• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Ter v půlce cyklu to můžeš mít i z ovulky.. A jako těhule jsem na začátku taky špinila..
15. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz
ter v pulce cyklu to muze byt ovulka, me doktorka rikala, ze nekdo regulerne krvaci cele tri dny kolem ovulace... jinak doktorce zkus poslat sms, ma tam dneska naval...

jinak mam 11 foliku, vlevo 2x10mm, 4x9mm a v pravo 5 mensich :slight_smile: davky mam zvysene na 225 jednotek a uz ted se desim az budu vecer pichat cetrotide... ale tak to taky zvladnu...
15. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz
dark, tak to je supr, hezké folíky :wink: :slight_smile: ten certrotide není tak hrozný, my šli přesně krok za krokem podle návodu a pro jistotu nejmíň třikrát :wink:

jaspi a jak ti je? jak zvládáš ta vedra?

snad to byla ta ovulka... já se jen tak lekla, že třeba bude zase nějaká komplikace... no, nějak toho mám plný brejle už :slight_smile: doktorce jsem posílala sms ( chudák, si počte, já to neumím napsat stručně :grinning: ) tak uvidíme, snad se ozve...
15. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz
ter ja se desim te vetsi jehly do bricha a asi si budu muset na protokol napsat kdy co kam pichat, asi jako si sestra vzdycky zapisuje z ktereho prsa kojila :grinning:
15. črc 2010 ve 13:43  • Odpověz
ter myslim, ze michani bude podobne jako u pragnylu, jen tam nebude tak strasne otvirani lahvicek...
15. črc 2010 ve 13:44  • Odpověz
dark, není to tak hrozné, sice jehla je silnější, ale já vůbec nepoznala rozdíl :wink: a těšíš se? :slight_smile:

mě bolí podbřišek :frowning2: doufám, že tam fakt není nějaký zánět nebo tak něco... v životě jsem na nic takového netrpěla, žádné problémy :frowning2: a doktorka neodepisuje, tak nevím co mám dělat... moje gynekoložka neví vůbec nic, nebyla jsem u ní rok, od té doby co jsme v péči gennetu...
15. črc 2010 v 15:14  • Odpověz
dark, gratuluju k folíčkům, vypadá to dobře..ještě aby povyskočily a určitě tam něco bude :slight_smile:

ter, já to měla kol ovulace taky..mě hrozně bral a vlastně bere podbřišek. jak na MS...jinak před laparo jsem taky vždycky špinila když měla být ovulka...teď už ne...
15. črc 2010 v 15:40  • Odpověz
Ter: neboj, to bude na stoprocent ovulka. Hele, a nebyli jste při tom sexu nějaký divoký :grinning: :grinning: ? (To by mohlo být taky z toho, ale tuhle možnost už si určitě zvážila).
Já jsem se včera konečně dovolala svojí dr. o výsledky prolaktinu - mám ho pořád zvýšený. Každopádně mi na následující tři měsíce dala Clostilbegit a Utrogestan. Nemáte s nima některá zkušenosti? Doufám, že to zabere a bude mimi...
15. črc 2010 v 17:30  • Odpověz
ter tak pichani cetrotide jsem taky zvladla taky jsem moc nepoznala rozdil, ale jinak je to hnus, pekne to svedi... tak ted si muzu prendav veci do sve nove kabelky :grinning: jsem si ji koupila za odmenu, kdyz mam tolik krasnych foliku :slight_smile:
15. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
dark, jsi šikulka, já se taky odměňovala :wink: kdy jdeš do gennetu?

betty, snad to byla ovulka a to krvácení no já nevím, nikdy předtím se mi to nestalo... jen si myslím, že jsme se během toho špinění nesnažili, až pak jak to přestalo, tak nevím jestli jsme to neprošvihli... no, stějně máme snažendo ještě zakázané od mojžíšovky. Mě teď vystrašila, vyprávěla mi, kolik žen potratilo, když ji neposlechly a snažily se... :confounded:

ale pozitivní je, že jsem doktorce psala sms a ona mi pak hned volala, prý se na mě mrkne, ať máme klid na duši, ale říkala, že by to nemělo nic být... tak tam příští týden jdu :slight_smile:
16. črc 2010 v 10:47  • Odpověz
ter v pondeli, vidis, ja to ti rikala, ze se ozve :slight_smile:
16. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz
Betty já jsem brala clostil a Utroš půl roku a folíky rostly - tak se mi píchal i Pregnyl, ale nezabralo mi to.. pak po laparce jsme se ho chystali ještě na 3 měsíce nasadit a to už jsem ani nestihla, páč jsem už těhotná byla :wink:
jo holky vzpomněla jsem si, že ten měsíc, co jsem otěhotněla, tak jsem si přeléčovala bakterii e-coli, kterou mi gyndařka našla díky stěru. Běžně to ani netestují - u mě si to vyžádali z té Prahy z imuna a fakt jsem ten měsíc otěhotněla.. prý to nějak dělá kyselé prostředí a zabíjí spermie. Kamarádce to léčili před rokem a taky hned otěhotněla..tak mě to napadlo, jestli by to nemohlo pomoct i některé z vás..?
Jo a včera po kontrole vše o.k - prďolka se na UTZ krásně vrtěl a bylo to nádherné :dizzy_face: Akorát že teda denně bliju a nepomáhají ani čípky, co mi na to doktorka dala..asi jen přetrpět. A pak mám nízký tlak - 90/70, ale hlavně že jsem doma.. tak se to dá. Konečně mám i průkajdu :slight_smile:
Já už bych vám tolik moc přála, aby vám do bříška taky přišlo nějaké to malé štěstíčko. Sama pořád nemůžu uvěřit, že ho tam mám!
17. črc 2010 v 09:30  • Odpověz
Jaspi to je super jen si to uživej a neboj to přejde ty nevolnosti hold to k tomu patří a možna se taky jednou dočkam uvidíme jesli se jednou poštěstí.

Holky jinak zaliju kytky bo kdyby uměli mluvit tak mě setřou :grinning: vytřu navařím a v 17h na akci z práce to bude mazec v tom horku no uvidíme :grinning:
17. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
ahoj holky,

Peťulo, já včera taky měla akci z práce...a moje útrata ´byla 65Kč :grinning: :grinning: to jsem ale šikovná...

jaspi, to je dobře, že se pr´dolkovi daří a maminka to vydrží :slight_smile: a blindíš jakože v průběhu celého dne nebo třeba jenom ráno nebo večer???

dark, jak jsi na tom?
17. črc 2010 v 10:44  • Odpověz
Mis mě se začne většinou dělat blbě na večer a to i zvracím -takže většinou k večeru a přes noc.. Dopoledne málo kdy. Mám to nějak otočené :slight_smile:
17. črc 2010 v 10:51  • Odpověz
jas to je celkem normalni, aspon holky z ostatnich tematek taky blindi vecer :slight_smile:
mis celkem dobre, v pondeli jdu na utz tak uvidim jak folici rostou :slight_smile: jinak se citim dobre a nic mi neni, tak snad to vydrzi, kdybych si nepichala injekce ani nevim, ze stimuluju :slight_smile:
17. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz
Dark budu držet palce na megafolíky :wink:
17. črc 2010 v 16:54  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? Jsem tu na koníkovi nová, tak se moc neorientuju :slight_smile:.
Už máme doma jednoho raubíře (03/2007) a už nějakou dobu se chystáme na sourozence...jenže jsem měla velký myom na děloze, takže loni laparoskopická myomektomie, teď už je to ok, jenže po hormonální léčbě mi nenastartoval cyklus, MUDr. mi ho upravila pomocí duphastonu a tento měsíc mám poprvé i clostylbegit, protože nebyla ovu...takže vlastně tento měsíc poprvé zkoušíme štěstí. Lukáš byl taky po stimulaci (pro změnu mi nenaskočil cyklus po vysazení HA), vyšel na třetí pokus, tak uvidíme, jak tentokrát:wink:
17. črc 2010 v 18:16  • Odpověz
dark, to je dobře...já při první stimulce taky nic necítila, při druhý už mi bylo blbě...jenomže to bylo fakt těma dávkama. Příští týden to mám dostat, tak půjdu k doktorce a musim se jí zeptat, jestli si mám zase "načerno" shánět Gonaly :grinning:

Petapete vííítej!!!!! Tfuj Tfuj, ať se zase brzo zadaří..maximálně zase ten třetí cyklus :wink:
18. črc 2010 v 07:46  • Odpověz
petapete vitej :slight_smile:
mis ja mam nastesti davky nizke, doufam, ze to vyjde a druha stimulka bude az pro dalsi ditko :wink:
18. črc 2010 v 11:23  • Odpověz
:slight_smile: Miško tak moje utrata nic :grinning: z práce nam davají 300 na hlavu tak pohoda :grinning: ale přišla bouřka ale bylo dobře.
18. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj holky,

co nového? mě začíná zmáhat nějaká chřipka nebo co, včera jsem se klepala a strávila večer v posteli, dneska ráno jsem se zase málem cestou do práce poblindila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

petapete, vítej a držím palce ať se brzy zadaří :slight_smile:

mis, jak vy jste na tom? co adopce, už máte doma formuláře?

a dark držíme palce na megafolíky :wink:

já se ted úplně dojala nad fotkou holčičky skrizanove, taky sem chodila... už ji mají doma, je nádherná :dizzy_face:
19. črc 2010 v 11:36  • Odpověz
ahoj kočky, jak se tady všechny máte? konečně jsme dočetla mojí týdenní absenci :grinning: , hned bych se vrátila k vodě a ohníčku, kancelář mi fakt dobře nedělá :wink: :frowning2:
19. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
mišando, krásný fotečky z víkendu!!!! těžká pohoda :slight_smile:
19. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
ahoj sedmi :slight_smile: já už mám taky kanclu plný zuby... už aby byla dovča :slight_smile: jak se máte?
19. črc 2010 v 15:04  • Odpověz
ter mam 12 foliku a krasne rostou, OPU bude ve ctvrtek :slight_smile:
19. črc 2010 v 17:46  • Odpověz
DARK TAK HODNĚ ŠTĚSTÍČKA držím palečky :wink:

JInak holky dneska poprvé zavařuji maso a klobasy jsem zvědava jesli to vydrží :grinning:

Jinak mrcha se blíží kříže a kolena ve fazi zítřejší mrchy tak doufám že z dovolené si dovezem malého fiďulku:slight_smile:)
19. črc 2010 v 19:09  • Odpověz
peto dekuju a budu drzet palecky at si ho z te dovci dovezes :wink:
19. črc 2010 v 19:20  • Odpověz
dark díky moc napodobně :grinning:

co říkaš na tu pi.. ktera spalila zaživa své dítě hnus ja chci a nejde to a tohle je zvěrstvo hnus bizardnost prostě vykastrovat a taky ji spalit za živa at ví a všem ostatním takovým nepřispusobilím ženam udělat to stejné vykastrovat :frowning2: psala bych sprostěji ale nejde to bo by mě asi vyhodili s Konika proto se omlouvám za některé vyrazy ale to mi vždycky adrenalin vyskočí
19. črc 2010 v 19:40  • Odpověz
peto ja se ti nedivim, me manza pro jistotu prepnul telku nez to zacli davat...
19. črc 2010 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.