• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

3 slabé dušíky dnes ráno :)

31. května 2013 
Tak jsem opět na 3 testech 3 slabé dušíky. Tři tůzné testy. Mamatest, pepino, predictor early.....Tři dny před MS :slight_smile: Jejda to je trojek :D
27. kvě 2013 v 05:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď už jen vyčkat, ať sílí :slight_smile:
27. kvě 2013 v 05:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Už asi musí jít dušíci opravdu vidět protože jsem posílala manželovi mms s tím predictorovým testem a on to tam vidí taky. :grinning:
Po 15 měsícíh snažení a po 100 duchů které jsem viděla jen já vidí konečně něco i on :grinning:
27. kvě 2013 v 05:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to tak bývá, první dceru jsme počali de facto na jeden pokus neplánovaně. Při druhém snažení jsem šílela tak, že každý měsíc cca týden po předpokládané ovulaci jsem "testovala". Nějaký limit 2 minuty na zobrazení jsem zcela záměrně ignorovala. Stále hledla co i jen malý stínek... Z věty... Já tam asi něco vidím... byl na prášky hlavně manžel. Neviděl tam nikdy nic a bylo to tak. Pak jsem se rozhodla jeden měsíc věnovat čas něčemu jinému - profesnímu, takže jsme se s manželem doma spíše míjeli. A pokusů bylo opravdu poskrovnu - i prsty jedné ruky jsou až moc. A zadařilo se!

Ze zkoumání čárky se stala závislost. Kupovala jsem testy a kontrolovala každý den. Když už nešlo o to, zda vůbec je , tak jsem zkoumala ale zda sílí. Čárka sílila, rodina ze mě šílela.... Konto dostalo zabrat - v testech utopena minimálně tisícovka (myslím, že více než jedna). Lékárnici mě již vítali jako známou, já jim taky samozřejmě hned v euforii sdělila, že je to pozitivní a teď si to užívám...

A konec? Máme dvojčata, jednovaječná a už mají chlapáci půl roku :slight_smile:)))))

Více zde: http://novomama.webnode.cz/news/pokusy-a-omyly/
28. kvě 2013 ve 21:53  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj na tom prediktorovi vidim ducha i ja na mobilu;) drzim palce,vim jake to je...i kdyz uz clovek jedno ditko ma...neznamena to ze to cekani a snazeni je snazsi.
28. kvě 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sariss no už mi vyšel clearblue + 1-2 se zkus kouknout,mám.tu ještě podobnou diskusi :wink:
29. kvě 2013 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennyve drzim palce! pokud ti vysel clearblue tak uz na testy kasli, dulezity je aby embryo videl doktor a to musis pockat do cca 7 tydne (myslim jako na srdicko ) a i tak proste do konce 1 trim neni nic jisty. drzim palce a preju ti at to klapne kdyz uz jsi objevila pozitivni testy ;)
31. kvě 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek