• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Dark, tak co mimísci? Drží se? Jak to s tebou vypadá?
30. zář 2010 v 16:46  • Odpověz
vcera jsem byla na KET a zavedli mi jedno embryjko, vic jich rozmrazeni neprezilo... tak ted jsem doma a uzivam si odpocinku...
30. zář 2010 v 16:47  • Odpověz
@darkwitch superrrrr tak odpočívat a tyden nic nedělej a uvidíš vysledky :slight_smile: :wink:
30. zář 2010 v 17:29  • Odpověz
:grinning: no, myslim, ze budu chodit i na prochazky, ale to je taky odpocinek :wink:
30. zář 2010 v 17:31  • Odpověz
@darkwitch no to určitě hlavně myslet pozitivně :slight_smile: vyjde to!!!!!!!!! :slight_smile:

JInaj holky 8.10 do centra domluvit na IVF a hned po MS jdeme jen do puregonu+opu+oplodnění přirozeně a kultivace a vložení mělo by to stat do 15000kč max budem bez ICSI bo jsme zdraví a proč to nezkusit prvně tak.S icsi by nás to stalo 30000kč a to nemame nejsme bohatí a už nestačíme našetřit bo jsme objěvili nečekané vydaje a nekradu a nechodím s obrazama hold život je někdy pes a co nadělam když to nevyjde tam hold asi budu fakt jalová kráva :frowning2:
30. zář 2010 v 17:42  • Odpověz
@petra123 super budu drzet palecky, ale jestli nema manza problemy se spermiem tak je zbytecne mit ICSI ja ho taky nemela a i na mrazacky zbylo...
30. zář 2010 v 17:54  • Odpověz
Tak příští týden na ultrazvuk a začínáme stimulovat tak snad už to těd vyjde i nám.Na prvním pokusu jsem měla Gonal a ted mi doktor prej napíše Puregon tak snad bude mít větší uspěch a pomuže nám k vytouženemu štěstí. :slight_smile:
30. zář 2010 v 19:11  • Odpověz
@ter23 ahoj ter, tak co jste nakonec o volném úterku podnikli? bylo hnusné počasí, tak jsme upekla manžílkovi dortík k svátku :slight_smile: jo jo, my se už chystáme, právě se mi spouští mrcha, takže v sobotu dopolko si pojedem nafasovat píchadla a začínáme :slight_smile:
30. zář 2010 ve 21:39  • Odpověz
@darkwitch moc moc moc držím palce!!!!!!!! šetři se a nic nedělej :slight_smile:
30. zář 2010 ve 21:41  • Odpověz
@petra123 peti, vyjde to, jste oba zdraví, tak je velká šance :wink: my tedy budem mít ICSI, i když máme spermio v normě, je to jistější...a celé IVF i s ICSI nás bude stát asi 22 tisíc, těch 30 tisíc, jak píšeš, je strašně moc :confused: :confused: :confused:
30. zář 2010 ve 21:42  • Odpověz
@kocina7 taky začínám, už teď v sobotu, budu mít gonal nebo puregon, dozvím se pozítří ....kolik jste měli embryjek při prvním pokusu?? držím všechny palce!!!
30. zář 2010 ve 21:43  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
koukám, že se to tu rozstimulovalo, parádá!!!

sedmi, ahoj, tak už v sobotu začínáte? a krátký protokol? juu, držím moc palce :dizzy_face: a co práce, budeš při stimulace chodit nebo rovnou zůstaneš doma? my jsme ten úterek provegetili, nakonec jsme nikam nevyráželi... koukli jsme na film, upekla jsem koláč, dali jsme si vínko... taková pohodička :slight_smile:

na darky taky myslím a držím palce seč můžu :wink:

peto, taky by mě zajímalo, za co 30 000 tis, to mi přijde fakt dost...? a i kdyby to nevyšlo, tak jalová nejsi, prosím tě... stane se, ale určitě to nebude váš případ :slight_smile:
30. zář 2010 ve 22:12  • Odpověz
@ter23 a jak to vypada s tebou? kdy jdete do dalsiho pokusu?
30. zář 2010 ve 22:50  • Odpověz
ahoj holky,

všem stimulantkám držím palce a transferantkám ještě víc, aby se mimísové zakousli a už nepustili :wink:
1. říj 2010 v 16:05  • Odpověz
@sedmitecka ahojky no embryjek jsme měli 3 tak jsem si 2 nechala vrátit zpět ale bohužel to nevyšlo 6 den po transféru jsem začala krvácet. Ted budu mít jiný postup léčby tak snad to klapne i nám. Taky moc moc držím palečky aby to klaplo a vše bylo ok :slight_smile:
1. říj 2010 v 19:12  • Odpověz
@ter23 ano, mrcha už mě týrá :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra odpolko jedem nafasovat a pícháme, krátký protokol s gonalem nebo puregonem, ještě nevím....a budu chodit do práce, prostě teď nemůžu zůstat doma a asi to bude i lepší pro mojí psychiku...doma zůstanu týden po transferu, vezmu si dovču :slight_smile:
v úterý jsem taky pekla, manžovi dortík - myšku :slight_smile: a popíjeli jsme vínko, jak venku lilo, zůstat doma bylo nejlepší řešení :wink:
1. říj 2010 ve 21:16  • Odpověz
@misanda míško a jak ty? jak je, napiš zprávičku :wink:
1. říj 2010 ve 21:16  • Odpověz
@kocina7 nestraš mě, taky budu mít krátký s gonalem, nebo puregonem....odsáli ti jen tři vajíčka nebo se jich tak málo oplodnilo? to že se neuchytilo asi nebylo chybou stimulačního protokolu nebo jo? :confused: :confused: :confused:
taky ti moc držím všechny palce!!!!
1. říj 2010 ve 21:19  • Odpověz
@sedmitecka měla jsem asi 8 vajíček ale jen tři byli dobré.Já mám endometriozu takže ta mi moc k oplodnění nepomahá.První jsem měla dlouhý protokol ale ted má krátky. Příští týden si jdu pro leky tak jsem na to zvědava co vše mi zase dají jen vím že mi doktor říkal že mi musí dát větší dávku léku aby se utvořilo více vajíček tak snad to klapne a určo si zase necháme vrátit dvě embrijka a když budou i na zamrazení tak si nechame i zamrazit. A co ty kolik si necháš vrátit už to máš nějak rozhodnuté když jich bude více. :slight_smile:
2. říj 2010 v 09:07  • Odpověz
@kocina7 aha, endometrióza je potvora, kámoška ji má taky a nedaří se jí otěhulit už taky dlouho.....já bych snad žádný problém mít neměla, až na ty moje dvě dělohy, překvapení z hysteroskopie :grinning: :grinning: :grinning:
právě se chystáme vyrazit do Pronatalu pro injekce a protokol, dnes bude první pigárko :slight_smile: no a k tvé otázce - já bych určitě chtěla zavést dvě embyjka, ale asi mi to budou rozmlouvat, právě kvůli těm dělohám, mudr doporučuje spíš jedno, když bude super kvalitní, tak uvidíme, co se podaří vypěstovat :slight_smile:
2. říj 2010 v 10:59  • Odpověz
ja jsem taky chtela celou dobu dve a v den transferu me embryolog presvedcil, ze je mam tak kvalitni ze jedno staci... ale uz bych se znovu presvedcit nedala...
2. říj 2010 v 11:03  • Odpověz
No já prvně taky nevěděla jestli dát jedno či dvě ale u dvou byla větší šance že se aspon jedno chytí ale bohužel se tak nestalo. Takže ted si určitě zase necháme vrátit dvě i když nedovedu si představit mít dvojčátka kdyby se zahnízdili obě to by bylo asi překvapení ale krásný :slight_smile:. Holky a kam jezdíte do Caru. Já jezdím do Jihlavy do Sanusu.
2. říj 2010 v 17:43  • Odpověz
tak od včerejška pícháme gonal, 225 jednotek denně, v pátek se dozvím, jaká jsem nosnice a možná už v neděli bude OPU...to je fofr, nestíhám :confused: :confused: :confused:
3. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz
@sedmitecka to je fofr, drzim palce at mas silne bojovnicky...
3. říj 2010 ve 13:52  • Odpověz
@darkwitch moc děkuju a tobě držím úplně všechny plce, co mám, ať to klapne :slight_smile: odpočívej, taky se těším, že po ET zůstanu týden doma a budu jen ležet u filmů a číst :wink:
mám docela velkou dávku gonalu, tak snad něco vypěstujem :wink:
3. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz
@sedmitecka koukala jsem ze mas docela velkou davku, to urcite neco vypestujes bude/ou z toho krasne/a miminko/a :grinning:
3. říj 2010 ve 13:56  • Odpověz
to valeni doma je fajn :slight_smile: uzivam si to :slight_smile:
3. říj 2010 ve 13:57  • Odpověz
@darkwitch snad budou, aspoň dvě exclusive do pupíku :grinning:
jen se válej, taky budu :slight_smile:
3. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz
@sedmitecka dve do pupiku a tri do mrazacku :wink: treba se mi konecne podari doplest svetr co pletu uz dva roky...
3. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz
@darkwitch jj, tp by šlo, to by stačilo :slight_smile: tak hezky pleť :slight_smile:
3. říj 2010 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.