• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
To fakt není :frowning2: , ale hlavu vzhůru, přece se to musí podařit všem. :slight_smile: Sice si trochu počkáme, ale dočkáme se.
8. led 2010 v 10:24  • Odpověz
No to je mazec jaspi, to si nedovedu představit.
8. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Pavli ono totiž hrozně stresuje když víš, že už máš třeba jen 2 pokusy - 2 měsíce, kdy budeš mít léky na ovu a pak už prostě ne.. Tak člověk prostě dělá věci, o kterých by si jindy myslel, že by se jim maximálně smál.. Zkoušení všech možných vitamínů.. všechny možné polohy po sexu apod. A když jsem věděla, že by ten měsíc přišel na zmar a já to všecko do sebe cpala zbytečně, tak jsem si radši vzala to volno :wink: I když stejně to nepomohlo :rolling_eyes:
8. led 2010 v 10:28  • Odpověz
jaspina: Chce si to najít práci, kde mají měsíčně placené dvě hoďky na dělání dětí :grinning:
8. led 2010 v 10:29  • Odpověz
Vím, že bych to asi taky udělala, když chci dítě, udělám pro to maximum. Ale pak je naprd, že to nevyjde. Pocity beznaděje jsou nejhorší co znám.
8. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Spimy : já si myslím, že většina holek otěhu ten 3-4měsíc a pak právě 10-11 :slight_smile: aspoň tak jsem to opzorovala, když jsme se taky snažili :slight_smile: a na adopci zapomeň!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nebo tě zabiju do hlavy, chce? :grinning:

Nn, těhu nakažlivý neni, já ošahala bříšek a prd...no a taky kolovala pověra, že kdo založí na koňovi téma, tak otěhotní...a já jich založila snad na šesterčata :grinning:

Spimy a ty si třeba měříš teplotu nebo tak??? Já měřila tři cykly, abych fakt měla jistotu že funguju :wink: a pak se to šiklo i doktorce :wink:
8. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Jaspi : mě právě už konečně po skoro dvou letech našli problém, mám moc vysoký autoimunitní systém – kvůli tomu i ta endometrioza, kterou našli při laparo...a endometrioza se nejlíp léčí těhotenstvím :slight_smile: navíc se mi tak rychle šíří, když mám přirozený cykly, že miminko prostě zkoušet nemůžeme... :frowning2: ...ale já jsem za to IVF fakt hrozně ráda...ani nevíte jak...a to jsem si to dva roky zpátky nedovedla ani představit a bránila se tomu jak čert, že zrovna já bych někdy na tohle měla jít...ale to je život...sviňa...
8. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Mis já jsem taky dřív nechtěla... To asi přijde s věkem.. A ty teď na IVF nemůžeš? Tam musí být nějaká doba od laparky nebo proč?
8. led 2010 v 10:33  • Odpověz
jaspi : na IVF musím být uvnitř čistá a krásná :grinning: tak domlouvám vaječníkům a děloze, jak je miluju a jak s nima chci mít miminko :grinning: ...ba ne...jsem teď na tři měsíce v přechodu, aby se mi stáhla ta endometrioza dovnitř...a pak se na to hned vrhnu...doufám, že v únoru...

jaspi a co vy máte za problém???
8. led 2010 v 10:35  • Odpověz
misanda: joooo, ta oblbovačka před narkózou je super, měla jsem jí jednou a stálo to za to, bomba, to je fakt, že jsem si to užívala - kam se hrabe alkohol :grinning: cestou na sál jsem všem mávala z vozejčku, smála se jako blázen a pořád něco povídala...pamatuju si, že na sále jsem se dožadovala, aby mi přesně ukázali, čím mě budou řezat a hrozně mě zajímali všechyn ty monitory...radši mě rychle uspali.....jo a ještě jsem flirtovala se zdravotním bratrem, který na mě lepil ty elektrody k ekg :grinning: ..druhý den jsme ho potkala na chodbě a tlemil se jako blázen :wink:
8. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Mis tak to moc a moc držím palce. Musíš se bavit nejen s vaječníkama, ale tak ještě přidat: Kuš ty blbá endometriozo, kšáááá! :grinning: :wink:
U nás je asi problém v tom, že mám málo progesteronu - jestli něco dalšího, to se ukáže na laparce.
8. led 2010 v 10:39  • Odpověz
ta endometrioza je strašná potvora, pokud vím z mého okolí, tak znám aspoň 5 holek, které ji mají...a já nakonec možná taky, kdo ví, na to se asi přijde až po laparo :unamused:
holky, nevíte, jestli je možné mít endometriozu, i když člověk dlabal 11 let antiko? při hormonální antiko přece nedorůstá sliznice a vše je v klidu a spí, takže mi to nějak nejde do hlavy....
8. led 2010 v 10:44  • Odpověz
Sedmi já měla po vysazení HA sliznici nízkou - kolem 4 mm a teď minule už 12mm, tak z toho mám taky strach.. :confounded:
8. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Sedmi : já bych si vždycky tu oblbovačku píchla před nějakou akcí... :grinning: ...ty jsi taky číslo :grinning:
8. led 2010 v 10:46  • Odpověz
sedmi, já jsem dlabala antiko 10let :slight_smile: a stejně jí tu sviňu mám...a když jsem přijela po laparo domů a šla k dr, tak dr mi nasadila na tři měsíce antiko (to bylo po první laparo, když mi to zjistili), že antiko to taky stahuje, ale musíš jí brát vkuse, bez přestávky...no a když jsem jí brala 3měsíce v kuse, tak mi pak dr zjistila, že na mě ta antiko vůbec nezabírá :frowning2: takže tak...tam stačí abys jako puboš menstruovala bez antika a pak menstruuješ sice bez sliznice, ale s antikem každý měsíc a ono se to tam prostě sere, no :frowning2:
8. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Jaspi a kdy máš plánovanou tu laparo???
8. led 2010 v 10:49  • Odpověz
Mis, eee, jakou adopci? :grinning:
Já si taky měřím BT, resp. 3 měsíce měřila, pak to měsíc flákala, ale tenhle cyklus zase měřím. Je fajn na tom vidět, že člověk "funguje" a jak. Ale uz druhý měsíc zkouším sledovat čípek. Původně se mi do toho vůbec nechtělo, ale kámoška tak hned první měsíc otěhotněla (po půlročním snažení).
sedmi: :grinning: :grinning: :grinning: To jsem netušila, že to snažení s pomocí doktorů může být i sranda. Se na to díky vám ještě začnu těšit!
8. led 2010 v 10:49  • Odpověz
spimy : tak to je super...aspoň víš na čem jsi :slight_smile: a čípek blééé, do toho jsem nikdy nesla, pač stačí troška a člověk tam zanese infekci...
8. led 2010 v 10:50  • Odpověz
Holky, já vám přestávám rozumět! :confounded: :fearful:
8. led 2010 v 10:51  • Odpověz
spimy : to je dobře, že nerozumíš a že nejsi tak daleko a můžeš si to ještě krásně užívat :wink:
8. led 2010 v 10:52  • Odpověz
Mis: Já jsem ještě nenarazila na info, že by se to někomu takhle stalo, myslíš, že to je nebezpečné? :confused: Znáš někoho, komu se to nevyplatilo?
8. led 2010 v 10:52  • Odpověz
Mis: Jo, holky, ale za půl roku tomu budu rozumět, a to vy už po tom všem budete mít kulatá bříška a já se budu objednávat k Dr. :grinning:
8. led 2010 v 10:53  • Odpověz
spimy: ty strašíš! Za půl roku budeš mít břuch jak blázen :grinning: .
Jinak o adpoci docela přemýšlím, myslím, že když neotěhotním do září, tak do toho půjdeme, aspoň dáme domov nějakýmu prckovi (teda, jestli to vyjde).
S tou endometriózou jste mě docela vyděsily- to znamená, že když mám vysokou sliznici, že bych ji taky mohla mít? Ale přijde se na to jen na laparce? Mě spíš doktorka straší polipem na děloze, nikdy z toho nejsem moc moudrá :confused: .
8. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Děvčata, to jsou teda témata :frowning2: , pojďte chvíli debatit třeba o jménech pro mimina :sunglasses: . Máte vybraný? Preferujete český nebo cizí?
8. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Já se jdu na tu laprarku objednat v úterý, takže datum ještě nevím, ale prý můžu čekat klidně 5-9týdnů :unamused:
Betty teď jsem si o tom zrovna četla - že se to diagnostikuje laparkou..
8. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Jména, hmmm, já mám trochu bláznivého přítele a on vždy přijde s něčím, co si nejdříve myslím, že je vtip. Ale on tomu pak nějak přijde na chuť a už tu mám bláznivé jméno.
8. led 2010 v 11:30  • Odpověz
jaspi : tak u nás jde laparo rychle...týden dopředu stačí objednat...ale musí to být vždycky po MS...

Spimy : mě to s tím zánětem říkala mudra...zánest si můžeš cokoli a kdykoli, nejenom na čípek..ale čípek je o to nebezpečnější...takže já radši neeeee :slight_smile:

a jinak jména, jo? :grinning: já chci dvojčátka, já si vlastně pojedu pro dvojčátka :grinning: (doufám) takže holky budou Rozárka a buď Nela, nebo Bára nebo Kačenka :grinning: a kluka jsem chtěla Huga, ale to mi neprojde :grinning: takže bude asi Honzík. Já jsem prostě zastánce krásných českých jmen :wink:
8. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Pavli: jména ty by se lehko plánovala, ale když je nemám komu dát :frowning2: . Ale jinak jsem blázen, už mám vybraný kočárek, vím, jak budu své dítě vychovávat a že všichni kolem to dělají absolutně blbě :sunglasses: a tak.
jaspi: taky už jsem se dočetla, tak doufám, že ji nemám, i když příznaky mám všechny :wink: (- jsem asi trochu hypochondr). Uvidím, jestli se něco najde na tom hormonálním profilu a pak se uvidí. Nelíbí se mi ta vidina narkózy- mám blbý vzpomínky, když jsem byla malá, tak mi po narkóze bylo děsně blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
8. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Betty : endometriozu zjistí jedině laparo...přes utz vidět nejde...max jako mě dr zjistí, že je třeba tekutina ve vaječnícíh a ta může být taky endometrická...já jí tam měla :confounded:

a na tom, jestli máš vysokou sliznici asi nezáleží, ono záleží na tom ,jak se ti z toho těla vylučuje..proto už teď používám jenom vložky :pensive: i když je to pro mě blééé :confused:
Mis já bych taky chtěla dvojčátka :wink: A my by jsme měli kluka Jarka a na holku se mi líbí Tereza a Sandra..
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.