• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
holky, s tím miminkem to je zase hnus, úplně mi u televize vyrazily slzy a nešlo to zastavit, fakt je to tak nespravedlivé, proč vůbec příroda umožní takovéhle stvůře porodit dítě??? :angry: :angry: :angry:

dark, moc na tebe budem myslet a přejeme mooooc štětsí, ať se všechno vydaří :wink:
20. črc 2010 v 10:13  • Odpověz
sedmi dekuju :slight_smile:
20. črc 2010 v 10:49  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

já včera telku neviděla, ani se radši neptám co tam bylo... :pensive: sedmi, mě to připadá TAK NESPRAVEDLIVÉ!!! ten kdo nechce má dětí kupy, chodí na potraty... a někdo musí o vlastní takhle bojovat :frowning2: pořád teď přemýšlím IVF kontra adopce... budu si to v sobě muset nějak pořádně vyřešit, po tom pokusu co nás asi teď čeká :frowning2:

ale zdálo se mi o holčičce skrizanove :grinning:
20. črc 2010 v 11:22  • Odpověz
tak a mam dopichano hura :grinning:
20. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
ahoj holky, jak se máte? nějak na koně nemám čas :slight_smile:

dark, kdy jdeš na opu???
21. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
ahojte :slight_smile:

mis, jak se máte? a co v adopci, pokročili jste v boji s papíry?

darky, zítra ti moc držím palce, určitě bude vše ok :dizzy_face: hlavně pěkně informuj, jak to vypadá, kolik je vyjuchek a tak
21. črc 2010 v 09:53  • Odpověz
dark, už jdeš zítra, ju??

ter, nazdárek :slight_smile: ...v adopci jsme nepokročili, respektuju přání manžela a podáme to až v tom říjnu. já jsem s miminem teď úplně vypnutá - asi díky tý adopci a že fakt vim, že jednou to miminko bude.
21. črc 2010 v 09:56  • Odpověz
mis ahojda :slight_smile:
no, jo uz zitra, jsemm na to zvedava doufam, ze tam budou naky vajucha a ze budou kvalitni...
21. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
dark, něco se tam určitě najde :slight_smile: neboj :slight_smile: hlavně nebuď nervozní, bude to v pohodě :slight_smile: já se teda stresuju vždycky...ale to je hodně ovlivněný mým prvním pokusem, no...ale vždycky je to pak v pohodě :slight_smile:

já bych měla jít na utz někdy příští týden - o víkendu mám dostat MS - tak jsem zvědavá, jak to tam uvnitř vypadá. A příští pátek jdu taky na ten utz prsou...tak snad to bude v pohodě...ale taky se lehce bojim, no. ono se asi neni čemu divit.
21. črc 2010 v 10:06  • Odpověz
mis se ti nedivim, ze se bojis... ja se snazim nebyt nervozni, ale moc mi to nejde...
21. črc 2010 v 10:13  • Odpověz
dark, to je mi líto...ale vim, že celý IVF je jeden velkej stres a to počkej, až budeš čekat na výsledek :zipper_mouth: to čekání na opu atd v porovnání s tim nic neni :grinning:

já to prostě nenávidim :frowning2:
21. črc 2010 v 10:16  • Odpověz
dark, já byla taky nervózní a jak... ale mis má pravdu, že bude hůř :slight_smile: ty nervy k tomu patří...

já teda po psychický stránce nesu IVF pořád nějak hůř, ze začátku jsme se těšili a všechno brali a vítali s nadšením, ale po těch nezdarech už do tho ten správný elán nemám

mis, napíšu IP :slight_smile:

já se teda dneska taky trochu bojím, jdu do gennetu kvůli tomu krvácení, tak snad mi nic nenajdou... :confounded: to by nám ještě chybělo...
21. črc 2010 v 10:50  • Odpověz
ter tak drzim palce :slight_smile:
ja se teda uz ted stresuju jestli tam bude dost vajicek, jestli se oplodni, jestli nam vydrzi... uz abych mela miminka u sebe...
21. črc 2010 v 11:14  • Odpověz
a až budou miminka u tebe, tak přijde fakt to nejhorší...no poznáš.

ter, já to taky snášim hůř a hůř, proto se mi do toho boje už vůbec nechce. Ale zase se těšim, že půjdeme na věc v říjnu a já si budu doma u čajíčku číst :slight_smile: a to bude pohoda...ale na samotný IVF se mi stále nechce :frowning2:
21. črc 2010 v 11:35  • Odpověz
ter já čekááááááám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 v 11:40  • Odpověz
mis, už píšu, musela jsem popracovat :slight_smile:
21. črc 2010 v 11:42  • Odpověz
dark, koukala jsem v diskuzi gennetu že máš starosti co k jídlu po OPU - já jsem si dala hned jak jsme přijeli domů zapečený špagety a pohodě, udělaly mi dobře :wink: a to mě po OPU nebylo úplně OK a bolelo mě břicho, tak bez starosti. Klidně si připrav nějakou mňamku co máš ráda ať si ji pak můžeš dát :slight_smile: já jsem den předtím jedla ještě tak v deset večer, o půlnoci jsem se naposledy napila. A měla jsem teda hroznej hlad a žízeň po OPU :slight_smile: držím palce
21. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz
haha, a já po opu byla prvně na twisterovi v KFC a po druhým opu jsem si dala hambáče :grinning: já bych to moc neřešila :slight_smile:
21. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz
a pred OPU jste jedli normalne, nebo jste to nejak resily?
no, jo asi to resim zbytecne moc, ale ja nikdy narkozu nemela, tak vubec nevim co me ceka... ty zizne se taky bojim...
21. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz
mis nestras me si rikam, ze pet dni stresu vydrzim, ale ctrnact dni? to snad pujdu do nake sekty aby mi vymili mozek :grinning:
21. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz
dark, před OPU jsem jedla úplně normálně :wink: neboj, ona ta narkóza je krátká a lehká. Taky to byla moje první, ale fakt v pohodě.
21. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz
Dark já taky jedla před opu normálka...dokonce jsem ještě chytla střevní potíže ze zmraženýho buřta :grinning: :grinning: :grinning:

Ta narkoza neni jako klasická co jsem třeba měla u laparky. Je úplně v pohodě a super :slight_smile:. Jsem po OPU byla i na Chodově nakupovat :grinning: :grinning:

21. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz
mis, máš to tam :slight_smile:

darky, hlavně sebou košilku a pantofle :grinning: ( s tím jsem měla největší problém košilku ani pantofle nevedu a jak to bylo v zimě, tak jsem nemohla najít žabky :grinning: )
21. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz
ter kosilku zvladnu, problem budou jako vzdycky pantofle, ktere obvykle zapominam...
21. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz
holky, to my v pronatalu si nemusíme nosit nic..máme košilku, ponožky :slight_smile: a ponožky jsou s ťapičkama :grinning:
21. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz
mišando, tak to se už na to IVF začínám těšit, ponožtičky a košilka, to bude žůžo :grinning: :grinning: :grinning:

dark, moc na tebe budu myslet, ať t o máš rychle za sebou a pak podej hlášení, jasan? mě to čeká doufám už v tom září, tak ať vím, do čeho jdu :grinning: :grinning: a vejce určo budou, neboj!
21. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz
sedmi dekuju pak dam vedet :slight_smile:
21. črc 2010 v 15:01  • Odpověz
tak mame 14vajuch a spermio vporadku a ted se jdu dospat :grinning:
22. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz
@darkwitch drzim palecky, hrozne moooc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2010 ve 12:35  •  3 děti  • Odpověz
@adisek ahpj adi jak se vede? dekuju
22. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.