
24. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz
jo, a sedmi byla na IUI 19.6. už víííííím :slight_smile:

dark, ttttfuuuuj tfuuuuuj tfuuuuuuj :slight_smile:
mě taky pregnyl vždycky štípe :slight_smile:
tak tak, já byla na IUI v sobotu a teď jedu čekat na výsledek k móři :grinning: :grinning: :grinning: ......a manžílek prudí a zakazuje mi opalování a vínko :wink: :confused:

dark, no joo, já zapomněla, ty už jsi ostřílená v IUI.....pro mě to byl zážitek :grinning:
chtěli bychom hned v červenci zkusit druhé, myslíš, že se to dá stihnout????
24. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz
bleee, pregnyl štípal děsně, naštěstí jsem si ho nebodala sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mis ja jsem ho prave minule ani necitila, jsem si rikala co s tim stipanim vsichni maj :grinning: hele pregnyl se picha i pred ivf?
sedmi ja to tak mam prvni 25.5 a druhe 25.6 :wink: a mezitim jsem si strihla hsg
24. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz
dark, jj, pícháš i před odběrem vajec u IVF :slight_smile: 10tis jednotek většinou :slight_smile:

sedmi, jen se opaluj :wink: prostě na nějaký IUI zapomenout a udělat si relax :slight_smile:
24. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz
ju tady to dneska jede :slight_smile:

taky myslím, že dárkyně je super možnost :slight_smile: ještě teď tyhle možnosti jsou... člověk má prostě aspoň naději :wink:

dark, ty jsi jako blesk :slight_smile: ale to je dobře, já taky když se do něčeho pustím, tak nechci nijak otálet :wink: a pregynyl se myslím přd IVF píchá, 36 hodin

sedmi a na jak dlouho jedete? testík si necháš až na návrat? :slight_smile:
24. čer 2010 ve 14:50  • Odpověz
sedmi, taky jsem pro relax :wink:
24. čer 2010 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.