• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
sedmi, nejsi první a asi nebudeš ani poslední, kdo si na přístup Pronatalu stěžuje...ještě že já s nima jednat nemusím. Kazždopádně to tam mají i docela drahý...ale jsou to kapacity. Já se ptala mudry, jestli nemůžu jít do Pronatalu do TEplic - je tam mnohem lepší přístup, jsou tam jenom dva doktoři, takže je to takový malý a rodinný a úspěchy maj stejný jak Praha...no a říkala, že můžu, ale že mi to nedoporučuje, protože v Pze už znaj ty moje vajíčka a embrya atd...tak že doporučuje ten poslední třetí cyklus nechat tam a čtvrtej s darovanýma přesuneme do Teplic :slight_smile:

holky, já mám taky problém u adopce s příjmama...tak to řeším a musím se jít zeptat přímo asi na to město. protože manža je OSVČ no a za min.rok má přiznání jenom za tři měsíce....což je málo...a za tenhle rok bude podávat až v lednu...tak nevim :frowning2: nechci čekat zbytečně takhle dlouho...

jinak na miminko se čeká jak v kterym kraji...vim, že ten můj je nejrychlejší a jsem nadšená :grinning:

9. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz
jaspi, koukám, že u tebe stále figurují nevolnosti, což? to je mi líto, ale neboj...myslim, že za pár týdnů už bude dobře, hlavně musíš žít tou představou, že za rok už chováš krásný miminko...svoje vlastní :wink:
9. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz
Mis no to teda figurují :unamused: Včera ani nevím kolikrát jsem blila a dokonce jsem se málem udusila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt chuťovka - ale dnes je mi líp, tak si to užívám :wink:
11. črc 2010 v 16:19  • Odpověz
jas chudinko
tak ja zacinam dneska pichat...
11. črc 2010 v 16:37  • Odpověz
Ahoj holky, jaký byl víkend? u nás paráda, grilování, koupání, našli jsme si hezký místo u rybníka :slight_smile: a teď jsme se pustili do malování předsíně, myslím, že manžel proklíná, že si mě kdy vzal :grinning:

mis, jak dlouho se u vás čeká? v praze prý 2 - 3 roky od podání žádosti, tak to taky docela jde :slight_smile:

jas, chudáčku... ale zas se prý říká, že když je takhle špatně, tak že miminko se má k světu :wink: za pár týdnů budeš určitě už ok :slight_smile: jak bych s tebou měnila... :dizzy_face: snad se taky už brzo dočkáme

darky už začala píchat... jaké to je? jde to s tím perem, že? já měla největší problém pak s certrotidem, bála jsem se jestli to mícháme dobře...
11. črc 2010 ve 23:35  • Odpověz
Ter máš pravdu - musím si vzpomenout jak já jsem záviděla holkám, co zvracely.. člověk na to rychle zapomene..
12. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz
ter s tim perem je to v pohode, tak doufam, ze to picham dobre a foliky porostou...
12. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz
ahoj holky,

dark, gratuluju ke stimulce..jaký máš dávky a kdy jdeš na kontrolu? já fakt čumim, že to jde tak rychle...se divim, že neni problém jak s pojišťovnou, tak s doktorama - že nechtějí dát tělu oddych.

jaspi, moc na tebe myslím a věřím, že to brzo bude dobrýýýý!!!!

ter, u nás se čeká dva roky prý i s podáním žádosti...tak uvidíme.

jinak holky, víkend byl suuuupeeeer, dám vám sem pár fotek :slight_smile:
12. črc 2010 v 19:06  • Odpověz
12. črc 2010 v 19:08  • Odpověz
to abyste měli představu :grinning:
12. črc 2010 v 19:08  • Odpověz
vlastně měly :grinning: a ne měli :grinning:
12. črc 2010 v 19:09  • Odpověz
mis tak telu neni treba davat oddech to je jako by si chtela dat oddech po prirozenem snazeni, ja jsem sice byla 2x na IUI, ale obe byla v nativu... a pojistovna schvaluje ivf do trech tydnu, takze to krasne stihli...
picham 150jednotek gonalu, na utz jdu ve ctvrtek
12. črc 2010 v 19:11  • Odpověz
mis tak to vypada na tezkou pohodu :slight_smile:
12. črc 2010 v 19:11  • Odpověz
dark, tak to jo...já jsem po těch hormonech zničená..já bych to bez pauzy prostě nezvládla...ale 150j je maloučko, to budeš mít v pohodě :slight_smile:
12. črc 2010 v 19:12  • Odpověz
mis ja doufam, ze mi po utz nebudou davku moc zvysovat, ale tak uvidime... samozrejme po ivf telo pauzu dostane, ale prdtim mi neprislo, ze by to bylo treba kdyz jsem zadne hormony moc nemela... teda pregnyl pred iui a potom utros, ale to nic moc neni...
12. črc 2010 v 19:15  • Odpověz
dark, jasně..já jsem třeba ale na iui stimulovala, tak jsem to brala podle toho, víš. proto jsem měla i mezi iui cyklama vždycky měsíc pauzu.

a kdy máš utz???
12. črc 2010 v 19:17  • Odpověz
aha tak to je jasne, ze jsi mela pauzu...
ve ctvrtek
12. črc 2010 v 19:23  • Odpověz
čauky holky tak ty parna mě vyvadějí z míry mám rada teplo ale doma v bazenu tak máme ve fabrice tak 40stupnů a vzduch tam stojí je to na vybul až at mam dovolenou ale to mám až podlení dva tydny v srpnu a jedem na tyden do bešenové na slovensko do termalu odpočinout si od všeho jsem se nakonec rozhodli bo 3 roky nikde a ted konečně klid od domečku a práce.Jinak asi příjde má oblibena kamoška bo nervíky na pochodu adrenalin když mi někdo odmlouva a protvna jsem jak pr... :grinning: :angry: bych zabijela:slight_smile:)tak aspon ted a pak jak pojedem na dovču tak to bude snaženíčko :grinning:

JInak v pátek mi chlop dovezl maly bazen 3m průměr na 76 tak za chvíli se jdu orochnit sice zž do teplé vody ale aspon trochu před odpo.

holky budte rády že dělate v klimatizované kancelaři toho ja se nikdá nedožiju abych měla klimu v práci :sunglasses: :grinning:
13. črc 2010 v 10:40  • Odpověz
petra taky nemam v praci klimu a jsem uplne mrtva jak dojdu domu...
13. črc 2010 v 10:57  • Odpověz
Tak to já si to horko užívám doma - naštěstí! A taky mi dělá pěkně zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: V noci jsem od půlnoci do 6ti čučela na telku, kde nic nebylo, ale usnout mi nešlo.. asi mám malého nespavce a vegetariána, protože maso mi fakt nejede..
Peti ta Bešeňová bude určitě super -taky jsme ji někdy měli v plánu :wink:
13. črc 2010 v 11:52  • Odpověz
jaspi doufám že po teplých koupelích se vejcovody roztahnou a povede se konečně dostala jsem to jako babskou radu teplo na spodek a pak na to vlítnout tak uvidíme jesli se zadaří :grinning: a neboj ještě dva tydny a máš po nevolnostech a ani si na ně nevzpomeneš uvidíš :wink:

Dark ještě že mam konečně auto jinak bych do města nedosšla :frowning2: mam to 2,5km pěšky
13. črc 2010 v 11:59  • Odpověz
Peti, termály jsou super! Akorát vzpomínám, že když jsem byla naposledy, tak mi to teda dost rozhodilo cyklus. Ale proti současnosti ještě pohoda. Normálně, já mám teď cyklus krátký asi tak 22 dní...jako na snažení je to paráda, ale nejsem si jistá, jestli je to normální :confused: .
13. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz
Betty ja mam cyklus cca 28-33 dní pořad dokola žadna změna tak uvidíme tak už se těším máme zajištěne už ubytovaní cca700m od termálů za 10eur na den os. tak super je to s kuchynkou a internet telka sat prostě vše a koupíme si 5 vztupů tak nas to oba vyjde na 5000kč ubyt+koupak a ještě benzín máme to 150km tam tak počítame že natankujem za 700kč a jedem:slight_smile:)+ nějaka utrta v eurech jídlo z domova bo je tam dost draho
13. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz
Peti tak to je parádní cena! Myslíš, že bys mi pak napsala kontakt na to ubytování, kdyby jsme se někdy rozhodli jet? I když jako těhule tam nepojedu a s malým prckem za rok taky ne.. No ale jednou bych se tam podívala hrozně ráda!
My jsme byli loni v Trenčianských teplicích a měla jsem dojem, že mi to udělalo moc dobře :slight_smile: - i folíky tehdy pěkně začaly růst. Pořád jsem se tam rochnila ve vířivce :dizzy_face: Tak si to tam co nejvíc užijte a udělej nám nějaké fotky, ať napasem aspoň oči :wink:
Betty a kdy máš při tak krátkých cyklech ovulku? A máš zjištěné, že ji máš? To myslím, že by ti doktor snadno napravil třeba Utrogestanem.. aby ti stihla narůst hezky sliznice.. :wink:
13. črc 2010 ve 12:27  • Odpověz
Holky loučím se jdu do toho horka žene se aji bouřka tak konečně se trochu ochladí doufám aspon na to odpoeldne a večer bude dobry vzdoušek tak holky čauky zítra se stavím :wink:
13. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz
Jaspi: nevím, teď bojkotuju měření BT, ale dr. říkala (minulý cyklus), že mám sliznici krásně narostlou (tak s tím, že bych ji měla málo jsem nikdy problémy neměla :angry: - vždycky jsem ji měla až moc) úplně akorát a že ovulka stopro proběhla, protože mám nějakou volnou tekutinu v předěložním prostoru (- co já vím, co to je). Jen, že tři týdny cyklus a 52 dní je už trochu rozdíl. Ale je to možná taky těmi stresy se státnicema...
Peti: vážně dobrý ubytování. Termály mám hrozně ráda, jak se tam člověk vyrochní. A hlavně mi v termálech zmizí vždycky beďary :grinning: .
13. črc 2010 v 19:09  • Odpověz
Betty tak na ty jebaky se těším aji já v 30 vypadam jako puboška :grinning: :angry:

JInak holky ahojky včera se v práci vyvratil chlap až mě zamrazilo jak jsem to viděla jak tam božatko leží bezvladně holky 35 má típek holky hrozné u nas v práci je cca35 stupnů vítr se tam nepohne kdybych neměla maly větraček tak bych tam chcípla vypila jsem 3L vody ale stejna asi ještě málo měla bych vypít víc :unamused:
14. črc 2010 v 07:46  • Odpověz
Ahoj holky, tady je to nějaké tiché, užíváte sluníčka? :slight_smile:

mis, vypadá to, že jste si víkend supr užili, moc ti to sluší :slight_smile:

a dark držím palce na dnešní UTZ :slight_smile:

je ještě něco nového, co jsem nepostřehla?

jinak, nám se to zase zkomplikovalo, krvácela jsem jednou tenhle cyklus po milování a uprostřed cyklu jsem špinila, myslela jsem, že je to třeba díky té mobilce, ale cvičitelka mě vyvedla z omylu, po tom to prý být nemůže a měla bych to řešit s dr., prootže můžu mít vlivem hormonů něco na čípku, nějakou anomálii :frowning2: své doktorce se nemůžu dovolat, a cvičitelka si mě navíc objednala do termínu dovolené a potom tam 3 týdny není, takže bysme zase nestíhali nějaký ten test, aby nám mohla doporučit snažení a tím pádem IVF. Říkala, že je to sice jenom její doporučení, ale že se může docela dobře stát, že sice otěhotním, ale vzápětí potratím... že má takovou zkušenost. A nevíc prý jestli opravdu mám něco na tom čípku, tak by stimulace mohla být i nebezpečná :frowning2: Uvidím ještě jestli se dovolám doktorce, jestli mě objedná a řekne jestli teda začít nebo ne...

ale fakt to na mě nějak padlo předevčírem... já se těšila i na tu dovču, že si fakt odpočineme, užijeme si to a pak se vrhneme to IVF...

musím říct, že předevčírem to na mě zas všechno nejak
15. črc 2010 v 09:17  • Odpověz
Ter já jsem na operaci s čípkem byla a je fakt, že jsem po sexu trošku tehdy špinila.. ale stalo se mi to i když jsem brala hormony a to už mám čípek o.k :wink: Takže to nemusí být nutně tohle..ale na stěr si pro jistotu skoč
15. črc 2010 v 09:51  • Odpověz
jaspi, fakt? no, docela mě ta paní cvičitelka tím vystrašila... mě se to stalo jen jedno, to jsem jednorázově po sexu zakrvácela a pak v půlce cyklu asi 2 dny špinění... :unamused: nějak té své dr.z CARu nemůžu dovolat, myslíte, že je blbý poslat sms?
15. črc 2010 v 11:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.