• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
mandre.........24 měsíců........................spermio v normě, HP skoro v normě, zvýšené antiTPO,imunologie -
zvýšené % NK buněk, 2009 - hysteroskopie ok, 2xIUI neg., 1.IVF neg.
mirenkam.......24 měsíců.......................1.ICSI +TESE test negativní a před námi KET
cabal.........24 měsíců..............potrat v 8tt v kvetnu 09, 2x neuspesne IUI, lehce nevyvazeny hormonalni profil, spermio naprosto v norme az nad normou, leden 2010 1. IVF
sedmitecka.....14 měsíců.......................spermio i HP v normě, čeká nás CAR a asi laparka a IUI
very8888........11 měsíců.......................spermio v normě, hp taky skoro v normě, jen lehce zvýšené TSH
Coccinella.......9 měsíců..........................slabá ms, jdu na gyndu na změření děložní sliznice
SPimy.............9 měsíců snažení.............bez potratu a pod., bez vyšetření
javon............22 měsíců........................1 rok anovulační cykly,spermio: kvantita nadprůměr, kvalita
podprůměr, HP 8.1.
bettyna...........17 měsíců......................květen 09 samovolný potrat v 7.tt, čeká nás hormonální profil a spermio
Petra123......22měsíců.....30DC....................CAR-Polanka u OV,spermiogram na pohodu a ja jsem taky na pohodu v lednu druhé IUI
evikj.............12 měsíců........................1x revize v 9tt březen 2009,1x GEU prosinec 2009
7. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
aktualizuji tabulku:

mandre.........24 měsíců........................spermio v normě, HP skoro v normě, zvýšené antiTPO,imunologie -
mirenkam.......24 měsíců.......................1.ICSI +TESE test negativní a před námi KET
cabal.........24 měsíců..............potrat v 8tt v kvetnu 09, 2x neuspesne IUI, lehce nevyvazeny hormonalni profil, spermio naprosto v norme az nad normou, leden 2010 1. IVF
sedmitecka.....14 měsíců.......................spermio i HP v normě, čeká nás CAR a asi laparka a IUI
very8888........11 měsíců.......................spermio v normě, hp taky skoro v normě, jen lehce zvýšené TSH
Coccinella.......9 měsíců..........................slabá ms, jdu na gyndu na změření děložní sliznice
SPimy.............9 měsíců snažení.............bez potratu a pod., bez vyšetření
javon............22 měsíců............5DC............1 rok anovulační cykly,spermio: kvantita nadprůměr, kvalita
podprůměr, HP 8.1.
bettyna...........17 měsíců......................květen 09 samovolný potrat v 7.tt, čeká nás hormonální profil a spermio
Petra123......22měsíců.....30DC....................CAR-Polanka u OV,spermiogram na pohodu a ja jsem taky na pohodu v lednu druhé IUI
evikj.............12 měsíců........................1x revize v 9tt březen 2009,1x GEU prosinec 2009
7. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
javon............22 měsíců............5DC............1 rok anovulační cykly,spermio: kvantita nadprůměr, kvalita
podprůměr, HP 8.1.
alzbeta.hod....17 měsíců........................clostilbegyt+utrogestan za další měsíc kontrolní UTZ. Bylinkové čaje.
7. led 2010 ve 23:59  • Odpověz
čuste holky tak mam konečně po noční a MS opět trucuje minuly měsíc přesně na den 28DC a ted opět nikde už mě fakt dožíra a tak se těším na inseminaci že se konečně zadaří ale či je to možné když mrcha nikde :rolling_eyes: :grinning: jinak chtěla jsem říct že jsme se tady sešla konečně partička samé snažilky co se fakt snaží ale uspěch nikde tak co holky jak to vidíte ja dobře do 30 v listopadu bud aspon těhu když nestihnu i když možna se to ještě dá stihnout mít dítko :grinning:

nic jdu hají na kschystu se mi rojí puberta jdu si umýt a hají tak holky pěkny den všem objevím se odpoledne pá :wink:
8. led 2010 v 07:07  • Odpověz
Jo holky ještě se musíme rozhodnout jesli tam psat DC jesli to není zbytečné??stačí jednou za den aktualizovat tabulku no nechám to na vás jen takovy návrh :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak jdu hají pá
8. led 2010 v 07:09  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile: ,
aktualizuji tabulku a prosím, kdo jste vypadl, zkuste se zase dopsat, za to se případně moc omlouvám.

Petra123...............22 snažení...............31DC (cyklus ?) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka............14 snažení...............26DC (cyklus 30)............měření BT
alžběta.hod...........17 snažení...............24DC(cyklus 28).............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek
bettyna.................x.snažení ...............17DC (cyklus 30).............měření BT
consti..................12 snažení................9DC (cyklus 26-28)..........Pregnyl
pavlinaho...............6 snažení................8DC (cyklus 27)...............měření BT
SPimy ...................9 snažení ............. 7DC (cyklus 26) ............ sledování čípku
javon....................22 snažení .............6 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
cabal.....................20+ snažení...........3 DC (cyklus 40).............IVF
8. led 2010 v 07:32  • Odpověz
No holky, jeden den se sem nedostanu a už mě vyrazíte z tabulky :grinning: Né je mi jasné, že jsem nějak cestou vypadla, tak se připíšu.. Nevím ale, jakou psát dobu snažení - od vysazení HA je to skoro rok, ale snažení jako takové cca 6-8 měsíců, protože před tím sice bylo, ale zbytečně - anovuláky. Tak já napíšu 10 měsíců - to je průměr :wink:
Petra123...............22 snažení...............31DC (cyklus ?) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka............14 snažení...............26DC (cyklus 30)............měření BT
alžběta.hod...........17 snažení...............24DC(cyklus 28).............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek
bettyna.................x.snažení ...............17DC (cyklus 30).............měření BT
consti..................12 snažení................9DC (cyklus 26-28)..........Pregnyl
pavlinaho...............6 snažení................8DC (cyklus 27)...............měření BT
SPimy ...................9 snažení ............. 7DC (cyklus 26) ............ sledování čípku
javon....................22 snažení .............6 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
cabal.....................20+ snažení...........3 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina 10 snažení 3DC (cyklus :angry: )..clostil, Utroš, Pregnyl - neúspěšně, čeká na laparku
8. led 2010 v 08:09  • Odpověz
Ahoj jaspi, no kompromis je nejlepší, navíc se ti bude hodit ve vztahu :grinning: Promiň, asi nebudeš jediná, kdo se z tabulky vytrousil, on je v ní pořád ještě trochu chaos :frowning2:
8. led 2010 v 08:24  • Odpověz
Už jsi tu psala, jak ti přišli na to, že máš anovulační cykly? Měřila sis třeba BT?
8. led 2010 v 08:25  • Odpověz
jaspina 10 snažení 3DC (cyklus )..clostil, Utroš, Pregnyl - neúspěšně, čeká na laparku
mirenkam.......24 měsíců........15DC(cyklus24-28)................1.ICSI +TESE test negativní, 13.1. KET

tak jsem se taky připsala a aktualizovala
:wink:
8. led 2010 v 08:29  • Odpověz
Petra123..............22 snažení..............31DC (cyklus ?) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka...........14 snažení..............26DC (cyklus 30)............měření BT
alžběta.hod..........17 snažení...............24DC(cyklus 28).............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek
bettyna................x.snažení ...............17DC (cyklus 30).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............15DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 13.1. KET
consti..................12 snažení..............9DC (cyklus 26-28)..........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............8DC (cyklus 27)...............měření BT
SPimy ..................9 snažení ............ 7DC (cyklus 26) ............ sledování čípku
javon...................22 snažení ............6 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
cabal...................20+ snažení............3 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení ..............3DC (cyklus ?).............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,čeká na laparku

Seřadila jsem to dle DC, ať máme přehled, kdo je na řadě s děláním TT :wink:
Holky, piště tam délku posledního cyklu, to je nejjednodušší a neprůkaznější pro tenhle.
8. led 2010 v 08:40  • Odpověz
Spimy já v podstatě do puberty brala Proveru, aby MS dorazila, ale tehdy se to víc neřešilo, pak 10 let HA a po vysazení samozřejmě nic.. Tak moje doktorka do mě prala Agolutin, ale víc se tím nezabývala. Ta nová mi hned udělala HP a zjistila málo Progesteronu - tak asi proto. Ale Utroš s Clostilem nezabral ani po 6ti měsících, tak v úterý se jdu objednat na tu laparku a snad po ní se bude vědět víc..
8. led 2010 v 08:46  • Odpověz
tak holky včera jsem se při cestě do práce pěkně naplácla. Uklouzla jsem a to byla rána. No ale od té doby jsem začala špinit, nevíte čím to může být? :frowning2:
8. led 2010 v 08:50  • Odpověz
alzbeta.hod: Buď jsi díky tomu plácnutí dostala dřív MS nebo třeba se tam uhnizďovalo vajíčko a tohle ho "utrhlo"... Ale podle mého to nepoznáš a budeš normálně menstruovat.
8. led 2010 v 09:00  • Odpověz
A nemohlo by to být zahnízďování? 24DC by tomu odpovídalo spíš jak MS..
8. led 2010 v 09:02  • Odpověz
To je pravda, promiň, myslela jsem na nejhorší. Jen mi to nešlo dohromady s tím pádem, že by ho vyvolal. Ale časově - když nekoukám na pád - by to odpovídalo zahnizďování.
8. led 2010 v 09:05  • Odpověz
baaaf...holky, já ani nevim jaký cyklus už to je :grinning: co se "snažíme" i když teď se už nesnažíme a díky bohu za to :grinning: asi jsem divná :grinning: ale já jsem fakt ráda, že už do toho nemusíme bušit, akorát jsme si tím všechno tohle zkazili :frowning2:

jinak bylinky atd jsem taky zkoušela a holky bacha...mě to ještě naopak ublížilo...kontryhel teda...pač po něm roste ještě víc sliznice a já v tý době nevěděla, že mám endometriozu...takže fakt opatrně...já bych to už s těma bylinkama moc nepřeháněla. jestli budete mět otěhotnět, tak otěhotníte i bez bylinek :wink: - ale to je můj názor prostě.

jinak endometriozu mi poznali až při laparo, a měla jsem jí dost na to, abych musela těsně před stimulací na IVF na další laparo, takže místo miminka mi rozkuchali břicho :frowning2: v pondlěí jdu na kontrolu a bududoufat, že se to díky zoladexu stáhlo do pryč...
8. led 2010 v 09:07  • Odpověz
alzbet, neděs se, to upadnutí a špinění spolu nemusí vůbec souviset, hmm :wink:

jaspi, čekám, že mě v nejbližší době taky laparka nemine....20. jdem do CAR a tuším, že mě na ní pošlou hned
:unamused:
8. led 2010 v 09:11  • Odpověz
sedmi : lapara se nebooooj, docela se to dá :wink: nejlepší je stav před narkozou :grinning: ten milujuuu :grinning:
8. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahojky , můžu se také přidat ? já prášky neberu od prosince , tak čekám co bude
8. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás konečně dočetla, nám se teďka blíží období snaženíčka, tak snad to tentokrát vyjde. Alžbět, to nemusí nic znamenat, třeba je to jen náhoda.
8. led 2010 v 09:17  • Odpověz
misanda: Já musím zaťukat, že intimnosti jsme si tím nijak nepokazili, nikdy jsme se v tomhle neřídili ovulkou (stejně nevím úplně přesně, kdy ji mám), spíš jsme se snažili na některý ze dnů naplánovat hezký večer. Tohle může být dost hrozné, nechci, aby mimčo přišlo na svět jen proto, že jsme na to kvůli němu vlítli, brr. :unamused: Chápu tvé pocity, misando.
S bylinkama máš pravdu, ono nic se nesmí přehánet a bylinky opravdu účinkují, a když nevíte, která je pro vás vhodná, můžete si jimi i uškodit. To je jako byste si předepsali lék, protože "někomu pomohl" otěhotnět, ale nevěděli jste, co měl za problém :frowning2: Já mám čajík většinou předepsaný léčitelem.
Misando, v pondělí držím palečky, ať je vše v pořádku!
8. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Spimy : jenomže tam jde o to, že když to začneš řešit s mudrou, tak ona ti píchne pregnyl, vyvolá ovulku a řekne ti, že se máte tři dny snažit :frowning2: a to je právě to na pikaču :frowning2: ...no a pak chceš samozřejmě předejít laparo, takže se snažíš „nuceně“ protože se ti nechce na operaci... :frowning2: kdybych věděla, že budu mít problém, tak se na nějaký snažení víš co...? :grinning:

Taky si myslím, že bylinky by měly být předepisovány na míru :wink:
8. led 2010 v 09:23  • Odpověz
Mis: Páni, to si neumím představit.... uf.... "Zlato, dneska, zítra a pozítří se šetři, nezapomeň, že večer máš povinnosti." :pensive:
8. led 2010 v 09:25  • Odpověz
nj, je to děs, ale co naděláš, když to nejde...přece se nebudu doma snažit tři roky a řešit to až po takové době...? teď bych to taky udělala jinak, když už vím, na co mi přišli...kdybych šla na laparo dřív, mohla jsem mít třeba dneska už pupíka...ale asi to tak má být...kdo ví??

a vy se snažíte jak dlouho?
8. led 2010 v 09:27  • Odpověz
No, to je právě to, kdoví... Ona je otázka, jak to všechno je. Pokud věříš, že věci mají svůj důvod, tak i ty naše problémy ho mají.

Snažíme se teď 10 měsíc :frowning2:
8. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Právě mi psala kamarádka, že je těhu, holky, já jí to moc přeju, ale taky mě to úplně dostalo. :cry:
8. led 2010 v 09:38  • Odpověz
spimy, tak to je dobrý..já jsem zpozorovala, že přelomový jsou ty 10 + 11měsíce snažení, takže ještě vyčkej holka a ono se povede :wink: hlavně člověk asi nesmí ztratit víru...i když mě už se ty myšlenky taky loudaj jinam..k adopci atd...ale bude líp, až budu venku z toho debilního přechodu :grinning:

Pavli : to znám...mě otěhotněli během našeho snažení všechny kamarádky..jsem poslední... :frowning2:
8. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Mis: Díky, tos mě tím pozorováním potěšila. Moje pozorování spíš zatím byly takové, že zlomový je první druhý měsíc :grinning: Ale budu ti věřit, musím :dizzy_face: O adopci jsem už taky párkrát zauvažovala, ale obávám se toho, že by to kvůli věku přítele neklaplo.
S tím těhu to mám stejně - kámoška je těhu, kolegyně z kanclu taky, prostě šup a bylo to. Nakažlivý to evidentně není :rolling_eyes:
8. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Misanda a kvůli té laparce prostě pak musíš na IVF? Nebo co bude dál? Taky mám strach, na co mi přijdou.. :confounded:
Spimy - jakmile se do toho zamotá braní hormonů a píchání pregnylu, tak je to vždy načasované a nic s tím nenaděláš.. u nás byl taky "jízdní řád" a nejlepší bylo, když to vyšlo tak, že já měla ranní a přítel noční 12ku, takže by jsme se doma ani nepotkali - tak jsem si musela vzít 2hodiny volno na dělání dětí :grinning:
8. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.