• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
to určitě jo, uvidíme v září, jak to půjde :slight_smile: , tedy doufám, že už v září, zítra se to snad dozvím.....
28. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz
:slight_smile: uvidis jak ti bude... hlavne, aby se miminko chytlo :slight_smile:
28. črc 2010 ve 12:25  • Odpověz
ahoj holky,

dark, takže nakonec jedno? a proč??? tak držim držim.

jinak já byla dneska na kontrole a všechno jak má být...už máme naplánovaný i IVF ale nějak se s tim nikde chlubit nebudu a ani nechci...takže vám pak napíšu až výsledek :slight_smile:
28. črc 2010 v 15:05  • Odpověz
mis nechala jsem se ukecat od embryologa, ze to jedno je ukazkovy a urcite se chyti :wink:
28. črc 2010 v 15:08  • Odpověz
jo, dark, tak kéž by...oni ti doktoři toho někdy nakecaj a skutečnost je pak jiná...takže já už věřim jenom svýmu úsudku...
28. črc 2010 v 15:13  • Odpověz
mis taky jsem si pak rikala, ze ja se nechala ukecat, ale tak manza je klidnejsi ze nebudou dvojcatka, a obcas to slabsi strhne to silnejsi a nechuti se ani jedno...
28. črc 2010 v 15:20  • Odpověz
dark, co já bych za dvojčátka dala po tom všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale tak je jasný že musíš podle sebe, jak chcete nebo nechcete vy...já ti moc držim co mám!!!! za 14dní chci jenom samé dobré zprávy :slight_smile:

kolik jednotek Pregnylu jsi dostala???
28. črc 2010 v 15:58  • Odpověz
ja jsem mela ovitrile
ja bych dvojcatka taky brala, bude mi stacit i jedno :wink: a dvojcata porad muzou byt :grinning:
28. črc 2010 v 17:02  • Odpověz
Holky jestli bych při dvojčatech zvracela 2x tolik tak dík :wink: Tohle mi úplně stačí :grinning: Prý kolem 12tt to polevuje a já končím 12tt a prdlajz! Ale co, musím to prostě vydržet. My teď předěláváme topení a taky kanál co vede pod domem, tak si dovedete představit ten neskutečný binec a výkopy.. je rozmlácená celá ložnice a 2 chodby a na ten kanál to bude ještě o moc horší :unamused: Jenže tím to nekončí - musíme dělat novou elektřinu, podlahy, omítky, kuchyň..a pak opravit ty všechny chodby, WC.. prostě aby to do začátku února jakž takž bylo. Nejhorší je, že teď nemám sílu ani chuť nic vybírat a domlouvat a mám akorát depky, že jsem jen doma a jak všude někdo něco předělává, tak ani nemám kde zvracet, aby mě u toho nikdo neviděl. Je to hnus fakt a po druhé bych neudělala takovou blbost, že budem všecko honit během půl roku než bude prcek.. Chtělo to všecko už dřív.. i když my jsme opravovali, ale pomalu no :unamused: Já teď nejsem schopná si ani zajet koupit nové podprdy, že jsou my všecky malé - natož vybírat spotřebiče, podlahy atd :grinning:
29. črc 2010 v 11:31  • Odpověz
jaspi, tak to je mi tě moc líto, že si takhle "užíváš", musí to být náročný.......vydrž, určitě to už brzy přejde a už si budeš těhu jen užívat a chlubit se bříškem :slight_smile:

dark, jak je??? povídáš si s prckama v bříšku? :slight_smile:

holky, v září IVF určitě nebude, takže květnová dvojčátka bohužel nestihneme....za dva týdny jdu na hysteroskopii, strašně moc mi roste sliznice, má být max. 12 mm a já jí mám už 17 mm, pět dní před mrchou, takže je podezření na polyp nebo bude potřeba tu vrchní vrstvu odstranit :frowning2: :frowning2: aspoň jsem si vyprosila narkozu, prý to dělají bez ní, brrrr :confounded:
29. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz
sedmi ach jo, ale tak treba kdyz ti to odstrani tak se ti povede prirozene a nebudes potrebovat ivf :wink:
jasne s miminkem si povidam :grinning:
jas tak snad uz ti bude brzy lepe...
29. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz
dark, právě, aspoň mi to tam úěkně uklidí a půjde to jak po másle :slight_smile: , ale žádost na pojišťovnu o IVF bude už teď poslaná, paní doktorka jí prý vypíše a pošle už teď, takže super :slight_smile:
29. črc 2010 ve 13:53  • Odpověz
tak bacha, aby ti nepropadla :wink: myslim, ze vydrzi tri mesice a pak se musi zadat znova, ale radsi se poptej...
29. črc 2010 ve 13:54  • Odpověz
ano, to mi říkali, bude platit od srpna do listopadu, takže to určo stihnem, doufám, že už v říjnu to půjde, záleží na tom, co mi povrtají v té děloze :slight_smile:
29. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz
sedmi tak to je fajn, ze to stihnes :slight_smile: budu ti drzet pesti...
29. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz
dark, děkujuuuu a taky moc držím :slight_smile:
29. črc 2010 ve 14:26  • Odpověz
Tak jdu opět pro radu: nebyla jste některá někde v Řecku? Plánujeme dovolenou, ale nevím, jaké místo zvolit, aby to tam bylo pěkný a hlavně, aby v moři nebyli krabi a medúzy, to totiž vážně nesnáším!!! :angry:
30. črc 2010 ve 12:11  • Odpověz
betty, doporučuji Zakynthos nebo Korfu :slight_smile:

holky, nemáte některá nějakou "babskou" radu, jak opozdit o pár dní menstruaci???
30. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz
betty v mem pripade prat si, aby prisla :grinning: jinak opozdovat neumim
30. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz
škoda :frowning2: :frowning2:
30. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz
Sedmi: co těhotenství :grinning: :grinning: :grinning: ?
Hele, mě asi vyjde zrovna na dovču, to bude príííma :angry: ...
30. črc 2010 v 17:30  • Odpověz
@bettyna84 určitě ZAkynthos a Lefkada :slight_smile: zkus a uvidíš :slight_smile: na ZAnte jsme byli loni :slight_smile: můžeš kouknout do alba : http://picasaweb.google.cz/misanda/Zakynthos2009#
30. črc 2010 v 19:50  • Odpověz
sedmi, opožďovat neumím, ale vím, že mudři můžou tělo oblbnout pomocí nějakých hormonů nebo co :slight_smile: tak zkus zavolat na gynduuu :slight_smile:
30. črc 2010 v 19:50  • Odpověz
Sedmi já jsem měla na to prášky od doktorky, abych neměla MS na svatbu, ale nějak intuitivně jsem si je nevzala a pak jsem zjistila, že jsem už byla těhule, tak by to asi nebylo úplně dobré.. Doktorka ti je může napsat, nebo o pár dnů to oddálíš i Utrošem jestli ho bereš?
31. črc 2010 v 11:41  • Odpověz
holky díky, asi myslíte norethisteron od gyndaře, ten zabírá, ale další hormony už nechci brát...ale jaspi díky moc, ten utroš je super tip, od včerejšího večera jsem si ho nasadila, dvě kapsle, ale nevím nevím, jestli to zabere, břicho mě bolí sakra předmrchově :slight_smile:
31. črc 2010 v 15:22  • Odpověz
betty, jj, to by byl dobrej způsob, ale moc mi teď asi nepomůže :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2010 v 15:23  • Odpověz
Sedmi já jsem ho nasazovala třeba o 2 dny pozděj - když jsem chtěla MS oddálit a pak jsem ho nebrala do 26DC, ale třeba do 29DC - záleží jak potřebuješ. I před laparkou jsem ho brala asi o týden dýl a doktorka mi jen tehdy říkala, že kdybych začínala špinit, tak ať si beru o jednu tu bobuli víc :wink:
2. srp 2010 v 10:20  • Odpověz
jaspi, jsi zlatá, ale já ho zřejmě nasadila moc pozdě, nic nepomohlo a dnes mě mrcha poctila návštěvou, o celé 4 dny dřív....po těch hormonech na IUI je tělo trošku asi zblblé......takže hysteroskopie se tím pádem odkládá až po další mrše, někdy začátkem září :frowning2: :frowning2:
2. srp 2010 v 10:28  • Odpověz
ahoj holky,

co tady vyvádíte s tim utrošem? :stuck_out_tongue_closed_eyes: dyk neni nikde psaný že oddaluje MS každýmu :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě teda oddálil myslim jenom jednou...připrvním IVF jsem to normálka dostala, u druhýho jsem špinila a pak to taky dostala.

jakej jste jinak měly víkend??? my jsme včera zkoušeli na borůvky a bylo prd...ale tak zase jsme se prošli lesem, poštípaly nás komáři a tak...romantika, no :grinning:

2. srp 2010 v 11:41  • Odpověz
mišando, je to naprd s utrošem, máš recht :grinning: :grinning: :grinning: mrcha stejně došla a ještě o 4 dny dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale teoreticky by měla pozdržet menses, je to čistý progesteron :wink:
romantika v lese, závidím :slight_smile: borůvky mi letos taky nějak unikly, snad ještě příští týden v Jizerkách se vyřádím, tam by ještě mohly být.
2. srp 2010 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.