• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
petra no ja ji prerusit musim, protoze na laparku pujdu nejdriv za mesic, ale spis za dva, protoze k doktorce jsem objednana az za mesic...
14. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
dark tak to jo tak aspon něco zarobíš a bude zase lepší zaklad na nemocenskou tak to tak chci :slight_smile:
14. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky, včera jsme se vrátily z dovolený - nakonec jsme zvolili Bulharsko a byla to nádhera :slight_smile: !
Ale koukám tady od Dark nejsou moc pozitivní zprávy, je mi to líto.
Jaspi: klidně tu piš, do našich neplodných vod dodáváš trochu optimismu :wink: .
15. srp 2010 v 08:00  • Odpověz
Betty ani nevíš jak ráda bych ty neplodné vody pořádně vyčistila a nasadila do nich spousty miminek pro vás všechny! :slight_smile:
15. srp 2010 v 18:44  • Odpověz
ahoj kočky, hlásím návrat z dovči a jdu vás dočíst :slight_smile:
15. srp 2010 ve 22:42  • Odpověz
dark, teď jsem si to přečetla a je mi to líto :frowning2: nevím, co jiného napsat, snad jen , že moc držím palce do dalšího boje!
tak nás ta laparka nakonec stejně dostihne viď? ach jooo.....
já jdu za dva týdny na tu hystero, tak se s nimi chci domluvit, aby se při tom rovnou jukli na průchodnost, prý to jde, tak uvidíme, co se zjistí :confused:
15. srp 2010 ve 22:51  • Odpověz
Sedmi mě právě dělali hysterku s laparkou najednou.
16. srp 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme taky zpět z dovči a musím říct, že bych tam nejradši zůstala, úplná očista mysli při cestování :dizzy_face: bylo nám tam fakt krásně a trochu jsme i pozapomněli na všechny CARy a doktory...
No, ale rozčarování jsme měli hned druhý den po příjezdu, měli jsme začít stimulovat na IVF ted v sobotu a ejhle, mám cystu, takže se stimulka odsouvá o měsíc dozadu, snad cysta zmizí... :angry:

co nového tady? darky má ode mě IP :pensive:
16. srp 2010 v 10:56  • Odpověz
jaspi, doufám, že to půjde a omrknou mi tam všechno, nebude to klasická laparo, ale doufám, že mi při hystero udělají aspoň "profuk" a zkontrolují průchodnost pomocí té kontrastní látky, no, snad to půjde :wink:

ter, tak to je pech s tou cystou, ale je velká šance, že odejde s menstruací ......já mám zase asi polyp v děloze, tak taky odsouváme :confounded:
16. srp 2010 v 11:25  • Odpověz
sedmi, já ji měla už minulý cyklus a neodešela s MS... ale změnšuje se, tak aspoň něco :slight_smile: polyp v děloze? :confused: co to znamená?
s tou hysterkou, dark dělali právě taky průchodnost, taky mi to nepřijde špatné, nejdřív hysterka a pak laparka...

jaspi, jak je, těhulko?
16. srp 2010 v 11:38  • Odpověz
A ještě, dark, nepotkaly jsme se dnes ráno v Gennetu? na recepci, v osm hodin? :slight_smile:
16. srp 2010 v 11:39  • Odpověz
ter je to mozne, ale ja moc nevnimala :wink:
16. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz
dark, jestli jsi měla žlutý svetřík a culík tak myslím, že jsi to byla ty :slight_smile: chvilku jsme koukaly přímo na sebe, ale já si nebyla jistá...
16. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz
ter, polyp v děloze je asi nějaký výrůstek, přerostlá sliznice nebo tak něco, vysvětlovalo by to mojí šílenou silnou mrchu, takže když tam bude, odkrojí se, aby pak nedělal neplechu při IVF :slight_smile:
16. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz
ter jo tak to jsem byla ja :slight_smile: promin, jsem si te vubec nevsimla...
16. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz
Tak vy máte soukromé srazíky v CARu jo? :wink:
Ter poslední dobou si to nějak víc užívám - ten pocit.. jinak teda nevolnosti tak ob den a šílená rýma z alergie neustále.. Ale jak jsem viděla prďolku na tom UTZ při testech, tak to bylo super - trvalo to dlouho a jak ještě řekli, že asi holčička, tak už to je víc konkrétní. Akorát mě chytla nakupovací mánie růžových pidivěcí, takže jí ještě naroste švrnda, tak to bude sranda :grinning:
17. srp 2010 v 08:51  • Odpověz
čauky Holky tak včera byla navštěva CARu jen na genetiku blrali krev mojemu a hurá do Ikey jsem si zase užila:slight_smile:)

JInak doufám že konečně bude pěkně at se dostaví ta pergola konečně moje nervy a příští tyden musí být hotová bo kolaudace s lidma z práce od Petra no doufám že to stihnem :frowning2:
17. srp 2010 v 10:08  • Odpověz
Jinak pokud tady nejsem jedinna Petruška tak přeji k dnešnímu svátku hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka a hlavně vytoužené mimisko :slight_smile:
17. srp 2010 v 10:09  • Odpověz
Sedmi jde to mě zjistili že ma neprůchodné oba vejcovody tak neboj zjistí vše co budou potřebovat :slight_smile:
17. srp 2010 v 10:10  • Odpověz
Petruško všechno NEJ MEJ k dnešnímu svátku přeju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a tobě zjistili neprůchodnost při hysteroskopii???? nebo ti dělali to samostané vyšetření HSG a rentgen? omlouvám se, asi jsi to tu už dřív psala, ale už se mi ty osudy motají dohromady, večer si to doma kdyžtak dočtu dozadu :wink:
17. srp 2010 v 10:19  • Odpověz
koukám, že NEJ MEJ se mi moc povedlo, takže samozřejmě mělo být NEJ NEJ...... :wink:
17. srp 2010 v 10:20  • Odpověz
@sedmitecka Tak HSG mi dělali pře 4 lety a byla jsem v naporostém pořadku průchodnnost ukazková to je pod tím rengenem ale ted při hysteroskopii mi zjistili napsroty opak nerůchodnost obou vejcovodů tak to se mnou je dělali mi to v narkoze a trvalo to cca 30min a pak 2h opice a trochu bolest v podbřišku a te dmě čeka laparoskopie pač chci si to nechat profouknout
17. srp 2010 v 10:35  • Odpověz
peťul, dík, tak mě to snad udělají stejně, při hystero mi rovnou zjistí ty vejcovody, musím se před zákrokem s nimi dohodnout a zeptat se na tu možnost, když už budu chrnět, ať se to sfoukne při jednom :slight_smile: mě řekli že zákrok trvá asi 15 minut, takže krátká narkoza, pak dvě hodiny na dospávacím pokoji a pak si mě manžel musí odvézt.....po té ktárké narkoze seprobudíš hned? a blbě ti tedy nebylo? já se děsím té narkozy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2010 v 10:39  • Odpověz
@sedmitecka taky jsem byla panická hysterka ale najednou jak se tě chopí sestřičky budeš oblečena v andělíčkovi tak ti vš bude najdou jedno ja si lehla na stůl zašněrovali mi nohy a pak jsem kecala s anestežiološkou to byli nesmyli a pak najdnou otazka kdy to začne fungovat ucitíš takovou divnou pachut v ustech a hajíííííí pak jak se probudíš to si nepamatuji jen jak jsem šla s dvěma sestrama na pokoj tam mě uložili cca 1h jsem hajala a pak se mi chtělo na wc tak mě jednaodvedla bo jsem nemohla sama a to nas sestra zdrbala a nakonec myslíš že se vyčůraš ani omylem a pak ještě 1h na pokoji a hura domů byla jjsem tak zblbnuta ža jsem si ani paragraf nepotvrdila a jinak blbě mi nebylo je to jak by jsi byla totalka opila a pak to ustupovalo a doma jsem to pak dospala špinila jsem asi 4 dny a pak byl klid a mimořadně m MS dorazla pak na čas 28DC super:slight_smile:)neboj je to sranda a neboj nebudeš tam sama a jo ještě jesli vas tam bude víc tak pak se sejděte tady a pokecejte si co jste žvatlali po narkoze no ja se prí zasmala a pak jsem kecala o práci jo a že jsem si myslela že to nepřežiju :slight_smile: tak sestra řekla že jsem je podcenila :slight_smile: no sranda uvidíš
17. srp 2010 v 11:00  • Odpověz
@petra123 peti, děkuju za podrobný popis, už se těším :wink: , na narkozu jsem zvědavá, já jí měla jen jednou v životě, docela dlouhou, 2,5 hodiny, tak tahle proti ní bude asi sranda.....ale stejně, bojim bojim :frowning2: :frowning2:
břicho potom bolí teda jen snesitelně jo? jsem hrozný srábek :confounded:
hele a u téhle ambulantní narkózy ti napíchnou žílu nebo ti strčí na obkičej tu smradlavou masku??? :grinning: :grinning:
18. srp 2010 v 11:48  • Odpověz
@sedmitecka napichnou ti žílu tak pohoda ani nevíš jak jsem ti napsala jen pachut v ústech a hura do snu:slight_smile:)a břicho jo dobré jak při silnych krámech jinak se to dá snést tak neboj je to pohoda. :slight_smile:
18. srp 2010 ve 14:42  • Odpověz
peti děkuju moc :slight_smile:
18. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz
jinak holky dneska jsme s mojim byli na houbech ja uspěšně našla 4 a můj půl koše a samo jsme se stratili sami sobě tak jsme každy šli svou cestou a setkali se pak u auta :grinning: jinak houbařů všude jen kde jsme my stali bylo tak 20 aut ale viděla jsem je jen dojet a apk se stratili v beskydských horách:slight_smile:)a jak jsem dojela dom tak jsme hned očistili a ja nakrála na sušení a hned jsme poprvé udělala houbového kubu holky mňam super ještě k tomu uzené uvařené do měla no co dodat asi bych umřela být vegetarianka :grinning:
18. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj holčinky, jak se máte? počasí dost děs, co? skoro jak podzim už... :unamused:

dark, je mi líto, že máš s hcg pořád takový patálie... :frowning2:

jaspi, to je dobře :dizzy_face: určitě to bude s přibývajícími týdny ještě lepší a lepší. A už máte nějaké tipy na jména? a co na neschopence, nenudíš se doma? kdybych byla někdy těhu tak bych taky byla stopro doma, ale někdy si říkám, co bych tady těch 9 měsíců dělala :sweat_smile:

sedmi, kdy se na to chystáte?
18. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
ter musim rict, ze ted me CAR trosku toci, protoze jak chodim na krev, tak jednak nikdy neni vysledek hned ten sami den a jeste me sestricky na telefonu pozvou na krev za dva dny a pak mi volaji, ze doktorka me zve za tyden... kdyby rekli zavolejte si zitra ve dvanact a uz to proslo i pres doktora, byla bych radsi... takhle tam chodim uplne zbytecne casto a moje jedina zila, ze ktere jsou schopni nabrat krev je uz trosku opotrebovana... a kdyz to zkousi odjinud dopadne to spatne... dneska me taky zkousela vzit kred odjinud a ruka me bolela jeste hodinu a stejne z ni nic neteklo...
18. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.