• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
@darkwitch ono je to těžký...do toho ty kecy od plno holek na koňovi, že ot příště vyjde :slight_smile: hele, hlavně musíš být v pohodě a připravená na všechno, i když někdy je to dost těžký...my to vybojujem :wink: a je jedno jak :wink:

jinak na laparku bys šla ještě před KETem tedy??? ale chápu tě, že jsi prvně chtěla vyzkoušet IVF než zasahovat do těla...já taky prvně zkoušela IUIčka :slight_smile: a proto vim že teď bych to udělala jinak :wink:
9. srp 2010 v 06:16  • Odpověz
@misanda asi bych sla nejdriv na laparku a pak na KET...
9. srp 2010 v 07:09  • Odpověz
@darkwitch jj souhlas...vyždímej z toho co se dá...
9. srp 2010 v 07:14  • Odpověz
ja se asi picnu v krvi bylo hcg 49... ve stredu jdu na kontrolni odber... rozhodla jsem se uzit si dva dny tehu a nedelat si starosti s tim, co bude ve stredu...
9. srp 2010 v 16:21  • Odpověz
dark tak to je super stava se že můžeš mít MS a být těhulka neboj budeš těhu super zpráva mam stoho radost :slight_smile:
9. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz
petra dekuju :slight_smile:
9. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz
DARK budu na tebe myslet a neboj budeš překvapená a budeš se těšit na mimisko :wink: pokud to vyjde tak aspon konečně tady někomu :wink: a konečně to prolomíš tady tu smůlu
9. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz
no ja doufam, ze prolomim smulu, protoze se nejak usadila ve vsech tematkach kam chodim :slight_smile: ale tak aspon vim, ze muzu otehotnet, protoze tehu jsem :slight_smile:
9. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz
a dekuju, ze na me myslis
9. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz
dark, věř tomu - zázraky se dějí!!!! :grinning: držím palečky!!!! :wink:
9. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz
milka77 verim tomu :wink:
9. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz
dark, stejně je to napínavý, že?! :sunglasses:
9. srp 2010 ve 22:37  • Odpověz
dark, držím...uvidíš ve středu...
10. srp 2010 v 06:22  • Odpověz
@darkwitch držím pěstíky :wink:
10. srp 2010 v 06:24  • Odpověz
Ahojky holky. Dlouho jsem tu nebyla, ale nějak není čas. Občas nakouknu, jestli je něco nového a ono hrc, Dark to snad vyjde. Tak držím palečky Dark, ať HCG roste a roste a roste. :wink:
A jinak nevím, jestli jsem to už tady psala, ale my jsme se právě před čtyřmi týdny dočkali svého štěstíčka, přivezli jsme si domů 7.mi měsíční holčičku, takže si teď užívám plnými doušky mateřství a je to krása. A za nic na světě bych Nikolku nevyměnila :grinning: .
Tak přeji úspěšné snažilkování, my jsme s tím na čas sekli, páč teď máme docela jiné a příjemnější starosti :sweat_smile:
10. srp 2010 v 07:35  • Odpověz
@skrizanova Nikolka je nádherná, sleduju vás :slight_smile: Doufám, že se jednou takovýho štěstíčka taky dočkám!!!! A doufám, že to nebude zas tak dlouhé čekání, jako to bylo u vás :slight_smile:...a s tím snažením to chápu :slight_smile: ani nevíš jak :slight_smile:
10. srp 2010 v 07:38  • Odpověz
Ahojky dievcata, ja som presne dnes mesiac vydatá :slight_smile: a hneď po svadbe sme začali "pracovať" na bábatku. Včera som mala dostat menzes, tehotensky test midnes rano ukazal dve čiarky ešte pred limitom - Unimark tycinka. Citala som ze je ale nespolahlivy a moze ukazovat falosny vysledok. Mate s tym skusenosti?
10. srp 2010 v 09:06  • Odpověz
@darkwitch tak jak? můžu gratulovat?????
11. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz
@misanda jeste budu dve hodiny cekat na vysledky...
11. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
@darkwitch tsýý jo, tak teď budu mít nerva s tebou...držim držim... :slight_smile:
11. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz
@misanda dekuju :slight_smile: tak jo kdyz budes mit nerva ty tak ja ho mit nemusim :grinning:
11. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
tak to nevyslo...
12. srp 2010 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky moje, teď jsem tu nějakou dobu nebyla - měli jsme kvůli rekonstrukci odpojený net a doma je to jak po bombardování..
Dark moc mě mrzí, že to nevyšlo! :cry: Holky já už bych vám všem tak strašně moc přála, aby jste se taky mohly radovat a užívat si to čekání.. Kolikrát nevím, jestli vám se mám něco psát, abych nešířila depku.. :pensive: Vím že já jsem zprávy od těhulek někdy moc dobře nebrala.. takže vás chápu.. Tak jen poinformuju, že jsem byla v úterý na testech na Prediku a byly negativní a doktorka to zatím spíš vidí na holčičku, ale je to jen odhad - prcek se moc nechtěl ukázat..
Tak se držte a bojujte- myslím na vás!
12. srp 2010 v 09:25  • Odpověz
@darkwitch škoda :frowning2: takže vzhůru na laparku a pak pro mrazáčky!!! už čekaj na maminku :dizzy_face:

@jaspina nevim jak holkám alě mě těhu zprávy nevadí, takže piiiiiššš :slight_smile: jak se máte :slight_smile: ? a holčička je super, taky bych chtěla..ale já budu ráda i za pinďoura, jestli ještě bude :slight_smile:
12. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
Misko mě taky nebude vadit, kdyby se nakonec na UTZ ukázalo, že ho měl jen někde schovaného :grinning: My to máme rozdělené - já chtěla holčičku a Jarek kluka, ale shodnem se na tom ,že hlavně ať je to zdravé miminko a ostatní absolutně není podstatné :wink:
13. srp 2010 v 09:53  • Odpověz
jas to si myslim :slight_smile: a klidne nas informuj at se mame na co tesit :wink:
mis jojo vzhuru na laparku, ze mam teda hruzu... navic jsem ted byla cdlou dombu na neschopence a dalsi neschopenka se mi moc nehodi, ale co se da delat...
13. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
Dark já po svých zkušenostech můžu laparku jen doporučit :wink: bych nejraděj všechny kterým se nedaří posílala na laparku a pak na imuno do Podolí, protože dík nim se u nás ten zázrak stal.. aspoň teda myslím. Na imuno je napadlo vyšetřit tu bakterii a po laparce jsem musela začít fungovat, když proběhla ovulka i bez clostilu a pregnylu.. ale nechtělo se mi po pravdě ani do jednoho a přišlo mi to tehdy zbytečné. Člověk nikdy neví, co je pro co dobré :wink:
13. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
jas ale ja vim, ze je pro me laparka dobra jen se mi do toho fakt nechce
13. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz
@darkwitch já to chápu..mě se taky nechtělo, furt je to zásah do organismu a je to prostě operace...tak nebo onak...ale neboj, bude to v pohodě a určitě doporučuju udělat imuno...
13. srp 2010 v 15:23  • Odpověz
čauky holky tak včera jsem objednala mojeho na genetiku jen na krev já už ji mam hotovou a jesli bude chvilka sestra mě protlačí k DR pokecáme o té lapúarce nechám si napsat žadanku a ten doktor co mi ji bude dělat jede ted na dovču tak počkám a pak se kněmu objednám a proberem to tak to vydím po dalších MS tak ke konci září tak není na co čekat ale jinak Dark neboj se a když jsi už jednou na neschopence tak ji nepřerušuj prachy pak na hovno sprominutím a co doma budeš po laparce max 14 dnů ale když nemáš namahavou práci v kanclu tak bych to udělala jako Mišanda ta byla myslím po tydnu v práci že???ja si to dovolit nemůžu asi by mi potrahali stehy kdybych vzala něco těžkého v práci do ruk a stojím 8h na nohách tak bych si udělala další volno no co ale né moc dlouhé at našetříme na mimiska :slight_smile:
14. srp 2010 v 08:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.