• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
dark, tak je to za tebou, super úrodička, gratuluju :slight_smile: , bylo to pohodě? jak ti je???
22. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz
sedmi dekuju bylo to v pohode, krasne jsem usla a pak se krasne vzbudila, spatne mi po narkoze nebylo, akorat cesta domu v tom vedru mi dala zabrat... a ted porad neco zobu protoze mam hlad :slight_smile: trosku citim brisko, ale neni to nic hrozneho, uvidim jak se to bude vyvijet, protoze mi dali do kapacky neco proti bolesti, ale nevim jak dlouho to vydrzi a jestli mi jeste neco bude nebo ne...
22. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz
tak to je fajn, že ti je dobře, ať to tak zůstane, šetři se a odpočívej :slight_smile:
22. črc 2010 ve 13:58  • Odpověz
sedmi vzala jsem si neschopenku a budu odpocivat...
22. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz
dark, gratuluju!!!

po týhle narkoze nebejvá špatně snad nikdy..je fakt slabounká.

jinak mě bříško bralo vždycky pak odpo, nebo navečír...ale to přejde :wink: a můžeš si vzít brufen :wink:
22. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz
mis dekuju, no kamaradce je prave spatne pokazde... to mi pan doktor taky rikal, ze si muzu vzit brufen, proto cekam jak mi bude kdyz i doktori popvoluji prasky proti bolesti :grinning:
22. črc 2010 v 16:38  • Odpověz
ahojky holky

Dark hodně štěstíčka přeji at jsi za chvíli těhulka :wink:

jinak co já každy den splavená v práci ještě zítra 34 a pak chladný víkend a v neděli už v 18h do práce děláme přesčasy a vymečně máme noční tak aspo že něco si vidělám prašulky na dovolenou bude to perny tyden 2x12 a pak z pátku na sobotu ale pak už na to kašlu ještě 3 tydny a je tu dovolená konečně.Jinak ještě jsem to nedostala ale je to už 35 dní DC ale co zítra to dojde bolí mě kříže tak aspon že to dojde a bude chladněji tak ta mrcha aspon rychle odejde. a hned se budem zase snažit sice opět zase marně ale co možna trochu štěstí bude a konečně příjde mimisek.Jinak nic nového u mě aspon.
22. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz
dark, tak jak jsou na tom vajucha????
23. črc 2010 v 16:45  • Odpověz
mis mame 7 embryjek, snad se budou drzet broucci, nez rano zavolaji tak jsou to poradne nervy...
23. črc 2010 v 16:47  • Odpověz
dark, to je super výsledek..neboj, určitě budete mít i na mrazáčky!!! každopádně je super, že vám to takhle řeknou, v Pronatalu vůbec neřikaj, kolik se jich oplodnilo, jenomž epokračujou v kultivaci :frowning2:

a vy máte PK???
23. črc 2010 v 16:48  • Odpověz
mis jestli bude PK nam reknou zitra podle toho kolik jich vydrzi, jestli budou 4 a vic peknych tak PK a jestli budou pekny 3 a min tak zitra bude ET, oni nam budou volat kazdy den, jak na tom jsme, krome nedele teda
23. črc 2010 v 16:56  • Odpověz
mis normalne se pry pk nechava i pri trech peknych, ale protoze nam treti den vychazi na nedeli, tak nam to zvedli na ctyri, ze jich to nejvic zdava mezi druhym a tretim dnem
23. črc 2010 v 16:59  • Odpověz
dark, no tak to budete mít PK na tuty, to se neboj :.-). v Pronatalu dělají PK od třech...

a to ti volají sami????
23. črc 2010 v 17:01  • Odpověz
mis jojo volaji sami, me prave embryolog rikal, ze delaji PK od trech, ale tim, ze musi rozhodnout uz druhy den, tak radsi vyberou dve ze tri nez aby mi ctvrty den nezustalo zadne
23. črc 2010 v 17:04  • Odpověz
čauky ženy tak opět jako minuly měsíc tak 35DC přišla mrcha tak ted aby se už konečně povedlo i když diagnoza zní jasně :frowning2:

jinak dneska jsem byla splavena to byl hnus aspon že se trochu ochladilo vše jsem schovala na zahradě a čekam na bouřku která asi nedojde:slight_smile:)
23. črc 2010 v 19:10  • Odpověz
petro ach jo, ze uz si neda pokoj mrcha jedna :angry:
23. črc 2010 v 19:15  • Odpověz
ale co nadělamDark ach jo jak říkaš ale co hold musím čekat už mě to nebaví ale co nadělam :frowning2: půjčovat si na to nebudem musím na tu laparku ale až v zaří :frowning2:
23. črc 2010 v 19:32  • Odpověz
petro ja vim co nadelas, nezbyva nez vydrzet... takze v zari laparka a pak ivf?
23. črc 2010 v 19:35  • Odpověz
jj laparka pokud vše klapne a pak někdy jak se našetří tak IVF
23. črc 2010 v 19:36  • Odpověz
treba po laparce nebudes ani ivf potrebovat :wink:
23. črc 2010 v 19:38  • Odpověz
ale pořad doufám že mi ty vejcovody nevezmou a jen profouknou a zadaří se konečně samo už by mohlo do 30 to nestihnu tak hold 31 ale dneska jsem začala 29 snažení :frowning2: mam stoho depku jak se na to podívam na to číslo tak strašně dlouho už to je :frowning2: jsem stoho uplně smutna :frowning2:

jinak gratulace k embrijkům a držím mociky palečky at to vyjde na poprvé :slight_smile:
23. črc 2010 v 19:39  • Odpověz
víš jak nikdy jsem HA nebrala a před 4 lety jak jsme se začali snažit nesnažit jsem byla na HSG vyšetření a byla jsem zdrava a vejcovody ukazkové tekutina prošla jako po másle a ted tohle a stejnak jsem nikdy nebyla těhu vlasně jednou ano 4tt jak jsem to zjistila hned to odešlo a to je už přes dva roky jinak nikdy a ani naznak těhu
23. črc 2010 v 19:41  • Odpověz
petro ja se nedivim, ze jsi z toho spatna... ja jsem se prave bala, ze by mi vejcovodovi vzali a radsi jsem sla prvne na ivf... pro me je to uplne hrozna predstava, ze by mi neco vzali...
23. črc 2010 v 19:42  • Odpověz
petro a na nic jineho ti neprisli?
23. črc 2010 v 19:42  • Odpověz
ne jen na ty vejcovody
23. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz
peťulo, to ješt ěpočítáš snažící cykly jo? no to čumim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
jinak s tím IVF je to děs...my taky dáme v říjnu zase 25tis a pak prostě budeme muset šetřit fakt dýl než tři měsíce...takže další IVF až příští rok v létě...a to poslední...
23. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz
:grinning: Miško jo v jedné diskuzi je tabulka chodím tam taky dlouho a tam mam napsané jak dlouho se snažíme zůstaly jsme tam poslední 4 snažilky zbytek jsou už maminy nebo těhulky ja právě uvažuji nad jarem pač kamoška mi řekla že na podzim a zima je na IVF špatné malo kdy se podaří tak raději zkusíme asi jaro.Na jaře je vše jasnější a člověk se i líp cítí jak vše kvete a pučí.
23. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz
Peťulo, já ti nevim s tim jarem a podzimem...mě nevyšlo ani jaro...myslim, že je to jenom kec...když to má vyjít, vyjde to i v zimě...stejně už to máme všechny spočítaný dopředu :wink:
23. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz
zustavaji nam ctyri miminka a bude PK, teda ja mam takovy strach...
24. črc 2010 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.