• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
mis no, jeste se neraduj, vcera to taky vypadalo, ze bude krasne a pak kdyz jsem sla nakupovat zacal takovy parak, ze jsem malem nedosla
ale jinak si statecna, ze stavas v sedm kvuli zehleni...
6. črc 2010 v 09:35  • Odpověz
tak holky, hlásím déšť a krásný vzdoušek :slight_smile: fouká to tady a je to suuupeeeer!!!!

dark, nejsem statečná, já toho moc stejně nenaspim :slight_smile:
6. črc 2010 v 10:41  • Odpověz
tady zase zacina svitit slunicko...
aha pro me by to bylo utrpeni i kdyz tyhle ctyri dny se taky budim nejak brzo a uz nemuzu usnout... teda od pul osme se budim tak co deset minut... ale statecne stavam az v devet :grinning:
6. črc 2010 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky, nakukuju na vás, než se pustím do vaření :slight_smile:

jak užíváte volna? my si dáváme takovou pohodičku, procházky, posezení u vínka a pivka, dneska jsem se chtěli jet koupat, ale to asi nee je tu docela chladno... ale hlavně jsme byli celou neděli v lanovém centru a teda - paráda!!! Úspěšně jsme zdolali všechny překážky, některý sice s problémama :grinning: ale stejně, chodit na kladině ve výšce 9 metrů, to je úžasný, myslela jsem teda, že nevykročím, ale když už člověk ten první krok udělá, tak je to paráda, a adrenalin jak má být :slight_smile:

akorát mě všechno bolí, vstávala jsem dneska v šest a šla jsem se psem :wink:

jo a holky, včera seděl na našem domě asi půl hodiny čáp, jakoby přímo nad naší ložnicí :grinning: :grinning:
6. črc 2010 v 11:49  • Odpověz
mis a líbil se Pytel kostí? :slight_smile: já pořád louskám Christinu a musím říct, že jsem už zapomněla jak je parádní... přemýšlím do čeho se pustím až ji dočtu
6. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz
ahoj kočky moje, moc vás zdravím po návratu z dovči, která se mooooc povedla, počasíčko bylo objednané, vrátili jsme se připálení, vyráchaní a taky tlustí, protože skvěle vařili :grinning: a večerní zmrzlinky tomu taky nepřidaly :confused:
jediná vada na kráse je, že okamžitě po návratu se spustila mrcha, takže jsem ani nestihla testovat, takže naší první IUI nevyšlo, docela mě to dostalo, dost jsem tomu věřila....takže jsme si depku včera léčila koupačkou a vínkem na večerní grilovačce a už je mi dnes trochu líp :wink:
zítra se chystám volat do caru a vnutit se hned na další pokus IUI, tentokrát jen s clostilem, aby se nemusela o nic žádat pojišťovna, tak jsem zvědavá, jak se budou tvářit :unamused:
6. črc 2010 v 17:03  • Odpověz
ahoj sedmi, vypadá to, že jste si dovču užili parádně :wink: ale mrzí mě že IUI nevyšlo :frowning2: do jakého CARu chodíš?
6. črc 2010 v 19:05  • Odpověz
sedmi jak by se měli tvářit normalně neboj bude to v poho a pak pokud by se nepovedlo IUI jdeš na nějaky zakrok?ja chci jít ted v srpnu na laparoskopii pokud vše dopadne jak má tak se docela těším ale i bojím.
6. črc 2010 v 19:16  • Odpověz
Sedmi to mě mrzí :frowning2:
Peti já laparku jednoznačně doporučuju - pak je miminko dřív než bys čekala :wink:
Holky mě je dnes zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: od rána šílená alergie a jak furt kýchám a smrkám, tak mě to dost nadrapuje.. :confounded:
6. črc 2010 v 19:24  • Odpověz
brý večír,

ter, o tom lanovym centru jsme se bavili zrovna včera, že bysme do toho někdy šli :slight_smile:. A jinak Pytel kostí suuupeeer :slight_smile: moc se mi to líbilo, takže na cbdb.cz jsem dala plné hodnocení :slight_smile: . Jinak já teď čtu Norské dřevo od Murakamiho...zatím se mi to moooc líbí :slight_smile:.

Sedmi, to je super že jste si dovču užili...i když jste si teda nedovezli miminko, což mě mrzí...ale bojujeme dál..přece to nevzdáme :wink:

Peti, na laparo určitě jdi, uvidíš jestli něco najdou a jestli to najdou, tak to "opraví"...a bude hned líp.

Jaspi, a co ty tvoje nevolnosti?
6. črc 2010 v 19:34  • Odpověz
ter, chodíme do pražského Pronatalu.....

petruš, snad to bude ok.....přemýšlím codál, teď bychom ještě chtěli jednou IUI a pak se musím rozhodnout - buď laparka a čekat nebo rovnou IVF :confounded:

miško, jasně, bojovat musíme dál, jen mě to občas už nebaví :frowning2:

tady se už zase dělá pěkně, tak snad nás zítra zase čeká letní prosluněný den :slight_smile: ...i když teda už musím do práce, chjooo :frowning2:
6. črc 2010 v 19:55  • Odpověz
sedmi to me mrzi, ze iui nevyslo, ale tak vyjde priste :wink: hlavne, ze jste si uzili dovcu :wink:
ja se rozhodla nejdriv pro ivf a pak laparku, porad doufam, ze laparka nebude potreba :wink:
6. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz
dark, snad příště :wink: já se asi rozhodnu stejně, IVF a když nevyjde, laparka....jenže zase 25 tisíc za IVF je dost peněz, tak pořád přemýšlím, jestli to pořadí nemám vyměnit :grinning:
6. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz
sedmi tak ja bych si mela platit gonal a mozna prodlouzenou kultivaci, ICSI snad nebudeme muset mit
6. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz
no mě řekli, že celý cyklus IVF komplet 22-25 tisíc, takže celkem balík, radši bych to investovala do podzimní dovči na nějakém řeckém ostrově...asi to ale neklapne :grinning:
6. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz
sedmi, IVFko vás nemusí stát tolik, jestli nepotřebujete ICSI, tak nějakých 8000,- ušetříte, stejně jako si nemusíte připlácet injekce... :wink: ale věřím, že to u vás nebude potřeba, že IUI vyjde. A máte za sebou něco jako dark, to vyšetření HSG?

mis, lanové centrum určitě doporučuju, je to fakt paráda! akorát jsem netušila, že se budeme jistit sami navzájem, tak jsem se ze začátku furt ujišťovala, jestli mě manžel fakt jistá anebo naopak, jestli mám všechno správně nastavené, abych ho kdyžtak jistila dobře :grinning: ale ani jednou jsme kupodivu nespadli, i když u jedné jsem myslela, že už to fyzicky nedám, ale nakonec jsem se nakonec toho lana doplazila :grinning:

jaspi a nechodíš do práce viď? zkoušela jsi takové ty lízátka pro těhulky? třeba by mohly pomoct anebo hodně holky říkaly, že musejí pořád něco jíst, aby jim nebylo zle, tak měly železnou zásobu piškotů v kabelce...
6. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz
ter, já vím, ale pokud do IVF půjdu, asi bych chtěla ISCI, alepsoň pro část vajec, je to větší jistota, a možná taky tu prodlouženou kultivaci....HSG nemám a nidk omě na něj ani nedostane, au auuuu :wink: :frowning2: :cry:
jen přemýšlím, jestli je nutná laparka nebo ne, to tu teď právě řešíme s dark :slight_smile: , mě mudra řekla, že není nezbytná, ale pomalu se přikláním k tomu, že možná je, fakt nevím, začnu to řešit, když teď nevyjde ani druhá IUI....
6. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz
sedmi me mudra rekla, ze staci kdyz pujdu na laparku kdyz ivf nevyjde :slight_smile: a protoze do sebe nechci nechat bezduvodne rezat tak ji poslechnu :slight_smile: ale ja ICSI nechci, snad manza nebude mit vyjimecne line spermie, ale zatim mel vzdycky spermio spis lepsi... a PK se stejne neda dopredu rozhodnout (ale urcite mi vyjde az v dalsi vyplate, takze to bude krasne rozlozene :grinning: )
6. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
Ter mě taky řekli v CARu 23tis tak sedmi vím jak to myslíš taky musíme našetřit a jesli vyjdou dojičky budu je ráda a pak to bude aspon za mnou a budu mít s chlapem co si moc přejem a to mimisko nebo mimiska.

Holky ja zjistit že jsem těhu hned jsem doma se na to nemůžu dočkat žasné směny těžka práce prostě klid žadné vztávaní těhu nevolnosti přežiju a pak se těšit na porod a jelikoš mam problémy s prdelkou tak bych stejnak chtěla císaře pač ja tlačit dvě dítka tak asi mam půl střeva venku tak pro mě císař jediné vychodisko.

dark mě řekli za léky 7000kč a pak laboratoř se vším všudy i když jsme zdraví ja ovuklu mam a chlap je OK ale dám do toho vše at je to na pohodu a povede se a na laparku jdu určtě nevyhodím za IVF když nebudu vědět že je dole vše ok když mam neprůchodné vejcovody a hrozí tam pak zanět a nezdaření IVF a ja na to nemam doslova :frowning2:
6. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz
aha tak me rekli za leky 5-6 tis. za pero, aha tak ja si myslim, ze kdyz je problem ve vejcovodech je zbytecne delat vsemoznou laborku, bych to resila az v pripade druheho ivf i tu laparku necham az po prvnim ivf, manza by to chtel s co nejmensim zasahem lekaru...
6. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz
sedmi ja ted byla na Hydrolaparce nebo jak se to jmenuje a byla jsem překvapena bo vejcovody neprůchodné ale před 4 lety jsem byla na HSG jak říkaš auauauauaau a vše bylo v pohodě ale už bych na to nešla :angry: prí to nebolí nevěřím doktorům jak tohle řeknou jsem vyrovnana to se radějí nechám na pár minut uspat ale vím že pak to bude trochu bolet ale pak bude klid a bez laparky jak jsem napsala bych na IVF nešla napsALO to tu mnoho holek a souhlasím snima.
6. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz
dark laborku myselal ICSI a heatčing nebo co atak co se tyka všeho kolem vajíček po zavedení
6. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
petra vsak kazdy podle sveho uvazeni :wink: no, me doktorka rovnou rekla, ze hsg boli, takze jsem se fakt bala :slight_smile:
jinak aja s mimi k vanocum uz ma kluka...
6. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz
petra jasne ja prave pokud to nebude nutne nechci ICSI, protoze manza tuhle pomoc nejak nemuze rozdychat, protoze to by ukazovalo na jeho chybu...
6. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
Aja už má mimiska suepr :slight_smile: :astonished:

Já ICSI asi chci je to napichnutí vajíčka a vpuštěna spermijka že?
6. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz
peto jo, myslim, ze to tak je... ale nevim co je to ten hatching i kdyz uz jsem o tom taky slysela, ale zase jsem to zapomnela :sweat_smile:
v prvnim kole chci proste jen zaplatit za stimulaci a maximlane PK a pokud to nevyjde tak v druhem kole mozna podstoupime vic veci... hlavne tohle zvladnu tak nejak zaplatit, ale na vsechny ty laborky bych musela setrit a ja ted nechci cekat :grinning: pak budu cekat mozna dlouho...
6. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz
jj taky na to čekam a ještě nějakou chvíli budu cca listopad :frowning2:
6. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz
to cekani ti vubec nezavidim... a ty mas nepruchodne oba vejcovody?
6. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
nic jdu hodit koupel a do postílky zítra mam ranní tak jdu odpočívat :slight_smile: tak zatím pá
6. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz
JJ mam oba ale pravy jen průchodny na 20% levy prí vůbec :frowning2:
6. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.