• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

21.12.2012 - Co si o tom myslíte?

(Zamčená)
2. listopadu 2009 
Bude konec světa nebo ne? Objevila jsem teď tohle video a je to docela dobře udělané. Tak až budete mít chvilku mrkněte. Něco na uvolnění :slight_smile:

http://rok2012.net/video-desifrovani-minulosti/
1. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
Určitě se na to dívat nebudu,na takové blbosti nemám náladu ani čas.Jestli bude konec světa,tak to stejně neovlivníme a je škoda kazit si život a myslet na takové věci.Takových nesmyslných témat tady už několik je. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
co si o tom myslím?
Sofí bude mít 4roky, já budu píct poslední kousky vánočního cukroví,do toho se mi bude motat malá a já si budu myslet,že mě z toho šlehne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a budu volat babičce,abych ji popřála k narozeninám :grinning:
2. lis 2009 v 00:29  • Odpověz
soanpe-Taky se bojíš jít spát,že se ti o tom bude zdát? :grinning:
2. lis 2009 v 00:59  • Odpověz
Asi tak nějak píše Skuli.
Rozhodně bych to na lehkou váhu nebrala,takové proroctví,ono je fakt-všichni víme jak to je.Katastrofy,terorismus atd...
Ale jestli zrovna 2012?
2. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
já sem ten odkaz nedala, abych děsila :frowning2: Náhodou jsem na to narazila na netu a docela se mě to líbilo, je to dobře udělaný. Je fakt, že na každým šprochu... Ale co bude bude a nemá cenu se nervovat, jen je to pěkně udělaný a dost se o tom teď mluví, tak proto jsem to sem píchla :slight_smile: Kdo ví, co bude zítra, natož 2012, ale... chichi :sunglasses:
2. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.