• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Holky tak ja bych si to konečně užívala to těhu byla bych doma hned pracovat bych nemohla tak o tom není co řešit ale těším se 8 měsíců prostě klid doma nakupy trocha pohybu venku na procházky a konečně bych měla čas i na kamošky co už asi jak budu doma začnou chodit do práce tak hold si poradně najdu nové:slight_smile:)ale co těším se na to jako mala holka a pak stejnak se už bude cely život točit jen kolem dítka nemyslíte že si těch 8 měsíců doma užít:slight_smile:) :slight_smile:
19. srp 2010 v 11:37  • Odpověz
ahoj kočky :slight_smile:

peti, máš recht, taky bych asi chtěla být doma, nevím, jestli celé těhu, ale pár měsíců určitě jo, já sice sedím v kanceláři, jen občas vyrážím na jednání mimo, takže nic fyzicky\ náročného, ale psychicky je to tu náročné dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ter, ahoooj, dneska ráno jsem absolvovala předoperační, jsou to upíři :grinning: :grinning: :grinning:
zítra budou výsledky, tak snad ok a čekám jen na mrchu a hurá na hystero :confounded: :confounded: , mrchu čekám prvního září, pěkné datum že :grinning: :grinning:
19. srp 2010 v 11:57  • Odpověz
@sedmitecka jj jako poprvé do školy tak MS přichází :grinning:
19. srp 2010 v 15:53  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:

sedmi, takže po ms hned na hystero? tak to budeš mít za chvilku za sebou :slight_smile: 1.září je hezky symbolické :grinning:

co chystáte na víkend? prý má být krásně
20. srp 2010 v 10:44  • Odpověz
Holky já jsem chtěla chodit do práce co nejdýl a pak, že si budu užívat kámošky a tak.. No a ve finále jsem tuším v 7tt zůstala doma, protože jsem se necítila dobře a na kámošky sice mám čas, ale jak mi je furt zle, tak nemám náladu :grinning:
Ale dnes jsme byli na nákupy a na oběd, tak paráda. :dizzy_face:
20. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz
ahoj holky, už mám skoro po týdenní dovče, jdu vás pozdravit :slight_smile:. byli jsme na tři dny v Babylonu v Liberci, bylo to tam mega!!! akváč, IQ park, 4D kino, Ještěd...

no a v úterý jsem byla běhat po slevách v Pze, já si toho dotáhla a za tak málo peněz :slight_smile: a včera jsem to ještě jela očíhnout do Dójčlandu..takže dneska mám takový první oddychový den a válim se doma a nic se mi nechce :slight_smile:
20. srp 2010 v 15:01  • Odpověz
Ahoj holky, přeju krásný víkend, počasí je konečně jak má v létě být, co? :slight_smile: my jsme včera do večera seděli po práci v praku na Letný, sice jsem měla krásný výhled přímo na Gennet, ale přijela kamarádka s miminkem, tak jsem si užila chování a minuška :dizzy_face:

mis, tak to jste měli pěkný, na čem jste byli v kině? my se dnes chystáme na Kájínka, tak jsem na to zvědavá, někdo říká, že je to fakt pěkný film, jiný zase, že je to slátanina... tak uvidíme :slight_smile:
21. srp 2010 v 11:58  • Odpověz
@ter23 já si jdu chovat miminko za chvíli :slight_smile:

jinak na Kajínkovi jsme už byli...dávám mu tak 50% hodnocení no :slight_smile: neni to špatný, ale ani nijak výrazně super! možná měli vyměnit režiséra a bylo by to lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jinak to 4D kino je bomba...fouká tam na tebe vítr a klepe se s tebou sedačka....prostě super :slight_smile:
21. srp 2010 v 15:57  • Odpověz
mis, tak z Kájínka jsem na rozpacích... nevím... dost věcí tam bylo nereálných... :sweat_smile: tch 50% asi sedí :slight_smile: jakoby natočené to měli dobře... ale nejvíc nás pobavilo, jak alice bendová přeřezávala zásahovce lano :grinning: ve 4D jsem ještě nebyla... chystáme se v listopadu na nového harryho pottera do 3D
21. srp 2010 ve 23:40  • Odpověz
ahoj kočky :slight_smile:
mišando, tak to jsi si užila, osobně jsem v Babylonu ještě nebyla, ale kolegyňka tady o tom taky básní, hlavně ji uchvátilo wellness :grinning: ...to 4D kino by mě ale veeeeeelmi zajímalo, dík za tip :wink:

jinak ke Kajínkovi - nemůžu soudit, ale ráda si tu přečtu názory, já na to jít odmítám, trošku se mi to celé hnusí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak se aspoň dozvídám z více stran, o co přicházím :grinning:

my jsme strávili víkendík na jižní Moravě, ochutnávali vydatně čerstvý burčák, navštívili valtické sklepy apod. a dovezli si plné autíčko mňam vínka :slight_smile: ...a teď už je po srandě a čeká mě jen ta narkóza :wink:
23. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
sedmi neboj chvilka spaníčka a bude to za tebou

Jinak včera zase opět přišla mrcha tak 30 snažení :confounded:

O Kajinkovi si myslím jedno své si už odseděl a ty vraždy byli na něj hozené podle mě a na filmu jsem ještě nebyla není čas.
23. srp 2010 v 11:21  • Odpověz
@petra123 já vím, za chvíli je to za mnou...už aby to bylo :slight_smile: , aspoň si pak vezmu tak na dva dny dovolenou a budu si jenom číst s nohama nahoře :wink:
23. srp 2010 v 16:14  • Odpověz
ahoj holky,

@sedmitecka to už je burčák? my chtěli taky jet, za tři týdny...ale nějak se nám to hatí a bohužel by nás to zase vyšlo na cca 6tis a to si nemůžeme dovolit před 3IVF...takže prd!!! ale těším se, že za 14dní jedeme k profi fofografovi do prahy :slight_smile:

jinak sedmi, narkoza je super :slight_smile: počkej jak se ti bude celej ten den dobře spinkat až do dalšího rána, tkaže to hrozně rychle uteče!!! a budeš zase doma!

@ter23 kajinek a lano bylo supeeeer!!!! to jsme se řezali!!!! ale samozřejmě z toho vyšel skoro se svatozáří :slight_smile: ale tak já věřim, že určitě neudělal za co je odsouzenej...je tam moc otazníků...ale to ví jenom on :slight_smile:
23. srp 2010 v 19:22  • Odpověz
@petra123 na mě jde mrcha taky...zítra dostávám...takže upřímnou soustrast :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2010 v 19:22  • Odpověz
mišando jo jo, burčák už je, první a byl mooooooc dobrej :slight_smile: .....taky nám ten víkendík poněkud vlezl do peněz, to je fakt, teď už nebude nic, jen šetření na IVF :slight_smile:
na narkozu se tedy budu těšit, ok, beru tě za slovo :slight_smile: , prý se tam prospím tak dvě hodinky a pak si mě manžel odveze domů, tak to bude asi v autě sranda, budu mít kocovinu že......
24. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
@sedmitecka ty jo, ty potvoro...burčák závidim , nooo...bych se taky jednou pořádně zlinčovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a propo, si představte, že jsem se teda podívala co u toho Prednisonu nesmim, a nesmim se prý slunit, chlastat a fyzicky namáhat...no smolík no...chlastám a fyzicky se taky namáhám :slight_smile:

hele, a jakto, žýe tě po laparo budou hnet pouštět domů????? :confused:
24. srp 2010 v 11:44  • Odpověz
Ahojte,
mis, ono to s tím lanem prý bylo i ve skutečnosti :grinning: no, Kájínek z toho vyšel jako hrdina, ale rozhodně nemá svatozář, ať už to udělal nebo neudělal... jsem docela ráda, že jsem to viděla, když nic jiného, tak to bylo zajímavý - ale spousta věcí strašně přitažených za vlasy a podivných... chystáte se k profi fotografovi? jen tak s manželem? :slight_smile:

sedmi, tak za chvíli už to máš za sebou... já po narkóze kocovinu neměla, měla jsem strašněj hlad a pak jsem tak pospávala celý den...

Jinak, včera jsem se objednávala do Caru a poprvý po roce jsem narazila na sestru, která mi hnula žlučí... začala mě normálně poučovat co se kdy dělá a co mám jak dělat - úplně v rozporu s tím, co mi řekla doktorka! Tak jsem jí řekla, že se budu řídit výhradně tím, co mi řekla má doktorka a zase tisíc keců, prý "to doktoři mají různě nastavené, ale má to být tak jak řekla ona"... no děs. Ale nakonec mě objednala, tak jdu 10.září, doufám, že už KONEČNĚ začneme se stimulkou a že cysta bude pryč...
24. srp 2010 v 11:48  • Odpověz
ter, jsem zvědavá, jak se pěkně prospím :slight_smile: a do jakého CARu jdeš? v tom mém jsou protivné setry do telefonu vždycky, takový premiový bonus asi, takže jsem zvyklá :grinning: :grinning: :grinning: ....některé jsou chytřejší než doktoří viď? :wink: ale naštěstí jsou tam i ty příjemné a mile lidské :wink:

mišando, jj, pěkně jsme se v pátek burčáčkem zmastili, bylo mi fááááájn :grinning: :grinning:
hele s tím prednisonem, když ti to nevadilo doteď, asi seš v pohodě ne? i s tím namáháním a chlastáním :grinning: :grinning: :grinning:
jinak já nejdu na laparku, ale jen na hysteroskopii s tím, že mi asi odškrábnou kousek sliznice, páč je moc divoká a roste až příliš.....při té příležitosti se chystám je požádat, jestli by mi rovnou nemohli zkouknout průchodnost vejcovodů, když už budu chrnět :wink:
24. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz
@sedmitecka a proč ne rovnou laparo radši?????

@ter23 s tím lanem to vím, že to tak bylo...hned jsem to doma pak studovala :grinning: Bendová prostě byla výborná!!! A Táňa se mi tam taky moc líbila, ouplně jsem jí záviděla ty oblečky a botičky :slight_smile:

24. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz
sedmi, já chodím do Gennetu, už rok a právě za celý rok vše perfekt, příjemní jak doktoři, tak sestřičky... až teď. No, doufám, že už s ní mluvit nebudu :wink: do kterého chodíš ty? u vás dělají hystero ve spánku? v gennetu prý "zaživa" a tu průchodnost zkoukávají, zkouknout ti ji určitě :wink:

mis, bendová byla skvělá i s tím štrůdlem, vneslo to tam hned jiný světlo a trochu humoru :slight_smile: mě se tam teda herci líbilo všichni až na toho co hrál Lejčka.. a mohli si odpustit tu scénu s tím znásilněním, to já prostě nesnáším, nemůžuž se na to koukat :confounded:
24. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz
holky, asi mám dost...dneska bych šlehla na ulici dvoum matkám...jedna drží půlroční dítě a to dítko jí furt tahalo za vlasy...a ona už na něj byla vzteklá a začala na něj zvyšovat hlas...no kdyby na něj šáhla, tak snad volám sociálku...druhá si nese pro změnu v ruce psa a dítě (tak necelý dva roky) na tý plastový motorce u silnice a už chtělo jet a místo aby teda držela dítě a vysvětlovala mu kdy může a kdy ne, tak si radši drží čokla a na dítě ječí jestli je normální že jedou auta...ty voooooooeeeeee :grinning:

jinak tu hystero dělají jak kde...to samý je vlastně opu...když výslovně nechceš narkozu, tak ti to udělaj "zaživa".
24. srp 2010 v 16:21  • Odpověz
ter, poslala jsem ti fotku kingovek :grinning:
24. srp 2010 v 16:21  • Odpověz
a jinak se musim pochlubit, že jsme zase měli krásnou neděli...a jelikož jsem doma, tak vám můžu dát nějakou tu foto :slight_smile: ...holky, až nebudete vědět coby, zámek Chyše je nááádheraaa!!! a hlavně ten park, nejsou tam cestičky a chodí se tam po mechový travičce :slight_smile:

24. srp 2010 v 16:23  • Odpověz
čauky holky do laba jsem hodila tu pergolku tak se mrkněte :wink:

JInak dneska nastaly uklidová manie koupelna nalepení lišt co chyběli a zítra hurá na nakupy a v pátek vše připravit a v sobotu 16lidí na kolaudaci to bude mazec v pátek se napichuje selátko no holky to bude masakr:slight_smile:)ale těším se buodu to lidičky z Petové práce a v zaří bude kolaudace a slavení našich narozenin chlap má 14.9 a ja 11,11 tak to oslavíme spolu bo ja 30 a můj 33 tak a pak se hned můžem konečně pustit do toho IVFkovaní a laparoskopie bude to našup ale chci být už pod stromečkem konečně těhulka a už nakupovat bobiškovi pod srdíčkem věcičky holky kéž by mi to konečně všechno vyšlo se bojím ale že zase budu sklamana jako poslední 4 roky o vanocích a pořad si pod stromeček přeji jediné a to mimisko a pořad nic ja nevím asi fakt příroda a ani bůh mě nemá rád :frowning2: :cry:
24. srp 2010 v 18:29  • Odpověz
@misanda krásné fotečky jste si užili krásny víken my pomalu končíme dovolenou a nikde jsme nebyli nebyl čas :frowning2: ale co aspon jsem byla doma a nemusela do práce :slight_smile:
24. srp 2010 v 18:30  • Odpověz
ahoj holky
trochu ted nestiham...
ter v gennetu delaji hystero taky pod narkozou... a ja jdu k mudre taky 10.zari, v kolik jdes? a zitra jdu zase na krev, doufam, ze naposled, uz me to neba...
24. srp 2010 v 18:37  • Odpověz
petra urcite uz budes slavit vanoce s mimiskem pod srdickem...
24. srp 2010 v 18:37  • Odpověz
@darkwitch ja doufám že vechny to stihnem konečně už :frowning2:
24. srp 2010 v 18:46  • Odpověz
@petra123 to ja taky doufam, ze to vsechny stihneme...
24. srp 2010 v 18:47  • Odpověz
@petra123 jůůů, to budete mít super akci!!!! závidim..tak hlavně ať vám vyjde počásko!!! my možná taky něco o víkendu ugrilujeme atd, ale mišanda musí myslet na to co všechno zhubla a trošku se hlídat, což mi teda u masíčka dělá fakt problém :grinning:

jinak já si přeju už třetí vánoce být těhule...a furt prd...nenaděláme nic...my si dáme pod stromeček aspoň tu podanou žádost o adopci :slight_smile:
24. srp 2010 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.