• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Dark: neboj, dobře to dopadne. Držím palce.
Včera jsem měla promoci, rodiče byli dojatí, je to sice takový divadlo, ale už kvůli těm příbuzným to stálo za to.
Tenhle cyklus asi opět anovulák, už aby přišla mrcha a já mohla začít brát ten Clostilbegyt.
24. črc 2010 v 10:12  • Odpověz
betty dekuju, je promoce :slight_smile: nasi by se ji taky chteli dockat, tesi se na maso u billa :grinning:
24. črc 2010 v 10:13  • Odpověz
Maso v Bille je nejlepší :grinning: , my jsme se šli najíst do restaurace - hrdí rodiče platili :wink: .
24. črc 2010 v 10:22  • Odpověz
betty ne v bille ale u stareho billa, restaurace v brne, kde delaji podle meho otce nejlepsi "stejky" jenze bydlime u prahy, takze musi byt prilezitost, aby se tam dalo jet a promoce v brne je prilezitost dobre :wink:
24. črc 2010 v 10:25  • Odpověz
Dark: to jsem vtipná :grinning: :grinning: , já jsem si říkala, že nejspíš budete grilovat nebo tak něco...restaurace to je jasný :grinning: . Trapáááás...
24. črc 2010 v 10:29  • Odpověz
betty vsak vpohode :slight_smile:
24. črc 2010 v 10:42  • Odpověz
dark, myslím na tebe a moc držím palečky, čtyři miminka vydrží, neboj :slight_smile: , takže zítra nebo v pondělí je už budeš mít u sebe?
24. črc 2010 v 11:22  • Odpověz
spis v pondeli nebo utery, v nedeli mi je nikdo neda a ani nebudu vedet jak na tom jsou...
24. črc 2010 v 11:25  • Odpověz
aha, tak to jooo, tak hodně trpělivosti a musíš jim věřit, bojovníčkům :slight_smile:
24. črc 2010 v 11:56  • Odpověz
sedmi ja jim verim, tak doufam, ze me nezklamou... ale verim jim
24. črc 2010 v 11:59  • Odpověz
dark, neboj, určitě budeš mít krásný dva bojovníčky do bříška :slight_smile: my měli taky původně čtyři a pak jsme dostali dvě :slight_smile:
24. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj holky, jdu na vás rychle kuknout a tady ticho, no, jo to je to léto :slight_smile: já taky nestíhám, chystáme se na dovču, už se nám to blíží, tak ještě rychle obstaráváme co je potřeba a v pátek mizíme :slight_smile:

užívejte léta, já se ještě ozvu než odjedem :slight_smile:

darky máš IP :wink:
26. črc 2010 v 11:04  • Odpověz
ahoj ter, tak si krásně užijte dovču, hodně pohody a sluníčka :slight_smile:
26. črc 2010 v 11:24  • Odpověz
ahoj holky, užívejte si léto! :wink: všechny zdravím :slight_smile:
26. črc 2010 v 16:44  • Odpověz
dark, tfuj tfuj tfuj :wink: ať to vyjde!!!
26. črc 2010 v 16:44  • Odpověz
milka dekuju :slight_smile:
26. črc 2010 v 17:16  • Odpověz
Dark: jak to vypadá?
Ty jo, musím se s vámi poradit - vůbec nevím, co mám dělat. Mám příští cyklus začít brát ty hormony (Clostil a Utrouš), akorát ale zrovna v ten týden, na který má vyjít nastimulovaná ovulka budeme s manželem každý na jiném konci republiky. Tak nevím, co mám dělat :confused: ...zrušit tu akci, nebo vůbec nenasazovat hormony? Ach jo, to bych ani nebyla já, kdyby šlo všechno bez komplikací... :frowning2:
26. črc 2010 v 17:30  • Odpověz
betty, já měla ten samý 'problém' minulý cyklus, tak jsem to nechala a začínám až teď ten další cyklus...čas sice běží, ale jinak to nešlo vyřešit :unamused: u mě se to týkalo stimulace na IUI, tak si nejsem jistá, jak je to u tebe...
26. črc 2010 v 17:41  • Odpověz
betty mame 3 embryjka a zitra by mel byt ET, tak doufam, ze to bobisci jeste vydrzi a zabydli se u me...
26. črc 2010 v 18:32  • Odpověz
Dark: tak to je dobře! Budu myslet.
Milka: mám "jen" stimulovaný cyklus hormonama (ani ne na IUI) a máš pravdu, asi jsem se rozhodla, že to o ten cyklus odložím, ale ještě to neuzavírám, počkám, kdy dorazí mrcha. Vsadím se, že na dovče u moře :angry: .
26. črc 2010 v 19:07  • Odpověz
Ahoj holky,
dark, tak v kolik budeš mít bobísky u sebe? :slight_smile: a necháte zavést dvě? :slight_smile:

betty, ty jo, taky máte vždycky nějakou komplikaci :angry: já bych to asi tenhle cyklus odložila, pokud není šance, že se s manželem dostanete k sobě... sice je to úplně naprd ( vím jak se ten čas vleče, když jde o tohle ), ale pokud to nejde nějak udělat, tak je zase být lepší bez hormonů.. :frowning2:

milka, ahooj, co nového u vás?
27. črc 2010 v 10:11  • Odpověz
dark, tfuj tfuj na dnešek..ať se kousnou, bobani!!!

jinak všechny zdravííím :slight_smile:
27. črc 2010 v 10:45  • Odpověz
betty, taky bych to asi o měsíc odložila, abys do sebe zbytečně neládovala hormony :frowning2:

dark, myslím na tebe kočko, mimísky už máš v bříšku??? :slight_smile:
27. črc 2010 v 10:50  • Odpověz
ahoj holky tak nakonec jsem nechala zavest jedno, embryolog me presvedcil, ze je vystavni a urcite se chytne (rano po telefonu) pak jsem mela trosku trapas na sale, protoze se me tam embryolog (jiny) ptal jestli nechame zavest dve a tri zamrazit a ja jak jsem byla zmatena, tak jsem si myslela, ze jim tam pribylo jedno embryjko, ketre nezamrazili a souhlasila jsem se dvema, ale pak se to vysvetlilo... dostala jsem dokonce fotecku mimiska :slight_smile: ale ET nic moc, nejak se tam nemohla trefit, takze menila asi trikrat katetr...
27. črc 2010 v 16:16  • Odpověz
Dark: super, teď jen na sebe dávej pozor. A kdy že se nám tu ohlásíš s pozitivním testem? :wink:
27. črc 2010 v 18:40  • Odpověz
betty za ctrnact dni :slight_smile:
27. črc 2010 v 18:42  • Odpověz
dark, tak na sebe buď teď opatrná a šetři se kočko :slight_smile: , máš dovču nebo neschopenku nebo chodíš do práce? já pořád plánuju, že po ET budu chodit normálka do práce, ale okolí mě od toho zrazuje :confused:
28. črc 2010 v 11:33  • Odpověz
sedmi ja jsem taky planovala, ze budu chodit normalne do prace, ale nakonec jsem se rozhodla vzit si neschopenku, jak beru 5 utrosu denne tak jsem nejak mrtva a hlavne si rikam, ze kdyz jsem do toho dala tolik penez a nervu, ze budu hodna a zustanu doma, kdyby se to nepovedlo tak at si nemam co vycitat... ale kdybych se zacla nejak moc stresovat tak bych asi sla do prace...
28. črc 2010 v 11:37  • Odpověz
dark, asi máš pravdu, přehodnotím to :grinning: hlavní je šetřit se a odpočívat a u nás ve fitmě mi ani jedno asi nedopřejí
:grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 12:11  • Odpověz
sedmi uvidis jak se budes citit, ale myslim, ze aspom par dni po ET je lepsi zustat doma...
28. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.