• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
@nektarine ahoj a vitej mezi nami...
7. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz
Dark jj zeptam se jinak to nechám na leden pač mojžíška a pak budem mít dost penizku našetřenych na IVF a bbudu v klidu :slight_smile:
8. říj 2010 ve 12:22  • Odpověz
petra jasne :slight_smile: ja jsem te jen chtela upozornit, protoze to rikali holky v gennetu, ze posledni stimulka se zacina nekdy 17. listopadu, aby mohli mit pres vanoce dovcu...
8. říj 2010 ve 12:23  • Odpověz
ahoj holky, tak jak to tady válíte? :slight_smile: jak se máte????
11. říj 2010 ve 14:10  • Odpověz
@misanda ahojky jo jde to ale dostala jsem rymu a začína mě bolet v krku to počasí je krásně ale rano zima nebo mlha a pak rozehřate auto vylezeš a jdeš do práce tě ofukne a je to jasné o přestavce si zakouřím venku i když mam mikinu tak stejnak a dneska jsem se asi dorazila :frowning2: doufám že to nebude horší :frowning2:
Jinak cvičím mojžíšku ale o víkendu jsme tomu moc nedala tak dneska 30 cvičení a dychání ale už mě nebolí ani zada jsem se rozhybala :slight_smile: aspon k něčemu je to cvičení

Dark co ty už jsi se testila???
11. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz
@darkwitch já spíše půjdu asi až v lednu to budem mít už našetřené dost penizků a půjdem na to aspon budu doma v té kose a budu odpočívat a nic nedělat tak na to se těším:slight_smile:)
11. říj 2010 ve 20:04  • Odpověz
@petra123 jasne, leden je fajn :wink:
no dneska jsem byla na krvi, ale vysledek bude zase az zitra... ale myslim, ze zitra (nebo dneska v noci) dorazi mrcha...
11. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz
@petra123 musíš do sebe cpát ráno Actimel a pak tuny medu a je dobře :slight_smile: na mě zatim nic nevlezlo ...i když to dneska vypadalo, že už mě skolí aspoň rýma, tak jsem to nakonec rozdejchala a je mi fajn :slight_smile:

takže IVF až v lednu ,ju? tak ono neni kam spěchat...fakt ne :zipper_mouth:

@darkwitch takže KET nevyšel? :frowning2:
11. říj 2010 ve 20:16  • Odpověz
@misanda no, dneska jsem byla na krvi a zitra rano si mam volat pro vysledky, ale uz v to moc nedoufam... ach jo... jsem verila, ze to vyjde...
11. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz
@darkwitch a máš ještě nějaký miminka v mrazáku? ty jsi pak plánovala tu laparku, viď? to mě mrzí :frowning2:
11. říj 2010 ve 20:26  • Odpověz
@misanda nemam uz zadne mrazacky, ja nevim ted mam zadanku na imuno a na genetiku a uvidim co mi reknou, na laparku mi zadanku nedala, ale asi si zajdu jeste na konzultaci a dohodnu si tu laparku...
tak jeste pockam na zitra treba se stal zazrak a mimis se udrzel, ale teda brisko me boli jak na ms, tak ze tomu moc neverim...
11. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz
tak hcg je 68 a dosla ms, kontrolni krev za tri dny... me asi trefi
12. říj 2010 v 10:48  • Odpověz
@darkwitch Ahoj, to je mi líto...
Mě taky dorazila MS. Dost něčekaně, už jsem doufala, že jsem těhotná, ale bohužel, nic. :frowning2: Mám strašně rozhozený cyklus. No, tak snad příští měsíc...
12. říj 2010 v 11:30  • Odpověz
@darkwitch co to zase je toto???? :astonished: to znamená, že se mimi uchytilo, ale odchází, nebo co????
12. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz
@nektarine na rozhozený cyklus vyzkoušej Femigard...je výbornej.
12. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz
@misanda asi neco yakoveho, nebo je ms silnější nez tehu... Uvidím co mi r3onou po dalsi krvi... Posledně z toho bylo biochemicke tehu
12. říj 2010 ve 14:37  • Odpověz
@darkwitch nebo v tom může ještě hrát roli imunita...ty jo, myslím na tebe...
12. říj 2010 v 15:09  • Odpověz
@darkwitch jestli se ještě nerozjela docela, tak přece zůstává naděje, ne? Tohle je na palici... :frowning2:
@petra123 taky mě asi před čtrnácit dny skolila nějaká viróza - myslela jsem, že se z toho nevyhrabu, kašel asi přes týden...děs, jak se střídá to počasí.
Včera jsem byla na pěkné přednášce o výchově dětí, naťukli trochu i náhradní rodinnou péči, tak jsem víc a víc nahlodaná, jestli to nevyjde do ledna, tak do toho asi půjdu.
@misanda jak vy jste s adopcí daleko? Čeká už vás nějký kurz, nebo co se musí nejdřív?
@nektarine soucítím s tebou, taky mám totálně rozhozený cyklus, už nevím, co s těmi hormony dělat...
No co, když nejsem těhotná, tak se aspoň dneska pořádně napiju burčáku.
12. říj 2010 v 16:36  • Odpověz
čauky holky tak viroza nastoupila v plné kráse noc stála za starou belu a v práci no comment.Tak rýma se rozjela a samé kapesníčky inhalace no jsem zvědava jaká bude noc.

@darkwitch neboj nic není stracené můžeš mít menzes a být těhu tak držím palečky hcg tam nějaké je a co test jsi zkoušela?
12. říj 2010 v 17:49  • Odpověz
@bettyna84 no já stále vyčkávám, že si konečně můj mužík už dojde k tomu obvoďákovi pro potrvzení - slíbil že zítra...tak uvidíme. No a pak už jenom napsat ty "slohy" což chci o víkendu..takže příští týden to podáme :slight_smile: a může se to rozjet...a pak budu odpočítávat cca čekací dobu :slight_smile:. a jak se máš ty??
12. říj 2010 v 18:53  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Kláry, jak dopadla imunologie? držím palce! zkusíš zítra test?

Betty, ty ještě studuješ? vy teď máte ten clostík, že?

nektarine nebo taky kontryhel prý pomáhá :wink: u mě ale rozházený cyklus spravil až utrogestan...
12. říj 2010 ve 20:35  • Odpověz
Jasne ja rozhodně naději neztracim dokud mi neřeknou neco jiného tak jsem tehule :grinning:
Ter klasicky Nk-buňky, ABV virus, přehnaná imunitní reakce organismu příště pentomer a prednison a v říjnu kontrola ns ten virus
12. říj 2010 ve 22:30  • Odpověz
Ups, dark,to potřebuju překladač :sweat_smile: :sweat_smile: co že ti teda našli? a na co přesně prednison a pentomer?
12. říj 2010 ve 22:32  • Odpověz
@ter23 :grinning: ja ani nevim jestli jsem to spravne napsala, jsem tu zpravu hned nechala langerovy v gennetu... ale pentomer a prednison je na tu prehnanou imunitni reakci organismu, to ostatni by nemelo pro tehotenstvi nic znamenat a je to spos tak ze ten pentomer bych mela brat hned (teda po vylouceni tehu) a ten prednison pokud bych neotehu pred ivf... akorat asi nemela mudra z imuna ve zprave ze nemuzu otehu kvuli vejcovodum...
12. říj 2010 ve 23:25  • Odpověz
@darkwitch já mám taky ty NK buňky...do toho trofoblast...takže vim...je to "super" výhra!!! já beru prednison 10mg v kuse už od května :wink:
13. říj 2010 v 06:18  • Odpověz
@misanda ja mam pocit ze to má každá druhá...
13. říj 2010 v 07:59  • Odpověz
@darkwitch jj, taky si myslim...to je to samý jak alergie na spermoše...taky to má každá ženská...každý tělo se brání cizímu "materiálu"...to je to samý, jak kdyby sis měla píchnout jehlu pod kůži a nic by se nestalo, že :slight_smile:...i když asi blbý přirovnání :grinning:
13. říj 2010 v 08:18  • Odpověz
@misanda me prislo ze ta imunolozka to taky nevidi nijak cerne... jen mam jit na kontrloni odber kvuli tem AVB-virum(a tady si nejsem jista jestli se tak vubec jmenujou...) ale rikala, ze to muze byt ze jsem byla nastydla
alergii na spermose mam taky... proste cokoliv ciziho napadame...
13. říj 2010 v 08:23  • Odpověz
@darkwitch jj, mě bylo řečeno, že třeba i ta moje endoška s těma hladinama těch protilátek hapruje...prostě to může být pokaždý jinak no...

ale tak já věřim, že se to tim PRednisonem fakt stáhlo na minimum, když je to taková "srajda" :zipper_mouth:
13. říj 2010 v 08:26  • Odpověz
@misanda ja si taky myslim, ze to prednison srovna, jen doufam, ze prdolka zabojuje a nebudu ho jeste par let potrebovat :grinning:
13. říj 2010 v 08:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.