• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
mis v Albanii, tak mi zacali kdyz mi bylo 24... a chtela jsem taky vzdycky a nejhorsi to bylo kdyz pred ctyrmi lety otehotnela sestra a ja studovala, domu jezdila na vikend a manza nechtel o detech ani slyset... ale po svatbe se uz nechal presvedcit, ze je cas mit deti :slight_smile: jenze cap se nekde flaka, tak pokud ted neprileti, bude nas muset hledat v zemi orlu :grinning:
30. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz
haha, čáp...my když jeli o víkendu do prahy tak nám přeletěl nad autem :grinning: takže jsem viděla čááááápaaaa!!!! teda my oba :slight_smile: tak třeba si nás pořádně prohlídnul a uznal, že teda pro nás někde to mimino splaší :slight_smile:
30. čer 2010 v 16:17  • Odpověz
mis, v Praze tady je to právě tak ty 2 - 3 roky od podání žádosti... čáp? tak supr, ne? :slight_smile: to je znamení :wink:

dark, ty jo, tak to je paráda :slight_smile: a manžel by šel s tebou? vypadá to jako parádní příležitost a co ty vís, třeba albánský vzuch.... :wink: pokud bude potřeb, já fakt věřím, že vás IVF vyjde. Kdy máš v plánu testit?

betty, tak to je jasné, jestli to tak cítíš, tak nemá cenu nic lámat přes koleno... ale je pravda, že stát se to opravdu může. Jak byste to řešili? miminko/dítě se určitě dá "vrátit", ale to mi přijde jako už opravdu radikální řešení :pensive:
30. čer 2010 v 18:22  • Odpověz
ter pristi ctvrtek a pak snad jeste stihnu zkusit to ivf nez odjedu :wink: manza by jel se mnou
30. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
Ter: Já bych nechtěla to mimi vrátit, v žádném případě. Jen by mi přišla škoda tu dobu, kterou bych mohla věnovat jen tomu osvojenému (kdybych nebyla těhotná), najednou dělit mezi dvě děti (- i když by to jedno bylo ještě v břiše). Prostě nedělám si iluze, když si přinesu domů "cizí" dítě, tak bude určitě nějakou dobu trvat, než si k sobě vytvoříme vztah, než se sžijem. Říká se, že stejně dlouhou dobu, kterou dítě strávilo v ústavu, trvá, než dítě naváže vztah.
30. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
betty, chápu... bavili jsme se o tom s manželem a musí být strašně zvláštní pocit přinést si domů adopčátko a začít se sžívat... rozhodně to musí být těžké a hlavně úplně jiné než s vlastním mimi.

dark a kdy bys odjížděla? já myslela, že až potom co zkusíte tohle IVF ( příští měsíc )
30. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz
ter az na podzim...
30. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
bré ránko, tady je ale mrtvooo :slight_smile:

holky, to je vedro, že asi mišanda chcípne :zipper_mouth:

dneska jedu k doktorce, tak na mě myslete, ať neodcházim s kartou jinam :grinning: a pak půjdu hodit šipku do bazénu asi.... :sweat_smile: a večer jdu na Zatmění :slight_smile:

co děláte vy? co plánujete na víkend??? když je taqk hezky prodloužený :slight_smile:
2. črc 2010 v 08:14  • Odpověz
mis ja jdu taky vecer na zatmeni, teda v pul pate :slight_smile: ja uz se taaaaaaaaaaaaaak tesim :slight_smile:
ve stredu jsem si koupila a precetla kratky druhy zivot bree tannerove tak ted muzu jit na film s klidnym srdcem :grinning:
2. črc 2010 v 08:33  • Odpověz
dark, já jí ještě nemám...ale mám Hostitele...a čekala jsem teda od toho víc... :confounded: :confounded:

a já jdu v osm večer, ať to má správnou atmošku :grinning: třeba pak po cestě potkám upíra...i když já bych radši potkala Jacoba :grinning:
2. črc 2010 v 08:34  • Odpověz
mis :grinning: tak ja ji prave nahodou objevila, ze uz ji vydali, prestoze mela vyjit az za tyden a hned jsem si ji koupila je taky moc dobra... hostitele jsem necetla a ani na to nemam chut, to uz mi prijde moc sci-fi...
ja mam teda radsi edwarda, ale kdyz ja uz dlouho miluju upiry :sweat_smile:
2. črc 2010 v 09:05  • Odpověz
dark, Hostitel neni skoro vůbec sci-fi, i když to tak propagovali..je to taková puberťácká trapárna, kdy ona umírá z toho, že on jí políbí :grinning: :grinning: :grinning:

já mám taky ráda Edu :slight_smile: má hrozně rajcovní pohled...že by se z toho Mišanda roztekla :grinning:...kdybych ho někde potkala, jako Roberta myslím, tak bych do toho šla, jsem říkala doma, že by mi to musel odpustit :grinning: :grinning: :grinning: a třeba bych i otěhotněla :grinning:
2. črc 2010 v 09:07  • Odpověz
Dobré dopolko :slight_smile:

razíte na Zatmění? vida, to bysme taky mohli, hledala jsem na který film jít, chtěla jsem Mamas and papas, ale už ho tu nedávají, to mě docela mrzí, chtěla jsem ho vidět a ke stažení zatím není...

my se chystáme v sobotu do lanového centra na celé odpoledne, tak se těšííííííííím... :slight_smile: chceme tam už hrozně dlouho, tak teď to snad konečně vyjde.
2. črc 2010 v 11:02  • Odpověz
tak zitra budu asi hlidat synovce, sestra chce jit na zatmeni :slight_smile:
ja chci jit jeste na A team, jako mala jsem to desne zrala :slight_smile:

mis tak pokud ti to manza odpusti, ale pockej az po ctyrce, aby nebyl problem mezi herci :grinning:
2. črc 2010 v 11:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak to sem konečně píšu - některé z vás už to ví a některé ne - jsem těhotná :slight_smile: začínám 9tt a dnes jsem na UTZ viděla poprvé srdíčko a bylo to fakt nádherné! Jinak jsem už týden doma, protože mi bývá blbě a taky mám nějak víc naplou dělohu, tak snad to bude všechno o.k. Bylo to pro nás šílené překvapení - nebrala jsem teď ani clostil, nic... a ono se podařilo. Prý je to určitě tou laparkou - všechno se profouklo a tělo zafungovalo.. tak nám držte palce prosím :slight_smile:
2. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz
jas tak potichoucku gratuluju a drzim palecky :slight_smile: to je parada :slight_smile:
2. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz
Děkuju :slight_smile:
2. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz
jas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2010 v 16:53  • Odpověz
Jaspi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . to je super!!! Gratulujuuu!!! A budu myslet!
2. črc 2010 v 18:44  • Odpověz
Teda ale můžu vám říct, že jsem si to představovala pěkně idylicky - jak si to budu užívat...ale přitom na tu realitu člověk vůbec není připravený.. Ty všechny příznaky a nevolnosti - fakt mazec. Občas si připadám úplně vycuclá, ale pro prcka se vydrží všechno, to je jasné :wink:
2. črc 2010 v 19:44  • Odpověz
jas, ještě jednou vééééééjiká gratulace :slight_smile: Jsem moc šťastná za tebe!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2010 v 10:16  • Odpověz
jinak jsem včera byla u mudry, tak máme domácí snažení dva měsíce a bude mě přitom kontrolovat. imuno prý mám zrušit, že má dost dobré výsledky a jediné, co by mi udělali, tak že nasadili prednison...a ten mi nasadila taky...abysme se mohli snažit doma...všechno mi to vysvětlovala, byla jsem u ní 20min :grinning: říkala že u mě ta imuno takovej problém není, jso uto prostě vajucha, už ta kapalina ve vaječníku je prý jakoby "zabíjí".

každopádně třetí IVF máme naplánovaný na konec září, že začneme...no a kdyby to nevyšlo...tak 4.IVF bude s darovanýma vajuchama...a prej že stačí říct když budeme chtít a ona hned má dárkyni...vyjde nás to na 60tis...a to jenom díky tomu, že pojišťovna hradí léky...jinak by to bylo plus ještě léky :frowning2: tak uvidíme.

3. črc 2010 v 10:20  • Odpověz
mis budeme drzet palce aby 4.ivf nebylo potreba :wink:
3. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
Mis budu moc držet palce, aby nebylo třeba ani to třetí a do září se zadařilo! :wink:
3. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz
jaspi: potichounku gratuluju, neboj, nevolnosti ustoupí a pak si to začneš užívat :wink:
4. črc 2010 v 11:05  • Odpověz
misa: tak super, přes léto se třeba zadaří! To by bylo, aby to nevyšlo :wink: .
Jinak Jaspi, věř, že by s tebou každá z nás ráda měnila, takže si to užívej, nevolnosti k tomu patří a aspoň víš, že v tobě roste malý človíček. Holt chce, abys na něj pořád myslela :dizzy_face: .
4. črc 2010 v 11:17  • Odpověz
ahoj holky, jak užíváte prosluněného víkendu?

jaspi, to s vámi byl mimísek už i na svatbě, že? :slight_smile:

mis, taky držím palce, ať 4.IVF není potřeba a třeba ani to 3., třeba to vyjde doma při domácím snažendu :slight_smile: stejně je to mazec, 60.tisíc, my bysme si na to museli vzít půjčku :frowning2:
4. črc 2010 v 11:18  • Odpověz
ahoj zlaťouchové :slight_smile:

my jsme měli včera oslavu manžovo narozenin na zahrádce...no a dneska jsme chtěli jet do Hřenska, ale nakonec bysme to nestihli, takže jsme zajeli do zoo a zítra máme v plánu zámek :slight_smile: ...

a jak trávíte prodloužený víkend vy?

Ter, už jsem přečetla Pytel kostí :wink:
5. črc 2010 v 19:23  • Odpověz
Jaspi čumím jak tele na nová vrata super mocinky gratuluji super konečně někdo :wink:

JInak v pátek jsme si zašli na pivko ale než jsm e šly tak jsem si dovezla konečně od tatnka felicii kombi holky to znamena že mam autooooooo konečně nebudu chodit pořad pěšky ale trochu se bojím doufám že to zvladnu bo jsme dlouho neřídila a trochu mam strach z cest co se tyče netolerantních řidičů tak držte palečky at to pěřežiju doslova ty první rozjezdy :grinning: JInka sobota přijeli známi na grilovačku tak bylo super jak odjeli jmse s chlapem seděli pod hvězdami a o půl noci hají a včera bečka u kamarada se kamaradama bylo super gilovačka a pivko tak trochu prokaleny den a dneska jsme měli jít na oslavu ale nakonec jsme nešly tak kamoška bude asi hodně naštvana ale další den s griloanym masem a alkoholem nenene :grinning: tak dneska jsme odpočívali a dívali se na tV :slight_smile:
5. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska jsem vstávala v sedm, abych mohla jít žehlit, než bude dusno..ale vypadá to, že dneska bude krásně...tak do sebe jdu hodit něco k snědku a PRednison :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jdu na to :slight_smile:

Peťulo, gratuluju k autu..já miluju řízení :slight_smile:
6. črc 2010 v 07:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.