• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
ter ja to delam taky rikam si pristi mesic az zjistim, ze jsem tehu tak uz si nic nekoupim, jenze on jde jeden mesic za druhym a porad nakupuju... knizky uz nemam kam davat a nausnice nestiham stridat, ba ne knizek a neusnic neni nikdy dost a k nausnicim si musim jeste koupit neco na krk :grinning:
28. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz
dark já jsem taky na knížky ( ale máme jich naštěstí doma velkou zásobu, tak jsem hrozně dlouho žádnou nekupovala :slight_smile:) a hlavně na oblečení... :wink: v náušnicích jsem brzda, mám jich pár a výdycky mám období, že nosím prostě jedny pořád a pak je vystřídám zase na delší období... :slight_smile: teď už mám svoje dřevěný asi čtvrt roku :grinning:
28. čer 2010 v 15:10  • Odpověz
ter ja mam obdobi kdy nosim kazdy den jine nausnice a obdobi kdy nosim jedny strasne dlouho, ale stejne jich mam rada hodne na vyber :wink:
28. čer 2010 v 15:18  • Odpověz
ahoj holky, vrátila jsem se se spálenýma ramenama a vypadám jak prasátko..ještě že mi to opálení - nebo spíš spálení - moc dlouho nevydrží :slight_smile: a zítra už nebude mezi nohama vlóža bóža :grinning: a mišanda může jít do bazénku :slight_smile:

a jinak za 14dní jdu na utz prsou a začátek září jsem objednaná do Podolí na imunologii - chci to vyšetření prostě znovu,. Furt si myslim, že když se nám dá imunologie dohromady, tak se můžeme snažit doma...zas tak nepřekonatelný problém nemáme.

jdu si vás dočíst :slight_smile:
28. čer 2010 v 16:51  • Odpověz
Peťulo...já nevím jak to s tou imunologií myslíš...já jdu do nejlepšího centra v ČR te´D...nebo jednoho z nejlepších...takže se těšim a jsem zvědavá...a prachy to nestojí, když máš doporučení, jde všechno přes pojišťovnu :slight_smile:
28. čer 2010 v 16:53  • Odpověz
hahahaaa,

tak mišanda je jak náušnicová, tak knížková :grinning: náušnic mám mraky, každou barvičku, různý tvary, pičurinka sem, pičurinka tam :grinning:

no a knížky nemluvě :slight_smile: radši ani :slight_smile: jsem zvědavá, kam to budeme jednou dávat...zatim ještě místo je :slight_smile:
28. čer 2010 v 16:54  • Odpověz
mis ja jsem rozhodnuta je davat do knihovny, at to ma nejaky vyznam :wink:
28. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz
dark, knihovnu jako knihovnu myslíš? :grinning:

mišanda se objednala na září na focení do Prahy, i s mužíkem..chci slim plátna našich fotek na zeď :slight_smile: tak se těšim...do tý doby je plán jasný...zhuuubnooouuutttt :slight_smile:
28. čer 2010 ve 22:38  • Odpověz
mis no az se mi knizky doma opravdu nevejdou tak ty novejsi a anglicke odnesu do mestske knihovny, treba je budou chtit...
29. čer 2010 v 08:02  • Odpověz
já to u nás doma vidím na opravdu ooobrovskou knihovnu :slight_smile:

mis, ty hubneš? poraď jak :grinning: my se teď chystáme začít s kamarádkou pravidelně chodit na aquaaerobic, kamarádka někde zjistila, že se přitom prý krásně hubne a zpevnuje postava :wink:
29. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz
Mis: já myslím, že Péťa to s tou imunologií myslela tak, že, i když ty za to nic neplatíš, tak stejně to zařízení dostane peníze od pojišťovny, takže se jim vyplatí to napsat všem.
Ter: já jsem s kamarádkou taky začala chodit na aquqaerobic, už jsme byly jednou :grinning: (a přes léto to nefunguje, tak nic).
Byla jsem včera u dr. a doktorka mě fakt potěšila, byla úplně unešená z mojí sliznice :sunglasses: , to znamená, že už ji nemám tak hrozně vysokou, jak jsem mívala. (Taky jsem posledně měla o pznání slabší mrchu, za to při tý předposlední jsem myslela, že vykrvácím, tak to ona se asi odplavila :angry: ).
29. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz
betty tak to je fajn, ze se ti zlepsila sliznice, ale zase tu drsnou mrchu ti nezavidim...
29. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz
Holky chci se jen zastat té Prahy - určitě to nepíšou každému.. co vím, tak holky tady z okolí by tam fakt rády jely, ale mají problém se tam dostat. Já mám doktorku, co je tady fakt vyhlášená a když mi řekla ,že tam máme jet, tak jsem byla fakt vzteklá, proč přes půl republiky a až pak jsem se dozvěděla, že to je špičkové centrum a když pak na nástěnce čtete ty děkovné dopisy, kdy pomohli třeba lidem, co 7 let chodili od čerta k Ďáblu než se dostali do Podolí a teď mají díky nim prcka.. Navíc fakt super doktoři - jako prostředí nic moc, napřed jsme z toho byli zaražení, ale po konzultaci s doktorkou jsme odjížděli fakt nadšení. Kdyby chtěli nějak rýžovat peníze, tak si z toho udělají soukromou kliniku - takže to si fakt nemyslím. Spíš jsem přesvědčená, že spousta center, aby nepřišla o ty prachy si dělá imunotesty samy, ale né tak podrobné, což je třeba před IVF na houby.. Takže já hlasuju za Podolí!! :wink:
29. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz
betty, paráda, že je sliznice lepší! a ona má být nižší nebo vyšší? a ten aqua... my se chystáme příští středu, tak jsem zvědavá jestli tam dorazíme :slight_smile: začly jsme takhle totiž taky chodit na powerjógu, hrozně se nám líbila ale... podruhé už jsme tam nějak prostě nedorazily :grinning: jsme prostě lenoši
29. čer 2010 v 15:59  • Odpověz
ter tramposky se u tebe taky nechytli, nakonec jsem hopsala sama...
29. čer 2010 v 16:32  • Odpověz
Ter: má být akorát :wink: , já ji vždycky měla moc vysokou, tak se doktorka bála, že na tý sliznici něco je, vysoká je taky příznakem endometriózy, aspoň myslím. Každopádně včera byla prvně s mojí sliznicí spokojená, tak teď už jen doufat, že to k něčemu bude.
Jaspi: já to tady neodsuzuju, naopak jsem pro dělat všechny možný vyšetření, vždycky je lepší hledat příčinu, než léčit bez příčiny, jen jsem vysvětlovala, jak to myslela Péťa. Zkrátka, že i když za to ty neplatíš nic, tak drahý to může být stejně. :wink:
29. čer 2010 v 16:46  • Odpověz
jaspi, děkuju za Podolí :slight_smile: je to prý jedno z nejlepších pracovišť tady a já tam prostě chci a chci a chci :slight_smile: to si radši to IVF odložím, stejně na něj nepospíchám...

betty, a jak jsi měla vysokou sliznici? mě taky roste hodně, ale to kvůli tý endometrioze, posledně jsem jí měla myslim 15mm.

29. čer 2010 v 18:46  • Odpověz
dark, já na těch trmpoškách ještě nebyla :grinning: no jo, já na to moc nejsem, na cvičení, asi kdybych měla víc času, tak by to bylo o něčem jiném...

betty, tak to je supr :slight_smile: mě taky vždycky říká, že sliznice ok, tak v tom snad problém nebude... a co máte teď tedy v plánu?
29. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ter: teď to asi necháme běžet bez ničeho, ještě jak dopadne odběr na prolaktin a uvidím. Asi v lednu máme v plánu dát žádost o adopci, ale snad to nebude potřeba. Budu mít novou práci, tak čekám, že otěhotním ve zkušební době :wink: .
29. čer 2010 ve 22:30  • Odpověz
betty, tak to máme podobný plán :slight_smile: vy vlastně IVF nechcete, že? snad se pamatuju dobře... my teda zkusíme ještě IVF, když nevyjde tak stimulku clostilbetem plus mohžíšovku... a když se do konce roku nezadaří, tak bysme taky rádi podali žádost :slight_smile:
snad ti to vyjde s tou prací :wink: já si před rokem, když jsem šla do nové práce, říkala to samé - a už jsem tam rok :grinning:
30. čer 2010 v 00:31  • Odpověz
ahoj holky, tady je to samá žádost :grinning: teda já doufám, že otěhotníte normálka...no a když ne, tak bojujeme s adopcí spolu, jo?

já doufám, že jí podáme ještě letos :slight_smile: ale asi joooo :slight_smile:
30. čer 2010 v 08:14  • Odpověz
ter: tak to je potěšující :grinning: , kdybych teda neotěhotněla, tak aspoň budu vydělávat a ušetříme něco na výbavičku (- pak bych měla pro mimi jen samý drahý věci :grinning: ). Zatím o IVF nepřemýšlím. Uvidím, jak budou vypadat moje cykly do toho ledna. Jenže při naší smůle si myslím, že neotěhotním, až budeme mít schválenou žádost, ale zjistím, že jsem těhotná v tom okamžiku, když si přineseme prcka domů :angry: .
30. čer 2010 v 08:16  • Odpověz
betty, tak budeš těhotná...to nevadí ne? mě by to teda nevadilo...já bych to miminko už nevrátila...to mi přijde sobecký :zipper_mouth: . ale vim, že když otěhotníš, když máš podanou žádost o adopci, tak oni automaticky tu žádost stopnou a kdyby se vám nevedlo pak druhý miminko, tak jí obnoví od toho bodu, kde jste přestali :slight_smile:
30. čer 2010 v 08:17  • Odpověz
dobre ranko
teda vy uz jdete vsechny do adopce, to my zatim ne a pokud se nepovede ivf presouva se miminko na neurcito...
30. čer 2010 v 08:30  • Odpověz
mě by taky nevadily dvě děti najednou :slight_smile: spíš naopak :grinning: ale holky, musíme věřit, že to ještě vyjde normálně... a i kdyby do konce roku ne, tak dostat miminko do péče skrze adopci trvá tak dlouho, takže bysme měly další 2 - 3 roky na zkoušení přirozenou cestou :wink:

dark, jaktoze na neurčito? :confused:nezkoušeli byste pak dál, ať už IVF, IUI, sami...?
30. čer 2010 v 08:51  • Odpověz
Ter: jenže já bych pak měla problém - přece jen si myslím, že bych k adoptovanýmu měla trochu jiný vztah než k vlastnímu. A představa, že je jakoby "vlastní" mladší, přijde mi to přirozenější naopak. Snad jsem to vyjádřila srozumitelně.
30. čer 2010 v 09:17  • Odpověz
ter tak sami bychom zkouseli urcite, ale ivf bych odsunula az na pozdeji, nabidli mi v praci moznost pracovat 3 roky v zahranici a ja jim reknu, ze to beru, kdyz se nepovede ivf tak aspon chvili budu venovat myslenky necemu jinemu... no, mozna bych si mohla o dovce skocit na ivf :wink:
me by taky dve nevadili, ale manza by se asi vydesil...
30. čer 2010 v 09:34  • Odpověz
ter ono záleží kde žiješ..třeba u nás ty dva roky mi nepřijdou tak hroznzý, ale vim, že na Moravě se čeká třeba i 6let... :confused:

a jinak já teda jdu do adopce s tím, ež to bude moje miminko a budu se k němu chovat naprosto stejně jako bych se chovala k vlastnímu a stejně ho milovat. Člověk asi musí být takhle naladěnej, jinak to nemá smysl se do adopce pouštět...můj názor.

dark a kolik ti je??? jestli to neni tajný :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jinak s tou prací to máš super a kam bys frčela???
30. čer 2010 v 10:19  • Odpověz
mis do Tirany, je mi 26 takze mam porad dost casu a jsem ve veku kdy spousta holek mimco jeste ani neresi, ale ja jsem mimco chtela vzdycky...
30. čer 2010 v 10:36  • Odpověz
dark, kde je Tirana? :sweat_smile: :confused:

jinak jsme věkově cca nastejno, mě bylo v dubnu 27...já chtěla miminko už od základky..jsem si vždycky řikala a plánovala, že až mi bude 21 tak budu mít holčičku...a ono prd...ale touha po mimču přišla, když mi bylo tak 23-24...no a ve 25 jsme začali :slight_smile:
30. čer 2010 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.