• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
@sedmitecka parada budu drzet palecky, aby bylo opravdu jedine :slight_smile:
14. zář 2010 ve 20:54  • Odpověz
@darkwitch moc ti děkuju :slight_smile: dobře vím, že by to bylo vážně štěstí, kdyby to hned na poprvé vyšlo, ale jsem dneska tak rozradostněná, že tomu chci věřit :wink:
14. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz
@sedmitecka neboj to vyjde, nekomu se to musi podarit :wink:
14. zář 2010 ve 21:10  • Odpověz
@sedmitecka : Ahojky :wink: tak to je fajn že k odstranění přepážky není důvod :slight_smile: a že pan doktor to takhle pěkně zjistil... s těma dvěma dělohama.. taky zajímavý :slight_smile: tak držím palečky :wink:
15. zář 2010 v 08:36  • Odpověz
@j_a_n_i děkuju moc, třeba se štěstí unaví a v říjnu padne i na nás :slight_smile:
15. zář 2010 v 09:43  • Odpověz
@sedmitecka : bylo by fajn kdyby se zadařilo :wink: :slight_smile:
15. zář 2010 v 10:36  • Odpověz
sedmi: to je super!!! :dizzy_face: , ale nechápu, když to dr. viděl na ultrazvuku, tak proč to nekontrolují ultrazvukem rovnou. Chápu, že tou laparkou se vyloučí ještě jiné věci, ale takhle si byla absolutně zbytečně ve stresu. Teď to vyjde, uvidíš! :wink:
15. zář 2010 v 15:09  • Odpověz
@bettyna84 on to každý ultrazvuk neukáže a taky to nikdy nikdy nehledal.....až kombinace výsledků z hystero a kvalitní UTZ s vysokou rozlišovací schopností to objevily :grinning:
15. zář 2010 v 16:26  • Odpověz
dobré ránko,

@sedmitecka tak to je super, že nemusíš na další zákrok :slight_smile: ty jo..už v říjnu!!!??? držííííííím :slight_smile: budu na tebe moooc myslet :wink:
16. zář 2010 v 07:54  • Odpověz
@sedmitecka velké gratulace!!!!super zprávička tak at vám IVF vyšlo na porvé ja půjdu až.....zatím nevím ale chci jít asi ještě na IUI zkusit to ještě jednou a pak jít do IVF uvidíme
16. zář 2010 v 19:11  • Odpověz
@petra123 tak IUI muzes zkusit hned a IVF ti prad vychazi na ten listopad :wink: ale k tomu uz nedojde :wink:
16. zář 2010 v 19:17  • Odpověz
@petra123 petruš děkuju moc :slight_smile: strašně tomu chci věřit, ale moc se bojím, abych nebyla zklamaná......už aby to vypuklo :wink:
16. zář 2010 ve 22:44  • Odpověz
@sedmitecka ver tomu kdyz to nevyjde tak budes zklamana stejne, tak proc se tim trapit uz ted, hezky si uzij to ze veris a cekas, ze budes mit miminko a ono tam bude, uvidis :wink:
17. zář 2010 v 08:18  • Odpověz
17. zář 2010 v 09:11  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte? :slight_smile:

sedmi, to je úplně supr, že to takhle dopadlo, aspoň nebudeš muset na zákrok :slight_smile: ale taky nechápu, že neviděli dvě dělohy předtím :confused: kór když jsi byla na té hysteroskopii... takže v říjnu do IVF? :slight_smile:

peto, držím moc palce, kež by se IUI chtělo už povést, co? a co kamarád gynekolog, už jsi se s ním radila?
17. zář 2010 v 17:06  • Odpověz
holky díky za podporu a kamoš gyndař ještě se neozval asi nebyl ještě v centru aby si přečetl moji kartu no uvidíme
18. zář 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahoj holky, já se omlouvám že vás asi zanedbávám, ale my do zblbnutí rekonstruujem, tak není na nic čas a kolikrát je i net odpojený, že se třeba předělává elektřina a tak.. no a do vánoc to asi moc lepší nebude.. Mě už je fajn, nevolnosti ustoupily, akorát jsem chytla nějakou blbou rýmu :confounded: a furt čekám až začnou pořádně pohyby - už by měly, ale já si vůbec nejsem jistá, jestli je cítím nebo ne.. Nikdy nevím, jestli to je ve střevu a nebo fakt mimčo :sweat_smile:
21. zář 2010 v 10:30  • Odpověz
@ter23 jo jo je to super , ulevilo se mi :slight_smile: ano, v říjnu jdem do IVF, čekám na mrchu a pak si jdu nafasovat píchadla :slight_smile:
na hysteroskopii to právě odhalili, ale dosud žádný gyndař - a vystřídala jsem za svůj dosavadní život asi čtyři - nikdy nic na UTZ neviděl, což teda nechápu, protože když mi to docent ukázal, krásně jsme je viděla i já...takže nevím, co si o tom mám myslet :confused: :confused: :confused:
21. zář 2010 v 10:44  • Odpověz
@jaspina ahojky kočko, fajn, že je to dobře :slight_smile: a pohyby určitě přijdou, ještě si je užiješ, neboj......opatruj se :wink:
21. zář 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky tak příští středu jedem podepsat papíry na pojištovnu a pak hurá na druhý pokus a jen doufám že už bude uspěšný. Mám z toho všeho obavy i když už vím co vše mě zase čeká tak snad vše dopadne tak jak si s přítelem přejem. Moc tu všem držím palečky aby to všem klaplo :slight_smile:
21. zář 2010 v 18:19  • Odpověz
@kocina7 ahojky, tobě taky držím palce, ať nám to vyjde :slight_smile: , taky se trochu bojím, co mě čeká, u nás je to poprvé....ale snažím se věřit, že to všechno klapne :wink:
21. zář 2010 ve 23:07  • Odpověz
Holky už to tu zas někdo musí prolomit - určitě to klapne a zadaří se! Moc vám to přeju a těším se, jak těhulení budete prožívat vy :wink:
22. zář 2010 v 09:22  • Odpověz
Ahoj tak ve středu jdu na KET snad se u se u me bude miminkum líbit :slight_smile:
25. zář 2010 v 16:14  • Odpověz
@darkwitch neboj, určitě bude!!!! držíííííím :wink: :slight_smile:
25. zář 2010 ve 21:50  • Odpověz
25. zář 2010 ve 22:06  • Odpověz
Jéé Dark moc držím palce! Mě se teď nedávno zdálo, že tady některá z vás psala, že konečně prolomí tady tu smůlu, že je těhule - ale nevím která to byla :grinning: Doufám, že to byl jeden z těch snů, co se vyplní :wink:
26. zář 2010 v 15:06  • Odpověz
jaspi dekuju :slight_smile:
26. zář 2010 v 16:01  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:

je to tu poslední dobou nějaké tiché... asi hodně práce, že? už úplně zapomínám co kterou teď čeká, jen jsem zaregistrovala, že darky ve středu KET, tak tfuj, tfuj, tfuj Kláry!!!! :dizzy_face: jak to vlastně probíhá, odkdy se embryjka rozmrazují? už víš jak jsou na tom, nebo až ve středu?

jaspi, koukám, že budete mít Terezku :wink: už jsi za půlkou! jak se na mimčo chystáte?

betty, a co vy, jak jste teď na tom? sedmi vím, že se chystá na říjen, že? :slight_smile:

přemýšlím co podnikneme zítra, když je ten svátek, ale je hnusně, tak to na nějaký výlet není... co plánujete?
27. zář 2010 ve 23:56  • Odpověz
@ter23 momentálně se nejvíc chystáme tak, že opravujem co se dá.. a já se snažím přetrpět hnusnou rýmu a furt spekuluju nad pohybama -jeden den se mi zdá, že kope jak fotbalistka a další se neozve, tak jsem v nervu :unamused:
28. zář 2010 v 09:34  • Odpověz
Dark: držím na zítra palce!!!
Já beru tento cyklus Clostilbegyt, pak budu brát Utrogestan a to by bylo, aby se nezadařilo.
28. zář 2010 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.