• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Misanda: s tím doktorem je to teda fičák :grinning: . Taky by mě teda zajímaly ty papíry, jestli bys mi je taky mohla poslat, prosím. Ale je to hukot - psát v dnešní době ručně, já už na to vůbec nejsem zvyklá, i do školy jsem nosila notebook, ručně je to tak děsně pomalý. No co, až budeme žádat, taťka je grafolog, nechám si od něj navrhnout nejvhodnější font písma :grinning: . Je pěkně přečůrám...
Nemáme nějaký typ, jak se dá vyvolat mrcha? Už jsem 36.DC, mrcha nikde, mám pocit, že nebyla ani ovulka, takže těhu žel nepřichází v úvahu.
Co ta Sedmi...už je asi krásně vyspinkaná, jestlipak pošle fotku...
9. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz
ahoj holky, tak hlásím, že žiju :wink:
jinak teda nic moc, zákrok jako takový ok, rychlé a šetrné, narkóza příjemná.....ale výsledek fakt stojí za to - vrozená přepážka v děloze, jde prý o poměrně častou vrozenou vadu dělohy, proto ta vysoká sliznice a děsně bolestivá mrcha....plus dva drobné polypy u uústí vejcovodů, taky príma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:..... pozitovní je, že vejcovody snad ok.
takže jsem vlastně zjistila, že jsem se 11 let cpala antikoncepcí naprosto zbytečně a mohli jsme souložit do aleluja stejně to bylo na prd :confused: :confused:
takže po další mrše mě čeká opět hystero v narkóze, kdy se odstraní přepážka nebo její část (je možné, že se to bude dělat na dvakrát), pak na 3 měsíce pauza a pak teprve IVF - vychází na únor/březen.......prostě nádhera, jsem v prd......
9. zář 2010 ve 14:32  • Odpověz
sedmi :confused: ty jo, to mě moc mrzí :pensive: to je prostě v háji, pořád takové problémy... mě nikdy nenapadlo, že může být nějaká přepážka na děloze... :frowning2: a IVFko až za 3 měsíce?? a nění možné, že bys po odstranění té přepážky mohla otěhu přirozeně?
:frowning2: já myslela, že ti to dopadne dobře...
9. zář 2010 v 15:52  • Odpověz
Sedmi to je mi líto :frowning2: Ale zas je fajn, že na to přišli dřív, než bys třeba šla zbytečně na IVF.. ale jinak věřím, že jsi z toho v háji :unamused:
9. zář 2010 v 16:49  • Odpověz
@sedmitecka tak to je mazec ale konečně jako já víš v čem je problém a dá se to řešit ja se to dozvím zítra co mě čeka dál ale doufám že dojdem konečně k mimisku :slight_smile: :wink:

Jinak holky jak jsem byla na tom bazeně tak od té doby mě bolí v podbřšku tak doufám že jsme tam nic nechytla a něbo jesli tam nemam zanět jinak mě mrdne :rolling_eyes:
9. zář 2010 ve 22:23  • Odpověz
Ty jo, sedmi, to je mi moc líto...člověk by čekal něco rychle odstranitelnýho a ono tohle :frowning2: . Ale zase třeba přepážku odstraní a nebude ani IVF potřeba :wink: .
10. zář 2010 v 08:56  • Odpověz
@ter23 no ono to vlastně dobře dopadlo, dneska už jsem vybulená ze včerejška a vyspalá, takže na to pohlížím jinak, konečně se přišlo na to, kde je zakopaný pes, všechno sep ořád jevilo úplně ok.....ta přepážka v děloze je podle mudry dost častý nález, je to vrozená vada...proto ty děsné křeče při menses a krvácení jako blázen,....takže se to snad vyřeží, ale opruz je to věčné čekání, zase jen čekání, mám pocit, že už to dýl nevydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a přesně, jak píšeš, v říjnu mi to odstraní (když budu mít štětsí, tak celé najednou, když ne, tak jen část a v listopadu zbytek), a pak povinná 3 měsíční pauza na zhojení, pak teprve může být IVF. a ano, paní doktorka říkala, že je dost možné, že pak půjde otěhotnět spontánně, ale já už to zkoušet nebudu, půjdem do IVF, ale nejdřív tedy asi v únoru....se pos... holky, fakt, co já mám všechno za bonusy :angry: :angry:
10. zář 2010 v 09:00  • Odpověz
@jaspina děkuju, ano, jediné štěstí je, že v pronatalu jsou machři a dřív než na ivf mě hnali na hystero :wink:
10. zář 2010 v 09:01  • Odpověz
@petra123 no přesně, konečně aspoň vím, kde je problém a dá se řešit, to je hlavní...já měla takové blbé tušení, že tam něco bude....no, ještě že to není endomrcha, to by bylo horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@bettyna84 to mi mudra řekla taky, že pak se třeba otěhulí samo :slight_smile: ale já už asi na nic čekat nebudu, je mi skoro 34, takže tak......
10. zář 2010 v 09:03  • Odpověz
@misanda děkuji z držení palců :wink: a musím říct, že jsi měla pravdu, ten ležící pokojík na mě hodil takovou depku, že jsem málem utekla domů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tmavé, stísněné, ponuré, bleeee...a ze sálu jsem taky byla na větvi, ty zelený kachlíky :confounded: :confounded: jen si pamatuju, že jsem si lehla astrašně si přála, ať už spím a nic nevidím aneslyším, ležela jsem tam v roznožce a kolem mě se hemžilo spousta lidí v zelených rouškách, začali přivážet různé přístroje a nakonec mi strachy utekly žíly, takže mě napichovala sestra na třikrát a hrozně se u toho vztekala :stuck_out_tongue_closed_eyes: probuzení už bylo dobrý.....no takže pro velký úspěch si to za měsíc zopakuju, super :angry: :angry: :angry:
10. zář 2010 v 09:21  • Odpověz
@sedmitecka :
Je mi to líto jak ti to dopadlo,myslely jsme na tebe :frowning2: ale je to tak,teď už aspoň víš co je za problém a když se odstraní časem tak by to mohlo potom být v pohodě :wink: chce to čas... vím to čekání je hrozný :confounded: já už z toho mám poslední dobou taky slušný depky :confused: :frowning2: ale musíme doufat že se jednoho pěknýho dne zadaří... :slight_smile:
10. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz
petra123: Ahoj Péťo :wink:
omlouvám se nějak sem ti zapomněla odepsat :confused: jo chystám se na mojžíšku...zatím začínám cvičit doma podle knížky a celkem v pohodě :wink: akorát jsem se na diskuzi týkající se právě Mojžíšové dočetla,že by se prý po dobu kdy se cvičí,nemělo snažit otěhotnět,že prý hrozí potrat... :frowning2: že by se mělo počkat tak 2-3 cykly a pak se teprva snažit... to mě dost překvapilo... nevěděla jsem o tom... uvidíme no,jak to bude dál,ale zatím v cvičení pokračuju :slight_smile:

jinak je fajn,že si zašla do toho bazénu...plavání je určitě dobrá věc :slight_smile: snad jsi nic nechytla... a myslíš,že by to mohl být zánět??? :confused:
taky jsi dneska měla jít do CARU,bylo to v pohodě :wink:???
10. zář 2010 ve 13:42  • Odpověz
Sedmi to je mi lito, drz se holka
My jsme dohodli na KET
Peto jak jsi dopadla?
10. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz
ahoj holky, zdravím a nestíhám...

@sedmitecka to je mi líto, že se fakt něco našlo, ale zase se TO našlo a zjistila se příčina...což je dobrý!!! že nemusíte být v úplný nejistotě. Jinak o bonusech bysme si zlato mohly popovídat..jsem na tom stejně. písnu ti můj dnešní bonus do IP :slight_smile: uvidíš sama :slight_smile:

jinak já se na třetí opu na ten pokoj do pronatalu vůůůbec netěšim :frowning2: je to tam děsný :frowning2: ale košilky a ponožky dobrý viď? a kdo ti to dělal?
10. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz
petra123 čauky ženy,
jsem v užasném rozpoležení a nasrana ale i štasna že už vím co mi doopravdy je tak holky v květnu jsem byla na hydroskopii a hydrolaparoskopii a zjištěno podle mudr Koutné nepruchodné vejcovody jen pravy z těží nebo jak mi to řekla ta osoba a holky dneska jsme byla na kontrole v CARu a omyl vše je uplně jinak levy vejcovod funguje a pravy byl nějaky zužení a nebo trochu nalomeny že tekutina neprošla ale prí se to stavá kvůli toho zakroku že vejcovod je jeden svalík a když se stahne neprojde nic tak nakonec jsme byla smutna zbytečně laparoskopie zatím být nemusí bo aji děloha v pohodě a endometrioza nezjištěna a dneska jsem měla i novou příjemnou paní doktorku a ta mi udělala utz a vše v pohodě ovulka proběhla a je tam volna tekutina z toho mě asi bolí podbřišek a žluté tělísko viditelné no uvidíme tak mam požahnání a mojžíšku i když jsk jsem dojela na rehabilitační sestrou moc nadšena z IVF nebyla bo chce prí to čas no holky nevím jak to udělat jsem domluvena až na říjen po MS ale doktor mi ještě nabídl IUI tak jsme volal mojemu a byl nadšeny že to dopadlo jinak a pouvažujem na touot variantou a jina jsme se ptala na prachy a holky 25-30tis za vše ale zaleží na nas co budem chtít ale když tak už vše at to vyjde no holky co by jste si o tom myslely??
10. zář 2010 v 17:09  • Odpověz
@sedmitecka neboj vše dopadne dobře ale už tam nechod raději si najdi jiné pracoviště co na tebe nebude hazet same depky no a stím co ti zjistili neboj vše se v dobré jako u všech nás obratí holky ještě máme pár měsíců ale když nebude pro nas dobry 2010 tak lepší bude 2011 :wink:
10. zář 2010 v 17:15  • Odpověz
@petra123 ahoooj..a nevyzkoušeli jste těch IUI už dost na to, aby se to povedlo? no já nevím...jestli IUI je zrovna to pravý ořechový..každopádně bych tý mojže dala čas...a pak zkusila třeba pár měsíců mimčo doma...a pak se vrhla na IVF. Jinak my za každé IVF dáváme cca 25tis... :zipper_mouth:
10. zář 2010 v 17:31  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:

sedmi, to je dobře, že už je líp, to jsem ráda... máš pravdu, hlavně, že se ví, kde je problém! jen to čekání zatracený... to je mor :unamused:

mis, taky chci vědět tvůj dnešní bonus :wink:

darky, to je dobře, že KET :slight_smile: a imuno a genetika taky, my tahle vyšetření taky máme za sebou a díky tomu teda nasazený prednison, mám prý zvýšenou látku, která způsobuje potraty... tak třeba se u vás taky přijde na něco, co tomu pomůže a dá se třeba lékama napravit - a když se nepřijde na žádný problém, tak jedině dobře :wink: :slight_smile:

peto, já bych byla pro to zkusit mojžíšovou s kvalitní fyzioterapeutkou... nebo podle toho jak to cítíte rovnou IVFko... ale taky mi přijde, že IUI a snažení během ovulky už jste měli hoodně. A je fakt, že ta mojžíšová může opravdu pomoct

Jinak holky, zítra začínáme stimulovat na IVF :dizzy_face: cysta zmizela, ostatní problémy taky, vše v pořádku, takže od zítřka dlouhý protokol, už jsem zase jak pojízdná lékárna :slight_smile: doktorka z toho měla takovou radost, několikrát opakovala, že konečně se do toho zase vrhneme... tak uvidíme....
10. zář 2010 v 17:50  • Odpověz
@petra123 petruš tak fajn, že to tak pěkně dopadlo a jsi klidnější :slight_smile:
asi jsi mě špatně pochopila, já jsem strašně ráda, že tam chodím a rozhodně jdu hned po mrše na ten další zákrok,k dy mi to odstraní. jsou tam špičkoví lékaři a já jim naprosto důvěřuju, jen prostě ten dospávací pokojíček je hnusnej nooo.......
paní doktorce nepřestanu být nikdy vděčná, že ji to napadlo a na hystero mě před IVF poslala, vyhodili bysme 25 tisic a ještě bych byla nešťastná, že to nevyšlo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. zář 2010 v 19:14  • Odpověz
petro tak to je dobre, ze ti to tak vyslo... s tim IUI to rozvaz, ale zase jestli nemuzes jit na IVF hned tak bych IUI zkusila v mezicase...
terezko parada gratuluju a drzim palce at uz to konecne dopadne dobre :slight_smile:
10. zář 2010 ve 21:01  • Odpověz
@ter23 mam za sebou jen dvě IUI to by bylo 3 a IVF už se na to těšíme chceme mimi ale najednou je toho moc mojžíška IUI a pak hned IVF ale dneska mě sestra řekla že ted bylo hodně uspěšne IUI tak nevím šla bych do toho ale nevím co na to řekne fyzioterapeutka co mě bude mít na mojžíšku no holky nevím :frowning2: na IVF jdem určitě listopad prosinec jak to vyjde ale chcem to konečně zkusit
10. zář 2010 ve 21:32  • Odpověz
@petra123 a jak dlouho cvičíš Mojžu? já nevím jestli ti to vyjde, abys mohla na to IVF už v listopadu/prosinci..je tam fakt nějaká doba, kdy bys to mimčo zkoušet neměla..zkus se radši zeptat.

holky, nevim...můj názor je ten, že těm IUI nevěřím...žádný super zázrak to neni...
11. zář 2010 v 08:27  • Odpověz
@misanda k tomu IUI jo je to o haluzi a k mojžišce asi jo mam pravdu nevím co ted dělat ale v říjnu se domluvím s fyzoiterapeutkou a uvidíme :slight_smile:
11. zář 2010 ve 14:14  • Odpověz
mis tak ja myslim, ze nekomu muze IUI pomoct a treba v pauze mezi IVF maji smysl, kdyz jsou teda v nativu, pro organismus to neni narocne a holky maji pocit, ze se neco deje... a prece jen muze to vyjit :wink:
11. zář 2010 v 18:17  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:

darky, děkuju :slight_smile: už víš, kdy KET?

peto, záleží na tom, na co se cítíte spíš. Pokud chceš zkusit mojžíšku a ještě necvičíš, až od října, tak počítej s IVF nejdřív po novém roce... mojžíškovou nic nezkazíš, naopak pomůžeš, i při IVF to prý pomáhá, ale musíš už být "zacvičená" :slight_smile: pokud cítíte, že další čekání a zkoušení mojžíšky atak by vás spíš ještě víc psychicky stresovalo, zase by se miminko oddálilo ( byt jen třeba o pár měsíců ), tak jděte do IVF. Musíte, hlavně ty ale být rozhodnutí určitě, není to procházka růžovým sadem, hlavně psychicky... tak uvidíš, jak se domluvíte a pro co se rozhodnete :slight_smile:
11. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz
tery jeste nevim, uvidim, kdy dojde ms, pokud by dosla zitra je to jasne, v lekarne budou mit estrofem az v pondeli...
11. zář 2010 ve 20:32  • Odpověz
@ter23 ahojky tak mě už stresuje dost všechno ale čekám na vyjadření mojeho kamarada gynekologa a pokud bude vidět jinak tak hned po ms bych místo mojžíšky šla raději na laparoskopii a pak v listopadu na IVF a pokud by to propadlo žadanaka a nepovedlo se tak bych začala chodit na mojžíšu ale ja pořad doufám že to vyjde na poprvé
14. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz
@petra123 urcite to vyjde na poprve budu ti drzet palecky :slight_smile:
ja zitra zacinam stimulovat na KET, teda asi zitra...
14. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz
@darkwitch tak se neboj ted to vyjde a hlavně myslet pozitivně i když ja to nejsem zrovna příklad ale pořad doufám a raději bych šla na laparku at mam jistotu že jsem v pořadku a pak na ivf
14. zář 2010 ve 20:26  • Odpověz
ahoj holky, hlásím, že po několika dnech slzavého údolí u nás doma a psychickém připravování se na další hystero, je zase vše jinak...dneska jsem absolvovala kontrolní ultrazvuk u pana doktora, který mi tu přepážku z dělohy měl odstranit, a ten při kontrole došel k závěru, že mám moc pěkné, velké a vyvinuté dvě delohy :grinning: :grinning: :grinning: a k odstranění přepážky není důvod, jen by to byl zásah a hrozilo by poranění děložní stěny, takže IVF nic nebrání :wink:
jediné riziko, které to prý nese je, že s velkou pravděpodobností budu muset rodit císařem, ale to mě popravdě moc netrápí :grinning: .....a doporučí mi patrně radši zavést jen jedno embryjko.....
takže hned po mrše, začátkem října, začínáme se stimulkou na naše první (a tajně doufám, že poslední) IVF, mám krátký protokol :slight_smile:
14. zář 2010 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.