• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
@misanda jo klasicka ms, jeste nezkoncila... tak snad brzo zkonci a uz se neobjevi, ale nekdo rikal, ze prvni ms je celkem bezna...
15. říj 2010 ve 14:39  • Odpověz
@misanda tak ted je mi skvele :wink: jinak me poboliva brisko, ale to k tomu pry patri, jsem si rikala, ze pri ms uz by me bolet nemelo...
15. říj 2010 ve 14:42  • Odpověz
@darkwitch jako hustý no :slight_smile: mímo je hodně velikej bojovník :wink:
15. říj 2010 ve 14:48  • Odpověz
@misanda to je m u verim, ze bude bojovat i nadale :wink:
15. říj 2010 ve 14:49  • Odpověz
@darkwitch jasně že bude...zvládl menstruaci, zvládne i ostatní :slight_smile: a jsi doma? nebo chodíš do práce?
15. říj 2010 ve 14:52  • Odpověz
jsem doma...
15. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz
@darkwitch super, takže pěkně nohy nahoru a manža ať se stará :grinning:
15. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz
@misanda nas byt uz potrebuje notne uklidit, ja ted max. umyvam nadobi... se bojim vzit koste do ruky...
15. říj 2010 ve 14:55  • Odpověz
a dneska jdem na pizzu :slight_smile:
15. říj 2010 ve 14:56  • Odpověz
@darkwitch hele, úklid neúklid...miminko je důležitější...byt to vydrží :wink: ...se ještě nauklízíš potom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2010 ve 14:56  • Odpověz
@misanda ja si to taky myslim a dokonce i na manzela to plati...
15. říj 2010 ve 14:58  • Odpověz
a takovy je udel matky, ted jsem se zaradovala, ze to vyslo a jsem tehu a ted se bojim i smrkat... nez porodim bude ze me blazen...
15. říj 2010 ve 14:58  • Odpověz
@darkwitch No vidíš moc gratuluji je to bojovníček a pak že když maš menzes nemůžeš být těhu:slight_smile:)mam obrovskou radost jen tak dál a ted odpočívej a pohlad bobiška že je šikula že roste:_)) :slight_smile:
15. říj 2010 v 15:00  • Odpověz
dark hlavně ted proboha nic neuklízel nech to na chlapovi ted se uklidni at ti zkončí krvacení a odpočívat jasnéé!!!myslím že i manža bude stat za našima slovama když mu to přečteš :slight_smile:
15. říj 2010 v 15:02  • Odpověz
@petra123 ho hladim porad a rikam mu jak je to sikovny mimisek :slight_smile: tak oni netvrdi, ze nemuzes byt tehu kdyz mas ms, jen je to malo pravdepodobne...
15. říj 2010 v 15:02  • Odpověz
@darkwitch vidíš tak jsi vyjimka:slight_smile:) :slight_smile:
15. říj 2010 v 15:05  • Odpověz
jj, je to nádherný :wink:
15. říj 2010 v 15:09  • Odpověz
tak doufam, ze nebudu ta vyjimka, ktera ma ms az do porodu... bych se za devet mesicu tehotenstvi asi zblaznila...
15. říj 2010 v 15:10  • Odpověz
@darkwitch no to by sis moc neoddychla :grinning: :grinning: ale tak co..hlavní že by bylo mimi v pořádku...menstruace nemenstruace :wink:
15. říj 2010 v 15:10  • Odpověz
@misanda to jo, ale kdybych mela kazdy mesic vysilovta co se deje... tak bych mela z ditka pekneho nervaka... ale hlavni je aby byl prcek v poradku...
15. říj 2010 v 15:12  • Odpověz
@darkwitch hm, to je jediný mínus, ale na to si myslim by tě mohli upozornit v CARu. Já si myslim, že tahle první MS je vyjímka...i když znám jednu ex-dodavatelku, co měla MS do pátýho měsíce, a chtěla zhubnout, pač se jí zdálo že je nějaká voplávaná a prej to nešlo...a pak zjistila u mudry, že je těhotná :grinning: :grinning:
15. říj 2010 v 15:15  • Odpověz
@misanda ja si taky myslim, ze tohle byla vyjimka...
15. říj 2010 v 15:17  • Odpověz
@darkwitch Týýýý jo!!! To je super!!! Hrozně moc gratuluju a hrozně moc držím palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , to je skvělá zpráva!
15. říj 2010 v 16:41  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: Dark, to je paráda! Moc gratuluju :slight_smile:
Jo a já jsem taky měla MS - nebo ono to bylo spíš špinění bez té sliznice, ale v době MS..takže jsem to tehdy nějak nerozlišovala.. no a pak jsem asi ještě 2x špinila, tak jsem psychovala a taky jsem se bála i jít na WC a furt se chodila kontrolovat, jestli nekrvácím a tak.. To je asi normální. Neboj a věř mimískovi. Ale snadno se to píše a jak Terka nějaký den málo kope, tak jsem taky na kolaps :grinning:
Dnes má beruška svátek a přesně 23tt - tak jsem moc ráda, že to byl šťstný den i pro tebe :wink:
15. říj 2010 v 17:18  • Odpověz
tak holky udělala jsem na večeři malé klobasniky a povedly se tak doufám že i polovičce budou chutnat :slight_smile:

JInak dark a co ti řekli na to krvacení že to přejde?a jdeš ještě na krev?a co test zkoušela jsi?
15. říj 2010 v 18:20  • Odpověz
u mě to vypada na MS jako vždycky ale stejnak když ted beru antibiotika tak co bych chtěla :slight_smile: tak aspon at dojde včas i když nevím ani jaky jsme den holky :grinning:
15. říj 2010 v 18:25  • Odpověz
no, tak bereme to jako normalni ms a myslim, ze uz konci... test jsem nezkousela, ja nepotrebuju ty dve carky videt na testu, hlavne doma zadny nemam... tak kdyz vim jak to je tak myslim, ze je zbytecne delat test...
15. říj 2010 v 18:36  • Odpověz
Dark, krásně ti ty týdny sluší :dizzy_face:
15. říj 2010 v 18:54  • Odpověz
ter taky se mi tam libi :slight_smile:
15. říj 2010 v 18:56  • Odpověz
@darkwitch To je bezva!!! Mám radost za tebe :wink: Opatruj se.
15. říj 2010 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.