• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
sedmi, tady jsou borůvky vždycky lehce později právě proto, že jsme v horách, ale letos to asi neplatí, no :frowning2:

takže tě teď čeká to vyšetření už za měsíc? a pak plánuješ IVF??
2. srp 2010 v 11:48  • Odpověz
přesně, po další mrše hysteroskopie, to vychází na začátek září, pak asi měsíc pauza (musím se na to zeptat v pronatalu) a v říjnu nebo spíš listopadu IVF :slight_smile:
docela jsem zvědavá, co tam v břiše uvidí, třeba mám fakt polyp v děloze a vysvětlí se ta ukrutná menstruace :confused: :confused:
:confused:
ptala jsme se znovu, jestli nemám endomrchu, když mám sliznici 18 a má být 12 mm a mudra to zase vyvrátila, že neee, tak já nevím......je fakt, že mám bolesti jen při mrše tak první dva dny a lítají ze mě kusance, ale to jsou takový křeče v děloze, že jdu kolikrát na kolena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak ať to seškrábnou a bude pokoj :wink:
2. srp 2010 v 11:56  • Odpověz
borůvky letos nic moc, já si snad budu muset koupit na trhu do mrazáku :grinning:
2. srp 2010 v 11:56  • Odpověz
sedmi, já nevim jak to může vyvrátit??? to stejně na utz nepozná...no však uvidíš...

jinak právě já s endo mám vysokou sliznici, první dva dny MS jsou někdy krušný, i když po těchlaparkách už docela v pohodě...ale lítaj ze mě mega kusy...

snad to mít nebudeš!!!!!! kéž by!!!!!!

já taky budu muset pro borůvky na tržnici...potřebuju si je nutně rozdělat se smetanou a dát do bříška :grinning:

jo ah olky, se musim pochlubit, už mám dole 4,5kg :slight_smile:
2. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz
mišando, jooo, se smetanou a cukříčkem, mňaaaam :slight_smile:
jsi dobrá, 4,5 kilo je super, jak to děláš? potřebuju tip :slight_smile:
2. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz
Sedmi, ona si asi Misanda nebude dávat borůvky se smetanou a cukříčkem, narozdíl od nás :wink: , když má 4,5 kila dole... Já už to vzdala, vždyť je hezký obměnit si šatník. (Sice za oblečení o dvě čísla větší, ale aspoň je jasný, že ho vážně potřebuju :grinning: ).
Já mám taky mrchu poměrně divokou, ale minule na kontrole dr. říkala, že má sliznici krásnou (-teda asi ne tlustou). Jak se říká, že tonoucí se i stébla chytá, tak jsem začala pít teď jeden čaj a myslím, že právě po něm se ta sliznice upravila. Tak aspoň něco.
2. srp 2010 v 16:43  • Odpověz
:grinning: :grinning: jo, mišanda si dělá borůvky s vodou :grinning:

holky, když já mám prostě nahoře už moc za ty dvě stimulky...a jako vržou mi z toho všechny klouby a to nekecám...dřív mi vrzaly totiž jenom kolena :grinning: takže potřebuju ještě aspoň tři kila...a taky si obměním šatník :grinning:

jinak sliznice se upravuje hlavně po kontryhelu :slight_smile: a jestli Betty bumbáš nějaký čaj na otěhu nebo tak, tak je všude :slight_smile: dokonce i ve Femigardu je ho dost :slight_smile:
2. srp 2010 v 18:36  • Odpověz
ahoj holky
teda vy tu papate boruvky se smetanou a cukrickem, mnam :slight_smile:
misanda nahodou ja pila jeden caj kde kontryhel nebyl, ale i tak mi to krasne srovnalo cyklus, byl tam zase rebicek...
2. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz
no holky, kdyby mudra věděla, že jsem tu svojí nadměrnou sliznici ještě rok poctivě živila kontryhelem, asi by mě nepochválila :grinning: :grinning: takže já s bylinkama skončila :slight_smile:
jinam včera večer se mrcha rozjížděla, dnes ráno to taky vypadalo a pak to zase přešlo a celý den nic.....to je bordel po těch hormonech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak čekám, kdy to zase začne :wink:
2. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz
mišando, náhodou borůvky se smetanou by šly, i zakysanku dělají light :grinning: :grinning:
2. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz
@sedmitecka no já jsem si taky pěkně zadělala s bylinkama na "lepší a kvalitnější" endomrchu :slight_smile: takže já taky s bylinkama skončila. si myslím, že se musí najít problém a fakt potom maximálně profesionální bylinkářka...ale ne to, co poradí holky tady na MK, z toho už jsem se vyléčila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

fuuuuj, light produkty já nemám rád :slight_smile: :grinning: když už, tak pořádná plnotučná palba :grinning:
3. srp 2010 v 08:02  • Odpověz
Náhodou- čaj, který piju, taky neobsahuje kontryhel. A je mi to celkem jedno, protože poprvé jsem otěhotněla právě tehdy, když jsem se ládovala čajema snad po litrech. Mám pocit, že dělám aspoň něco, a když vidím ten účinek na sliznici, tak je to povzbuzující. Jinak jsem prakticky taky proti bylinkám (jak paradoxně to ode mě zní :wink: ), protože hrozně záleží na tom, kde vyrostou, kdy se sbírají a tak. Rozhodně bych nedala přednost homeopatikům a bylinkám před léky.
Sedmi: to je teda zmatek, ale takovéhle špinění může být opravdu příznakem těhotenství :wink: .
3. srp 2010 v 09:55  • Odpověz
Já jsem taky kdysi kontryhel pila a doktorka mi to pak zakázala - že jak beru hormony (Utroš) tak a´t už to nepiju..
Jo a jinak já jsem měla dole 3kg - z toho blití :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď furt jsem furt ještě tak 2 kg pod svou váhou, tak snad to doženu, ať doktorka nenadává.. V pátek jdu na kontrolu, tak mám bobky, ať je vše o.k. A s těma borůvkama se smetanou mi děláte pěkně chutě! :wink:
3. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
betty, čaje klidně pij, to rozhodně asi neublíží, jen prostě mě kontryhel spíš ublížil, protože mám nejspíš svojí přirozenou sliznici až moooc velkou a tím čajem jsme si ještě ubližovala a "vyživovala jí" :frowning2:
s příznakem těhu nevím nevím, spíš je moje tělo zblblé z menopuru a děla bordel, včera večer jsme zase zašpinila a os té doby opět nic, ani břicho nebolí, takže mrcha to asi ještě není......nechápu a štve mě to, chci jí mít už za sebou, v neděli jedu na hory, ať mám klid :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2010 v 10:46  • Odpověz
jaspi neboj, všechno bude v pořádku :slight_smile: a ty dvě kilča rychle doženeš, až teť mimčo začne růst :slight_smile:

miško, já taky light smetanu neeeee, pěkně tučnou, mňam...ale zase asi po ní nezhubnu že......nemůžu ani light jogurty a nízkotučné mléko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2010 v 10:47  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
ja se k vam pridam taky nemuzu light :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2010 v 10:56  • Odpověz
dark :wink: jak je???
3. srp 2010 v 11:21  • Odpověz
sedmi ahoj dobre, jeste je porad tyden do testu tak jsem v klidu :grinning:
3. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
ahoj holky,...tak co kde novýho????
8. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz
ahoj mis
me dosla ms...
8. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz
@darkwitch :frowning2: :frowning2: :frowning2: to snad ne :frowning2: dneska sem vlezu a samá horší zpráva :frowning2: já už nevim co jsme komu udělaly...je mi to moc líto... :confounded:
8. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
mis jeste si zajdu v pondeli na krev... co kdyby nahodou, ale stejne tomu neverim...
8. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz
@darkwitch jo, na krev jdi...ale můžu potvrdit, že jestli to neni na testu, nebude to nejspíš ani v krvi.. :pensive:
8. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz
mis no test jsem si delala v patek a to byl negativni... a v patek vecer dorazila ms, takze jsem pak uz ani netestovala, ale na krev stejne zajdu... me je jasne ze to bude nula, ale chci mit jistotu abych se mohla opit :grinning:
8. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz
i kdyz jak pocitive beru utros, ale ted ho radsi polykam, tak se mi hlava toci dost...
8. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz
Dark tak to je mi moc líto :frowning2: ale měla jsi jít spíše prvně na laparku než jsi vyhodila toliko penízků a stejnak nic proto raději prvně půjdu na tu laparku a pak budu vyhazovat penízky pač sice vím co mi je ale může tam být i něco jíného a pak by mě to mrzelo a když mi vezmou vejcovody tak aspon vím že tam nebude zanět který může ovlivnit přijetí vajička v děloze.Ale je mi to opravdu líto bo jsem si ymslela že budeš další těhulka :frowning2:
8. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz
petra kdyz ja nechci, aby mi neco brali, no, ale ted stejne na laparku musim, jsem to proste chtela zkusit nejdriv bez toho brani, nevyslo to... ale mam mrazacky tak treba se chyti po laparce mrazacky a nebudu muset podstupovat stimulku...
nevite jestli se plati za KET?
8. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz
za KET se platí (liší se to CAR od CARu, ale cca. 5000-7000Kč + okolo 1500Kč za echokatetr, ten u KETu nehradí pojišťovna) :unamused:
8. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz
teda kdyz to po sobe ctu tak je to jak kdyz to pise male vztekajici se dite :grinning: no, jo jsem ted lehce rozhozena, jsem si myslela, ze to vyjde... vlasten jsem vubec nepochybovala... ted uz pochybovat budu...
8. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz
ja si to myslela, ze se to bude platit, no, tak budu muset setrit...
8. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.