• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

6tt - jak Vám bylo?

(Zamčená)
3. srpna 2013 
Ahojte,
chci se zeptat, do minulého víkendu bylo vše OK až na únavu z Utrogestanu (který jsem přestala brát). Od začátku týdne je mi děsně. Jako by se mi chtělo zvracet ale nemůžu, nejde to. Pořád jen ležím a nejsem schopna nic dělat. Jíst jím normalně. Tento týden mám dovolenou, ale jak to zvládnu ty další týdny.
Co pomáhá na tento stav? Jak ráda bych se vyzvracela :-/
Díky za Vaše zkušenosti.
2. srp 2013 v 19:27  • Odpověz
Přesně takhle mi bylo :wink: Bylo mi děsně zle, pořád jakoby náběhy na zvracení, ale nikdy k tomu nedošlo. Trvalo to do 4 měsíce :frowning2: Akorát že já jsem k tomu všemu měla ještě nevolnosti, nic mi nevonělo ani nechutnalo a pak se přidaly i migrény. Do toho všeho jsem psala diplomku, ale dalo se to vydržet.
2. srp 2013 v 19:34  • Odpověz
co pomáhá vážně nevím ale já od toho 6t.t. -7t.t. zvracela jak šakal úplně po všem.. vč. vody, čaje apod. a to ne jen jednou denně ale spíš neustále celý den, nebo jakmile jsem cítila jak se vaří brambory a nebo jen viděla syrový maso šla jsem taky.. a takhle až do 22t.t. takže buď ráda že nezvracíš.. zkus sklenici mléka ta trošku zklidní žaludek :wink: a třeba to přejde..:wink:
2. srp 2013 v 19:35  • Odpověz
To mi ještě nic nebylo, teprv jsem zjistila, že jsem těhotná..ž bylo přes týden po vynechání.. blbě mi začalo být až někdy pak..ze začátku to bylo spíš v hlavě:grinning:,..ale pak přišly nevolnosti doopravdy..ale bez zvracení.
2. srp 2013 v 19:42  • Odpověz
Co lízátka?Mě pomohla na začátku kofola :wink: s kterou jsem ráno vstávala
2. srp 2013 v 19:47  • Odpověz
Mně pomohl proti nevolnostem mamma good. Mají ho v lékárně, volně prodejný, je to doplněk stravy, ne léky.
3. srp 2013 v 16:20  • Odpověz
Mně od 7tt začalo být zle, nevolnosti, nic mi nevonělo, zvracení a trvalo to do začátku 5měsíce..ani lízátka nepomohla - nic, nezbývá než vydržet
3. srp 2013 v 16:25  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.