• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
@sedmitecka sedmi ted vykrvácíš a pak jeden den klid a pak znova ale max 3 dny špinění :grinning: jsem měla radost stoho:slight_smile:)
3. zář 2010 ve 22:19  • Odpověz
@petra123 jsem myslela, že máš tu laparo už sto pro...tak uvidíš, co ti řeknou v CARu.

@sedmitecka kdy to čeká tebe????

3. zář 2010 ve 22:19  • Odpověz
Ahoj net nam stale nejde, ale v pondeli ma nekdo dojit, tak snad to opravi
Me se zrovna podarilo dostat se z depek po ivf a mam pocit, ze zvladnu vsechno, i dalsi cekani
S tehulema jsem taky postizena, kazdemu koukam prvne na bricho...
3. zář 2010 ve 22:20  • Odpověz
@darkwitch to jsem měla taky po 1IVF...ty stavy kdy jsem si myslela, že do druhýho nevydržim čekat...že všichni jsou těhotný a já ne...asi je to normální...brzo to uteče a ty budeš vesele odpočívat po KETu a já doufám, že bude tentorkát pro tebe už úspěšný....!!!!
3. zář 2010 ve 22:22  • Odpověz
petule :wink: pořád se ta mrcha ne a ne rozjet a dneska se konečně pořádně spustila, ale parádně tedy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mišando, jdu už ve čtvrtek, 9.9. je super datum ne? už aby to bylo za mnou...a pak se celé odpolko i ještě v pátek pěkně budu válet doma s knížkou v pelíšku :wink:
3. zář 2010 ve 22:31  • Odpověz
Mis Ja mam ted prave pocit, ze nemam kam spechat, ze je cas... Mozna mvsim vykonat velke nebo male veci nez budu moct mit vysnene mimco, jen nevim co za veci to je, snad nemusim ziskat nobelovku, to bych byla v haji...
3. zář 2010 ve 22:41  • Odpověz
@darkwitch taky si občas říkám, co ještě musím udělat, než to přijde, už mi to připadá jako zkouška nebo tak něco, tak snad ta nobelovka nutná nebude, třeba bude stačit něco menšího :wink:
3. zář 2010 ve 22:43  • Odpověz
@darkwitch tak jestli to leží na Nobelovce, tak budu muset prohrabat šuplíky, jestli tam nemám nějaký vychytávky :grinning:

4. zář 2010 v 11:33  • Odpověz
a já teĎ taky nechci být těhotná..mám dole skoro 8kg a cítím se teď báááájo a skvěle a chci si to užít :slight_smile:
4. zář 2010 v 11:33  • Odpověz
Sedmi, dark: úplně mi mluvíte z duše - taky mám pocit, že ještě něco asi musím udělat, abych pak mohla mít mimi. Jen nevím, co :angry: . Jejda, Misanda - osm kilo dole ti upřímně závidím!!! :slight_smile: To se mimi teda ani nevyplatí, začni kariéru modelky :wink: .
4. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj holky, hezký víkend :slight_smile:

mis, 8 kilo????! honem povídej jak! :grinning: a co že jste nešli pro papíry k adopci?

dark, tak za necelý týden se v gennetu uvidíme :slight_smile: taky už odpočítávám dny... ale tenhle cyklus jsem zatím nešpinila ( ťuk ťuk ), tak doufám, že to znamená, že cysta je pryč a můžem začít...

sedmi, taky už se ti to blíží už aby bylo po a vidělo se co dál, viď? :slight_smile:

betty, jak se máš? jak to teď vypadá u vás? :slight_smile:
4. zář 2010 v 16:53  • Odpověz
:grinning: :grinning: holky, vy mě bavíte..já a modelka :grinning:

no holky..je to o jídle a o pohybu...i když je fakt, že pohyb flákám od tý doby, co jsme byli v tom Liberci a stejně to jde dolů...takže podle mě to je víc o jídle..ale každý tělo reaguje jinak noooo...

@ter23 to je moc dobrý znamení!!! věřim, že vám to tentokrát klapne a já budu mít zase komu fandit :slight_smile:
4. zář 2010 ve 20:29  • Odpověz
jinak pro papíry k adopci jsme zatím nebyli...já tam chtěla skočit v pátek ale ono to nebude jen tak..psala mi známá a teda musela si na tom odboru domluvit schůzku..tam jí teprve předali fomuláře...atd...takže vp ondělí tam budu volat :slight_smile: a uvidíme co mi řeknou...
4. zář 2010 ve 20:31  • Odpověz
mišando, jsi vážně dobrá, osm kilo je super úspěch, gratuluji, já teď vůbec nemám na hubnutí vůli, taky bych pát kilo potřebovala....

betty, no to je právě to, já taky nevím, co mám pro to ještě udělat, aby se ta příroda slitovala :confused: :confused: musíme jí nějak ošálit asi :wink:

ter, bude to ok, držím palce, ať už můžeš začít :slight_smile: my už máme schváleno, tak ještě přežít tu hystero ve čtvrtek a jde se na to :wink: už se na ten zákrok celkem těším, vzhledem k tomu, jak mi dala zase zabrat menses, já myslela, že snad vykrvácím.....tak ať mě pěkně zkouknou, co tam je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a doufám, že v říjnu hor sa do IVF :grinning:
5. zář 2010 v 10:54  • Odpověz
ahojky holky včera jsem s chopem byli na Kajinka a možna pochybuji že je vinen ale jina super natočené doporučuje :slight_smile:
5. zář 2010 v 15:34  • Odpověz
Holky já jsem taky měla období, kdy jsem si řekla, že musím začít cvičit - protože jsem to léta flákala a neměla jsem vůbec kondičku a taky musím začít řídit auto a pak že otěhotním. Tak jsem začala chodit na ten pilates a jezdit - asi to na to nemá vliv, ale dělá to dobře na psychiku, když se poperete s něčím co dlouho odkládáte :wink:
5. zář 2010 v 18:14  • Odpověz
@jaspina s ježděním to mám stejně, donutilo mě to teprve loni udělat s iřidičák :slight_smile: a teď už na autíčko nedám dopustit, ač jsem třicet let svého života odmítala sednout za volant, že na to nemám buňky :grinning:
5. zář 2010 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj holky,pěkný pondělní ráno :wink: tady u nás svítí sluníčko,tak je to bezva,minulý týden u nás skoro celý propršel,no hrůza :frowning2: tak je to te´d hnedka veselejší :grinning:

sedmitecka: no doktorovi se nezdála právě moje sliznice,měla jsem ji nízkou...tak proto taky ten kontryhel... a odložena IUI... jinak na nic tak závažnýho nepřišel,přítelův spermiogram v normě,já taky různá vyšetření v poho... tak navrhl tu IUI... tak uvidíme jak to dopadne :wink:

taky už dlouho docela přemýšlím že si udělám ten řidičák... :confused: :sweat_smile: v dnešní době bez autí je to fakt nemožný...

petra 123: zdravím Peťulko :wink: přečetla jsem si,že se taky chystáš na Mojžíšovou,já taky :wink: jsem tam objednaná na první návštěvu někde okolo 17.září,tak uvidím jak dopadnu :slight_smile: myslím si,že by taky mohla pomoct :slight_smile:

6. zář 2010 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky,
tak zase pondělí... už aby byl víkend :grinning: nějak jsem si ani neodpočinula...

já si to bez auta už nedovedu ani představit, včera se nám vrátil náš brouk ze servisu, tak jsem ráda :slight_smile:

holky, ta mojžíška si myslím může určitě pomoct, když není problém jinde, třeba u spermia nebo hormonální... já ji cvičím každý ráno ( ale flákám to, měla bych i večer a to se mi už nechce :slight_smile:), no minimálně má člověk pocit, že něco dělá pro postavu, zpevnilo se mi po tom trošku břicho :wink:

jaspi, jak se máš? co nevolnosti? já se pořád chystám chodit cvičit, ale jsem tak líná... jednou jsem se dokopala na powerjógu ( pak jsem se nemohla několik dní skoro hýbat :slight_smile:) a od té doby nic. A to se už rok s kamarádkou chystáme na pravidelné plavání :wink: vždycky jdeme radši na kafe... žádná morálka :slight_smile:
6. zář 2010 v 10:23  • Odpověz
@ter23 mám se docela fajn - akorát ten předchozí strach co byl dřív - že neotěhotním vystřídal strach o prcka - aby bylo vše v pořádku a tak.. Na každý UTZ se klepu i těším. Teď jdu za týden ve středu - už aby to bylo!
S tím cvičením - třeba právě pilates prý může pomoct k otěhotnění a mě vyhovoval - byl pomalý, ale dal zabrat a člověk se po něm cítil super :wink:
6. zář 2010 v 15:18  • Odpověz
ahoj holky, zdravím po víkendu :slight_smile:

holky, já miluju řízení :slight_smile: když už nemůžu řídit spolubydlícího doma, tak si aspoň řídim auto :slight_smile:

jinak víte co? ve středu máme první schůzku ohledně adopce :slight_smile: takže se hrooooozně těším a snad ani nedospím :slight_smile: pani byla do telefonu moc milá, tak uvidíme jak to bude probíhat dál!!!

6. zář 2010 v 15:30  • Odpověz
ahoj holky
konecne nam jde net, hura :slight_smile: muzu zase psat a cist vklidku a v pohode :slight_smile:
6. zář 2010 v 18:50  • Odpověz
misanda teda ty jsi akcni ja bych taky potrebovala zhubnout, ale s tim sladkym to asi nepujde a ted zrovna nemam silu se ho vzdat, ale za chvili mi nastesti zacinaji brisni tance, tak se aspon trosku zacnu hybat...
6. zář 2010 v 19:31  • Odpověz
@j_a_n_i už se těším dneska jsem chtěla se objednat ale na rehabkach už jsem nestihla holčinu co se mnou bude cvičit tak ve čtvrtek tak se domluvíme kdy začnem jesli až po další MS tak mě mrdne tak se sní domluvím aspon na masaž bo moje zada jsou v katasrofalním stavu.

Jinak dostala jsem felicii kombi od tatínka bo jsi koupil ove auto a taky jsem se zprvu bála ale ted si trošku už věřím ale za dobrého řiče se budu citít až po 2 letech minimalně bo jsem ještě moc opatrna ale někdy jsme překvapena jak řídím :grinning: jinak papíry mam 4 roky ted to bude na konci zaří :grinning: tak bez auta už ani ránu:slight_smile:)ted mě v říjnu čeka technicka tak musím milaška na to připravit jak vizualně tak i motorově ale zatím jezdí be z problému tak doufám že kondička berušce vydrží:slight_smile:)

Jinak v pátek jedu do CARu tak se dozvím co bude dál jesli laparka nebo příprava na IVF :slight_smile:
6. zář 2010 ve 20:06  • Odpověz
@petra123 je ja jdu taky v patek a dozvim se jestli laparka nebo KET :slight_smile: no, doufam, ze KET, se laparky fakt bojim, teda ne, tak laparky jako toho, ze by mi mohli vzit ty vejcovody... v patek budu chytrejsi
6. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz
petruš, dark, tak na pátek držíííím :wink: a jsem zvědavá, jak dopadnete a co bude dál.....
já se dozvím ve čtvrtek, co bude dál, až si mě pěkně zevnitř prozevlují kamerou :grinning: :grinning: bojim se narkózy, ale zároveň se už strašně těším, že konečně budu mít jistotu, jak to vevnitř vypadá. udělají mi asi s tou hystero rovnou i průchodnost vejcovodů, tak jsem zvědavá, jak to dopadne :confused: :confused: :confused:
6. zář 2010 ve 22:00  • Odpověz
jani, no jooo, člověk chce vždycky to, co nemá...já bych ti kus svojí přerostlé sliznice klidně věnovala a bylo by to optimální na obou stranách :grinning: :grinning: :grinning:
jinak udělat si řidičák doporučuju, byla veliká legrace, instruktor ze mě skoro zešedivěl a u zkoušek jsme párkrát poučila komisaře o teorii a šla jsem na podruhé a rovnou mě nahnal na dálnici, no miláček :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz
tak ja jsem si sice ridicak udelala, ale stalo to vlasy nejen instruktora, ale i me, takze jsem od te doby jela asi dvakrat s manzou, chudak je ted skoro bez vlasu... takze ja neridim, ale asi bych se to take mela naucit...
6. zář 2010 ve 22:06  • Odpověz
mis, teda to je paráda!!! to je dobře, že to jde takhle rychle a že se nečeká na každou schůzku tak dlouho jako v CARech, viď? :dizzy_face: jsem moooc zvědavá co a jak vám řeknou, co bude v těch papírech... :dizzy_face:

koukám, že středa, čtvrtek, pátek tu bude pro nás všechny dost akční :slight_smile: to je dobře, už se to tak nějak moc vleče, mělo by se začít něco dít :wink: k dobrému, samozřejmě!

jaspi, když já jsem lenoch línej... ani nevím kdy bych to stíhala, už takhle jsem v práci dlouho... u mě je vrcholem každé ráno ta mojžíšovka :slight_smile: a je fakt, že jsem se prý srovnala, zpevnila vevnitř a už od ní máme povoleno těhulet, má paní fyziterapeutka to první 2 - 3 měsíce cvičení nedoporučuje, dochází pak k potratům... a je fakt, že to cítím sama na svých zádech, přestala bolet, od té doby co cvičím :slight_smile:
6. zář 2010 ve 22:07  • Odpověz
ahoj tery :slight_smile:
6. zář 2010 ve 22:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.