• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
ja si teda preju taky treti vanoce byt tehu...
24. srp 2010 v 19:33  • Odpověz
@darkwitch tak do vánoc ještě stihneš KET, ne??
24. srp 2010 v 19:43  • Odpověz
@misanda doufam, ze jo, nejlepe kdybych ho stihla do zacatku listopadu...
24. srp 2010 v 19:50  • Odpověz
@misanda protože laparo mi nenabídli, prý se všechno jeví ok, tak je asi zbytečná, ta hystero je údajně v mém případě víc na místě......ale právě chci poprosit i o to zkouknutí průchodnosti, abych věděla co a jak.....

ter, chodím do Pronatalu a jsem spokojená, a hystero se běžně dělá zaživa, ale já si vyprosila narkozu, jsem srábek....a taky mi možná budou odškrabávat kus sliznice, takže to bude au au :frowning2:
24. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz
miško, krásné fotky z víkendu, dala bych vám sem pár foteček z Moravy ale padá mi to,.....a k těm Vánocům, já už vlastně taky budu slavit třetí Vánoce, co si přeju miminko, hrozně to utíká :frowning2: :frowning2:
24. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz
holky tak u mě sice 4 ale vidím že jsme na tom stejně :slight_smile: :frowning2:
24. srp 2010 ve 23:48  • Odpověz
@sedmitecka ty jo, tak to čumim, pač laparo vždycky ukáže víc...

a já chci vidět moraaaavuuuu :slight_smile:
25. srp 2010 v 06:12  • Odpověz
@misanda no to já taky čumím, ale snad mají mudři tedy pravdu, uvidíme no......endometroizu prý určitě nemám, oni to zjistí z jednoho markeru z hormonálního profilu, nějaké CA, a to zvýšené nemám, a UTZ neukazuje žádné endom. cysty ani tekutinu ve vejcovodech, což jsou průkazní znaky srůstů....snažím se jim věřit, nic jiného mi nezbývá...ale pokud IVF nevyjde, určitě půjdu hned na laparo
tak ty chceš vidět Moravuuuuuuu??? :wink: pošlu ti kdyžtak odkaz na rajče do IP ju :slight_smile:
25. srp 2010 v 09:07  • Odpověz
Čauky holky, já teď budu mít taky třetí vánoce co chcem prďolku, tak snad konečně plné naděje.. Minulý rok jsme na vánočních trhách zvonili oba na ten zvon přání a letos jak jsme byli na Imuno v Praze, tak jsme na Karlově mostě zas hladili nějakou sochu nebo co... člověk by udělal všechno..Doufám, že na Vánoce už tady ten těhu bacil zařádí a bude nás spousta :wink:
25. srp 2010 v 10:00  • Odpověz
@sedmitecka no jasně!! doktorům se věřit musí, takže budˇ v pohodě...já taky tady měla takový lehce potyčky ohledně tý imunologie, ale nakonec jsem se rozhodla věřit doktorce, ˇale zjišťovala jsem si..to je jasný, to člověku nedá :slight_smile:

každopádně já s endo neměla na utz vidět žádný srůsty, ani tekutinu atd...to jsem měla až před druhou laparo a to už jsem měla endo zjištěnou. ale to nebude tvůj případ..jenom konstatuju :slight_smile:

jo a moravu mi určo pošli do IP, to já ráda fotečky :slight_smile:

25. srp 2010 v 10:10  • Odpověz
mišando, doufám, že se mudři nepletou, to je jasný :grinning:

fotečky já taky mooooc ráda, posílám IP :slight_smile:
25. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
@sedmitecka nemám žádný IP :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz
Ahojte hojte :slight_smile:

my už taky budem mít třetí vánoce, co chceme miminko.... loni jsme na štědrý den odpoledne vezli dárečky do kojeneckého ústavu, bylo to krásný i smutný zároveň... no, nedá se to moc popsat :sweat_smile: každopádně jsme se rozhodli, že si z toho uděláme tradici a letos povezeme na štědrý den znovu... :slight_smile:

sedmi, já chci taky fotečkyyyy :slight_smile: a srábek jsem taky, takže kdyby mi měli něco seškrabávat!!! to bych zaživa taky nedala.. to bude asi taková lehčí narkoza jako bývá při OPU což?

mis, máte krásný fotečky... už se těšíma až taky někam zase vyrazíme vejletit :slight_smile:

darky, jdu tam v jednu odpo. V kolik ty? a co výsledky krve? přála bych ti, abys to měla už za sebou kočko :pensive: a pro co jsi spíš nakloněná, co KET nebo pro laparku? KET se může dělat hned v následujícím cyklu, že?

Manžel má ted o víkendu práci, tak pojedeme jen na menší výlet a dáme obídek v nějaké spešl restauraci, kde kolem tebe běhají kozy a jíš jenom kozí maso ( já to sice nejím, ale snad tam vaří i něco jiného, to bude spíš ráj pro manžela :slight_smile: ), no a já pak budu v bytečku tapetovat a malovat a dekorovat... už se na to těším :slight_smile:
25. srp 2010 v 16:53  • Odpověz
Ter ja jdu v pul jedne tak se uvidime, jestli te zase nezazdim, jak budu vyjukana od mudry, s KET uvidim co rekne mudra, moje filosofie je vyhybat se laparu jak to pujde... I kdyz kvuli mimcu jsem svolna i k tomu...
25. srp 2010 v 17:15  • Odpověz
Dark, tak se snad uvidíme :slight_smile: s tou laparo se ti nedivím... taky bych se vyhýbala... ale hlavně, že máte embrouše na KET, to je fakt paráda, nebudeš zase muset procházet stimulací... co já bych za to dala :pensive:
25. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz
ter vynechat stimulku a OPU mi vubec nebude vadit...
25. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz
ahoj holky,

@ter23 do kojeňáku s dárečkama? jůůůůů...no vidíš...mě to ani nenapadlo, že to jde!!! ani nevim kde je nejbližší kojeňák...že bych tam šla taky nadělit :slight_smile:

@darkwitch já bych se tý laparo nevyhýbala...furt tam můžou něco najít...než vrážet peníze do IVF... :zipper_mouth: to neni žádná sranda s těma financema no..vidim to u nás :frowning2:

ty jo, holky, ani nevíte jak jsem ráda, že mám před sebou poslední opu a stimulku...pač čtvrtej pokus už se mě to týkat nebude..paráááádaaaa :slight_smile:
26. srp 2010 v 08:03  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:

mis, jj je to paráda.. určitě to stojí za to :slight_smile: letos si všechny děti odtamtud přáli mluvící hrnec ( ani jeden jsme netušili o co jde, ale prodavačka v hračkářství nám pak říkala, že to je teď boom, děti to milují, ten hrnec mluví a zpívá :grinning: ) fakt hezký, letos pojedem znovu určitě :slight_smile:

včera večer jsem pěkně vymrzla, ono ta zima už se fakt blíží a to je teprve konec srpna! tak jsem dneska nabalená, pěkně svetr a šátek :grinning:
26. srp 2010 v 09:25  • Odpověz
@ter23 a kde sis zjišťovala info co děti chtěj??? a kolik jste tam toho vezli? :slight_smile:
26. srp 2010 v 10:14  • Odpověz
mis, nás k tomu přivedl známý u manžela v práci, který dělá v dětském domově a pořádali sbírku právě do kojeneckého ústavu. Na netu byl pod tím kojeneckým ústavem uveřejněný seznam dárků co děti chtějí, no, už ten seznam trhal srdce, když čteš, že třeba Kačenka 1 rok si přeje panenku, Matyášek 1,5 si přeje mluvící hrnec... Na tom seznamu jsi mohla odškrtnout co komu koupíš. My jsme to zjistili až týden před vánocema, a to už tam zbývalo jen pár nesplněných dárečků. Chtěli jsme toho koupit víc, ale když jsme zjistili cenu mluvícího hrnce, který stál 800,-, tak jsme koupili dva hrnce, doma zabalili a jeli jsme. Tím, jak jsme na to měli málo času, tak jsme právě nestihli dát zabalené dárečky na tu hromadnou sbírku, vezli to tam asi 2 dny před vánocema, ale jeli jsme tam s tím sami na ten štědrý den :dizzy_face:
26. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz
@ter23 to je krásný...letos se po tom budu pídit...úplně z toho mám husinu :slight_smile:
26. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz
ter, mis, tak s těma dárečkama jste mi daly krásný tip, miš, taky mám husinu a myslím, že letošní Vánoce to taky vyčenichám a nakoupím :slight_smile:

ter, jo jo, přesně, bude to ta desetiminutová narkoza jako při OPU, ale i tak mám strach, vy jste se před OPU nebály??? a bude mi po ní šoufl????
26. srp 2010 v 15:34  • Odpověz
sedmi, mis, ty dárečky určitě doporučuju :wink: stojí to za to... my na to pak mysleli ještě dlouho, hlavně pak doma na ten štědrý večer, ono vevnitř toho kojeneckého ústavu to měli útulný, teploučký, vánoční výzdobu, bylo tam cítit cukroví, ale venku to vypadalo tak bezútěšně, ty opuštěný kočárky a hračky na dvoře...

sedmi, mě pak vůbec nic nebylo, jen jsem měla hrozný hlad až mi bylo blbě spíš z hladu :grinning: jinak vůbec nic, neboj :slight_smile: kolikátého jdeš? 1.9.?
26. srp 2010 v 17:03  • Odpověz
@ter23 a to fakt si můžu vybrat kojeňák a dovézt jim tam dárky? asi si je potřeba to všechno vyzjistit předem viď? my máme kojeňák asi deset kilometrů od nás, takže se to samo nabízí, jak je možný, že mě to nenapadlo už dřív??? :wink:
jinak ještě nevím, kdy přesně jdu, čekám na mrchu, ta by měla dorazit prvního a pak se mám objednat na 8.-9. den cyklu, takže půjdu asi toho osmého nebo devátého...už aby to bylo za mnou, ufff :confounded:
26. srp 2010 ve 22:29  • Odpověz
sedmi, určitě můžeš... my jsme se nijak neohlašovali předem, nic takového, prostě jsme tam přijeli, že vezeme dětem dárky k vánocům... s dětmi jsme teda nijak nemluvili nebo nechovali jsme je, to ne, to nevím jestli by šlo, mluvili jsme jenom v předsíni s vychovatelkou a děti jsme zahlédli skrze otevřené dveře... nevím jestli bych měla dost odvahy jít mezi ně, chovat si je a mluvit s nimi, když bych pak hned musela jet domů... asi bych si je chtěla vzít sebou domů :dizzy_face: takže kdyby chtěl člověk nějaký kontakt s dětmi, tak to nevím, to by se možná muselo domluvit, ale myslím, že v kojeňáčku kde jsme byli my, by to asi nemusel být problém... vychovatelka byla hrozně příjemná :slight_smile:

26. srp 2010 ve 22:47  • Odpověz
ahoj holky,

tak my máme kojeňák docela daleko...cca 40-50km...musim to taky pozjišťovat a razili bysme :slight_smile:. Hlavně co by si dětičky přály...

@sedmitecka 10min narkoza je naprosto v pohodě, blbě ti nebude, neboj. já se teda prvního OPU trošku bála, na druhý už jsem byla v pohodě...a na třetí snad usnu i sama bez narkozy :grinning:
27. srp 2010 v 11:39  • Odpověz
@misanda no jestli tam budem muset být třeba už v sedm ráno, usnu asi taky sama :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
@sedmitecka no hele, my na opu jezdíme vždycky na půl 8 do prahy, takže od nás vyjíždíme v pět...vstávám ve čtyři :grinning: a to je bááájo :grinning:

jinak fotečky jsem koukala a krásný!!! příroda úžasná a tobě to s tou skleničkou moc sluší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2010 v 15:58  • Odpověz
@misanda na půl osmou, tak to sice budu vstávat tak v šest, ale na mě je to smrtící čas :confounded:
no jo, já prostě vínko ráda :wink:
27. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj holky, vím, že to bude tady znít hloupě, ale já to prostě musím napsat - včera mi umřel křeček. Tak jsem z toho úplně mimo, představoval pro mě takovou "náhradu" za miminko, manžel mi ho koupil po tom potratu a prostě jsem si nedovedla představit, že by mohl umřít dřív, než budu svoje miminko chovat v náručí :cry: .
Jak se máte? Někdo z vás jde zítra na laparku, ne? (Ale už nevím kdo :confused: ).
31. srp 2010 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.