• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Ter, gratuluju ke státnicím!!! Teď už tě čekají jen příjemnější věci :wink:
Denis, super, doufám, že pár těch bacilů pochytám, už to sem chtělo nějakou pozitivní zprávu! :dizzy_face:
A gejbule, to je teda síla a máš nějakou příčinu těch potratů?
27. čer 2010 v 16:04  • Odpověz
Holky děkuju za přivítání :slight_smile: .
No skoro na nic nepřišli i když mi všechna vyšetření dělali až nedávno.Našli jen MTHFR.
Můj gynekolog to neřešil,prý to je příroda a jednou se to podaří,teprve v březnu jsem našla doktorku co to začala léčit ale je to prý ještě krátká doba-otěhotněla jsem nečekaně brzy.Já nevím ale moc už ničemu nevěřím.Už nějak ztrácím naději i sílu.Snažíme se skoro 7let a z toho mám naštěstí Lucinku jinak už bych byla v Bohnicích.
27. čer 2010 v 17:48  • Odpověz
deniska, moc děkujeme za těhu bacily!!!! to by bylo, aby to letos nám všem nevyšlo :slight_smile: :sunglasses: :wink:
27. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz
milka77 ahoj jak je?
27. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz
Ahojky holky, chtěla bych Vás povzbudit, i když vím, že je to moc těžké. Byli to nervy. Nebyla jsem vždy moc příjemná (kvůli tomu, že se nám to nevedlo a kolem si klidně otěhotněli). Myslím, že tyto nebo podobné pocity znáte. A představte si, že se to povedlo. Z prvního IVF až na 4 pokus a to byli rok zmražený :grinning: Jo, máme dvojčata. Je jim už přes rok a jsou to pěkný draci. A rozhodně nevypadají zmraženě :grinning:
Držím všem pěstičky, protože si to moooooc zasloužíte, aby jste taky měli své mimi :slight_smile: :astonished:
27. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz
@renata0028 dekujeme, tak snad i nas brzo potka stesti :wink: tak at jsou tvi draci hodni a stastni a zdravi...
27. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
ahojky dark, u mě nic nového, teď to necháváme měsíc na přírodě a v srpnu se vrhneme na 2.IUI. Venku je krásně sluníčkově tak se snažím mít dobrou náladu a moc se netrápit tím, že TO nejde! :unamused: nevím, jestli si to jenom namlouvám, ale zdá se mi, že mě všechny těhotný nebo maminy s kočárkama prostě pronásledujou!!!! :confounded: pořád někoho takovýho potkávám! Pokaždý mě chytne depka a říkm si: PROČ ZROVNÁ JÁ MÁM PROBLÉMY!!!! :frowning2:
ach jo...nechci tu zavádět špatnou náladu................tak hup do té lepší, optimističtější :wink: letos se nám to všem podaří!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hurá!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :wink: :slight_smile:
a co u tebe dark?
renata, gratuluju k dvojčátkům! musí to být náročný, ale i krásný! :slight_smile:
27. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz
@milka77 tak ja mam ted po 2.IUI a kdyz to nevyjde zacinam v pristim cyklu stimulovat na ivf... to ze potkavas same tehulky a maminy je dane tim, ze jsi na ne ted vyladena a proste si jich snaze vsimnes, protoze na ne myslis... jsem to nekde cetla, ze to tak je, protoze clovek ma schopnost si vsimnout jen asi 5% veci ze sveho okoli a kdyz na neco myslis, tak to zarazujes do tech 5%...
urcite se nam vsem zadari a brzo :wink:
27. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz
děkujuuuu :slight_smile: je to úleva, teď už se opravdu můžu soustředit na příjemnější věci... snad už to bude klidnější :slight_smile:

renat děkujeme za povzbuzení, já bych taky taaak chtěla dvojčátka :slight_smile: třeba nám je teď to IVF přinese... jak je zvládáš?

milko, to si říkám neustále :rolling_eyes: přitom zrovna já vždycky chtěla děti, vždycky jsem je chtěla brzo...

gejbule, neuvěřitelný přístup :angry: :angry: :angry: dobře jsi udělala, žes je poslala někam, udělala bych to taky a klidně bych na ně i podala stížnost, protože tohle si dovolit prostě nemůžou!!! taková citlivá věc... :pensive:
27. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz
ter taky to mam tak, chtela bych dvojcatka a deti jsem chtela vzdycky a brzo i kdyz jsem trpelive cekala az zacnu pracovat, vdam se a muj manzel zatouzi po detech...
27. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz
dark, tak to máme stejné... ale potom je otázka proč zrovna my ty děti nemáme... :frowning2: ale tak to bývá, to je právě ta nespravedlnost... kdo je nechce, má je hned :slight_smile: ale ty dvojničky... to by byla paráda, chtěla bych chlapečka a holčičku... :slight_smile:
27. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz
saaakra holky omlouvám se, to jsem já ter, už jsem byla přihlášená pod starou přezdívkou a chtěla jsem nakouknout k holkám do jejich soukromé diskuze, sice už tam nepíšu, ale mám tam přístup, jsou to holčiny, se kterýma jsme se začínaly snažit :slight_smile: no a ty už mají svá miminka u sebe a začínají padat hovory o druhém :slight_smile:
27. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz
tery psala ti sarka? ptala se na tebe a rikala, ze ti napise... ja bych chtela bud dve holcicky nebo holcicku a chlapecka... teda samozrejme budu rada i za dva kluky, nebo jedno a jedno jestli holku nebo kluka :wink:
jo svet je nespravedlovi, ale nenadelame s tim nic... muzeme jen doufat, ze i na nas se stesti usmeje...
27. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz
tery cetla jsi jak pauli nasla dve? jeste ze jsem to cetla po IUI, cist to po bilem testu tak se hroutim, takhle jsem se pobavila...
27. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz
darky, nene nepsala... minulý týden jsem tam holky dočítala :slight_smile: mě je taky jedno co přesně to bude, hlavně aby to bylo zdravé miminko/miminka :slight_smile: ach joooo... já už bych tak chtěla mít mimi v náručí.. :slight_smile:
27. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
máš recht terysek005, je to fakt nespravedlivý! my si děti moc přejeme a musíme za mě tak bojovat...někdo do toho vletí a jsou strašně překvapený, že budou maminy a ani neví jak na to.... :confounded:
27. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
darky, četla :slight_smile: a taky jsem se u toho usmívala :slight_smile: ale četla jsem právě, že pauli taky byla v gennetu, ale to asi z jiného důvodu, na té genetice, že?

a okukuju teď taky hodně ivčinu valerku, to je kočenka malá :slight_smile:

27. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz
ter prave se na tebe ptala a rikala, ze napise, tak to asi jeste nestihla :slight_smile: ja to upresnuju, chtela bych mit svoje miminko v naruci, jinak si muzu poslouzit synovcem a za nedlouho ma sestrenka termin porodu a spoluzacka...
27. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz
ter jo pauli tam byla na genetice...
27. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz
dobrou noc, jdu spinkat, jsem posledni dobou strasne unavena...
27. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz
darky, souhlasím, samozřejmě svoje zdravé miminko v náručí :slight_smile: hezky se vyspi, já něco ještě pojím a čeká mě vana, knížka ( misando, pustila jsem se znovu do Christiny :slight_smile:) a postýlka... a zítra bohužel práce :unamused:

milko, právě, právě... to je ale asi prostě zákon schválnosti, nebo nevím... neumím si to jinak vysvětlit :confounded:
27. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz
dobre ranko
28. čer 2010 v 08:17  • Odpověz
ahoj holky,

mišanda byla celý víkend v praze a dělala si radosti... :slight_smile:

a dneska jsem vlezla na váhu a po poslední stimulce +5kg...fakt super :frowning2: :frowning2: takže ode dneška začíná redukční dieta :grinning:

holky, dneska chci zkusit volat na objednávku na imuno do Podolí k Madarovi, tak mi držte...a taky to musim nějak pak sdělit svojí doktorce, aby mi vypsala žádanku...tak jsem zvědavá. No a taky se budu objednávat na utz prsou a musim volat i k tý svojí mudře, kdy tam mám přijít na konzultaci a ukončení neschopenky.

TEr, já teď čtu Pytel kostí :slight_smile: a v pze jsem si koupila Murakamiho Norské dřevo a Dunu od Herberta, tak jsem zvědavá...
28. čer 2010 v 08:36  • Odpověz
mis tak je to spravne musime si delat radosti :slight_smile: ja si o vikendu taky delala radosti a na vahu radsi nepolezu...
Duna je super
28. čer 2010 v 08:49  • Odpověz
dark, jj, mišanda si koupila krásný šatičky a hlavně novej Beyonce parfém a dostala jsem k tomu beyonce kabelku jako bonus :grinning: tak to jsem měla radoooosttt :dizzy_face:

jinak ta stimulka na IUI tak hrozná neni, po tom jsem nenabrala ani deko...ale IVF...uffffff :frowning2:
28. čer 2010 v 08:51  • Odpověz
no ja byla o vikendu rozezrana a delala jsem dort se slehackou a snedla ho tak ctvrtku...
je saticky, no, ja si ted radost delat nebudu, at mam na stimulku...
28. čer 2010 v 09:06  • Odpověz
no, tak jdu ke svojí mudřeč až v pátek..takže mám volníčko ještě celej týden, ale holky povim vám, že už mi ta nemocenský začíná lézt krkem...už jsem se docela těšila do práce :frowning2: navíc ten příjem...to je děs... :frowning2: jako IVF nás zase pěkně oškubalo no :frowning2: a to abysme šetřili na podzim na další pokus...ale tak si řikám, že se to dá kdyžtak posunout a radši si udělám nějaký vejletíky :slight_smile:
28. čer 2010 v 09:14  • Odpověz
mis jen si uzivej volnicka odpocivej, prochazej se, penizky jsou hloupe, ale to zvladnete
ja bych si volnicko udelala hned... jsem chtela mit ctvrtek patek dovcu a mam smulu...
28. čer 2010 v 09:31  • Odpověz
čauky holky tak víkend super v pátek jsem jela na sraz ze 1 stupně do naší vesnice tam jsem chodila od 1-4 třída a pak do města na druhy stupeň tak super sešli jsme se tam po tolika letech sice bylím 10let už pryč ale stejnak jednoho jsem nepoznala spolužáka ale toho jsem neviděla roky doslova.Tak super večer a sobota u nas v Příboře Benacká noc a myslivci měli akci no fičak dorazili jsme asi cca 3h ránno dom ale bylo skvěle a v neděli byl tu bagr tak nam rozvezl šterk na parkování tak máme konečně parkování a ještě v sobotu odpoledne se stavil tatka a dal mi AUTO jsem nadšena vytrhl nam trn z paty tak konečně mam auto :grinning:

JInak za 14 dní jedem na genetiku tedy chlap bo´mu poprvně nevyšla ja ji mam a ja půjdu jen pro žadanku na laparkoskopii a v srpnu ji chci mít za sebou konečně at vím a pak pokud se nepovede normalně tak v říjen na IVF .
Jinak Miško kamoška se ted ptala na to imuno a nevím doktor říkal že v Praze je to otřepana fráze doktorů a že to není zrovna levna zaležitost a tam to prí dělají každé ženské a že to nakonec vyjde všem stejně aby stebe vytahly prachy tak nevím ale uvidíš co ti řeknou a doufám že ti neřeknou něco špatného?? :frowning2:

Jo a neděle jinak v pohodě a večer grilovačka a jinak ted mam odpolední a mazec ted jsem si přečetla co mě čeka horko pařak no mazec :frowning2: asi zase umřu :frowning2: :grinning:
28. čer 2010 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak tak, správně, radosti si musíme dělat :slight_smile: já si aspoň dělám docela často, spíš bych měla trochu přibrzdit :sweat_smile: :grinning: ale pořád si říkám, že až bude mimi, tak si dlouho nioc nekoupím a dělám si "zásoby" :grinning:

mis a nechceš zkusit imulogii přímo v Imunii v Praze? co jsem slyšela, tak je nejlepší
28. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.