• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
@ter23 jj, cviky z Mojžíšovky jsou na záda perfektní, fakt pomáhají ! taky se těším, že se už začne něco dít, u nás všech
:wink:

dark, chce to cvik a pevné nervy, já se řízení bála jak upír česneku a teď se mi to moc líbí , i když teda jsme opatrná až moc a sama nejezdím dlouhé trasy......
6. zář 2010 ve 22:14  • Odpověz
mišando, tak přeju hodně štěstí při pohovoru, je fajn, že to jde tak rychle .....
6. zář 2010 ve 22:15  • Odpověz
Misando, super, pak musíš poreferovat co a jak...jestli tam byly takový baby jako v tom filmu Mamas a papas :grinning: .
A s řízením - když jsem ještě nebyla vdaná a chodila s teď už manželem, tak jsem věděla, že on řidičák mít nemůže, takže nezbylo nic jinýho, než že si ho udělám já. Ale nemám přirozený talent na řízení :angry: - až když jsme si pořídili starého Favorita, kterému byly opravdu škrábance úplně jedno, trochu jsem se zacvičila. Teď už aspoň nemám deprese, když vím, že musím řídit :slight_smile: .
Jinak já teď čekám na mrchu, abych mohla nasadit ten Clostilbegyt. Ale třeba nepřijde, to by mi vůbec nevadilo :wink: .
7. zář 2010 v 11:44  • Odpověz
Ahojte,

dark, já už tě tu včera nestihla... :frowning2:

sedmi, taky mojžíšku cvičíš?

myslím dneska na misandu... jsem pěkně zvědavá co bude říkat :slight_smile:
7. zář 2010 v 11:44  • Odpověz
@bettyna84 taky nejsem zrovna rozený řidič , ale už mě z toho nebolí žaludek :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 15:24  • Odpověz
@ter23 teď to flákám, ale na jaře jsem cvičila poctivě a chodila na masáže zad, musím zase začít.....než začne ten kolotoč kolem IVF, pak už radši nebudu
ale nikde u fyzioterapeutky jsem tedy nebyla, cvičím doma podle té knížky...já ty cviky už skoro všechny znám, dřív jsem je cvičila povinně, když jsme chodila na rehabilitace se zádama :wink:
7. zář 2010 v 15:26  • Odpověz
sedmi, já k tomu právě mám i mobilizace, tak jednou za měsíc to vyjde :slight_smile: a u IVF už cvičit nebudeš? mě právě ta fyzioterapeutka naplánovala mobilizaci hned den po OPU ( to nevím jak přežiju ), protože se díky tomu prý krásně prokrví vnitřek a je lépe připravený na uhnízdění... tak bych asi určitě cvičila :wink: ale nevím, uvidíme jak to všechno bude :slight_smile:

betty ahooj, jak se máš? :slight_smile: holky nevíte kde se dá stáhnou mamas and papas? my to do kina nestihli a už to nikde nedávají :frowning2:
7. zář 2010 v 15:44  • Odpověz
@ter23 pravě proto se na to těším jak píšeš ale stím těhu uvidím chtěla bych to stihnout co nejdříve pač v listopadu nejpozději v prosinci na IVF pokud by se nestal zazrak :slight_smile:

jinak holky už druhy den mě bolí v podbřišku i když gyndař říkal že ovulak byla v sobotu tak se mi zdá že se ta tekutila zase vylila do celaho břicha ale kéž by se povedlo už ted no ale optimizmus mě už přešel tak nevím ale těším se na tu mojžíšku konečně se uvolním a masaž zad to je hlavní co potřebuji
7. zář 2010 v 19:02  • Odpověz
taky jsem zvedava na misandu :slight_smile:
mamas and papas jsem taky nevidela...
ter nevadi treba na sebe natrefime jindy :slight_smile:
7. zář 2010 v 19:09  • Odpověz
@ter23 při IVF už nebudu, přece jen jsem se dočetla, že pokud jí cvičíš, neměla bys se pokoušet otěhotnět, až po skončení cvičení, tak to nebudu riskovat a už to nechám jen na doktorech......
mamas and papas taky sháním, taktéž jsme to do kina nestihli, zatím jsem to nikde na netu neobjevila.....
7. zář 2010 v 19:10  • Odpověz
holky, až zítraaaa :grinning: jako a zítra nejde ani manža do práce, pač se nám něco rozbilo v autě a on nemůže, takže znamení jak prase :grinning: :grinning: hurá hurá hurá :grinning:

mamas and papas jsem neviděla, běželo to, když jsme byli na 2IVF a kámoška řikala, ať na to radši nechodim :slight_smile:
7. zář 2010 v 19:36  • Odpověz
jinak všem mojžám přeju hodně štěstí...mě to nebavilo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2010 v 19:36  • Odpověz
@sedmitecka tak to jsme zvědava co mi řekne sestra rehabilitační a v pátek v centru doktor ale pokud by to omezovalo otěhotnět tak to ne jachci už mít mimiska v bříšku konečně tak bud laparka nebo ivf jdem přes mrtvoly :grinning:
7. zář 2010 v 19:42  • Odpověz
jinak Peťul, to je pravda, že pokud cvičíš Mojžu, neměli byste se tu dobu snažit o miminko...
7. zář 2010 v 19:46  • Odpověz
@misanda dík za podporu s mojžíškou, jsem ráda, že mi to někdo potvrdí, že to při snažení není dobrý cvičit.....mě to taky nebaví, ale měla jsem to povinně na záda a pomáhalo to, takže doteď občas zacvičím, ale flink jsem neskutečnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na zítra držím, ať je to vše v pohodě :slight_smile:
7. zář 2010 ve 22:14  • Odpověz
mis a v kolik zítra? :slight_smile: mě kamarádka taky mamas and papas nedoporučovala, říkala, že to obrečela...

holky, ono ty cviky podle mojžíšové, když se začnou cvičit a je k tomu ještě i ta mobilizace kostrče přes zadeček, tak se první 3 cykly nedoporučuje a nesmí těhotnět, protože se právě riskuje případný potrat, ale za ty 3 cykly by pravidelným cvičením mělo dojít k takovému zpevnění a narovnání, že už fyzioterapeutka těhotnět doporučí ( dělá se nějaký test, který zjišťuje právě tu zpevněnost a odblokovanost ). A cvičí se dál, už i se snažením, protože tím cvičením se stále prokrvuje děloha i se stále odblokovává, tak to působí dobře i na kvalitu vajíček a na zahnízdění embryjka... ale ty první 2 - 3 menstruační cykly opravdu netěhotnět, to riziko potratu je velké... :pensive: mě to takhle vysvětlila jak doktorka v CARu, tak i ta fyzioterapeutka ke které chodím... to bylo první na co jsem se ptala, kdy se budeme moct bez obav snažit :grinning: a povolila až po těch dvou odcvičených cyklech :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky mě to teda nebaví cvičit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2010 ve 23:19  • Odpověz
ahoj holky,

dneska jdeme ve čtyři :slight_smile: tak jsem zvědavá :slight_smile: pak podám hlášení :slight_smile:

jinak jj, s tou Mojžou je to tak jak píše TEr...může dojít k potratům.
8. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz
holky, tak zítra v osm ráno nástup v pronatalu, myslete na mě, mám nervy na pochodu, už ani jíst nemůžu hrůzou :grinning:
prý mi dají košilku i punčošky, tak budu kočka :wink:
jeeeem už aby bylo zítra touhle dobou a bylo to za mnou...a ještě nám navíc doma blbne plynový kotel a volali mi ze servisu, že moje autíčko, který jsem koupila v červenci je porouchané za 30 tisíc, takže mě čeká dohadování s bazarem, no bomba, když se to sere, tak se to sere :angry: :angry: :angry: :angry:
8. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz
Sedmi: budu myslet, ale vidím to jasně - smůlu už máš vybranou, takže bude mimi :slight_smile: . Ale rozhodně se pro nás nezapomeň nechat vyfotit v košilce a punčochách :grinning: . Chce to pak přidat do albíčka.
8. zář 2010 ve 14:40  • Odpověz
@sedmitecka : Hezký odpolko,to víš že na tebe budeme všechny myslet a držet palečky aby to všechno klaplo... :wink: to je ta nervozita předtím,no... uvidíš jak už si zítra oddychneš že to máš za sebou :wink: a to je fakt,když už se něco sere tak pořádně :sweat_smile: :grinning:

holčiny,teď jsem se tu od vás dočetla o té mojžíšové,jak je to s tím cvičením a těhulkováním... :confused: to mě ani nijak tak nenapadlo že by se nemělo tak ty 2-3 cykly otěhotnět... od vás to slyším tady poprvé a docela mě to zaskočilo :sweat_smile: :wink:
myslela jsem si,že to právě může pomoct k tomu mimču... a on hrozí i potrat... přitom cvičení kdyby jsme se snažili...
jsem ráda že jste to sem napsaly :wink: opravdu jsem to nevěděla... tak jsem zase o něco chytřejší :confused: :grinning:
8. zář 2010 ve 14:46  • Odpověz
Ahojte :slight_smile: jak se máte? já úplně zmrzám v práci, už se těším domů do teploučka, dneska začínají Přešlapy :wink:

sedmi, neboj, zítra touhle dobou už to budeš mít za sebou a budeš pěkně s knížkou v teplé posteli :slight_smile: a budeš vědět. Je, budeš se fotit v košilce a pučochách? :grinning: s autem je to pakárna :unamused: kde mí ty peníze člověk brát... naše bylo v servisu taky teď... :unamused:

jani, taky se chystáš na mojžíšku? já se pořád nemůžu donutit cvičit večer, včera jsem se na to zase vykašlala :angry: cvičím jen ráno...

jsem zvědavá co misanda...
8. zář 2010 v 16:01  • Odpověz
nazdárek zvědavky :slight_smile:

takže bylo to super, pani byla moooooc příjemná...a díkybohu, ona nám bude dělat i tu povinnou návštěvu u nás doma :slight_smile:. takže jsme dostali asi miliardu formulářů a teď je zbývá jenom vyplnit a oběhat doktory atd...no a snad to do října dáme dohromady. Sranda je, že se musí psát "slohová práce" :slight_smile: já teda se budu krotit, abych nenapsala hodně stránek a můj FAnošu bude asi mít co dělat, aby napsal jednu..to bude sranda. A nejlepší na tom je, že by to mělo být psané rukou, takže mi asi upadne :grinning: jinak si musíme oběhat oba doktora....a já ještě posudek od zaměstnavatele, což je teda super, pač se to rozkřikne...to je mi jasný už teď...prostě práce ve slepičárně, no.

jinak máme specifikovat i požadavky na mimčo. tak nám je to jedno, hlavně aby nemělo nevyléčitelný vady a bylo našeho etnika. ale prej si některý páry píšou, že chtěj dítě od středoškoláků a tohle a tamto...to už mi přijde jak v Kauflandu :slight_smile:...no a prej na holčičky je delší čekačka...že jich je míň...ale jak píšu, tohle teda zrovna neřešim :slight_smile:

8. zář 2010 v 17:10  • Odpověz
@sedmitecka myslím na tebe...v tom pronatalu to zvládni...košilky a ponožky jsou super...ponožky maj takový ťapičky zespoda, abys neuklouzla :slight_smile: :grinning:

akorát teda ten ležící pokoj je takovej naprd...ale třea ti to vadit nebude. Budu na tebe mooooc myslet, hlavně ať už to máš za sebou!!!

8. zář 2010 v 17:12  • Odpověz
@sedmitecka budu na tebe myslet :wink:
mis teda to je silena procedura... ta slohovka rukou je asi kvuli grafologovi... stejne je to silene, ze svoje dite muze mit kazde pako a kdyz chces ditku pomoct a vzit ho k sobe tak musis projit takovym blbincem, i kdyz jako chapu, ze nemuzou dat dite jen tak nekomu...
8. zář 2010 v 19:35  • Odpověz
@bettyna84 :grinning: :grinning: :grinning: specialně pro tebe se snad vyfotim mobilem :grinning: :grinning:

@darkwitch @j_a_n_i @ter23 moc děkuju holky, že na mě myslíte, budu to potřebovat :grinning: jen je mi líto medvěda, ten mě ráno poveze a já budu v autě asi na ránu :wink: zase to odnese chudák :grinning:

@misanda tak na ťapky se těším a na pokojík jsem zvědavá...myslím, že jsme viděla nějakou fotku a připadal mi dost stísněný :stuck_out_tongue_closed_eyes: no zítra budu chytřejší.....
tedy s tou adopcí to je síla, co všechno člověk musí oběhat a absolvovat :confused: :confused: :confused: ale super, že to zdárně všechno pokračuje :slight_smile:
8. zář 2010 ve 21:33  • Odpověz
dobrý den,

takže sedmi, tfuuuuuj tfuuuuj tfuuuuj, myslim na tebe už od rána!!!!

tak já to chápu, že si nás s tou adopcí chtěj proklepnout..se můžu tvářit jako anděl a pak budu potvoraaaa..ale nemuselo by to trvat tak dlouho, no :slight_smile:
9. zář 2010 v 07:57  • Odpověz
Ahojte,

sedmi, tfuj, tfuj, tfuj, hlavně ať to dobře dopadne! dej potom vědět, budu nakukovat... :slight_smile:

mis, teda, vypadá to dobře :slight_smile: a co je v těch všech papírech k vyplněný? a jaké budete chtít mimi? mě by teda taky bylo jedno jestli chlapečka nebo holčičku... a slohovku na jaké "téma"? :slight_smile: a pocit teda dobrý?

je toho teď nějak moc novinek, já už jsem taky nervózní ze zítřka, už se mi dneska zase zdálo o mé doktorce v CARu :grinning:
9. zář 2010 v 10:19  • Odpověz
Jooo, tak já potkala včera svojí mudru v Kaufu a mávala na mě :slight_smile:

Jinak ta slohovka :grinning: mnooo, máme osnovu na 3xA4 :grinning:...každej to teda píše za sebe..takže budu psát o svojí rodině, jaký byly vztahy, kdo tam byl dominantní, jestli se stýkáme a jak často, jestli jsme jezdili na výlety a kam...no je tam toho hodně..pak tam je o sourozencích, potom jak jsme se s manželem seznámili a teď musíš vyprávět všechny chuje co spolu děláte nebo neděláte..koníčky, výlety atd atd...pak je tam i téma o tom dítěti co si chceme adoptovat, potom snad i o práci...je toho fakt dost.

Jinak naše nároky budou na etnikum, potom chceme dítko do 1roka a aby mělo max. léčitelný vady...zbytek je nám fuk :slight_smile:.

Jinak ty papíry ti můžu ter na ukázku poslat, ale každý kraj to má stejně jiný. Ale tak aby sis udělala představu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

9. zář 2010 v 10:27  • Odpověz
Jee tak to já bych napsala dlouhý elaborát, neumím psát stručně :grinning: a manžel naopak ( asi jako u vás :slight_smile:) ale tak to zní docela dobře :slight_smile: a to potvrzení od doktora je razítko, nebo budou nějak komplexně vyšetřovat? a až to odevzdáte, tak teda přijde paní k vám domů a následuje sezení u psychologa a ty rodičovské víkendy? a neptali jste se, od kdy se počítá ta doba, jestli od podání žádosti nebo od rozhodnutí? spoustu otázek, že? :slight_smile: na ty papíry bych se mrkla ráda, jestli mi je pošleš, pro inspiraci :slight_smile:
9. zář 2010 v 11:27  • Odpověz
@ter23 no, taky mám obavy, že se mi to na 10 A4 nevejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co mi štve je to, že to musí být psané růčo :zipper_mouth:

jinak s tim doktorem, to je taky na víc A4 :slight_smile: jakou mám sexualitu a tak, tak doufám, že mi ten můj obvodní exot neudělá gyn.prohlídku, posledně mi řikal jak jsem krásná a perspektivní :grinning: :grinning: :grinning: a podával mi svetřiček a pět minut poslouchal jak dejchám a zíral mi přitom na prsa :grinning:

jinak ta doba se počítá myslím od podání žádosti...ale myslim, že je to přeháňka ty tři roky...
9. zář 2010 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.