• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
mis toho jsem se bala, teda tech 10 tis. jednotek na IUI staci 5 tis., ale zase pred IVF uz budu ostrileny pichac :grinning:
sedmi uzij si more a klidne si dej slunicko i vinko :wink:
24. čer 2010 ve 14:51  • Odpověz
ter musim rychle nez se zacnu bat :wink:
24. čer 2010 ve 14:51  • Odpověz
darky, ber to tak, že se může jen těšit :wink:
24. čer 2010 ve 14:59  • Odpověz
jasne tesim se, ze to prinese dobry vysledek :slight_smile: doufam, ze co nejdriv :wink:
24. čer 2010 v 15:02  • Odpověz
dark, a kam chodíš, můžu se zeptat? asi to tu někde je, ale omlouvám se, budu mít čas to hledat až večer doma :slight_smile:
já už zase stresuju dopředu a bojím se, že až dostanu mrchu a budu tam volat, že potřebuju objednat hned na druhý den, aby mi někdo napsal clostil a řekl mi, kolik ho brát, že se na recepci budou cukat.....

ter, jedem na 10 dní, tak to bude vegetík :slight_smile: , budem jako Hujerovi, původně jsem chtěla jet sama s našima, ti jezdí každý rok a berou si sebou mojí milovańou šestiletou neteř, no a manža se vnutil, že jede s náma, že se bude potápět :grinning:
testit mám tak 9.-10.7., to už bude doma, a le hlavně 9.7. má dorazit mrcha, takže bude jasno...ale testovat mám i tak, aby se prý vyloučilo mimoděložní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2010 v 15:04  • Odpověz
miško, no jasan, dám si vínko a opalovačka bude, ptala jsme se mudry a mám to schválené :grinning:
potřebuju relax jako sůl, v práci už mi to leze krkem
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2010 v 15:05  • Odpověz
sedmi do gennetu :slight_smile: je ja budu testit taky tak 8., 9.7., protoze jsem na 9.7. objednana na prvni konzultaci k ivf
24. čer 2010 v 15:09  • Odpověz
dark děkuju :wink: , tak snad vše klapne :slight_smile:
24. čer 2010 v 16:00  • Odpověz
sedmi urcite vsechno klapne a za ctrnact dni nahlasis, ze mas dve tlustice :grinning:
24. čer 2010 v 16:15  • Odpověz
dark, tak to nevím, v to už ani nedoufám, nějak mi dochází energie a víra občas :frowning2: ...asi jsem praštěná, ale už se těším na druhý kolo :grinning: :grinning:
24. čer 2010 v 16:18  • Odpověz
sedmi, seš jak já, já se při IUI těšila na IVF :grinning: a teď se těšim na tu adopci :grinning:

a jinak to máte holky dobrý..já na IUI mohla až po měsíci...to jsem zvědavá co mi řekne mudra na to další IVF, kdy můžeme...

24. čer 2010 v 16:35  • Odpověz
miško, právě že kdybych chtěla zase menopur, taky se musí měsíc čekat, zase se to musí schválit, my to chcem zkusit podruhé jen s clostilem, tak se čekat nemusí, navrhla to mudra, jen nevím, jak se to stihne, bude to záležet na ochotě sestry, která zvedne telefon a narychlo mě objedná k nějakému mudrovi, aby mi napsal recept :wink:
24. čer 2010 v 16:41  • Odpověz
mis ja to mam uplne stejne, tesim se na ivf :grinning: asi je to proto, aby clovek lepe preckal neuspech
24. čer 2010 v 18:27  • Odpověz
Miško adopce super moc ti to přeji at ti vyjde obojí jak adopce tak i mimisko přirozeně :wink:

Sedmi clostil je taky dobry ja ho brala a musím říct že vždycky jsem měla ukazkové folikuly tak zabral vždycky :slight_smile:

Jinak ja se IVF bojím že to nevyjde ale jinak v jadru duše se taky těším jesli by to vyšlo bylo by dobře :sweat_smile:
24. čer 2010 v 19:45  • Odpověz
petra123 ivf vyjde, urcite, musime v to verit...
24. čer 2010 v 19:49  • Odpověz
dobré ránko,

holky, věřit se musí, jinak nemá smysl to podstupovat :wink:

dneska je tam táááááák krásně a mišanda trpí...včera jsem měla takový MS bolesti jak už dlouho ne...asi fakt díky těm vyšším dávkám hormonů...jinak nevim.

mastim na krev a pak budu čekat až přijede maminka a půjdeme něco ugrilovat :slight_smile:
25. čer 2010 v 08:17  • Odpověz
a dneska držíme DArk a závidíme Sedmi :slight_smile:
25. čer 2010 v 08:19  • Odpověz
mišando, pěkné grilováníčko přeju :slight_smile: , já už mám cestovní horečku, odpolko frčíme, huráááá, budu týden snad myslet na jiné věci než je mímo, IUI a injekce :grinning: :grinning:

dark, myslíme na tebe a držíme všechny palce!!!!!!!!

petruš, věřit se musí, i když je to někdy fakt těžký :frowning2:
25. čer 2010 v 10:50  • Odpověz
ahoj holky, tak uz jsem zpet
sedmi tak nakonec jsem taky koukala, dneska jsem videla jak vypadaji pokoje v gennetu :slight_smile: a nejak se nemohla trefit, zrcadla mi otacela asi trikrat, tak me z toho trosku boli brisko, ale jinak to bylo v pohode... ted jen vydrzet tech ctrnact dni do testu a pak se uvidi...
25. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz
jo a dekuju ze ste mi drzely palecky :slight_smile:
25. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz
dark :wink:

kočky, opatrujte se a pa pa v přespříštím týdnu.....a ať je hodně novinek :wink:
25. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz
sedmi uzij si dovcu a drzim pesti na testik :wink:
25. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj holky,ráda bych se přidala k vašemu heslu že to letos vyjde.Bohužel já mám rok 2010 pěkně smolný :angry: .Poprvé jsem potratila v březnu a nyní jsem byla na kontrole v těhotenství a dostala jsem papíry na revizi že se jedná o zamlklý potrat.Tak bych měla v pondělí nastoupit.Nejraději bych byla kdyby se to podařilo bez revize a začala jsem sama krvácet ale vůbec to nevypadá.
Nevím vůbec jak se nastartovat a začít myslet pozitivně.
25. čer 2010 v 15:41  • Odpověz
Ahoj Gejbule, vítej mezi námi. Máš to teda smůlu :frowning2: , ale koukám, že už máš jedno zlatíčko doma, i když je to asi slabá útěcha, ale Lucinka ti asi nedá moc času na to být smutná...nebo se pletu? :confused:
25. čer 2010 v 18:06  • Odpověz
Jo jo lucinka je zlatíčko ale před ní jsem si taky užila 3x potrat a teď už to bude počtvrté.Nějak ztrácím víru ve šťastný konec.
25. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
brý večír,

vítám Gejbuli...hlavu vzhůru...bude dobře..jednou se štěstí zase postaví na tvojí stranu. doma máš nádhernou princeznu..ani nevíš, co já bych za jedno dítko dala...takhle mám prd a možná i prd mít budu...ty už ten šťastný konec vlastně doma máš :slight_smile: a tenhle rok budeš mít šŤastné pokračování...
25. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: teda tady je nějaké ticho..

vítám gejbuli, mrzí mě, co tě potkalo :pensive: nezbývá než ale věřit, že to bude dobré,.. třeba tahle diskuze ( a její optimistický název ) přinese štěstí :slight_smile: a přidávám se k holkám, opravdu máš doma krásnou princeznu!

co je nového? dark po IUI, sedmi už se sluní... ještě něco? :slight_smile: mis, co adopce, jak jste to nakonec vymysleli sˇtím OSVČ?

já se musím pochlubit holky, včera jsem úspěšně odstátnicovala, takže už mám klid a můžu se soustředit na mimčo :wink: včera jsem dostala ms, takže za měsíc začínám dlouhý protokol na IVF... no a taky se musím zaměřit na to cvičení, nebo mi paní vynadá, jdu k ní v půlce července a cvičila jsem všehovšudy tak párkrát :sweat_smile: :sweat_smile: ale jak jsem se učila, tak na to nebyla chuť ani energie a životospráva tedy tragédie :grinning:
26. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
Ahojte, přišla sem vám napsat že jsem v púátek našla krásné // dálnice po 3 dnech zpoždění, těhu příznaky nemám =) takže posílám těhu BACILKY !!! TFUJ, TFUJ, TFUJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. čer 2010 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky,dnes jsem šíleně otrávená.šla jsem se objednat do nemonice na revizi a ten přístup jste neviděly.Tak protivný byli a ještě mi řekli že na plánované operace mají jenom PO,ST,PA a že pondělí nestihnu,středa je plná tak v pátek.To jsem myslela že si ze mě dělají legraci až za týden.prý to není akutní.Doktor byl šíleně arogantní.Jestli si to prý moc přeju tak mě odoperuje sám teď hned.Tak jsem se už neudržela a poslala ho do prdele.Odcházela ´jsem se slovy že už odnich nic nechci a nikdo mě tam neuvidí.Ale tím jsem jim asi ulevila.nebudou se mnou mít práci.Ale cítila jsem se šíleně.
denis velikánská gratulace :slight_smile:
ter gratulujuuuuuuuuuuu! :grinning:
27. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
gejbule vitam te, a drzim palecky at ti tahle diskuze prinese stesti :wink: teda to je pristup...
tery gratuluju, jsi sikovna holka, teda ja jsem ostuda, ja porad jeste nemam napsanou diplomku...
denisko GRATULUJU
27. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.