• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
betty, vůbec to nezní hloupě, chápu tě...nám když umřel křeček, buleli jsme oba doma :frowning2: :frowning2: je to prostě živý tvor, miláček a je jasný, že to člověka zasáhne.......je tp smutné :cry:
hlavu vzhůru, bude líp.....já nevím, kdo má jít na laparku, já jdu příští týden na hysteroskopii, čekám na mrchu, která zatím nejde....a ležím v pelechu, protože ráno jsem skončila na ORL s bolavým uchem, mám tam zánět a vyfasovala jsem antibiotikové kapky, tak jen doufám, že nebudou vadit té narkóze, co mě příští týden čeká......
31. srp 2010 v 11:02  • Odpověz
ahoj holky,

@bettyna84 to je mi líto...je jedno, jestli je zvířátko křeček nebo pes..chytne to člověka naprosto stejně...mě když umřel poslední křeček (to byl safra mazel!!!) tak jsem se z toho i ožrala a pak jsem bulila na záchodě a kamerovali mě u toho... :slight_smile: takže super, fakt!!! chudinka měl zánět dělohy :frowning2: a bylo to fakt hrozný :frowning2:...ale já prostě bez zvířátek existovat neumim..jsem na ně zvyklá už od malička...takže teď mám tři čiči a nedovedu si představit, že tady jednou nebudou...

jinak jak se všichni máte? je to taky nějaký polomrtvý..jestli ne úplně mrtvý :slight_smile:

31. srp 2010 v 11:49  • Odpověz
ty voe, teď jsem to napsala blbě s tim mrtvý...se omlouvám..mi to nenapadlo :zipper_mouth:
31. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
Díky za podporu :slight_smile: , už je líp, třeba je to znamení, že mimi přijde brzy. Jo, misando, u nás je to mrtvý :grinning: , doslova. Tak ještě mám doma morče a králíka, ale ten křeček byl prostě za miminko... Zvířátka to je moje :dizzy_face: .
Myslím teda, že jde zítra Petra na laparku.
31. srp 2010 v 17:26  • Odpověz
čauky holky tak ja na laparku ještě nejdu je to ostuda nejsem schopna dojet k doktorovi a ted mě ještě chytli záda až se mi točí hlava ale hlavně musím konečně zajít na masaž asi toho mam dost doslova jsem unavena i když dovolena byla ale spíše pracovní na zahradě díky pergole a odpočinek nic tak ted masž gynda a uvidíme příští pátek pojedu do CARu na verdikt mojeho oblibeného DR a uvidíme jesli mě pošle na tu laparku nebo ne pokud ne tak listopad je jisté IVF pač holky ja vlavně nevím co přesně mi je a řekne mi vlasně co bude pro mě nejlepší a co pomůže hlavne a pak se uvidí.
@bettyna84 taky bych to ořvala jsem citlivka a kdyby se něco stalo s mojí Annie kočičkou tak bych to hodně oplakala :frowning2:
31. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz
ahojky holky je mi 24 let a s přítelem se snažíme už 2 měsíce o miminko a nějak né a né to přijít...docela už je mi z toho ouzko...co říkáte na dnešní počasí je to děs vidte...
31. srp 2010 ve 21:11  • Odpověz
eveleninka, tak po dvou měsících snažení ti vážně být ouzko nemusí, držím ti palce, ať nečekáš tak dlouho jako my tady..... :wink:
31. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj holky taky se k vám přidávám a věřím že nám to tento rok vyjde. Máme za sebou 1 IVF ale bohužel bez uspěch a ted pujdem na druhý pokus a pevně doufáme že se nám to už povede v tomto roce a mimíska se taky konečně dočkáme. Přeju všem at to klapne :slight_smile:
1. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz
kocina, ahoj a vítej :slight_smile: my se právě na první pokus IVF chystáme, ještě před tím musím na hysteroskopii a v říjnu nebo listopadu to vypukne.......kam chodíte do CAR , jestli se můžu zeptat? a kde je problém?
1. zář 2010 ve 12:55  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
jak se máte? to je hnus to počasí venku... úplný podzim, brr. Nejradši bych se viděla doma s čajem ( nebo svařáčkem ), pěkně pod dekou a s knížkou nebo filmem :slight_smile:

betty, to je mi moc líto, že ti umřel křeček :frowning2: úplně to chápu, my máme místo miminka pejska... to zvířátko je prostě člen rodiny a je jedno jestli křeček, kočka, had, pes...

sedmi tak coo, už máš termín na hystero? já se omlouvám, ale pořád zapomínám kdo co kdy má :sweat_smile: měly bysme zase zavést nějakou tabulku :slight_smile:

eveleninka, buď opravdu v klidu, dva měsíce vůbec nic není a na ouzkost je ještě dost času, to mi věř :wink: zkuste třeba ovulační testy, ty napomáhají tomu se trefit do správných dní...

kocina, ahoooj :slight_smile: držím palce, kdy se na druhý pokus chystáte? já doufám, že už taky konečně začneme, příští týden jdem k doktorce, tak vyslechneme ortel...
1. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz
@ter23 ahoooj, tak ať se vám to brzy někam pohne :slight_smile: já čekám už dva dny na mrchu, zrovna jako na potvoru si dává na čas, když ví, že už chci mít hystero za sebou......mám se objednat, až dorazí, ta ksnad zítra budu vědět víc :confused: :confused:
1. zář 2010 ve 14:53  • Odpověz
@eveleninka ahojky vítej mezi námi a neboj povede se ti určitě dříve než nám tady za ty roky co čekáme :frowning2: tak neboj a snažžte se a to příjde to rychleji než si myslíš :wink: přeji ti to :slight_smile:

JInak holky počasí fakt jak na podzim u nas už konečně moc neprší ale doufám že zítra už vykoukne slibované sluničko :confused:

Jinak holky co říkáte na tu v uvozovkách matku co dala vypít své dceři frydex holky je na hlavu nebo co??kura jsem s chlapem nadavali jak vrabci u kaluže jak se ku... něco takového může stat a jak to může vůbec někdo udělat udělala bych ji to stejné at ví jak se ted holčička cítí a pokud by se stoho dostala taky bych ji zavřela až s černa někde na samotku a tam bych ji nechala jen o vodě a chlebu jsem kruta ale nic jiného si ta .............. nezasluží jsem tak naštvana že se musím krotit se sprostymi slovy :grinning: :rolling_eyes: :frowning2: :angry: :cry: je to k pláči co se děje fakt
1. zář 2010 v 18:48  • Odpověz
sedmitečka- mi jezdíme do caru do Jihlavy je to tam moc pěkný a všichni jsou tam moc fajn. Na druhý pokus pujdem asi koncem záři. Měli jsme při prvním pokusu 3 vajíčka jelikož já mám endometriozu tak o to je to horší ale snad se zadaří. Takže jsem si nechala vrátit 2 vajíčka ale bohužel jedno se nezamrazuje tak mi žadné nezbylo a budem muset vše podstoupit od začátku.Po nezdařeném umělém oplodnění jsme museli na imunologické testy do Prahy ale naštěstí tam nám vše vyšlo v pořádku tak se snad druhý pokus už povede.kam vi jezdíte do Caru. Moc držím palečky at to klapne hned na poprvé :slight_smile:
2. zář 2010 v 08:28  • Odpověz
@ter23 no já taky doufám že už to klapne a budem mít mimíska. je to neuvěřitelné co ženská všechno musí podstoupit ale já mám supr chlapíka vedle sebe a ten mě moc podporuje a to mě drží nad vodou i když já nejsem zrovna měká povaha ale kdo si tímto neprošel tak vubec neví o čem je řeč a čím vším si ty páry procházejí. No já pevně věřím že si tu jednou budem všechny psát o našich miminkách a to bude moc fajn :slight_smile:
2. zář 2010 v 08:50  • Odpověz
Ahoj holky zdravim, nefunguje mi net, tak vas ctu jen v mobilu (obcas) a to se mi nechce moc psat...
Vitam nove prichozi
2. zář 2010 ve 22:42  • Odpověz
Ahoj holčiny :wink: zavítala jsem k vám a ráda se přidám :slight_smile: my se spřítelem snažíme o mimčo už přes 2 roky a jěště se na nás štěstíčko neusmálo ale pevně doufáme že jednou přijde i k nám :grinning: papkáte nějaký vitamínky :wink: ??? já piju kontryhelový čaj a z vitamínků vitamín E,kyselinu listovou a CalibrumBaby Plan....

kocina7: já jsem na tom podobně jako ty... vím jak ti je a čím si ty ženský musí projít... taky jsme s přítelem byli už v CARu a měla mě teď čekat IUI ale je odložená,protože se mu tam doktorovi ještě něco nezdálo :frowning2: tak snad příště... :slight_smile:
3. zář 2010 v 08:47  • Odpověz
@kocina7 tak to je škoda, že to na poprvé nevyšlo :frowning2: ale u druhého pokuse jsou prý mnohem větší šance :wink: , nás čeká první pokus asi v říjnu, už máme schváleno, jen musím příští týden ještě na hysteroskopii, ta mě čeká ve čtvrtek 9.9. :slight_smile: chodíme do pražského Pronatalu a nemůžu si ztěžovat, cítím se tam dobře....u nás se žádný problém nenašel, kromě trošku pomalejších spermíků, a přesto to nejde už skoro dva roky, tak uvidíme, kdy se na nás štěstí usměje :slight_smile:
3. zář 2010 v 11:35  • Odpověz
ahoj dark ,jak se vede kočko|? :slight_smile:
3. zář 2010 v 11:35  • Odpověz
@j_a_n_i ahoj a vítej :slight_smile: co u vás našli mudři za problém, že to nejde? ale IUI třeba vyjde hned na poprvé :wink:
pokud jde o vitaminy ja beru už rok acidofolan, to je kyselina listová a železo, a pak oba s mužem berem vitamin E ....kontryhel jse mtaky pila, ale vhledem k mé nadměrně rostoucí sliznici jsem ho po ultrazvuku hodila do koše :grinning:
3. zář 2010 v 11:39  • Odpověz
tak dnes jsem byla kupovat kamarádce na mimíska nějaké dárečky a moc dobře mi u toho nebylo nějak to na mě padá a moc mě mrzí že nám to na poprvé nevyšlo a proto z druhého pokusu mám větší obavy než z prvního.je to opravdu moc velký boj o to mít miminko a já pevně doufám že nám to vyjde a budem moc štastný ale ty kočárky a děti kolem sebe mi moc nepřidávájí a největší problém je že se nás každý pořád vyptává když už konečně a takové ty řeči kolem toho no prostě je to děs a opravdu kdo si tímto neprošel tak fakt neví.Držím tu všem palečky aby těch starostí bylo co nejméně a aby každá z nás měla co nejdříve mimíska v bříšku.
3. zář 2010 ve 12:55  • Odpověz
@kocina7 tak tyhle pocita moc dobře znám, jako bys psala i za mě :frowning2: ale určitě to vyjde, a já doufám, že už nebudeme muset čekat moc dlouho, je to vyčerpávající ......já mám zase někdy pocit, že mě pronásledují samý pupíky, potkávám je úplně všude :confused: :confused:
3. zář 2010 ve 13:39  • Odpověz
tak dneska jsem se ulila z práce máme hodně naddělané tak jsem využila navštěvu rehabcentra u nas vě městě zeptala se sestry jak a co na mojžíšku tak jsem šla na gyndu pokecala s Dr řekl mi že mam super hlen že máme s chlapem dát tulení a aji zítra a napsal mi žadanku na mojžíšku a příští pátek do CARu jesli bude volno a domluvit se na IVF nebo laparku uvidíme ale pořad doufám a bonus dneska jsem udělala něco pro zdraví a šla jsem s kamoškou na bazen a budem chodit častěji ale super jsem si rozmasirovala zada jak jsem byla stuhla a doufám že to pomůže k mimisku
3. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz
@sedmitecka ja už těhuli pozam po čuchu jak se na ni podívám ani mi nemluv jsi někdy fakt myslím že už nikdy mít mimiska nebudu to jsou ty jednodenní depky ale pak doufám zase
3. zář 2010 ve 21:15  • Odpověz
ahoj holky...konečně pátek :slight_smile:

vítám @kocina7 a odněkud jí znám :grinning: ale nevim odkud. ....ajo...endometrioza...noooo, tak vítej, spolubojovnice :slight_smile:...přeju ti, aby ti příští IVF vyšlo..koukám, že s vajuchama máme naprosto stejný problém...

dva měsíce snažení asi radši nekomentuju :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
3. zář 2010 ve 22:04  • Odpověz
holky, tak dneska jsem myslela, že si vyzvedneme papíry k adopci...a prd...asi tam budu muset prvně zavolat a domluvit se, kdy pro to máme přijít...takže v pondělí na mě myslete, ať se neztrapnim a je všechno oká :slight_smile: protože já jsem na to super talent :slight_smile:
3. zář 2010 ve 22:06  • Odpověz
@misanda Miško neboj jsi šikula a bojovnice tak přeji at vše dopadne na jedničku :wink: Ty poslouchej jak se vlasně projevuje endometrioza??projevuje se vůbec?? :wink:
3. zář 2010 ve 22:12  • Odpověz
@petra123 no...projevuje se vysokou sliznicí...a vim, že hodně holek má bolesti třeba při sexu...při MS...ale u mě se to takhle neprojevuje...mě prostě nic neni..sice MS mám silnější ale jinak mi nic neni...kdybych to nezažila při tom IVF, že mi to fakt likviduje vajíčka, tak bych tomu snad ani nevěřila...
3. zář 2010 ve 22:13  • Odpověz
@petra123 jinak laparo se dělá vždy po MS...nejlépe hned jak ti skončí...takže tak nějak víš, kdy zajít k mudrovi a objednat se...hlavně se na to musíš cítit ty!! :slight_smile:
3. zář 2010 ve 22:13  • Odpověz
holky teda já snad tentokrát vykrvácím nebo, to je hrůza, už se na tu hystero faaaakt těším :slight_smile:
3. zář 2010 ve 22:16  • Odpověz
@misanda jj zajdu ted mám tu mojžíšku musím se objednat a začít chodit pak ten bazen a příští pátek DR v Caru mi řekne co je pro mě nejlepší a hmm stou endometriozou no sice ms mam + - pravidelnou někdy silna někdy slaba a blestiva jen když se mě padají kusy sliznice a sliznici po utz vždy byla v normě tak nevím no uvidíme co mki řeknou a jesli mě pošlou na tu laprku ale traději bych šla at mam klid konečně
3. zář 2010 ve 22:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.