• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Sedmi teda to jsou fofry! Ale lepší když to utíká, než když se to zbytečně vleče :wink: jak se ti píchají injekce?
3. říj 2010 v 15:53  • Odpověz
@ter23 mě se píchají dobře, protože nemusím sama, bodá mi je manžel , takže já jen zavřu oči, vykroutím hlavu a držím :grinning: ale mám v sobě teprve dvě a už cítím tlaky v břiše, tak jsem zvědavá, co bude dál :confused: :confused: :confused:
3. říj 2010 ve 21:30  • Odpověz
@sedmitecka teda ty mas odvahu, ze si to nechas pichat od manzi :slight_smile: to ja jsem teda radsi pichala sama...
3. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz
@darkwitch on je tak trosku ze zdravotnictvi vis :slight_smile: takze to uz delal x-krat a umi to dobre :grinning:
3. říj 2010 ve 21:42  • Odpověz
@sedmitecka tak to jo, to potom chapu :slight_smile:
3. říj 2010 ve 21:50  • Odpověz
@darkwitch :grinning: jinak bych musela asi behat na pohotovost nebo za kamoscinou mamkou - zdr.sestrickou , sama to nedam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz
petra123 ahojky holky tak dneska poprvé na mojžíšce probrli jsme všechno včertně mého zdravotního stavu a vypada to že se do toho pustíme z vervou a holky ted cvičit a cvičit bo říkala že moje svaly by chtěli trochu více protahnout tak ted na nějakou chvíli IVF posuneme a uvidíme na prosinec bych to viděla a nebo na leden chci abych byla v pohodě a jak říka že se mi ani moc nediví že jsem uplně upjata
Jinak dneska jsme se dozvěděla že moje menstruace a ovulace by neměla jít pomalu citět co se tyče bolestí při dane chvíli tak říkala že se toho zbavíme a že bych měla mít pak MS a ovulku bez zbytečnych boletí tak uvidíme je to super fyzioterapeuka je stejně stara jako ja tak si rozumíme super
Tak ted aby to přineslo ovoce
4. říj 2010 v 10:07  • Odpověz
Peti to je moc dobře, že tam je fajn ženská, které můžeš věřit :wink:
Budu ti držet palce a vy mi prosím zítra jo? Máme velký UTZ..
5. říj 2010 v 10:29  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:

jaspi, držím, držím, držím :slight_smile: dej nám vědět jak jste dopadly :slight_smile:

peto, to je fajn, že jí věříš, tak vzhůru do cvičení... já byla dneska na mobilce... dělala ti taky už mobilizaci?
5. říj 2010 v 17:01  • Odpověz
@jaspina držím nebud vystrašena ale spíše se těš vše bude v pořadku a uvidíš kulíška v bříšku tak držímm palečky :wink:
@ter23 mě to čeka zítra ale těším se asi to bude bolet bo to mam stuhlé ale cvičím ted každy den před odpolední večer to už nedávam ale zítra pak poovidám co mě neminulo:slight_smile:)hlavně at to přinese ovoce :slight_smile: bez IVF :frowning2: a příroda a tělo a psychyka se dostane do pohody
6. říj 2010 v 11:53  • Odpověz
peto, já byla taky zatuhlá, ale nebolelo to, spíš to byl jen nepříjemný, hlavně teda psychicky, přece jenom, prst v zadečku nic moc :wink: tak zítra poreferuj :slight_smile:
6. říj 2010 ve 12:03  • Odpověz
Děkuju všem za držení palců - všecko bylo jak má a holčičku nám potvrdili :slight_smile: Akorát jsem pak lehce zkolabovala u gyndařky v čekárně - asi z toho tlaku, měla jsem ten spodní 55..ale aspoň mě vzaly přednostně a mám nakázáno pít kafé :slight_smile:
6. říj 2010 v 15:27  • Odpověz
@jaspina tak to jsou krásné zprávy, myslely jsme na tebe :slight_smile: ten tlak je normální, já mám normálně tlak 85/60 a straší mě, že v těhu bude ještě nižší, tak ať se připravím na mdloby :grinning: :grinning: hlavně, že je malá zdravá čiperka :wink:
6. říj 2010 v 15:38  • Odpověz
Sedmi já taky mívám takový tlak i netěhotná, ale až teď jak prcek roste, tak jakmile vstanu, tak hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2010 v 15:45  • Odpověz
@petra123 peti neboj, bude to chvilka a pak už se to bude jen lepšit :slight_smile: jen to chce pravidelně cvičit, a to já bohužel nedávám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2010 v 15:55  • Odpověz
@jaspina no , to je právě to, čím mě straší , taky mě to asi čeká :grinning:
6. říj 2010 v 15:56  • Odpověz
@sedmitecka mě furt strašili v prvním trimu, že je nízký -ale to jsem byla v pohodě a teď mě až zaskočilo, jak z ničeho nic se to stalo denním pořádkem :confounded:
6. říj 2010 v 15:59  • Odpověz
@jaspina tak hlavne ze je mala v poradku, to se divim, ze ti doporucila pit kafe, me to prave zakazala, ze sice kafe tlak okamzite zvysi, ale dlouhodobe ho snizuje...
6. říj 2010 v 15:59  • Odpověz
Mě říkala, že si mám dávat jedno denně a klidně i colu..
6. říj 2010 v 16:02  • Odpověz
@darkwitch ahoj kočko, tak jak se ti vede? už máš upleteno? :slight_smile:
6. říj 2010 v 16:03  • Odpověz
@jaspina kafco si klidne doprej :slight_smile:
tak nevim, asi to kazdemu rikaji jinak... nebo se psis kazdy ridi jinym vyzkumem :wink:
@sedmitecka zas tak rychla nejsem, jsem tak ve ctvrtine druheho dilu, ale do konce tydne to dopletu :wink:
vede se mi dobre :-ú nic nedelam a jeste se mi povedlo presvedcit manzela, ze je to tak dobre :slight_smile:
6. říj 2010 v 16:04  • Odpověz
@darkwitch tak to je fajn :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. říj 2010 v 16:11  • Odpověz
@sedmitecka ahojky jj moje představa byla jina jak to probíhá ale jo uvolnila mi to mam novo cviky a taky cvičím jen jednou za den o víkendu tomu dám zahul a dva krát :slight_smile: ale chci to rozhýbat bo je to se mnou katastofální
7. říj 2010 v 11:03  • Odpověz
Ahoj holky, ráda bych se k Vám připojila. Taky totiž chceme mimčo a čím dřív, tím líp... :slight_smile:
7. říj 2010 v 11:57  • Odpověz
@nektarine jj tak to ti mocinky přejem zatím to tu prolomila jen jedina holčina a druhá je na řadě po IVF a další pořad bojujem tak hodně štěstíčka a jak dlouho se snažíte?
7. říj 2010 ve 12:05  • Odpověz
JInak já dneska druha mojžíška a byla mobilizace kostrče holky moje představa byla uplně jina jak se to děla nakonec to bylo i přijemné co se tyče mobilizace ale hold nejsem na holky tak to jsme si moc neužila)jink mam nové cviky tak budu cvičit a v pondělí skočím s kamoškou na zumbu a zkusím i to na rozhybaní a trochu pohybu a v pátek příští zkusím i bazen at ty moje bedra moc netrpí a rozhybu je ted jsme měla jet do centra ale doktor mam dovču a k jinému nechci tak zkusím jet příští tyden bo mam sice ranní ale měla bych před ms jak jsme objednana a domluvila bych se sním na tom IVF na prosinec podle toho kolik co bude stat.
7. říj 2010 ve 12:07  • Odpověz
@petra123 děkuji. My se aktivně snažíme asi týden :grinning: Kdo ví, třeba to výjde. Poprvé jsem otěhotněla druhý měsíc po vysazení HA (po 8letech!) a to jsme se nijak extra nesnažili, prostě jsem najednou byla těhotná. Tak doufám, že to klapne.
7. říj 2010 ve 12:22  • Odpověz
@nektarine tak pokud vám to vyšlo tak rychle tak se neboj to vyjde i ted my se snažíme s přítelem už roky a nic ale ted nas čeka IVF ale jinak ted cvičím mojžíšku tak doufám že to taky trochu pomůže :frowning2: konečně a ted jdu na odpolední tak se zítra stavím zatím pá holky se tu objeví za chvíli tak se zatím měj :slight_smile:

PS.ty už máš jedno dítko??že jsi psala že jsi otěhotněla?
7. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz
@petra123 tak na IVF budu držet pěsti... Taky už musím jít něco dělat :unamused: od rána se jen flákám... Tak zatím.
7. říj 2010 ve 13:04  • Odpověz
@petra123 zjisti si jestli nemaji v CARu nejakou pauzu pres Vanoce... v gennetu maji...
7. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.